szkoła policealna-czy warto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 12:08   #1
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98

szkoła policealna-czy warto


Zastanawiam się nad pójściem do szkoły policealnej tzn. to jest plan awaryjny gdyby nie wyszło mi w tym roku z pójściem na studia. W związku z tym mam pytanie jaką szkołę uważacie za dobrą i czy to w ogóle ma sens. Czy trudno zdać egzamin po takiej szkole?
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:10   #2
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: szkoła policealna-czy warto

jeśli nie chcesz przerywać nauki jeśli się na studia nie dostaniesz to może to być dobry pomysł
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:00   #3
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: szkoła policealna-czy warto

A o jakim kierunku mówimy?
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 11:58   #4
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez lalibelle Pokaż wiadomość
A o jakim kierunku mówimy?
Technik farmacji, rachunkowości albo administracji.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:21   #5
kwiat8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła policealna-czy warto

z tego co słyszałam do szkół policealnych dość łatwo się dostać, jednak szczegółowych informacji na temat Twojego kierunku nie znam
kwiat8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 11:40   #6
Maboroshi
Raczkowanie
 
Avatar Maboroshi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 56
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Ja szkół policalnych próbowałam 2 razy w życiu. Pierw technik BHP w PSKK w Zielonej Górze - sporo osób chodziło na zajęcia - aż 20 (z prawie 70). Niektóre zajęcia były prowadzone tak jak powinny nastomiast inne polegały na rozmowach o dupie maryni z prowadzącą lub na uczeniu się zupełnie czego innego, bo prowadzący przez ileś tam lat uczył innego przedmiotu. Moje drugie podejście - technik informatyk w szkole Omega na śląsku. Tragedia. Na zajęcia na stałe chodziły 2 osoby plus jakaś randomowa trzecia osoba. Zajęcia powiązane z informatyką były wykładane przez jednego prowadzącego, który się do tego nie nadawał a gdy padał deszcz to siedzieliśmy 2h w klasie nic nie robiąc a potem wyganiał nas do domu, bo w taką pogodę się uczyć nie da. Angielski polegał na rozmowach o wszystkim i niczym większości po polsku. Najlepiej prowadzone były zajęcia z psychologii.

Ze szkołami policealnymi jest różnie. Zależy jak trafisz. Ja już sobie darowałam i przeglądam oferty wyższych szkół bankowych/biznesu, bo są konkretniejsze.
__________________
You have no responsibility to live up to what other people think you ought to accomplish. I have no responsibility to be like they expect me to be. It's their mistake, not my failing.

Edytowane przez Maboroshi
Czas edycji: 2014-06-15 o 11:41
Maboroshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 11:53   #7
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Ja w czasie studiów poszłam do szkoły policealnej na kierunek technik usług kosmetycznych, niestety dzienne studia + praca + ta szkoła to było zbyt wiele i przerwałam. Ale podobało mi się bardzo, zajęcia były ciekawe, naprawdę fajne
Traz od października zacznę magisterkę i chyba sporóbuję jeszcze raz zrobić tego tchnika - interesuje mnie to, szkoła jest w weekendy (a studia dzienne) więc może jakoś się uda
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 14:06   #8
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez kwiat8 Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam do szkół policealnych dość łatwo się dostać, jednak szczegółowych informacji na temat Twojego kierunku nie znam
Hmm liczy się tylko kolejność zgłoszeń.
Cytat:
Napisane przez Maboroshi Pokaż wiadomość
Ja szkół policalnych próbowałam 2 razy w życiu. Pierw technik BHP w PSKK w Zielonej Górze - sporo osób chodziło na zajęcia - aż 20 (z prawie 70). Niektóre zajęcia były prowadzone tak jak powinny nastomiast inne polegały na rozmowach o dupie maryni z prowadzącą lub na uczeniu się zupełnie czego innego, bo prowadzący przez ileś tam lat uczył innego przedmiotu. Moje drugie podejście - technik informatyk w szkole Omega na śląsku. Tragedia. Na zajęcia na stałe chodziły 2 osoby plus jakaś randomowa trzecia osoba. Zajęcia powiązane z informatyką były wykładane przez jednego prowadzącego, który się do tego nie nadawał a gdy padał deszcz to siedzieliśmy 2h w klasie nic nie robiąc a potem wyganiał nas do domu, bo w taką pogodę się uczyć nie da. Angielski polegał na rozmowach o wszystkim i niczym większości po polsku. Najlepiej prowadzone były zajęcia z psychologii.

