Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 10:32   #31
kasia_sojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Dr Brown's świetnie sprawdza się jako butla antykolkowa, ale zauważcie, że kształt smoczka troszkę odbiega od naturalnego, więc jeśli chcesz koniecznie smoczek, który kształtem będzie zbliżony do piersi to polecam Tommee Tippee (anti-colic z rurką w środku). Natomiast moje koleżanki bardzo chwalą butelki NUK

Edytowane przez kasia_sojka
Czas edycji: 2015-10-16 o 10:34
kasia_sojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:08   #32
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Obecnie jesteśmy w posiadaniu butelek szklanych Canpol babies z różową słodką sową. Smoczek w nich jest antykolkowy więc chroni brzuszek i jest też podobny kształtem do maminej piersi więc nie zakłóci karmienia piersią. Butelka jest lekka, łatwa w utrzymaniu czystości i można ją nawet myć w zmywarce. Nie pozostawia zapachu pitego napoju w środku. Polecam!
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:29   #33
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Ja do karmienia miałam butelki antykolkowe AVENT NATURAL.
Mój mały nie miał kolek Sle nie wiem czy była to kwestia butelki czy natury
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:31   #34
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Nie wydaje mi się żeby butelka była w stanie zapobiec kolkom.
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:34   #35
RoseMary303
Przyczajenie
 
Avatar RoseMary303
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Ingrid może Chodzi o konstrukcję butelki uniemożliwiającą dziecku połykanie powietrza. Mielismy problemy z kolkami i pielęgniarka poleciła butelki Chicco Natural Feeling. Kolki całkowicie nie ustąpiły, ale poprawa była naprawdę znacząca
RoseMary303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:59   #36
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Nie wiedziałam
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:39   #37
Kattarynnka
Raczkowanie
 
