przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 13:22   #2761
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tually za odpowiedź To teraz muszę kupić u kogoś tulejki koloru czarnego z silikonem...Tylko u kogo?;]
Monisia_666 ma na tulejki więc może ona coś poradzi...
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:45   #2762
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kurcze dziewczynki ja już nie wiem Czytam,czytam i jeszcze raz czytam to forum i gubię się w tym wszystkim...Niektóre dziewczynki piszą że tulejki są ok inne że jak się je ściągnie to masakra bo przecinają włoski,jeszcze inne że taśma doszywana jest super...Kurcze ta taśma doszywana to ta metoda z warkoczykiem?Bo ja już nie wiem zamotałam się w tym wszystkim Może doradzi mi któraś z Was co mam wybrać??Bardzo proszę o odp i z góry dziękujęDodam że zastanawiam się nad ta taśma doszywaną a tulejkami z silikonem...
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:55   #2763
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czy ktos bylby taki mily dla mnie i odpowiedzial by mi na moje pytanie dotyczacre plynu rozp[uszczajacego keratyne..na ile jest skuteczny i wogole jak dziala na wlosy i xcczy faktycznie dziala a wlosy n ie trzeba bedzie szarbac ..??!!z gory dziekuje
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:48   #2764
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cześc jestem tu nowa i mam do Was dużo pytań Ja nie chcę przedłużyć a jedynie zagęścić moje włoski bo są bardzo cienkie kucyk jest grubości ok palca wskazyjącego(takiego chudego palca) a niedługo mój ślub i chcialabym coś zmienić.

Jakie metody polecacie do bardzo cienkich włosków wydaje mi sie że zgrzewy, ringi czy też raccon będzie zbyt widoczne i zastanawiam sie nad taśmą doszywaną do warkoczyka tak żeby zagęścić sam tył i ewentualnie przedłużyć o ok 3-4 cm. tak myślę ze wtedy ciężar włosów doczepianych rozłoży się na cały warkoczyk i jest to metoda nie inwazyjna dla włosa więc go nie zniszczy jak inne. bardzo się boję że mogłyby wypaść połamać się czy pourywać a wtedy zostałabym łysa O zagęszczeniu boków nie ma mowy wszystko żucałoby się w oczy.

Czy ktoś mial doczepiane tą metodą "doszywane do warkoczyka" ? jak długo trzymają się włosy na tą metodę, czytałamna stronie Pani Reni że ok 8 tygodni czy po tym czasie można od nowa zapleść ten warkoczyk i użyć tych samych włosów?

Czy włosy doczepiane w en sposób są widoczne czy można się dowolnie czesać i jeszcze jak zakańczny jest ten warkoczyk?
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 18:50   #2765
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
czy ktos bylby taki mily dla mnie i odpowiedzial by mi na moje pytanie dotyczacre plynu rozp[uszczajacego keratyne..na ile jest skuteczny i wogole jak dziala na wlosy i xcczy faktycznie dziala a wlosy n ie trzeba bedzie szarbac ..??!!z gory dziekuje
Nie jestesm ekspertem w tej dziedzinie, ale przeznaczeniem tego plynu jest rozpuszczenie zgrzewów więc problemów nie powinno być. Moze się zdarzyć ze bedzie trzeba wyczesywac ale to pewno jakieś resztówki.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 18:53   #2766
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Cześc jestem tu nowa i mam do Was dużo pytań Ja nie chcę przedłużyć a jedynie zagęścić moje włoski bo są bardzo cienkie kucyk jest grubości ok palca wskazyjącego(takiego chudego palca) a niedługo mój ślub i chcialabym coś zmienić.

