Papiloty -wątek zbiorczy :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 19:38   #301
kini697
Raczkowanie
 
Avatar kini697
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 68
Dot.: Papiloty :)

ja stosuję papiloty! ale muszę przyznać rację użytkowniczce ninedin , te z drutem , to czasmi drut wychodzia! ale ja własnie takie mam ( one są piankowe) i jestem zadowolona! ale strasznie chciałam by mieć naturalnie kręcone włoski!
kini697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:12   #302
kini697
Raczkowanie
 
Avatar kini697
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 68
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

ja mam włosy za łopatki(zapuszczam) i używam tych normalnych ( piankowych) Papilotów! niestety psuja się loczki po paru godzinach.. ale słyszałam świetna metodę żeby mieć loki bez papilotów robisz tak:
-myjesz włosy
- nie suszysz ich , tylko traktujesz je pianką i ugniatasz
- idziesz w takich spać a rano podobno się ma piękne loki! spróbuj!
kini697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:19   #303
Katherinee_
Raczkowanie
 
Avatar Katherinee_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Im grubszy papilot tym większy powinien być lok. Z mojego doświadczenia wynika jednak, że papiloty tworzą niesforne, po wywijane we wszystkie strony siano niezależnie jakiego papilota użyję.
__________________
Zapuszczam włosy :

24-25-26-27-28-29-30-31-32-33-34-35-podcinam końcówki i zapuszczam dalej!-40

mierzę pasmo kontrolne .
Katherinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:29   #304
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Papiloty

Hej,

odkopuję stary wątek, bo przeszukując forum dla zakręconych nie znalazłam odpowiedzi.
Mam proste i raczej cienkie włosy. Są długie do połowy pleców i prawie równej długości (przód lekko krótszy/wycieniowany).
Moje włosy nie mają w ogóle tendencji do kręcenia się, ale używając lokówki udaje mi się wyczarować całkiem niezłe i trwałe loki (takie jak na avatarze).
Nie chcę niszczyć włosów ciepłem lokówki więc kupiłam sobie papiloty. Pamiętam, że jako dziewczynka, zakręcałam włosy na papiloty i wychodziły śliczne i dość mocne loki. Ostatnio po całej nocy w papilotach rozwinęłam całkiem proste pasma włosów

Czy jest jakiś sposób aby lekko pofalować włosy (trwale tzn aby wytrzymały ok 5h przynajmniej)papilotami?
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2012-10-24 o 10:31
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 22:35   #305
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Hej,

odkopuję stary wątek, bo przeszukując forum dla zakręconych nie znalazłam odpowiedzi.
Mam proste i raczej cienkie włosy. Są długie do połowy pleców i prawie równej długości (przód lekko krótszy/wycieniowany).
Moje włosy nie mają w ogóle tendencji do kręcenia się, ale używając lokówki udaje mi się wyczarować całkiem niezłe i trwałe loki (takie jak na avatarze).
Nie chcę niszczyć włosów ciepłem lokówki więc kupiłam sobie papiloty. Pamiętam, że jako dziewczynka, zakręcałam włosy na papiloty i wychodziły śliczne i dość mocne loki. Ostatnio po całej nocy w papilotach rozwinęłam całkiem proste pasma włosów

Czy jest jakiś sposób aby lekko pofalować włosy (trwale tzn aby wytrzymały ok 5h przynajmniej)papilotami?
Ja już od dawna nie bawię się w kręcenie czynkolwiek, bo efekt trzymał się u mnie naprawdę krótko.
Może Tobie pomoże użycie odżywki do włosów kręconych lub użycie pianki do włosów i tak przygotowane pasma zawinąć na papiloty.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:06   #306
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Papiloty

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Hej,

odkopuję stary wątek, bo przeszukując forum dla zakręconych nie znalazłam odpowiedzi.
Mam proste i raczej cienkie włosy. Są długie do połowy pleców i prawie równej długości (przód lekko krótszy/wycieniowany).
Moje włosy nie mają w ogóle tendencji do kręcenia się, ale używając lokówki udaje mi się wyczarować całkiem niezłe i trwałe loki (takie jak na avatarze).
Nie chcę niszczyć włosów ciepłem lokówki więc kupiłam sobie papiloty. Pamiętam, że jako dziewczynka, zakręcałam włosy na papiloty i wychodziły śliczne i dość mocne loki. Ostatnio po całej nocy w papilotach rozwinęłam całkiem proste pasma włosów

