LiCZĘ na Waszą pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 15:05   #1
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461

LiCZĘ na Waszą pomoc.


Witam
1)
Szczególnie chcę znaleźć dla siebie odpowienie cięcię (najlepiej niewielkie cieniowanie).
Mam naturalne loki o jakimś płowym odcieniu blond.
Co mnie w nich wkurza?
Ogółem lubię je bo po dobrej odżywce mam takie prawie afro.
Lecz, większość pasm (gdy mam je rozpuszczone) opada mi an twarz a z tyłu mam łyso.
Chcę uniknąć prostowania bo to pare lat temu strasznie mi je zniszczyło.
Może jakieś propozycje zmiany koloru?
2)
Dodatkowo moim problemem jest makijaż oka.
3)
nie wiem jakim jestem typem kolorystycznym a to by mi z pewnością pomogło




załaczam dwa zdjęcia
1:
związane włosy by lepiej pokazac mą twarz.
jestem na nim bardzo wypudrowana by odwrócić zwrok od problemów skórnych a skupić się na moich rysach. (ogółem z modelowaniem nie mam problemów - tylko te oczy ;/)
2:
rozpuszczone włosy (tu akurat rozczesane - więcej tego nie zrobię)
i jakiś tam makijaż oka - by pokazać jakie przy nim błędy widocznie popełniam.


Współczuję wam , że musicie to oglądać




tak w ogóle to jaki mam kształt twarzy? myślę, że coś między kołem a kwadratem.
ktos mi kiedyś mówił, że nawet romb :O
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0136.jpg (141,9 KB, 533 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276.jpg (148,8 KB, 561 załadowań)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:23   #2
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Przecudne włosy, brak słów. Sugerowałabym zielenie i brązy jeśli chodzi o makijaż oka. A tak w ogóle to... WŁOSY SUPER!!!
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:27   #3
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

dziękuję, tym bardziej, że do tego zdjęcia były akurat poszopione ;}
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:07   #4
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

kolor makijazu jest ok, ale jakos tak wyglada jakby bylo nieumiejetnie zrobione, nierowno. moze poszperaj na forum tudziez w google o makijazu oka z opadajaca powieka.
typem kolorystycznym jestes pewnie cieplym, ale musialabys odpoweidziec na pytania z podwieszonego watku, zeby bylo latwiej.
"kwadratem" raczej nie jestes
a co do wlosow - tak sobie mysle, ze moze czesc pasm z przodu po bokach spielabys z tylu jakby... hmm nie wiem jak to wyjasnic, ale moze zrozumiesz, a ja poszukam zdjec, moze jakies znajde, ktore obrazuja to co napislam
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:12   #5
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Ok czekam na zdjęcia.
Co prawda miałam kiedyś przycieniowane przy twarzy kosmyki ale nadal opadały na nią za bardzo.
co do makijazu oka to chyba akurat jeden z moich gorszych. Starałam się szukać rad ale właśnie nie wiedziałam do jakiego oka (to ze jedno czasami się nie otwiera do końca to nie ejst zawsze).
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:39   #6
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Witam
1)
Szczególnie chcę znaleźć dla siebie odpowienie cięcię (najlepiej niewielkie cieniowanie).
Mam naturalne loki o jakimś płowym odcieniu blond.
Co mnie w nich wkurza?
Ogółem lubię je bo po dobrej odżywce mam takie prawie afro.
Lecz, większość pasm (gdy mam je rozpuszczone) opada mi an twarz a z tyłu mam łyso.
Chcę uniknąć prostowania bo to pare lat temu strasznie mi je zniszczyło.
Może jakieś propozycje zmiany koloru?
2)
Dodatkowo moim problemem jest makijaż oka.
3)
nie wiem jakim jestem typem kolorystycznym a to by mi z pewnością pomogło
Ad. 1:
Niestety nie znam sie na fryzurach wiec tu Ci nie pomoge.

Ad. 3:
Najlepiej okresla sie typ kolorystyczny przy pomocy pomaranczowej np. bluzki. Zapyataj kogos czy w tym kolorze wygladasz dobrze. Jezeli tak to jestes typem ciepłym, a jezeli nie to zimnym. Na załaczonych fotkach jestes na biało, wiec osobiscie skłaniałabym sie do zimnego typu urody. Kolor cienia na oku tez Ci pasuje a ten niebieski jest zimny.