Jakie metody polecacie do bardzo cienkich włosków wydaje mi sie że zgrzewy, ringi czy też raccon będzie zbyt widoczne i zastanawiam sie nad taśmą doszywaną do warkoczyka tak żeby zagęścić sam tył i ewentualnie przedłużyć o ok 3-4 cm. tak myślę ze wtedy ciężar włosów doczepianych rozłoży się na cały warkoczyk i jest to metoda nie inwazyjna dla włosa więc go nie zniszczy jak inne. bardzo się boję że mogłyby wypaść połamać się czy pourywać a wtedy zostałabym łysa O zagęszczeniu boków nie ma mowy wszystko żucałoby się w oczy.

Czy ktoś mial doczepiane tą metodą "doszywane do warkoczyka" ? jak długo trzymają się włosy na tą metodę, czytałamna stronie Pani Reni że ok 8 tygodni czy po tym czasie można od nowa zapleść ten warkoczyk i użyć tych samych włosów?

Czy włosy doczepiane w en sposób są widoczne czy można się dowolnie czesać i jeszcze jak zakańczny jest ten warkoczyk?

Podobno do przedłużania jest lepsza taśma, a do zagęszczania lepsze metody pasemkowe. Jeśli masz rzadkie włosy to rzeczywiście będzie większy problem, ale jeśli znajdziesz dobrą fryzjerkę to na pewno temu zaradzi. Na resztę pytań musi odpowiedzieć ktoś inny bo to nie moja działka
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:21   #2767
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

zdecydowanie tulejki z silikonem!!!
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 20:27   #2768
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aja mam tuleki od miniqueshop i jak narazie jeszcze ich nie podciagalam wiec nie moge ocenic jakie sa, pojedyncze pasemka podciagalam i ez problemu sie otworzyly i zamknely na nowo wiec uwazam ze sa ok po zdjeciu jednego pasemka( chciala sprawdzic ak wygladaja wloski pod spodem) jestem pozotywnie zaskoczona bo nie ma polamnego ani jednego wlosaka anosze je poltora miesiaca
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:53   #2769
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
aja mam tuleki od miniqueshop i jak narazie jeszcze ich nie podciagalam wiec nie moge ocenic jakie sa, pojedyncze pasemka podciagalam i ez problemu sie otworzyly i zamknely na nowo wiec uwazam ze sa ok po zdjeciu jednego pasemka( chciala sprawdzic ak wygladaja wloski pod spodem) jestem pozotywnie zaskoczona bo nie ma polamnego ani jednego wlosaka anosze je poltora miesiaca
Monisia, a miałaś robione przez fryzjerkę, czy może ktoś znajomy eksperymentował? Włoski sama kupowałaś?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:23   #2770
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Hej dzieczyny ! Zamówiłam 2 tygodnie temu 30 pasemek o dlugości 46-47 cm w kolorze czekoladowy brąz ale mam ciemny blad ... Moze macie jakies pomysly na fryzurke zeby dziwnie nie wygladaly te wloski i jak je przedluzyc micro ringami (odkad)Licze na odpowiedż i wasza pomoc moze macie jakies zdjecia z fryzurkami kore by pasowaly ..?
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 06:36   #2771
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tak kupowalam wlosy i tulejki sama robila ale mi fryzjerka
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 06:54   #2772
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną która robi włoski na taśme z warkoczem.Podobno ta metoda wogóle nie niszczy włosów i jest bezpieczna.Co myślicie na ten temat?
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:02   #2773
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Kurcze ja już nie wiem,zamotałam się w tym wszystkim Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną, która przedłuża włoski na taśmie metodą z warkoczykiem,podobno ta metoda nie niszczy włosków i jest bezpieczna...Nie wiem co zrobić...Może zdecyduję się na tą metodę jak robie włoski pierwszy raz bo w sumie kupienie włosków i tulejek wychodzi taniej i zrobienie przy pomocy koleżanek to duża odwaga...Bo mogę sobie włoski zniszczyć robiąc to pierwszy raz...Jak myślicie ta metoda z taśmą i warkoczykiem dobra jest?
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:15   #2774
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