Czy jest jakiś sposób aby lekko pofalować włosy (trwale tzn aby wytrzymały ok 5h przynajmniej)papilotami?
Co prawda moje włosy zakręcone na papiloty faktycznie się kręcą, ale za to efekt jest krótkotrwały. Nie wiem co poradzić na to, żeby w ogóle się zakręciły.. Może ciaśniej zawijaj, użyj papilotów innego rodzaju? Jeśli chodzi o utrwalenie, to zauważyłam, że loki dłużej mi się utrzymują, gdy użyję żelu zamiast np. pianki lub ewentualnie lakieru. Teraz, gdy kręcę włosy na papiloty, to najpierw nakładam na jedno pasmo żel, potem szybko zawijam na papilot, i tak kolejno każde pasmo. Loczki wytrzymują dużo dłużej.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 15:40   #307
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Papiloty

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Hej,

odkopuję stary wątek, bo przeszukując forum dla zakręconych nie znalazłam odpowiedzi.
Mam proste i raczej cienkie włosy. Są długie do połowy pleców i prawie równej długości (przód lekko krótszy/wycieniowany).
Moje włosy nie mają w ogóle tendencji do kręcenia się, ale używając lokówki udaje mi się wyczarować całkiem niezłe i trwałe loki (takie jak na avatarze).
Nie chcę niszczyć włosów ciepłem lokówki więc kupiłam sobie papiloty. Pamiętam, że jako dziewczynka, zakręcałam włosy na papiloty i wychodziły śliczne i dość mocne loki. Ostatnio po całej nocy w papilotach rozwinęłam całkiem proste pasma włosów

Czy jest jakiś sposób aby lekko pofalować włosy (trwale tzn aby wytrzymały ok 5h przynajmniej)papilotami?
Też mam proste, cienkie włosy i mi świetnie wychodzą papiloty gdy umyję głowę, wysuszę włosy suszarką i od razu nakręcę na papiloty. Rano mam burzę loków i trzyma się cały dzień, a na drugi i trzeci dzień dalej są kręcone tylko już nie tak mocno. A i po myciu( przed suszeniem) daję piankę, a czasami jak już rozkręcę i ułożę jak chcę to psikam z daleka delikatną mgiełką żelu w sprayu.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 09:46   #308
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Ja już od dawna nie bawię się w kręcenie czynkolwiek, bo efekt trzymał się u mnie naprawdę krótko.
Może Tobie pomoże użycie odżywki do włosów kręconych lub użycie pianki do włosów i tak przygotowane pasma zawinąć na papiloty.
Pianka - chyba dawno temu mama nakładała mi piankę zanim zakręciła włosy na papiloty.
Spróbuję z pianką Dzięki za pomysł

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Co prawda moje włosy zakręcone na papiloty faktycznie się kręcą, ale za to efekt jest krótkotrwały. Nie wiem co poradzić na to, żeby w ogóle się zakręciły.. Może ciaśniej zawijaj, użyj papilotów innego rodzaju? Jeśli chodzi o utrwalenie, to zauważyłam, że loki dłużej mi się utrzymują, gdy użyję żelu zamiast np. pianki lub ewentualnie lakieru. Teraz, gdy kręcę włosy na papiloty, to najpierw nakładam na jedno pasmo żel, potem szybko zawijam na papilot, i tak kolejno każde pasmo. Loczki wytrzymują dużo dłużej.
Z żelem próbowałam, ale może nałożyłam go zbyt mało....
Zelu mam w łazience pod dostatkiem ( 3 tuby żelu mojego TŻ) więc mogę testować


Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Też mam proste, cienkie włosy i mi świetnie wychodzą papiloty gdy umyję głowę, wysuszę włosy suszarką i od razu nakręcę na papiloty. Rano mam burzę loków i trzyma się cały dzień, a na drugi i trzeci dzień dalej są kręcone tylko już nie tak mocno. A i po myciu( przed suszeniem) daję piankę, a czasami jak już rozkręcę i ułożę jak chcę to psikam z daleka delikatną mgiełką żelu w sprayu.
To jest na pewno dobra metoda, bo ciepło suszarki pewnie ułatwia stylizowanie/kręcenie, ale ja nie suszę wlosów suszarką

