Fryzura weselna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-03, 21:50   #1
Sylka_avon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5

Fryzura weselna


Dziewczyny mam megaa problem mam z natury falowano-kręcone włosy, za dwa tygodnie mam wesele i chce iśc w rozpuszczonych, ale mam straszne siano bo są gęste :/ co moge zrobić żeby je ,,przygładzić"? :c jakaś pianka pomoże?

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Nie wiem jak określić czy są kręcone czy falowane bo to zależy od wszystkiego.Od tego, jaka mam fryzure, od pogody, od szamponu..od wszystkiego.Normalnie daję radę z nimi ale na weselu gdyby zaczęło padać to będzie nie ciekawie :/
Sylka_avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 22:16   #2
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Fryzura weselna

Używasz może odżywki lub maski?
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 07:50   #3
maragret1118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura weselna

Wbrew pozorom problem, który opisujesz , wcale nie jest aż taki łatwy do rozwiązania , a przecież wiele z nas boryka się właśnie z takimi kłopotami z włosami. Pianka obawiam się , że ci nie pomoże , bardziej skup się na nawilżaniu odżywksmi pantene jest ok

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Używasz może odżywki lub maski?
O , właśnie , to jest genialny pomysł, taka maska na włosy , po prostu strzał w dziesiątkę! A mogę ci też podpowiedzieć , czego powinnaś zdecydfowanie i ponad wszelką wątpliwość unikać- a są to oczywiście spraye i żele do włosów , lakiery i tym podobne .
maragret1118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 09:22   #4
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Fryzura weselna

Pantene niestety nie mają w sobie nic odżywczego, to po prostu bomby silikonowe, wystarczy zerknąć na skład. Jeśli oczekuje się nawilżenia to warto kupić którąś z masek Kallos, np. Blueberry (olej awokado), Isanę Oil Care (olejki i substancje przyciągające wodę) czy inne wartościowe produkty zawierające olejki i humektanty. Warto też byś kupiła serum z silikonami do wygładzania włosów już po umyciu (bez zawartości alkoholu), np. Marion. Jeśli nie znasz się na składach kosmetyków to wypiszę jakieś propozycje co warto kupić.
No i włosy nie puszą się dlatego, że są gęste - włosy puszą się jeśli są suche, źle pielęgnowane czy zniszczone, szczególnie na wilgotnym powietrzu bo wtedy przyciągają wodę z otoczenia gdyż nie mają jej wystarczająco. Oczywiście efektu nie będzie od razu jakiegoś super, ale 2 tygodnie powinny wystarczyć by włosy nawilżyć, szczególnie jeśli nie są one zniszczone a jedynie źle pielęgnowane.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 11:25   #5
Sylka_avon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura weselna

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Używasz może odżywki lub maski?
Używam odżywki zawsze przy myciu, maski też używałam, ale obecnie nie używam bo strasznie plączą mi włosy ;/ kupiłam dzisiaj krem do loków z Joanny i jutro wypróbuję mam nadzieje że się uda
Włosów zniszczonych nie mam bo podcinam bardzo często, długości są do zapięcia od stanika.
Sylka_avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 12:00   #6
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Fryzura weselna

Jakiej odżywki używasz i jakiego szamponu? (podaj markę i linię, np. gliss kur oil). Pamiętaj tylko że krem z joanny ma alkohol wysoko w składzie i może wysuszać ewentualnie, ale spróbuj, może akurat
Maska masce nierówna, jedna będzie plątać, z druga pięknie wygładzać. U mnie np. biovax z keratyną robi siano nie do rozczesania, a ziaja kolor już pięknie nawilża Maski często mają proteiny, a te składniki lubią plątać i wysuszać często.

Możesz też wrzucić zdjęcie swoich włosów, wtedy będzie widać czy np. potrzeba je tylko wygładzić czy może bardziej nawilżyć.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-07-04 o 12:02
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 20:26   #7
Sylka_avon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura weselna

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Jakiej odżywki używasz i jakiego szamponu? (podaj markę i linię, np. gliss kur oil). Pamiętaj tylko że krem z joanny ma alkohol wysoko w składzie i może wysuszać ewentualnie, ale spróbuj, może akurat
Maska masce nierówna, jedna będzie plątać, z druga pięknie wygładzać. U mnie np. biovax z keratyną robi siano nie do rozczesania, a ziaja kolor już pięknie nawilża Maski często mają proteiny, a te składniki lubią plątać i wysuszać często.

Możesz też wrzucić zdjęcie swoich włosów, wtedy będzie widać czy np. potrzeba je tylko wygładzić czy może bardziej nawilżyć.
Szampon: Garnier Fructis 2w1 siła i blask odżywke taką 900 ml z tesco mama kupuje i obie używamy nie mam obecnie jak wstawić zdjecia ;/
Sylka_avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 20:51   #8
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Fryzura weselna

Spróbuj sobie kiedyś kupić jakąś maskę kallosa, np. blueberry, omega, color - one zawierają olejki. Litr kosztuje jakieś 10 zł, nie znam składu odżywki z Tesco ale Kallosy mogą pomóc nawilżyć bo te odżywki Tesco pewnie odżywcze nie są Oleje na włosy to wybawienie, takze bardzo polecam spróbować kiedyś.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:05   #9
Sylka_avon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura weselna

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Spróbuj sobie kiedyś kupić jakąś maskę kallosa, np. blueberry, omega, color - one zawierają olejki. Litr kosztuje jakieś 10 zł, nie znam składu odżywki z Tesco ale Kallosy mogą pomóc nawilżyć bo te odżywki Tesco pewnie odżywcze nie są Oleje na włosy to wybawienie, takze bardzo polecam spróbować kiedyś.

Dziękuje bardzo jak wypróbuję ten krem to napisze czy działa
Sylka_avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 22:58   #10
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: Fryzura weselna

Czyli sama rozwiązałaś swój "problem". Niestety samą zwykłą odżywką z kiepskim składem nie zdziałasz cudów.
__________________
"Dłonie są krajobrazem serca"
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:55   #11
dominisia981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura weselna

Pianką tutaj nic nie zdziałasz... Szczerze jako tako nie mam dużo pomysłów, bo jeszcze nie miałam tego problemu ;/ W sumie to napisz, czy ten krem działa, bo jestem także ciekawa...
__________________
Moje włosy są w coraz dłuższe i w lepszej kondycji! Jeżeli ty też nie wiesz co zrobić żeby włosy szybciej rosły po prostu przejdź do tej strony - znalazłam ją niedawno
dominisia981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 19:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.