madi - sama musisz zdecydować Każda z nas podejmowałą pierwszą decyzję sama - ja póki co z mojej metody keratyna jestem zadowolona zobaczymy jak będzie przy zdejmowaniu
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:12   #2775
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja również jestem zainteresowana tą taśmą, ze względu na to że moje kłaczki są naprawdę cieniutkie i delikatne obawiam się że przy metodach pasemkowych mogłabym wyłysieć a nie chcę stracić tych moich 5 włosów więc pomyślałam o zagęszczeniu tylko tyłu, bo na bokach napewno będzie widać cokolwiek bym tam nie zrobiła. Ja nie chcę zagęszczać włosów żeby mieć "burzę włosów" bo w moim przypadku to nie możliwe, a ta metoda wydaje się być najbezpieczniejsza, przeczytałam już ponad 30 str forum i jestem nią zachwycona

Skąd wy kupujecie sobie włoski? Ja mam lekką obawę przed allegro
Mam jeszcze jedno pytanie czy jestkolor włosów przy którym najmniej widoczne są te doczepiane czy to bez różnicy?
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:59   #2776
Dodetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie!Jestem zainteresowana przedluzeniem wlosow...z wielu opii wywnioskowalam,ze najmniej szkodliwa jest metoda Great Lengths i metoda pzryklejania tasm. Ktora polecacie?Jestem z wawki,macie moze jakies namiary na kogos kto swietnie to robi?Pozdrawiam serdecznie
Dodetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:06   #2777
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Chyba sie zdecyduje na tą metode...Jest tania,znalazłam za 380 zł dziewczyne co była w USA tam się nauczyła tej metody i robi z 2 lata i nie narzeka na brak klientów,jeszcze w Warszawie to mi pasuje.Jak z nią rozmawiałam to powiedziała ze w sumie jakby to policzyć to robi ponad 150 pasemek na taśmie więc to dużo i wydaje mi się że się opłaca.
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 11:50   #2778
perelkaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam) jestem tu co prawda od niedawna i jeszcze nie wiem jak co dziala ) i mam pytanie. Chce przedluzyc po raz kolejny wloski ale juz teraz dobrze) Duzo piszecie o Pani Reni) Chcialam sie dowiedziec gdzie i za ile robi ona wloski )) buzka
perelkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:12   #2779
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja jestem zwolenniczka keratyny .Uwazam , ze ta metoda jest jak dla mnie najpewniejsza .Aktywnie uprawiam sport jak i wlosow zbytnio nie oszczedzam a jak czytam , ze jednej dziewczynie wypada po myciu , innej po czesaniu a jeszcze innej cos sie tam pruje i musi szyc,to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu , ze dobrze zrobilam stawiajac na keratyne.
Prawda jest taka , ze jak ktos sie decyduje na przedluzanie musi tez wliczyc w koszty jakies kosmetyki ,najlepiej tylko do wlosow przedluzanych .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 12:23   #2780
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.renihair.pl/
tu sie dowiesz wszytskiego o reni
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:03   #2781
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny napiszcie proszę czy powinnam Waszym zdaniem przegarbować wloski na ciemny bląd-jasny brąz(mój naturalny kolorek) i dopiero pezdłużyć włoski. Chodzi mi o tożeby to było jak najmniej widoczne a czytałam że pry jasnych kolorkach np 613 jest to dość widoczne przy taśmie przyszywanej na warkoczyk.

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to mogę polecić odzywkę Placenta kupiłam na Allegro duże opakowanie 800ml to tylko 12-13zł ta firma ma jeszcze inne odzywki też do bardzo zniszczonych włosów.
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:08   #2782
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

velen na ciemnych wloskach przedluzanie jest troche mniej widoczne ale jesli masz sie ze czuc w ciemnych wlosach to nie wiem czy to dobry pomysl bo wkoncu po przedluzeniu mamy czuc sie super tylko podobno wlosy jasne sa gorsze w pielegnacji niz ciemne i bardziej wyszuszone - tak mopwily dziewczyny z forum( ja mam ciemne wiec osobiscie nie wiem
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:24   #2783
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja mysle ze moj kolejny raz z przedl;uzaniem to bedzie metoda keratyny ktos pytal o metode na tasme z warkoczykiem prosze przeczytac poprzednia moja wypowiedz i zobacyc,pisac jedno i to samo wydaje mi sie bez sensu
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 14:23   #2784
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monisia dzięki za radę a Ty jaką metodą masz przedłużone włoski i gdzie je kupiłaś.
Pozdrawiam
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 16:13   #2785
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

