Chodzenie po górach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 10:02   #31
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Ja to tak sobie myśle, że jednak mam wielkie szczęście Pociągiem do najblizszych gór - 2 godziny
A już w niedzielę rano wsiadamy z moim TŻ w ciapąga i stuk stuk - po torach - Bieszczady, witajcie!
Trasa piękna, choc męcząca i śpieszna bardzo...Ale mam nadzieję na piękne wspomnienia...
hehehe, ja mam większe uwielbiam wycieczki z moimi przyjaciółmi. Ostatnio zaliczyliśmy 3 dniowy, karkołomny rajd Babia Góra- Pilsko. Było bosko! Oprócz tego większość to 2-dniowe (Wielka Racza, Rysianka, Barania Góra-Skrzyczne) Kilka zdjęć:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bg.jpg (85,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ils.jpg (55,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dupeczki.jpg (114,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rysianka.jpg (80,4 KB, 94 załadowań)
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 11:49   #32
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Chodzenie po górach

Tu kolejna wielka miłośniczka górskich wycieczek!! W liceum co wakacje mój geograf organizował dwutygodniowe obozy wędrowne. Oczywiście nie musze dodawać że we wszystkich brałam udział Dzięki temu byłam w Beskidzie Śląskim i Żywieckim, w Bieszczadach i w moich ukochanych Tatrach .
Wpisujcie również jakie jest Wasze ulubione miejsce w górach. Dla mnie takim miejscem jest Stawek Smreczyński. Co roku jedną noc spędzam w schronisku na Hali Ornak i skąd rano o 6.00 wychodze nad Stawek i tam siedze sama bo jeszcze nie ma turystów. Wtedy najlepiej odpoczywam
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 12:14   #33
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Niestety nie
Skad tam można wyruszyc? I jakie są trasy?
trasy są fajne, puste. My wychodziliśmy z miejscowości POnikiew potem na Leskowiec (groś Papieska), Łamaną Skałe, odwiedzilismy Chatkę pod Potrójną http://www.potrojna.com.pl/ potem nocleg na Gibasach u pewnego drwala http://rufi.serwus.pl/gibasy/START.htm na drugi dzien na Lasek http://www.sst-lasek.com/ na noc, potem Markowe Szczawiny tez nocleg, Babia Góra, potem szliśmy cały dzień w deszczu i błocie, krętym czarnym szklakiem a na koniec tej Sodomy i Gomory trafiliśmy do piekła.
Czyli do Chatki Viktoria K w Przyborowie
Niech was nie zmyli ciepłe i przytulne wnętrze, to prawdziwy przedsionek piekła
Nawet prysznic jest płatny (wtedy 2.80 za 5 min) .
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 13:06   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chodzenie po górach

Ulubione miejsce w górach...No kurcze, kilka razy tam wchodziłąm, i nigdy nie pamietam, czy to an Wielkiej, czy na Małej Rawce w Bieszczadach. Ale pod sam koniec podejscia idzie sie takim tunelem jakby, nad głowami rozciągają sie krzewy, a nogi drepcą po waziutkiej ścieżce z kamieni...ładne to jest)
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 09:40   #35
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez kraven
Dla mnie takim miejscem jest Stawek Smreczyński.
Przepiękne, wręcz baśniowe miejsce. I ten spokój tam, jakby czas nie płynął . A niestety tego dnia, przeszliśmy już sporo -> miałam kryzys połączony z marudzeniem, ale TŻ jak zwykle zastosował jakieś psychologiczne tricki i dałam się namówić na wycieczkę nad staw. Dziś nie żałuję , wręcz żałowałabym gdybym tam nie poszła .

My 2.08. wyjeżdżamy w Tatry .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 09:46   #36
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Chodzenie po górach

Witajcie Mam takie małe szczescie ze mieszkam w Beskidzie Niskim..i co jakis czas chodze ze znajomymi na wedrowki po gorkach..uwielbiam rowniez Tatry i Bieszczady..mhhmm..nie wyobrazam sobie zycia daleko od moich gorek kochanych

pozdrawiam
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 10:19   #37
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chodzenie po górach

Uwielbiam Szczawnice oraz okolice Zakopanego. W tym roku z TZ rowniez jedziemy w gory. Bardzo polecam rowniez Slowacka strone Tatr. Szczegolnie Tatrzanska Lomnice
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 11:14   #38
novinexa
Raczkowanie
 
Avatar novinexa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 80
GG do novinexa
Dot.: Chodzenie po górach

