Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 13:00   #1
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260

Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?


Dziewczyny, pomóżcie mi.

Dostałam kupon na 50 zł do "zwykłej" drogerii. Takiej, gdzie są wszelkie kosmetyki polskie i półki cenowej od L'Oreala w dół. Nie miałam nigdy dotąd zbyt wiele do czynienia z tego typu kosmetykami, czego żałuję bo jest wśród nich wiele perełek. Pomyślałam, że ten kupon to swietna okazja, by przetestować coś naprawdę dobrego i taniego. Tylko co wybrać?? KWC roi się od kosmetyków, ciężko mi stwierdzić co byłoby fajnego, własnie dla mnie. Chodzi mi o tanie rzeczy - marki typu Garnier, Gliss Kur, Lirene, AA, Bell, Joko, Soraya, Miraculum, Farmona, Dax, Joanna, Ziaja itp.

Kolorówka, pielęgnacja ciała i twarzy, włosy - WSZYSTKO

Moje "dane":
- wiek 30 lat.
- skóra mieszana z tendencją do tłustej,
- długie niefarbowane włosy (dłuuugo wychodziłam z blondu),
- sucha skóra ciała (chętnie coś brązującego),
- maluję się na codzień (na dzień beżo-brązy, na wieczór smokey eyes).

Dziewczyny, wiem ten wątek może wydawać Wam się dziwny Ale może przyda się też innym Wizażankom, ktore za małe pieniądze chcą kupić kilka fajnych rzeczy.

Z gory dziękuję i mam nadzieję, że odwdzięcze się radą i pomocą w innych wątkach.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:49   #2
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Przede wszystkim kerm garnier nutridermist do cery mieszanej!!! Jeśli chodzi o jego używanie, sama przyjemność, super nawilzona, rozswietlona pachnaca skora twarzy!!!
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:01   #3
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Przede wszystkim kerm garnier nutridermist do cery mieszanej!!! Jeśli chodzi o jego używanie, sama przyjemność, super nawilzona, rozswietlona pachnaca skora twarzy!!!
Dziękuję za odpowiedź Czy ten krem nie zapycha porów? Mam niestety tendencję do grudek i zaskórników.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:08   #4
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

no właśnie ja tez mam, wydaje mi sie ze nie zapycha , a wrecz reguluje prace gruczolow, ma lekka kosystencje.Uzywalam go bo dostalam w prezencie, ja jestem troche mlodsza od Ciebie i raczej sama bym go sobie nie kupila, bo jest to krem przeznaczony od 25 roku zycia w zwyz , jednak do mojej przesuszonej a jednak tlustej i z tendencja do zaskornikow cery byl swietny, po paru dziach lepiej wygladalam i sie tak nie swiecilam, a skorka mieciutka i nawilzona.
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:15   #5
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Dziękuję ewzz Zastanowię się nad tym kremem. W kolejce czekają 3 kremy na dzień do zużycia. ale jeśli coś innego w tej drogerii nie wpadnie mi w oczy - kupię go na zapas. Mam całkiem dobre recenzje na KWC.

Może jeszcze ktoś mi coś poleci?
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:45   #6
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Ziaja ma fajne plyny micelarne, więc jeśli chcesz coś do zmywania makijażu to jak najbardziej polecam, plus podaję nazwę - Mleczko & Tonik kasztanowe, Bielenda
bardzo fajne zarówno do demakijażu jak ogólnie odświeżania cery w dzień. Jest do cery naczynkowej i wrażliwej, więc trochę redukuje zaczerwienienia.
Z balsamów i coś brązującego to może balsam Lirene kawowy? ewentualnie z takich zwykłych to chyba klasyki Garniera są najlepsze.
Joanna ma fajne peelingi, te malutkie, w różnych wariantach zapachowych.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:52   #7
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Ziaja ma fajne plyny micelarne, więc jeśli chcesz coś do zmywania makijażu to jak najbardziej polecam, plus podaję nazwę - Mleczko & Tonik kasztanowe, Bielenda
bardzo fajne zarówno do demakijażu jak ogólnie odświeżania cery w dzień. Jest do cery naczynkowej i wrażliwej, więc trochę redukuje zaczerwienienia.
Z balsamów i coś brązującego to może balsam Lirene kawowy? ewentualnie z takich zwykłych to chyba klasyki Garniera są najlepsze.
Joanna ma fajne peelingi, te malutkie, w różnych wariantach zapachowych.

Miałam balsam kawowy Lirene - jest fajny.
Chyba kupię na spróbowanie płyn micelarny Ziaja Płyn micelarny jest dla mnie tak niezbędny jak pasta do zębów.

Dziekuję
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 18:48   #8
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

płyn miceralny z Ziaja- rewelacja. Do tego uzywam jeszcze kremu z Sopot spa. Moja twarz jest wygładzona, nawilzona. I to za nieduze pieniadze.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:06   #9
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Co do kolorówki to Joko jak najbardziej polecam, w zasadzie mają dobre i cienie i błyszczyki i pudry... tylko nie wiem czy są w normalnych drogeriach, u mnie w mieście nie
Dobry jest róż Astora, nie pamiętam nazwy ale taki trójkolorowy
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 02:05   #10
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Ja polecam podkład Rimmel Lasting Finish 16 H mineralny we fluidzie (ten w pudrze jest do bani). Świetny podkład, sprawdzał się latem kiedy mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i sprawdza się zimą kiedy moja cera robi się sucha. Jest bardzo trwały, nic nie "spływa", nie marze się. Makijaż wygląda wieczorem po wielu godzinach ''noszenia'' prawie tak samo jak rano po nałożeniu. Nieźle kryje niedoskonałości a jednocześnie wygląda bardzo naturalnie - jeśli go nie przypudruje zupełnie nie widać że mam podkład na twarzy, ale i przypudrowany jest pawie niewidoczny (oczywiście jeśli dobrze dobierze się kolor ). Nie wysusza skóry, nie ciemnieje w ciągu dnia. Od ponad roku to mój podkładowy numer 1.
Kosztuje 20 kilka zł, a czasami można do dostać w promocji jeszcze taniej więc warto spróbować.
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 08:21   #11
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kupon do drogerii na 50 pln. Co mam wybrać, by nabyc tanie i dobre kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Aspasia Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład Rimmel Lasting Finish 16 H mineralny we fluidzie (ten w pudrze jest do bani). Świetny podkład, sprawdzał się latem kiedy mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i sprawdza się zimą kiedy moja cera robi się sucha. Jest bardzo trwały, nic nie "spływa", nie marze się. Makijaż wygląda wieczorem po wielu godzinach ''noszenia'' prawie tak samo jak rano po nałożeniu. Nieźle kryje niedoskonałości a jednocześnie wygląda bardzo naturalnie - jeśli go nie przypudruje zupełnie nie widać że mam podkład na twarzy, ale i przypudrowany jest pawie niewidoczny (oczywiście jeśli dobrze dobierze się kolor ). Nie wysusza skóry, nie ciemnieje w ciągu dnia. Od ponad roku to mój podkładowy numer 1.
Kosztuje 20 kilka zł, a czasami można do dostać w promocji jeszcze taniej więc warto spróbować.

Kupię go na pewno Właśnie takiego podkładu szukam od dawna!
Dziękuję.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.