siemka wam ! Ja zamierzam na wakacje przedłużyć włoski, tak, że jak przyjde do szkoly yto żeby wsytscy byli zszokowani hie hie
No więc tak. Chciałabym się was zapytać czy 50 pasemek wystarczy ? Niemam gęstych włosów mam takie zwykłe. Jakbym zrobiła tylko jedną taką linię od ucha do ucha a jakby mi zostało np ich jeszcze z 10 to dałabym je gdzieś tak na góre pod włosami, obok przedziałka. Chce kupić tulejki albo ringi z silikonem ale jaki mam rozmiar polecacie ? S czy M ?? Słyszałam, że S sa bardzo malutkie. A co do włosów akie kupuje to syntetyczne z domieszką naturalnych dłygość 40 albi 45 cm. Na allegro takie znalazłam. O ! Skoro są tam te naturalne to jakbym zafarbowal moje naturalne i te doczepiane na jeden kolor to z tymi syntetycznymi nic sie niestanie ? Tzn. Pod wplywem farby sie jakoś niepoplączą itp. Wiem, że sie niezafarbują 0- chyba logiczne :P Zostną pasemka ... Ja niestarczy 50 pasemek to jaka może być minimalna ilość ? PROSZE O POMOC !!

_________________________ ___________________
To już 6 miesięcy odkąd powiedziałam mu 'Tak'
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 16:22   #2786
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

velen ja mam na tylejki silikonowe kupilam u beautyshop7 sa nawet nie zle wiadomo nie sa to wlosy slowianskie wiec nie moge wymagac ze beda super mieciutkie jak wlasne ale sa fajne, nie plącza się zbytnio tylko troche sie wyczesuja ale to niestety przy kazdej metodzie i kazdych wlosach tak sie dzieje
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 16:26   #2787
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

kosteczka do przedluzenia glowy potrzeba min 100g wlosow naturalnych, nie wiem jak to jestz syntetykami bo one sa lżejsze. ale mysle ze 50 pasemek to za malo( chyba ze chcesz zrobic jaka fryzurke pocieniowana np taka jaka milcia miala w avatarze) ale do przedluzenia glowy to chyba za malo ale jak juz chcesz kkoniecznie tyle pasemek to przedluz tylko tyl, jak doczepisz 10 pasemek na przodzie to nie bedzie fajnie wygladało- tak jakby ci jakies nitki wisiały dlugie:P te pasemka wlosow naprawde nie sa grube . najlepiej zapytaj reni ile trzeba wlosow synettycznych albo sprzedawce na allegro.
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 18:15   #2788
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej napisze mi ktoś od kogo można kupić dobrego gatunku włosy pod mikroringi żeby się podczas noszenia nic z nimi nie działo.
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 18:21   #2789
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
A teraz już mi włosy wyschły i miałam przez godzine zapleciony warkocz, efekt podoba mi sie chociasz te końcówki po warkoczu są proste jak druty. Pozdrawiam
Witaj! jak tam włoski czy nic się z nimi nie bo bym prosiła namiary od kogo zamawiałaś włosy bo ja jak zamówiłam to były świetne a po paru myciach zrobiły się okropne.Pozdrawiam
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 18:25   #2790
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie do Pani Reni lub kogokolwiek kto się zna trochę na tym
Jaką metodę poleciłaby Pani do włosów bardzo cienkich nie chodzi mi o jakieś spektakularene efekty a jedynie o to by wyglądały na trochę grubsze? Dodam że zależy mi żeby nie zniszczyć włosów.
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.