Ze szkołami policealnymi jest różnie. Zależy jak trafisz. Ja już sobie darowałam i przeglądam oferty wyższych szkół bankowych/biznesu, bo są konkretniejsze.
Właśnie tego się obawiam ,że nauczyciele będą mieli wylane. A mój kumpel właśnie takich ma olewatorów tylko ,że w liceum dla dorosłych. Zwłaszcza,że próg zdawalności wynosi 75 % z egzaminu praktycznego dla techników (za kilka dni mam xD).
Cytat:
Napisane przez hiss Pokaż wiadomość
Ja w czasie studiów poszłam do szkoły policealnej na kierunek technik usług kosmetycznych, niestety dzienne studia + praca + ta szkoła to było zbyt wiele i przerwałam. Ale podobało mi się bardzo, zajęcia były ciekawe, naprawdę fajne
Traz od października zacznę magisterkę i chyba sporóbuję jeszcze raz zrobić tego tchnika - interesuje mnie to, szkoła jest w weekendy (a studia dzienne) więc może jakoś się uda
Aha mam nadzieję ,że trafię na dobrą szkołę o ile się zdecyduję. Właśnie ja się rozglądam tylko za bezpłatnymi. A do jakiej szkoły chodziłaś? To powodzenia. Powinno Ci się udać na większości kierunków na magisterce jest już łatwiej z tego co słyszałam.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:45   #9
smerfna11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 175
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Ja myślę, że nie zaszkodzi spróbować. 2 weekendy w miesiącu to nie jest dużo. Osobiście przerabiam już 3 kierunek. Był czas, że miałam 2 szkoły naraz + studia i było momentami ciężko..
W każdym razie zależy gdzie się trafi.
W Żaku na informatyce była totalna olewka, nie nauczyłam się niczego. Technika zdałam tylko dlatego, że sama ćwiczyłam. Teraz jestem w tej samej szkole na BHP - i jest zupełnie inaczej. Nauczycielka naprawdę się stara. A niby ta sama szkoła.. więc zależy tak naprawdę kto to prowadzi.
Trzecią szkoła, którą robiłam na bieżąco z informatyką była rachunkowość w CKU. I tu trzeba przyznać, że naprawdę nauczyciele się starali, choć mi osobiście ten kierunek nie leżał. Ale była duża różnica podejścia między CKU a Żakiem. Przede wszystkim lepsza organizacja choćby jeśli chodzi o plan itd.
Tak więc polecam przede wszystkim szkoły publiczne o ile masz taką możliwość.
Czy szkoła policealna się przydaje ? Nie wiem. Może jakieś nowe umiejętności, bo sam tytuł technika mało daje, niestety.
Ale na pewno lepsza taka policealna niż nie robić nic.
smerfna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:59   #10
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Ja robię teraz kosmetykę w Cosinusie - właśnie kończę pierwszy semestr. Zajęcia teoretyczne - zależy od nauczyciela. Czasem prowadzą normalnie zajęcia, a czasem gadamy o dupie Maryny (co mnie irytuje, bo nie po to jadę 60km do szkoły, żeby gadać o glupotach). Zajęcia praktyczne natomiast są super, dobrze wyposażona pracownia i rzetelna nauczycielka, czynna kosmetyczka. Zostały mi jeszcze 3 semestry, a na dodatek kończę teraz magisterkę, więc myślę nad tym, żeby do tej kosmetyki złożyć jeszcze papiery na BHP (może mi się przydać w cv) - robiłabym oba kierunki równocześnie, skończyłyby sie równocześnie. Tylko nie wiem czy jest sens robienia BHP, podobno nie ma po tym żadnych uprawnień...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 11:58   #11
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: szkoła policealna-czy warto