Ja nigdy nie przepadałam za wędrówkach po górach, jesli tam jechałam to na imprezy, ew. zabieraliśmy ze sobą rowery... poza tym pod koniec ubiegłego lata z Tatrach zabiła się moja kuzynka, która chodziła po górach już dobrych parę lat... gdy moja rodzina słyszy, że wybieram sie w góry, to im ciarki przechodzą po plecach.
__________________
______________________
=== > http://zanim.napiszesz.prv.pl
novinexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:29   #39
Ainda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Chodzenie po górach

Nie wyobrażam sobie wakacji bez gór. Moja pasję łazika przeszczepiam ją na moje dzieci ( 5 i 6 lat), ktore chodziły już po Tatrach i Bieszczadach. W tym roku jedziemy w Karpaty w Rumunii. Po powrocie mogę napisać jak jest, gdy ktos jest zainteresowany.
Ainda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:37   #40
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Melduje się milośniczka górskich wędrówek Od xx lat wędrujemy z TŻ i naszą córeczką. Nieodmiennie numerem 1 od lat są Tatry Wysokie, potem Zachodnie i Słowacki Raj . W tym roku wyjeżdżamy 1 .08. na calutki miesiąc -ale się nachodzimy i nawspinamy ,już nie mogę się doczekać tego zmęczenia i schodzących paznokci u stóp
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:39   #41
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Ainda
Nie wyobrażam sobie wakacji bez gór. Moja pasję łazika przeszczepiam ją na moje dzieci ( 5 i 6 lat), ktore chodziły już po Tatrach i Bieszczadach. W tym roku jedziemy w Karpaty w Rumunii. Po powrocie mogę napisać jak jest, gdy ktos jest zainteresowany.
Napisz koniecznie nam to się marzy od kilku lat ale strasznie się boimy....-tego kraju
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 11:44   #42
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

ale ci zazdroszczę (tylko nie schodzących paznokci )
na calutki miesiąc??? ja w życiu tak długiego urlopu nie dostane
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 07:14   #43
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chodzenie po górach

Wczoraj wróciłam z bieszczadzkich szlaków Było pięknie, słonecznie, kilka szczytów zdobytych, widoki zapierały dech w piersiach, a po zejściu ze szczytu czekały na mnie i mojego TŻ lodowate wody Wołosatego, który płynął zaraz za polem namiotowym
Fotki pochodzą z wejść na Bukowe Berdo, Tarnicę, Szeroki Wierch i Halicz
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 09:57   #44
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Yoolia
ale ci zazdroszczę (tylko nie schodzących paznokci )
na calutki miesiąc??? ja w życiu tak długiego urlopu nie dostane
Dlatego mam zamiar wykorzystać go (urlop) na maxa od 1.08. do 30.08
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 10:15   #45
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

wez mnie już nie dobijaj, właśnie sie dowiedziałam że w weekend sierpniowy przychodze do pracy i nici z moich planów buuuuuuuu
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 10:20   #46
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chodzenie po górach

W te wakacje planujemy lazenie po Tatrach Polskich i wypady na Slowacka strone Tatr. Uwielbiam gory, szczegolnie po Slowackiej stronie, jestem ciut amatorem, wiec tamtejsze latwiejsze szlaki bardziej mi odpowiadaja Poza tym Slowacki Raj i Tatrzanska Lomnica Wyjezdzam juz w ta sobote
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 10:39   #47
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Chodzenie po górach

magdziaS - spróbujcie wejść na Krywań, co prawda długi męczący szlak i bardzo dużo ludzi ale co za widoki. Panorama polskich tatr z drugiej strony, Rysy. Gerlach, Łomnica,nie mogłam oczu nacieszyć, najchętniej zostałabym tam cały dzień i podziwiała krajobraz
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 10:48   #48
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Yoolia
magdziaS - spróbujcie wejść na Krywań, co prawda długi męczący szlak i bardzo dużo ludzi ale co za widoki. Panorama polskich tatr z drugiej strony, Rysy. Gerlach, Łomnica,nie mogłam oczu nacieszyć, najchętniej zostałabym tam cały dzień i podziwiała krajobraz
Krywan, rzeczywiscie wyglada obiecujaco, ale nie wiem czy podolam
Choc widoki zapowiadaja sie przepiekne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 18:38   #49
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez magdziaS
W te wakacje planujemy lazenie po Tatrach Polskich i wypady na Slowacka strone Tatr. Uwielbiam gory, szczegolnie po Slowackiej stronie, jestem ciut amatorem, wiec tamtejsze latwiejsze szlaki bardziej mi odpowiadaja Poza tym Slowacki Raj i Tatrzanska Lomnica Wyjezdzam juz w ta sobote
Pozdrów ode mnie Slovensky Raj Tam jest cudnie, skoro nie jesteś zbyt wprawiona, to trasy są akurat w sam raz, łazi się po 2-3 godziny i na co większe "szczyty" wspina sie po drabinach bądź stupaczkach
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 18:48   #50
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Pozdrów ode mnie Slovensky Raj Tam jest cudnie, skoro nie jesteś zbyt wprawiona, to trasy są akurat w sam raz, łazi się po 2-3 godziny i na co większe "szczyty" wspina sie po drabinach bądź stupaczkach
Slowacki Raj jest cudowny, bylam tam juz dwa razy kolejny raz nie zaszkodzi Pozdrowie szlaki koniecznie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 10:21   #51
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Chodzenie po górach