Avatar Kattarynnka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Też byłam sceptyczna, czy butelka może mieć wpływ na kolki, ale chyba coś w tym jest. U mnie już drugi synek na tych wspomnianych butlach Chicco, i już drugi bez kolek (odpukać, bo mały ma dopiero dwa miesiące). Te butelki mają też zapobiegać ulewaniu, i w tym też może coś być, bo wydaje mi się, że jak karmię małego butelką to mniej mu się ulewa niż po piersi. I to niezależnie, czy mu podsję mm czy moje odciągnięte, zresztą mm też mam zwykłe, nie przeciw ulewaniu.
Kattarynnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 18:19   #38
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Moze tu ktos mi pomoze bo juz nie mam sily i wyc mi sie chce. Przed porodem zakupilam butelki lovi antykolkowe choc wtedy nawet nie zwrocilam na to uwagi bo nie mialam pojecia czym sa kolki. Po porodzie okazalo sie ze te butelki nie odpowiadaja mojemu synowi, krztusil sie, zalewal mlekiem i przejadal co skutkowalo okropnymi kolkami. Po wizycie u lekarza zmienilam butelki na avent i bylo wszystko ok... przez dwa tygodnie.. teraz z kolei jest problem taki ze synkowi nie chce leciec mleko z tych butelek aventu i strasznie sie zapowietrza smoczek mimo tego ze butelki maja odpowietrzacz. Ten odpowietrzacz to w ogole jakos wcale nie dziala, czasem pojawiaja sie te pecherzyki i wtedy syn ladnie je ale bardzo rzadko udaje mu sie tak normalnie zjesc.. od kilku dni to jest doslownie masakra, rzuca sie przy jedzeniu, wyje tak ze nie moge na to patrzec tak mi go szkoda ze nie moze normalnie i na spokojnie zjesc. Jestem juz zalamana... sprobowalam ta butelka lovi go znow nakarmic ale jest to samo, system antykolkowy nie dziala lub dziala tylko przez chwile a maly co chwila zasysa smoczek i placze.. dodam ze wszystko jest zlozone tak jak powinno wiec nie jest to kwestia zlego zlozenia butelki. Do tego znowu zaczely pojawiac sie kolki.. niech ktos mi pomoze bo zalamie sie zaraz. Czy ta butelke trzeba jakos specjalnie trzymac zeby to dzialalo bo juz nie wiem co robie zle
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 18:39   #39
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
Moze tu ktos mi pomoze bo juz nie mam sily i wyc mi sie chce. Przed porodem zakupilam butelki lovi antykolkowe choc wtedy nawet nie zwrocilam na to uwagi bo nie mialam pojecia czym sa kolki. Po porodzie okazalo sie ze te butelki nie odpowiadaja mojemu synowi, krztusil sie, zalewal mlekiem i przejadal co skutkowalo okropnymi kolkami. Po wizycie u lekarza zmienilam butelki na avent i bylo wszystko ok... przez dwa tygodnie.. teraz z kolei jest problem taki ze synkowi nie chce leciec mleko z tych butelek aventu i strasznie sie zapowietrza smoczek mimo tego ze butelki maja odpowietrzacz. Ten odpowietrzacz to w ogole jakos wcale nie dziala, czasem pojawiaja sie te pecherzyki i wtedy syn ladnie je ale bardzo rzadko udaje mu sie tak normalnie zjesc.. od kilku dni to jest doslownie masakra, rzuca sie przy jedzeniu, wyje tak ze nie moge na to patrzec tak mi go szkoda ze nie moze normalnie i na spokojnie zjesc. Jestem juz zalamana... sprobowalam ta butelka lovi go znow nakarmic ale jest to samo, system antykolkowy nie dziala lub dziala tylko przez chwile a maly co chwila zasysa smoczek i placze.. dodam ze wszystko jest zlozone tak jak powinno wiec nie jest to kwestia zlego zlozenia butelki. Do tego znowu zaczely pojawiac sie kolki.. niech ktos mi pomoze bo zalamie sie zaraz. Czy ta butelke trzeba jakos specjalnie trzymac zeby to dzialalo bo juz nie wiem co robie zle
Hej.
U nas lovi leci normalnie choc mialam moment ze sie zasysal smok ale okazalo sie ze mimo dokladnego mycia to i tak ten zawor sie zatkal. Dobrze szczotka przeszorowalam ze az wloski na druga strone przeszly i juz jest ok. Co do rzucania sie przy jedzeniu moze z aventu za wolno mu teraz leci i sie denerwuje? Moze smoka na wyzszy zmienic? Nie wiem ile dziecko Twoje ma ale pamietaj ze kolka moze wystapic tez od mleka a nie z winy butelki.
Moze byc tez tak ze butelki sa za mocno dokrecone.

Odbijaj go co kawalek jak pije to sie tak powietrza nie nalyka i zobacz czy smoka lapie pelna buzia bo moze za duzo powietrza z bokow lapie
__________________





Edytowane przez gosiak0512
Czas edycji: 2016-01-05 o 18:42
gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 11:23   #40
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Hej.
U nas lovi leci normalnie choc mialam moment ze sie zasysal smok ale okazalo sie ze mimo dokladnego mycia to i tak ten zawor sie zatkal. Dobrze szczotka przeszorowalam ze az wloski na druga strone przeszly i juz jest ok. Co do rzucania sie przy jedzeniu moze z aventu za wolno mu teraz leci i sie denerwuje? Moze smoka na wyzszy zmienic? Nie wiem ile dziecko Twoje ma ale pamietaj ze kolka moze wystapic tez od mleka a nie z winy butelki.
Moze byc tez tak ze butelki sa za mocno dokrecone.