Melduję Wam że ostatnio udało mi się uzyskać fajny efekt bardzo luźnych loków jak zakręciłam włosy na twister do robienia koczków
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:25   #309
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

ja też ostatnio się staram nie suszyć suszarką. Można poczekać aż same wyschną i tylko na sam koniec przez minutę posuszyć by ciepła nabrały i nakręcić. Tęskno mi do papilotów, ale odkąd pocieniowałam włosy to wyglądam po papilotach jak nieporozumienie i sobie odpuściłam.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:28   #310
rose_25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 138
PAPILOTY ktoś pomoże?

Hej, czy ktoś wie może co ta Pani ma na głowie? tzn. wiem, ze sa to papiloty, ale moze wiecie jak sie nazywają i gdzie mozna je kupic ? Na allegro w ogole nie ma czegoś takiego, tylko takie zwykłe gumowe papiloty, a ja marze o tych ze zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papiloty.jpg (40,1 KB, 134 załadowań)
rose_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:23   #311
milosc17
Raczkowanie
 
Avatar milosc17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 99
Send a message via Skype™ to milosc17
Dot.: PAPILOTY ktoś pomoże?

ja kupiłam coś podobnego w "chińskim markecie" 3zł 6 szt.
milosc17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 18:06   #312
Rudekia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: PAPILOTY ktoś pomoże?

Cytat:
Napisane przez rose_25 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś wie może co ta Pani ma na głowie? tzn. wiem, ze sa to papiloty, ale moze wiecie jak sie nazywają i gdzie mozna je kupic ? Na allegro w ogole nie ma czegoś takiego, tylko takie zwykłe gumowe papiloty, a ja marze o tych ze zdjecia
A czy tymi gumowymi (na zdjęciu poniżej), nie osiągnie się takiego samego efektu jaki ma Pani na twoim zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2351849X.jpg (20,2 KB, 60 załadowań)
Rudekia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 21:04   #313
amandaa_16
Raczkowanie
 
Avatar amandaa_16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 71
GG do amandaa_16
Question Papiloty spirale

Heej Używała któraś z Was tych papilotów? Jeśli tak napiszcie czy podobały Wam się efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 093bded84ed7c7e7med.jpg (30,1 KB, 179 załadowań)
amandaa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:06   #314
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Papiloty spirale

Ale ekstra! ja używam klasycznych, ale te wydają się być lepsze. Musze wypróbować!
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:21   #315
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Papiloty spirale

Nigdzie jeszcze takich nie spotkałam.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 05:47   #316
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Papiloty spirale

Toż pisałam, że BYŁO o tym (chyba że nie Tobie, to przepraszam ), wyszukanie zajęło mi minutę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=733

i o sposobach wszelakich na loki i fale bez użycia ciepła:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232798&page=25
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:05   #317
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Papiloty spirale

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527739

to się nazywa:
magic leverage
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:46   #318
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Papiloty spirale

Nie widziałam ich nigdzie, ale wyglądają super.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:50   #319
NeskaPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Ja jeśli chcę mieć mocne loki to zakładam papiloty na całą noc (na suche włosy oczywiście!) a jesli tylko fale, to najpierw wgniatam piankę we wlosy, zakładam papiloty i po kilku godzinach (lub po chwili, ale najpierw suszę suszarką) je ściągam.
NeskaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 12:27   #320
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Jeśli używam papilotów (a to bardzo rzadko, bo zwykle nie muszę same się kręcą), to na wilgotne włosy z nałożonym na każde pasmo żelem do układania. Powinny wyschnąć całkiem.
Potem delikatnie ściągam i lekko ugniatam suchymi rękami, by nie były sklejone. Do ugniatania włosy też musza już byc suche.
Na koniec spryskuję lakierem. Fryzura (u mnie wychodzi dzikie afro) potrafi trzymać się nawet kilka dni. Czy to z powodu żelu, czy tez podatności włosów - nie wiem. Ale daje radę.
A możesz polecić jakiś żel? Ja się boję, że po jakimś nie sprawdzonym będą posklejane i takie ciężkie, nieciekawe.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Żele, które sama lubię :Isana czarna z pomarańczowymi napisami (męska, Rossmann), Artiste (z fioletowym wieczkiem, Natura). Możesz tez sama zrobić żel z niemielonych nasion lnu (jest o tym osobny wątek).
Lakieru do włosów nie polecam, bo nie spotkałam jeszcze takiego bez denata.