Ad. 2:
Do makijazu oka mozesz uzyc dowolnego koloru- musisz jedynie pamietac o swojej tonacji- zimnej/ciepłej.
Załaczony makijaz jest bardzo niestaranny (przepraszam, jezeli Cie to uraziło). Cien na dolnej powiece wyglada jak podbite oko, jest połozony nierówno. Dodatkowo roztarcie pomiedzy powieka ruchoma, a brwia wyglada jakby sie tam znalazlo przypadkiem (i znowu przepraszam, ja na prawde nie chce Cie urazic).
Jezeli dopiero uczysz sie makijazu to najbezpieczniej zaczac od jakis bezo-brazow, pasteli (generalnie delikatnie), bo nawet jezeli cos nie wyjdzie to nie rzuca sie w oczy, no i cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. Nie od razu Rzym zbudowano
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:51   #7
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

CYTUJĘ:
Dodatkowo roztarcie pomiedzy powieka ruchoma, a brwia wyglada jakby sie tam znalazlo przypadkiem.


JA:

dlatego właśnie głównie chodzi mi o to rozmazywanie. Nie wiem jak je robić na tych moich dziwnych powiekach.
Nie wiem do jakiego typu oka je przyporządkować by uczyć się na tych fajnych wzorach makijaży .
Ale podkreślam, że to jeden z moich gorszych makijaży.


Nie nie uraziłaś mnie jak na razie ;]
Świadoma swoich wad poddaję się krytyce by wyjść na lepsze.




Nie wiem jak w pomarańczach ale podobno w ciepłych jasnych żółciach mi dobrze. Co to może znaczyć? :}
Tak poza tym jaki odcień pomarańczu to miałby być? ohhhhh
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 18:02   #8
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
CYTUJĘ:
Dodatkowo roztarcie pomiedzy powieka ruchoma, a brwia wyglada jakby sie tam znalazlo przypadkiem.


JA:

dlatego właśnie głównie chodzi mi o to rozmazywanie. Nie wiem jak je robić na tych moich dziwnych powiekach.
Nie wiem do jakiego typu oka je przyporządkować by uczyć się na tych fajnych wzorach makijaży .
Ale podkreślam, że to jeden z moich gorszych makijaży.


Nie nie uraziłaś mnie jak na razie ;]
Świadoma swoich wad poddaję się krytyce by wyjść na lepsze.




Nie wiem jak w pomarańczach ale podobno w ciepłych jasnych żółciach mi dobrze. Co to może znaczyć? :}
Tak poza tym jaki odcień pomarańczu to miałby być? ohhhhh
Jezeli Ci ladnie w cieplym zółtym to typ ciepły. Co przyznam szczerze zaskoczyłoby mnie bo w tej szarej bluzce (i białej zreszta tez) bardzo Ci do twarzy. Wiesz co zrób sobie jakies zdjecia w żółtym, pomaranczowym i dołacz tutaj. A chodzi mi o taki standardowy odcien pomaranczu jak kredka z piornika dzieci- to kolor ciepły.

Własnie znalazłam cos na ten temat wkleje Ci:
"Warto zrobić prosty test chusteczkowy. Specjaliści radzą przyłożenie do twarzy chustek w kolorze złotym i srebrnym – ja bardziej polecam żółty i niebieski (lepiej „czujemy” te kolory jako ciepłe i zimne). Następnie należy uśmiechnąć się i pstryknąć fotkę. Oczywiście ma to być zdjęcie bez makijażu" i dalej
"Jeżeli jesteśmy typem zimnym, to przy żółtej chustce bardziej widoczne będą nasze niedoskonałości i cienie pod oczami, natomiast dużo lepiej wyjdziemy na zdjęciu z chustką niebieską. Jeżeli jesteśmy ciepłą jesienią lub wiosną – będzie odwrotnie."

A Ty kochana na powieki nie narzekaj, bo akurat masz bardzo ładne, przede wszystkim widoczne i nie trzeba cienia Bog wie do kad wyciagac zeby było cokolwiek widac.
Do rozmazywania polecam pedzle rozcierajace np Inglot, MAC, Sephora. Wygladaja jak miotla.
Piszesz, ze nie wiesz jak to zrobic: musisz cała granice cienia rozmiesc, a nie tylko plama na zewn- ta jest za wielka w znaczeniu za szeroka i za okragła.