Odbijaj go co kawalek jak pije to sie tak powietrza nie nalyka i zobacz czy smoka lapie pelna buzia bo moze za duzo powietrza z bokow lapie
Problem juz sie rozwiazal na szczescie 😊 moja przyjaciolka przyniosla mi wczoraj butelke tommee tippee i po prostu kamien spadl mi z serca, maly pieknie je i spokojnie. Nic sie nie oblewa, nie meczy sie i tak zasysa smoka ze nawet nie ma opcji zeby mu go wyjac z buzi, nic sie nie zapowietrza. Tez sie zastanawialam nad mlekiem ale przez ten czas co bylo ok jak na poczatku jadl z aventu to nie bylo problemow z brzuszkiem a gdyby to byla wina mleka to by byl problem caly czas. Pozniej sie zbuntowal na ten avent i znowu kolki.. ale tak pieknie jak z tej butelki tommee tippee to nie jadl jeszcze nigdy. Po prostu mu tamte nie odpowiadaly. Bardzo sie ciesze ze odzyskalismy spokuj 😊 a moj synek ma 1,5 miesiaca
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:07   #41
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
Problem juz sie rozwiazal na szczescie 😊 moja przyjaciolka przyniosla mi wczoraj butelke tommee tippee i po prostu kamien spadl mi z serca, maly pieknie je i spokojnie. Nic sie nie oblewa, nie meczy sie i tak zasysa smoka ze nawet nie ma opcji zeby mu go wyjac z buzi, nic sie nie zapowietrza. Tez sie zastanawialam nad mlekiem ale przez ten czas co bylo ok jak na poczatku jadl z aventu to nie bylo problemow z brzuszkiem a gdyby to byla wina mleka to by byl problem caly czas. Pozniej sie zbuntowal na ten avent i znowu kolki.. ale tak pieknie jak z tej butelki tommee tippee to nie jadl jeszcze nigdy. Po prostu mu tamte nie odpowiadaly. Bardzo sie ciesze ze odzyskalismy spokuj 😊 a moj synek ma 1,5 miesiaca
Super wiesci
Niech sie maluch "dobrze chowa"
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 11:44   #42
Little_fairytale69
Przyczajenie
 
Avatar Little_fairytale69
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

A u nas sprawdziła się butelka antykolkowa xxx. Ma fajny anatomiczny kształt i szeroką szyjkę. Nie mam problemu, żeby ją umyć. Smoczek mięciutki i anatomiczny. My używamy z podgrzewaczem także od razu mamy ciepłe mleczko i smoczek. Akurat u nas pomogła podczas wprowadzania mm.

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2019-07-23 o 15:43 Powód: link
Little_fairytale69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 16:15   #43
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Miałam wpierw Tommy tiper ale zaczęły mnie wkurzać szybko bo mi wypadały w trasie, w środku nocy przerzuciłam się na baby dream 150ml z uchwytem który się wyciąga. Nie polecam baby dream które w środku mają dziurę owalną która robi dziecku za miejsce do trzymania bo szlak trafia przy myciu a potem niezła szkola cierpliwości by z pomocą ręcznika i noża do masła to wysuszyc. Myłam z zmywarce i w mikro też się nic nie działo. Musisz sama sprawdzić jaka tobie będzie odpowiadac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 15:16   #44
negri
Raczkowanie
 
Avatar negri
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa, ale znad morza:)
Wiadomości: 240
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Dr Brown - zdecydowanie, Medela zupełnie się nie sprawdziła
__________________
Jeżdżę na rowerze cały rok


negri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 10:23   #45
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Butelka antykolkowa -avent natural, Tommee Tippee, Closer to Nature czy inna?

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Miałam wpierw Tommy tiper ale zaczęły mnie wkurzać szybko bo mi wypadały w trasie, w środku nocy przerzuciłam się na baby dream 150ml z uchwytem który się wyciąga. Nie polecam baby dream które w środku mają dziurę owalną która robi dziecku za miejsce do trzymania bo szlak trafia przy myciu a potem niezła szkola cierpliwości by z pomocą ręcznika i noża do masła to wysuszyc. Myłam z zmywarce i w mikro też się nic nie działo. Musisz sama sprawdzić jaka tobie będzie odpowiadac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Butelki i kubki Baby Dream produkuje NUK. Smoczki i butelki są kompatybilne
Każdą butelkę z taką dziurką trudno umyć. Canpol też kiedyś takie coś miał.
Cytat:
Napisane przez negri Pokaż wiadomość
Dr Brown - zdecydowanie, Medela zupełnie się nie sprawdziła
Fajnie, ale ile przy tym jest mycia i rozkręcania, a potem składania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 11:23:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.