Dodam, ze warto by było zainteresować się pielęgnacją włosów, bo stylizacja jest zawsze tymczasowa, a zdrowy włos to trwałe piękno.
Ok, znalazłam odpowiedź. Myślałam Eloe, że może już nie wracałaś do tematu dlatego zapytałam. Ale widzę, że ze 2 strony dalej poruszyłaś na nowo temat żeli jakie używasz/używałaś. Czy ten z Isany może niszczyć włosy, czy jest im obojętny? Chciałabym jak najmniej im szkodzić.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Papiloty zrobią afro, dopiero następnego d nia będą znośne. Pamiętam jak kiedyś zrobiłam sobie papiloty gazetowe na włosy do łopatek i co rano zobaczyłam to było totalne afro. Ciężko to potem doprowadzić do porządku ;/
Chyba, że ma się ciężkie, nieukładalne włosy to powinno się szybko sprostować.
Co wy macie do afro? Ja je uwielbiam. Mam bardzo kręcone włosy ale szybko oklapują dlatego chcę wypróbować papiloty. Liczę na taki efekt:
http://cdn.madamenoire.com/wp-conten...airstyles1.jpg
http://cdn.allwomenstalk.com/hair.al...2/01/afro1.jpg
Ideał: http://cdni.condenast.co.uk/592x888/...jul11_pa_b.jpg
http://unique-hairstyles.net/wp-cont...hair-curly.jpg
http://pophaircuts.com/images/2012/0...tyles-2013.jpg
http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/6...l-Lace-Wig.jpg
Teraz gdy mam długie za łopatki włosy one już tak łatwo się nie unoszą przez to mimo gęstych loczków mam oklap przy głowie a niżej dzikie afro. Śmiesznie to wygląda. Jak mam lepszy dzień i założę opaskę, moje włosy wyglądają dokładnie tak: http://s.wigsbuy.com/images/product/...10168402_1.jpg Bez opaski, coś w tym stylu: http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v2/6...ont-b-Full.jpg wygląda to nędznie
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:11   #321
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy ten z Isany może niszczyć włosy, czy jest im obojętny? Chciałabym jak najmniej im szkodzić.
Mam podobny cel, więc nie kupiłabym żelu, który zaszkodziłby moim włosom.
Isana - ale wyłącznie ta czarno-pomarańczowa męska - jest bardzo silnym żelem, może Ci się nie spodobać. Jak to żel: przykurza włosy i po jakimś czasie się destabilizuje. Wówczas odkleja się małymi płatkami. Nie ma obaw, to nie jest łupież Możesz go mieszać z żelem lnianym, wówczas jest słabszy i mniejszy zostawia efekt przykurzenia.
Obecnie stosuję żele bez polimerów, włosy już ich nie potrzebują. Uwielbiam żel aloesowy Krauterhof. Trzyma włosy na aloesie i carbomerze. Bossski
Lubię też KCCC i CJ CF, ale to już do dostania w USA lub w UK.
Cytat:
Co wy macie do afro? Ja je uwielbiam
Ja również Wszystkie załączone zdjęcia zrobiły na mnie wrazenie. Takie włosy chciałabym mieć
Cytat:
Mam bardzo kręcone włosy ale szybko oklapują dlatego chcę wypróbować papiloty
Zajrzyj do FAQ (link w moim podpisie) do posta o podpinaniu włosów. Kiedy sa mokre możesz śmiało je podpiąć aż do całkowitego wysuszenia. Wówczas odbiją od skóry. Moje włosy sa dość ciężkie i walczę o objętość, ale podpinanie przynosi bardzo dobre efekty. Jesli nie myję włosów, są w fajnym stanie, ale oklapnięte na czubku, wówczas tylko moczę lekko spinkę w żelu i podpinam pasmo tuz przy skórze. Kiedy wyschnie, odpinam i odgniatam. Trzyma się cały dzień. Spróbuj, może papiloty nie będą Ci potrzebne? zawsze to mniej pracochłonne i włos schnie szybciej.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 19:55   #322
nonessential
Zadomowienie
 