Ostatnie pytanie: nie dodajesz zdjec makijazy na MM, prawda?? Skoro twierdzisz, ze ten makeup jest szczegolnie nieudany to zmaluj cos ładnego i wklej tam, jak w opisie dodasz, ze sie uczysz i szukasz porad to dziewczyny Ci na 100% pomoga.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:04   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...29832.html?i=8
http://www.byckobieta.pl/2,3441,1,op...e-powieki.html

wlosy masz raczej w cieplym odcieniu, ale znawca nie jestem tak ja mowilam - najlepiej odpowiedz na pytania z podwieszonego watku.

nie znalazlam zadnego zdjecia ;P ale sprobowalam zobrazowac to w paincie. te czerwone 'kosmyki' to te, ktore powinnas zebrac z bokow, zieloe to jakas spinka, klamra, gumka, cokolwiek. i tak z obu stron, reszta swobodnie opuszczona, mysle, ze to moze pomoc na to, zeby z tylu nie bylo "łyso", ale gwarancji nie daje, bo to tylko takie moje wyobrazenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (24,7 KB, 9 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:09   #10
lilia_wodna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 944
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Moim zdaniem pasowałby Ci żółty, czy pomarańczowy przy mocno wytuszowanych rzęsach takich jak w załączniku, oprócz tego możesz spróbować z zieleniami, tylko nie takimi jak w Twoim makijażu, tylko w takiej typowej zieleni jaką ma ta buźka ->
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abc.jpg (61,5 KB, 259 załadowań)
__________________

lilia_wodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:58   #11
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Nie rozumiem tylko dlaczego przerobiłaś mi nos i usta na gorsze.

a o takich rzęsach akurat mogę pomarzyć
w grę wchodzą wtedy sztuczne jak mam uzyskac taki efekt. Tusze sobie nie radzą aż tak. Ale nie narzekam.
Nigdy nie próbowałam zieleni tylko róże, brazy złota, srebra i niebieskości ciemne...więc chętnie spóbuję kiedyś skromnie z zieleniami. Mam na oku takie ciemne typowe zielenie. Myślicie , że to właśnie te?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GRCIWE_amp_D_1719_min_47a6fa2ebaeed.jpg (5,7 KB, 15 załadowań)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 19:08   #12
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Ktoś chyba prosił o jakieś moje zdjęcie z żółci. Jakieś tam znalazłam z mojej studniówki akurat ;/
Jeszcze specjalnie ocenzurowałam twarz kogoś tam na żółto byście lepeij oceniły.


Zdjęcie było trochę podrasowywane w photoshopie. Dlatego takie jakieś przez mgłę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33233662h.jpg (23,3 KB, 250 załadowań)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:33   #13
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

moim zdaniem masz szeroka buzie-powinnac ją optycznie zwęzić-jakims pudrem ciemniejszym to samo z nosem-jest szeroki wiec "skrzydełka"nosa tez przypudruj ciemniejszym pudrem
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:50   #14
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

moim zdaniem jesteś jesienią,
kolory dla ciebie:
- oliwkowy, musztardowy, brązowy, kremowy, pomarańczowy, czerwony ceglasty, waniliowy, złoty, unikaj czerni

twarz masz okrągłą, ścieniuj włosy szczególności przy twarzy, mam podobny typ włosów jak ty szopa, afro itd, robie tak że mokre włosy rozczesuje i plote na noc dwa warkocze mocno z tyłu, (nie używam suszarki, same wysychają, ale możesz też jej użyć), włosy przy twarzy prostuje prostownicą, są krótsze więc nawet jak je zniszczysz, to zdążą ci odrosnąc, bo powinnaś mieć zawsze zcieniowane przy twarzy. Włosy po rozpleceniu warkoczy mam takie równiótki i nie puszące się, rozczesuje je tylko palcami dla ich porozdzielania, ale bez przesady...

kolor włosów z rudawym odcieniem jak ze zdjęcia

make up- perłowymi szarościami, cieniami szaro-zielonymi, stalowo-niebieskimi, czy też jasnym wrzosem, tusz najlepiej grafitowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9107_318x500.jpg (32,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9108_318x500.jpg (22,5 KB, 8 załadowań)
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 17:36   #15
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
robie tak że mokre włosy rozczesuje i plote na noc dwa warkocze mocno z tyłu, (nie używam suszarki, same wysychają, ale możesz też jej użyć), włosy przy twarzy prostuje prostownicą, są krótsze więc nawet jak je zniszczysz, to zdążą ci odrosnąc, bo powinnaś mieć zawsze zcieniowane przy twarzy. Włosy po rozpleceniu warkoczy mam takie równiótki i nie puszące się, rozczesuje je tylko palcami dla ich porozdzielania, ale bez przesady...