We wtorek jadę z TŻtem do Zakopanego na 2 dni... polećcie gdzie można iść, jakieg góry przemierzyc, jakie szlaki polecacie itp. itd., uprzedzam że to będzie mój pierwszy raz
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 10:32   #52
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Chodzenie po górach

i napiszcie co mam wziąć bo nie mam pojęcia i jakie buty w lecie?? przesadzam trochę w końcu to tylko dwa dni i 40 km do domu (mogła bym zajść na piechotę ) ale ja zawsze przesadzam
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 16:02   #53
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Wczoraj wróciłam z bieszczadzkich szlaków Było pięknie, słonecznie, kilka szczytów zdobytych, widoki zapierały dech w piersiach, a po zejściu ze szczytu czekały na mnie i mojego TŻ lodowate wody Wołosatego, który płynął zaraz za polem namiotowym
Fotki pochodzą z wejść na Bukowe Berdo, Tarnicę, Szeroki Wierch i Halicz

Ja także byłam w Bieszczadach, dwa lata temu, na obozie namiotowym w Wołosatym. Było super, z naszego obozowiska byl przepiekny widok na Tarnice, a z Tarnicy piekny widok na bieszczady. Polecam wszystkim
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 16:21   #54
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

To może zacznijcie od dolinek: Małej Łąki, czy Białego.
1.Dobrym pomysłem wydaje się byc wejście na Kopieniec(wejście od Cyhrli) -niby nic , a z tego niewielkiego szczytu przepięknie prezentuje się :ściana pólnocna-wschodnia Czerwonych Wierchów, kawałeczek Orlej Perci (kolejkę na Giewont przy dorych warunkach pogodowych też zobaczysz), a powrót Doliną Olczyską(przy wyjściu z TPN jeziorko z wszelakimi gadzinami) albo jeśli dacie radę to przez Nosala do Kuźnic.
2. Gęsia Szyja przez Wiktorówki-trasa trochę męcząca ale ,mijamy i baranki , i miejsce z najlepszą żętycą w Tarach(Rusinowa Polana) i malutkie skałki(szczyt Gęsiej).
3.Wreszcie niedoceniana Hala Stoły idąc Kościeliską do Ornaka w prawo,wejście niezbyt trudne,ale widoki cudo-Ciemniak, Twardy Upłaz, Giewont -a jakże też- wszystko jak na dłoni.
Co do obuwia to w dolinkach iw reglach wystarczy obuwie sportowe, ale w wyższe partie nieodzowne są buty trekkingowe najlepiej z podeszwą wibram.
Ale elaborat wysmażyłam , mam nadzieję że choć trochę się przyda
Pozdrawiam
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 17:45   #55
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez LEW
To może zacznijcie od dolinek: Małej Łąki, czy Białego.
1.Dobrym pomysłem wydaje się byc wejście na Kopieniec(wejście od Cyhrli) -niby nic , a z tego niewielkiego szczytu przepięknie prezentuje się :ściana pólnocna-wschodnia Czerwonych Wierchów, kawałeczek Orlej Perci (kolejkę na Giewont przy dorych warunkach pogodowych też zobaczysz), a powrót Doliną Olczyską(przy wyjściu z TPN jeziorko z wszelakimi gadzinami) albo jeśli dacie radę to przez Nosala do Kuźnic.
2. Gęsia Szyja przez Wiktorówki-trasa trochę męcząca ale ,mijamy i baranki , i miejsce z najlepszą żętycą w Tarach(Rusinowa Polana) i malutkie skałki(szczyt Gęsiej).
3.Wreszcie niedoceniana Hala Stoły idąc Kościeliską do Ornaka w prawo,wejście niezbyt trudne,ale widoki cudo-Ciemniak, Twardy Upłaz, Giewont -a jakże też- wszystko jak na dłoni.
Co do obuwia to w dolinkach iw reglach wystarczy obuwie sportowe, ale w wyższe partie nieodzowne są buty trekkingowe najlepiej z podeszwą wibram.
Ale elaborat wysmażyłam , mam nadzieję że choć trochę się przyda
Pozdrawiam
Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję bardzo
Napewno się przyda
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 11:03   #56
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

o jak tu cichutko czyzby wszyscy po gorach pomykali
ja co prawda calkiem niedawno wrocilam, ale juz mam zaplanowane zdobywanie szczytow na wrzesien opracowalam sobie 4 trasy, licze, ze ktos bardziej doswiadczony w Tatrach Zachodnich doradzi mi czy sa ok, czy np. wchodzic od drugiej strony, bo jest przyjemniej, ciekawiej 3 dni bedziemy wychodzic ze schroniska w Chocholowskiej, pozniej przenosimy sie do Zakopca na 2 dni. tak te trasy wygladaja:

I. schronisko w Dolinie Chocholowskiej -> Grześ -> Rakoń -> powrót do schroniska (krotka, bo przewidziana pierwszego dnia po przyjezdzie na rozchodzenie - zastanawiam sie czy od razu z Rakonia nie skoczyc na Wolowiec ale to juz chyba wyjdzie w praniu, zalezy od sil i checi na miejscu ) 3`50`` (plus ewentualnie z Wolowcem dodatkowe 45 minut)

II. schronisko -> Trzydniowański Wierch (chyba szlakiem papieskim) -> Kończysty Wierch -> Starobociański Wierch-> Jarząbczy Wierch -> Wołowiec (jesli nie wejdziemy na niego dzien wczesniej) -> powrot do schroniska; tu mam za duzo niewiadomych, ale wychodzi jakies 8 godzin

III. schronisko -> Iwanicka Przełęcz -> Siwa Przełęcz -> Gaborowa Przełęcz -> Błyszcz (i moze od razu Bystra) -> przez Doline Starobocianska do schroniska 7`20``

IV. wyjazd kolejka na Kasprowy -> Suchy Wierch Kondracki -> Kopa Kondracka -> Małołączniak -> Ciemniak -> Dolina Koscieliska 5`45``

licze na jakies rady, moze ktoras was szla ktoryms z tych szlakow i ma jakies uwagi (odnosnie warunkow, trudnosci, efektow wizualnych etc)

juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje, ze pogoda we wrzesniu sie uda

mam nadzieje, ze bedzie tak malowniczo jak na tych fotkach (i ze zrobie swoje rownie ladne)
1. Rakoń
2. Kończysty i Starobociański Wierch z Trzydniowańskiego
3. Siwa Przełęcz
4. Małołączniak
5. tam bedziemy szli z Kasprowego
6. Czerwone Wierchy

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2006-08-04 o 11:38
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 20:47   #57
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chodzenie po górach

Dzis wrocilam z Tatr. Ogolnie jestem zadowolona i zaluje, ze juz wrocilam, ale pogoda byla nie najlepsza. Nie moglismy wyjsc w wyzsze partie gor z powodu ciagle padajacego deszczu Wszytskie przygotowane wczesniej trasy zweryfikowala pogoda. Pozostaly nam dolinki i nizsze gory, ale mimo to jestem zadowolona bo w Tatrach jestem praktycznie co roku i jak nie tym to nastepnym razem
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 22:42   #58
Anna-Maria-G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
GG do Anna-Maria-G
Dot.: Chodzenie po górach

O widzę, że same miłośniczki chodzenia po górach :O
Szczerze mówiąc, za górami nie przepadam. To znaczy widoki są ładne, ale chodzenie...nieeee Góry lubię, ale w zimie, na narty. W lecie wolę zdecydowanie morze.
Ale życzę Wam wytrwałości i samych przyjemnych wycieczek
Anna-Maria-G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 00:20   #59
verqa81
Przyczajenie
 
Avatar verqa81
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
Dot.: Chodzenie po górach

Pozdrawiam wszystkie górskie babki.
Jędną z wypraw,które na zawsze zostanie w mojej pamięci to wyprawa w Czarnohorę (pd zach Ukraina)Koszty praktycznie zerowe-za wyjątkiem transportu-jedzenia.Koniecznie własny namiot i cały osprzęt.Ale klimat cudowny.
Kilka śmiesznych akcji też się zdarzyło-ktoś wypił nam mleko sprzed namiotu albo krowy-samopasy miały ochotę na mój plecak.
verqa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 14:58   #60
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Chodzenie po górach

LAIN
z podanych przez ciebie tras znam IV ale trochę zmodyfikowaną, na Czerwone Wierchy wdrapałam się idąc od Kuznic przez Dolinę Kondratową, właściwie tylko ten odcinek był troszkę męczący, potem już cały czas prowadzi grań aż do Ciemniaka. Stamtąd zeszłam do Doliny KOscieliskiej. Trasa jest przepiękna, widoki wspaniałe, polecam
W Tatrach Zachodnich niestety wiele nie pochodziłam, chętnie wybrałabym sie na twoją trase nr II
pozdrawiam
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.