Avatar nonessential
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 101
GG do nonessential
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

witajcie zakręcone duszyczki Przejrzałam już cały wątek zbiorczy i kilka innych wątków ale nie znalazłam rozwiązania do swojego problemu..
co zrobić by włosy o zdjęciu papilotów nie były sianowate.. szczególnie na końcach ?!
mam włosy cienkie, słabe, czasem przetłuszczające sie i strasznie suche na końcach.. na dole kręcone przy skalpie płaskie i oklapnięte.. przy mojej podłużnej, wąskiej twarzy wyglądają dosłownie masakrycznie ! Nie używam prostownicy (już od 3 lat ; kiedyś prostowałam codziennie !), lokówki a suszarka nawet z zimnym powietrzem i dyfuzorem nie pomagają bo włosy są oklapniete i bez wyrazu..
postanowiłam je zacząć nakręcać by uzyskać skręt od samego skalpu i burze loków która poszerzy mi twarzyczke i doda charakteru moim kosztanowo-rudym włoskom (hennowane naturalnie ! żadnej chemii ! )
wałki są zbyt ciężie i twarde więc postawiłam na papiloty pierwsze próby kończyły sie barankiem ale przy opracowaniu swojej metody uzyskuje fajny efekt Jednak po zdjęciu papilotów moje włosy a szczególnie końcówki są strasznie suche ! mimo że nakładam na same końce odrobinke jedwabiu zaraz przed zawinięciem.. nie wiem co mam z tym zrobić !
nie chce obciążać włosów piankami i innymi specyfikami bo nie chce utracić objętości i skrętu.. macie na to jakąś rade ?
nonessential jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 20:36   #323
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nonessential Pokaż wiadomość
witajcie zakręcone duszyczki Przejrzałam już cały wątek zbiorczy i kilka innych wątków ale nie znalazłam rozwiązania do swojego problemu..
co zrobić by włosy o zdjęciu papilotów nie były sianowate.. szczególnie na końcach ?!
mam włosy cienkie, słabe, czasem przetłuszczające sie i strasznie suche na końcach.. na dole kręcone przy skalpie płaskie i oklapnięte.. przy mojej podłużnej, wąskiej twarzy wyglądają dosłownie masakrycznie ! Nie używam prostownicy (już od 3 lat ; kiedyś prostowałam codziennie !), lokówki a suszarka nawet z zimnym powietrzem i dyfuzorem nie pomagają bo włosy są oklapniete i bez wyrazu..
postanowiłam je zacząć nakręcać by uzyskać skręt od samego skalpu i burze loków która poszerzy mi twarzyczke i doda charakteru moim kosztanowo-rudym włoskom (hennowane naturalnie ! żadnej chemii ! )
wałki są zbyt ciężie i twarde więc postawiłam na papiloty pierwsze próby kończyły sie barankiem ale przy opracowaniu swojej metody uzyskuje fajny efekt Jednak po zdjęciu papilotów moje włosy a szczególnie końcówki są strasznie suche ! mimo że nakładam na same końce odrobinke jedwabiu zaraz przed zawinięciem.. nie wiem co mam z tym zrobić !
nie chce obciążać włosów piankami i innymi specyfikami bo nie chce utracić objętości i skrętu.. macie na to jakąś rade ?
Mi pomogło nawijanie od drugiej strony ,tj. biorę papilota i owijam włosy wokół niego, czyli tak jakby od nasady zaczynając.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 07:26   #324
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Przejrzałam wątek o papilotach celem zdobycia wiedzy- powód wesele. Wklejam zdjęcia: włosy przed, włosy po zdjęciu papilotów o średnicy ok 1,8cm, efekt finalny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 035.jpg (84,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 037.jpg (91,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 041.jpg (108,4 KB, 44 załadowań)
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 08:26:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.