Też tak robię gdy chcę mieć na następny dzień piękne fale. ale one i tak po godzinie a nawte mniej zaczynaja sie pyszyć i wtedy ma co prawda fale nie loki ale napuszone.
Może polecasz jakieś coś co je pozostawi w pierwotnej formie?
Rudości mi pasują?
Wszyscy znajomi mi mówią bym przyciemniła ciepłymi brązami.

Myśle o ciemnych brązie z grubszymi pasmami złotego ciemnego blondu jako refleksami. Coś jak na zamieszczonym ponizej zdjęciu tylko , że te ciemne jako ciemny brąz (nie wiem czy odciń chłodny ci ciepły) a te jasne pasma takie jak na zdjęciu.Może tak być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 114426673552.jpg (62,8 KB, 16 załadowań)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:16   #16
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

mi włosy pozostają jak je rozplote, wiadomo ze się troche rozwalą ale bez przesady nie wracają do puchu, używałam maski do suchych włosów z welli teraz testuję odżywkę Aussie, potem nakładałam odżykę z ziaji z pomarańczowym kułeczkiem chyba, do suchych włosów, rozczesuje szerokim grzebieniem i od razu wiąże, nie wiem co by mogło ci je ujarzmić, może odrobina żelu na mokre włosy przed zaplecieniem??

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

co do koloru włosów, powiedz czy masz piegi jak tak to jakie, czy masz naczynka na twarzy i szybko się czerwienisz, jak się opalasz, oczy są piwne, piwno zielone, piwno szare??

jeżeli podoba ci się rihanna w tych włosach to dobrze bo ma je wbiare dobrze dobrane są odcieniu szarego typowego dla zimnego typu urody- zimy, a ty na pewno jesteś ciepłym typem więc albo wiosną, albo jesienią

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
mi włosy pozostają jak je rozplote, wiadomo ze się troche rozwalą ale bez przesady nie wracają do puchu, używałam maski do suchych włosów z welli teraz testuję odżywkę Aussie, potem nakładałam odżykę z ziaji z pomarańczowym kułeczkiem chyba, do suchych włosów, rozczesuje szerokim grzebieniem i od razu wiąże, nie wiem co by mogło ci je ujarzmić, może odrobina żelu na mokre włosy przed zaplecieniem??

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

co do koloru włosów, powiedz czy masz piegi jak tak to jakie, czy masz naczynka na twarzy i szybko się czerwienisz, jak się opalasz, oczy są piwne, piwno zielone, piwno szare??

jeżeli podoba ci się rihanna w tych włosach to dobrze bo ma je wbiare dobrze dobrane są odcieniu szarego typowego dla zimnego typu urody- zimy, a ty na pewno jesteś ciepłym typem więc albo wiosną, albo jesienią
miałam napisać że ma ciepły odcień i wygląda gorzej niż w jednym kolorze, a tobie będzie w takim odcieniu lepiej niż w szarym...
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:45   #17
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
mi włosy pozostają jak je rozplote, wiadomo ze się troche rozwalą ale bez przesady nie wracają do puchu, używałam maski do suchych włosów z welli teraz testuję odżywkę Aussie, potem nakładałam odżykę z ziaji z pomarańczowym kułeczkiem chyba, do suchych włosów, rozczesuje szerokim grzebieniem i od razu wiąże, nie wiem co by mogło ci je ujarzmić, może odrobina żelu na mokre włosy przed zaplecieniem??

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

co do koloru włosów, powiedz czy masz piegi jak tak to jakie, czy masz naczynka na twarzy i szybko się czerwienisz, jak się opalasz, oczy są piwne, piwno zielone, piwno szare??

jeżeli podoba ci się rihanna w tych włosach to dobrze bo ma je wbiare dobrze dobrane są odcieniu szarego typowego dla zimnego typu urody- zimy, a ty na pewno jesteś ciepłym typem więc albo wiosną, albo jesienią

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------


miałam napisać że ma ciepły odcień i wygląda gorzej niż w jednym kolorze, a tobie będzie w takim odcieniu lepiej niż w szarym...