No są Cosinusy,Żaki,AP Edukacja,Cku(ale to jest bodajże wieczorowo)
Ciężko powiedzieć,w której szkole jest db poziom,bo to dużo zależy od nauczycieli,jedni przychodzą dorobić w weekendy i w tygodniu np. uczą w szkole a inni z kolei pracują w zawodzie i to na pewno jest lepsze.
Wybierz taki kierunek,żeby jakoś był powiązany z kierunkiem studiów,to powinien się przydać.
Też chodziłam do cosinusa na rach i calkiem miło wspominam.
Ale teraz zmieniła się podstawa,są inne przedmioty i egzaminy także nic nie wiem na ten temat,czy są trudne
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 18:50   #12
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez smerfna11 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie zaszkodzi spróbować. 2 weekendy w miesiącu to nie jest dużo. Osobiście przerabiam już 3 kierunek. Był czas, że miałam 2 szkoły naraz + studia i było momentami ciężko..
W każdym razie zależy gdzie się trafi.
W Żaku na informatyce była totalna olewka, nie nauczyłam się niczego. Technika zdałam tylko dlatego, że sama ćwiczyłam. Teraz jestem w tej samej szkole na BHP - i jest zupełnie inaczej. Nauczycielka naprawdę się stara. A niby ta sama szkoła.. więc zależy tak naprawdę kto to prowadzi.
Trzecią szkoła, którą robiłam na bieżąco z informatyką była rachunkowość w CKU. I tu trzeba przyznać, że naprawdę nauczyciele się starali, choć mi osobiście ten kierunek nie leżał. Ale była duża różnica podejścia między CKU a Żakiem. Przede wszystkim lepsza organizacja choćby jeśli chodzi o plan itd.
Tak więc polecam przede wszystkim szkoły publiczne o ile masz taką możliwość.
Czy szkoła policealna się przydaje ? Nie wiem. Może jakieś nowe umiejętności, bo sam tytuł technika mało daje, niestety.
Ale na pewno lepsza taka policealna niż nie robić nic.
Hmm no właśnie mając tytuł technika nie zarabia się jakiś kokosów. Hmm tym bardziej ,że jeśli zdam teraz egzamin to już jeden tytuł będę miała. xD Tak więc technik farmacji odpada. xD Dla mnie awykonalne byłoby potem pójść na studia farmaceutyczne. Zdawanie chemii rozszerzonej brr... tym bardziej ,że to ma się nijak do skończonej mojej szkoły. Ehh miotam się.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46895172]Ja robię teraz kosmetykę w Cosinusie - właśnie kończę pierwszy semestr. Zajęcia teoretyczne - zależy od nauczyciela. Czasem prowadzą normalnie zajęcia, a czasem gadamy o dupie Maryny (co mnie irytuje, bo nie po to jadę 60km do szkoły, żeby gadać o glupotach). Zajęcia praktyczne natomiast są super, dobrze wyposażona pracownia i rzetelna nauczycielka, czynna kosmetyczka. Zostały mi jeszcze 3 semestry, a na dodatek kończę teraz magisterkę, więc myślę nad tym, żeby do tej kosmetyki złożyć jeszcze papiery na BHP (może mi się przydać w cv) - robiłabym oba kierunki równocześnie, skończyłyby sie równocześnie. Tylko nie wiem czy jest sens robienia BHP, podobno nie ma po tym żadnych uprawnień...[/QUOTE]

Hmm u mnie w mieście jest uczelnia na której są studia z bhp. xP
Cytat:
Napisane przez lalibelle Pokaż wiadomość
No są Cosinusy,Żaki,AP Edukacja,Cku(ale to jest bodajże wieczorowo)
Ciężko powiedzieć,w której szkole jest db poziom,bo to dużo zależy od nauczycieli,jedni przychodzą dorobić w weekendy i w tygodniu np. uczą w szkole a inni z kolei pracują w zawodzie i to na pewno jest lepsze.
Wybierz taki kierunek,żeby jakoś był powiązany z kierunkiem studiów,to powinien się przydać.
Też chodziłam do cosinusa na rach i calkiem miło wspominam.
Ale teraz zmieniła się podstawa,są inne przedmioty i egzaminy także nic nie wiem na ten temat,czy są trudne
Z tego co wiem teraz podzielili na dwa egzaminy , czyli mniejsza partia materiału na raz.

Dzięki dziewczyny za rady.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 19:08   #13
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
.
Hmm u mnie w mieście jest uczelnia na której są studia z bhp. xP
I co w związku z tym?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 23:53   #14
Miauen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 25
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Ja uczę się na kierunku tech. farmaceutyczny w Medycznym Studium. U mnie wykładowcy są wymagający, cisną nas z każdego przedmiotu. Nie ma mowy o niechodzeniu i olewaniu sobie. Bardzo ciekawy kierunek (subiektywnie oczywiście mówiąc) i bardzo dużo nauczyłam się w ciągu jednego roku, a przede mną jeszcze drugi. Gdybym miała cofnąć czas, wybrałaby drugi raz to samo.
Miauen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 23:56   #15
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Szkola policealna dobra opcja ja od wrzesnia sie wybieram

