usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 18:06   #1
dzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Question

usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet


hej!mam ogromny kłopot nie wiem jak dobrze i skutecznie pozbyc sie wloskow na twarzy szczegolnie nad górną wargą zastanawiam sie czy nie zrobić tego za pomocą mini plastrów firmy veet z woskiem moze wiecie ile wynosi ich cena (w przybliżeniu) co sadzicie o tym sposobie? czy nie lepsze i skuteczniejszy bedzie zabieg u kosmetyczki?czy plastry moga miec rowniez nie oczekiwane efekty? bardzo prosze o kazda rade aha i ile kosztowalob zabieg usuniecia wloskow u kosmetyczki?
dzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:28   #2
tabasco17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet

Słyszałam, że te plastry są dobre, ale nie wiem ile kosztują. Według mnie możesz spokojnie taką depilację zrobic sama i nie potrzebujesz do tego kosmetyczki, bo ona zrobi Ci dokładnie to samo, a weźmie za to tylko kasę.
tabasco17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:36   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet

Zgadzam się, po co iść do kosmetyczki...?? Nie wiem, czy plastry te są dobre, bo nie używałąm nigdy, bo nie miałąm takiej potrzeby. Zawsze możesz użyć też pensety
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:39   #4
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet

Cytat:
Napisane przez tabasco17
Słyszałam, że te plastry są dobre, ale nie wiem ile kosztują. Według mnie możesz spokojnie taką depilację zrobic sama i nie potrzebujesz do tego kosmetyczki, bo ona zrobi Ci dokładnie to samo, a weźmie za to tylko kasę.
Nie zgadzam się. Kosmetyczka wydepiluje dokładniej, mniej boleśnie i wcale nie bardzo drogo. Depilacja wąsika kosztuje ok. 5 zł, zabieg wystarcza na mniej więcej 6 tygodni.

Informacje o plastrach znajdziesz w KWC (Pielęgnacja ogólna --> depilacja). Te o których piszesz są tu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10096, ale w KWC jest mnóstwo innych plastrów, a zgłoszenia uwzględniają również ceny.

Część plastrów bardzo podrażnia skórę. Zresztą - warto poczytać opinie w KWC. Może akurat znajdziesz coś dla siebie...
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:30   #5
Alexa70
Raczkowanie
 
Avatar Alexa70
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: nizina mazowiecka
Wiadomości: 58
Dot.: usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet

Uzywam plastrów innej firmy...są pod ręką,ale zgodzę się z opinią poprzedniczek,ze zabieg u kosmetyczki z pewnoscia jest dokładniejszy
Plastry z woskiem na zimno kosztują ok 16 zł i starczają na bardzo długo..
Przy okazji meszku pod noskiem mozna u kosmetyczki zrobić sobie depilację meszku np na dolnej częsci policzków...
__________________
Życie jest piękne...

Alexa70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 15:33   #6
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: usuniecie włosków za pomocą miniplastrów veet

[QUOTE=sabi]Nie zgadzam się. Kosmetyczka wydepiluje dokładniej, mniej boleśnie i wcale nie bardzo drogo. Depilacja wąsika kosztuje ok. 5 zł, zabieg wystarcza na mniej więcej 6 tygodni.

Zgadzam sie z Sabi. Plastry Veet napewno kosztuja wiecej, a wcale nie sa bardzo skuteczne(uzywalam na nogi i musialam sie nie zle napracowac, zeby pozbyc sie wloskow a poza tym nie wystarczylo mi jedno opakowanie...) Kosmetyczka zrobi Ci to za 5 zl. i przynajmniej profesjonalnie, na to moze nalozyc Ci jeszcze jakis kremik na podraznienia i masz spokoj.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.