Nie mam piegów, naczynek a nic z tych rzeczy. Opałam się tak:

długo długo nic---->delikatny brąz, do ciemnego już nie dochodzę bo nie lubię słońca w nadmiarze.
Ewentualnie jak nie zadabam o dopowiednią ochrone to albo się spiekę trochę ale jestem czerwona przez dzień dwa i później albo wracam do poprzedniego stanu albo brazowieję (ogółem nie lubię się opalac wolę być blada).

Oczy mam ciemno zielone, typowa zieleń, rzadnych kombinacji.



I teraz mnei trochę zamieszałaś..czyli jeśli chcę coś w stylu rihanny na zdjęciu to mogę sobie takie zrobić bo obie jesteśmy typami ciepłymi tak?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Sorki, pieprzyki chyba też cię interesują. to tak, pieprzyki posiadam. Różniste - najwięcej na plecach. są one ciemne, prawie czarne. i nie zlewają się w całość tylko są miejscami porozwalane na ciele - pojedyncze.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:18   #18
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

jestes cieplym typem urody wiec i cieple wlosy powinny byc.
cieple brazy jak najbardziej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:57   #19
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

nie chodziło mi o to że rihanna jest zimnym typem- zima, a ma ciepłe refleksy co bardziej pasuje wiośnie albo jesieni, ty jesteś albo tym albo tym, ale ciężko mi zweryfikować, ale bardziej skłaniam się do jesieni, bo masz jasną oprawę oczu, możesz spróbować ciepły odcień rudego albo nawet miedziane pasemka na blondzie
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 20:33   #20
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Wätköw nie usuwamy.Regulamin.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:13   #21
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Droga kaska222, bądź tak miła i nie zaśmiecaj mojego wątku.

A jakie okulary przeciwsłoneczne będą dla mnie najlepsze?
co myślicie o aviatorach?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:51   #22
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Tak poza tym jakoś nie skusiłam się na rudości, nie wierzę, że mogłyby mi pasowac : (
dlatego tak jak od dzieciństwa chciałam, w końcu sprawiłam sobie ciemne włosy.
Zdjęcie jest trochę przekłamane bo w rzeczywistości są one jaśniejsze, ale coś czuję , że kieydyś zaszaleję i sprawię sobie takie prawie czarne.
Nadal tylko nie mam pojęcie czy je ściąć a jak już to jak... powyższe polecane mi wycieniowanie mnie kusi ale jak ostatnio miałam wycieniowane je mocno przy twarzy to podobało mi się to tylko gdy miałam wyprostowane włosy a od prawie 2 lat ich nie prostowałam , więc potrzebuje cięcia w ktorym będę się czuć swobodnie przy moich lokach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (22,3 KB, 130 załadowań)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:17   #23
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Wow! wyglądasz ślicznie.
Szkoda,że jednak nie zdecydowałaś się na rudy, ale w tym wyglądasz ekstra!

Pozdrawiam ciepło
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 09:56   #24
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Droga kaska222, bądź tak miła i nie zaśmiecaj mojego wątku.

Odpowiedzialam na Twöj ZP i nie przesadzaj ze zasmiecam.Najpierw chcesz usuniecia wätka a dalej go prowadzisz.... Nastepnym razem zastanöw sie zanim wcisniesz ZP. EOT
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-14 o 09:57
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:57   #25
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LiCZĘ na Waszą pomoc.

Czy to w ogóle zgodne z konstytucją, że nie mogę usunąć stąd swoich zdjęć? Człowiek na różne w życiu pomysły a obecnie bardzo usunęłam wszelkie moje zdjęcia ze wszystkich portalów na których się udzielam tylko tutaj panuje jakiś dziwny zakaz. Nie sądzę by prawo pozwalało na coś takiego. Jest to mój wizerunek i chcę się go tutaj stąd pozbyć. Nie jesteście właścicielami moich zdjęć po dodaniu ich tutaj.
Z ciekawości spytam moich profesorów co sądzą na temat. Bo mnie to na prawdę trąci naruszaniem moich praw. : (
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.