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46895172]Ja robię teraz kosmetykę w Cosinusie - właśnie kończę pierwszy semestr. Zajęcia teoretyczne - zależy od nauczyciela. Czasem prowadzą normalnie zajęcia, a czasem gadamy o dupie Maryny (co mnie irytuje, bo nie po to jadę 60km do szkoły, żeby gadać o glupotach). Zajęcia praktyczne natomiast są super, dobrze wyposażona pracownia i rzetelna nauczycielka, czynna kosmetyczka. Zostały mi jeszcze 3 semestry, a na dodatek kończę teraz magisterkę, więc myślę nad tym, żeby do tej kosmetyki złożyć jeszcze papiery na BHP (może mi się przydać w cv) - robiłabym oba kierunki równocześnie, skończyłyby sie równocześnie. Tylko nie wiem czy jest sens robienia BHP, podobno nie ma po tym żadnych uprawnień...[/QUOTE]

Wlasnie tez slyszlaam ze po BHP nie ma sie zadnych uprawnien :/ a tez mialam chec sie wybrac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:43   #16
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: szkoła policealna-czy warto

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46908195]I co w związku z tym? [/QUOTE]

Ja po prostu uważam ,że bez sensu iść na ten kierunek ,dzienny,który trwa pięć lat, ale może się mylę.

Cytat:
Napisane przez Miauen Pokaż wiadomość
Ja uczę się na kierunku tech. farmaceutyczny w Medycznym Studium. U mnie wykładowcy są wymagający, cisną nas z każdego przedmiotu. Nie ma mowy o niechodzeniu i olewaniu sobie. Bardzo ciekawy kierunek (subiektywnie oczywiście mówiąc) i bardzo dużo nauczyłam się w ciągu jednego roku, a przede mną jeszcze drugi. Gdybym miała cofnąć czas, wybrałaby drugi raz to samo.
To super ,że jesteś zadowolona. Tak u mnie jest nawet kierunek publiczny, dzienny. Widziałam plan wydaje się ciekawy. Aczkolwiek z zarobki są po nim słabe i dziwne ,ale men likwiduję chyba za rok ten kierunek.

[QUOTE=Lela23;46912555]Szkola policealna dobra opcja ja od wrzesnia sie wybieram

A na co idziesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:18   #17
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Na florystyke mam chec sie wybrac moze ktos z was robil i powie mi cos o tym kierunku wiecej jak to w praktyce wyglada hihi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:47   #18
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
Ja po prostu uważam ,że bez sensu iść na ten kierunek ,dzienny,który trwa pięć lat, ale może się mylę.



To super ,że jesteś zadowolona. Tak u mnie jest nawet kierunek publiczny, dzienny. Widziałam plan wydaje się ciekawy. Aczkolwiek z zarobki są po nim słabe i dziwne ,ale men likwiduję chyba za rok ten kierunek.
Mylisz się, bo z tego co wiem po policealnej BHP nie masz żadnych uprawnień, a po studiach BHP a i owszem


5cio letni kierunek technik farmacji? W tyle to się magistra robi...

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2014-06-17 o 17:48
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:58   #19
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: szkoła policealna-czy warto

5cio letni technik farmacji !? Pierwsze slysze... moje znajome robia dwuletnie wszedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 18:03   #20
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Chyba chodzi o farmację - studia, a nie technika farmacji ale pomiędzy nimi jest taka przepaść, jak pomiędzy opiekunem medycznym a lekarzem
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:17   #21
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Na florystyke mam chec sie wybrac moze ktos z was robil i powie mi cos o tym kierunku wiecej jak to w praktyce wyglada hihi

Aha. Niestety nie mam żadnej znajomej ,która na takim kierunku jest.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46922652]Mylisz się, bo z tego co wiem po policealnej BHP nie masz żadnych uprawnień, a po studiach BHP a i owszem

Rozumiem.

5cio letni kierunek technik farmacji? W tyle to się magistra robi... [/QUOTE]

Ehh nie ,pisałam o bhp-pięcioletni kierunek, bo zadałaś pytanie wcześniej i co w związku z tym , dotyczącą tego ,że napisałam iż na uczelni w moim mieście jest taki kierunek.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;46922897]Chyba chodzi o farmację - studia, a nie technika farmacji ale pomiędzy nimi jest taka przepaść, jak pomiędzy opiekunem medycznym a lekarzem [/QUOTE]

Tak wiem , ma o wiele większe uprawnienia i wiedzę. xP
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 15:49   #22
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: szkoła policealna-czy warto

Polecam jak najbardziej szkołe policealna. Ja sama jestem w blue w rzeszowie i jestem zadowolona zarówno z nauczycieli, jak i z nauki dlatego, że jest dużo praktyki a nie tylko sama teoria.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 16:49:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.