Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 12:07   #1
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77

Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?


Witam. Jestem studentką pierwszego roku ekonomii. Wiem, że w przyszłej pracy liczy się doświadczenie i jakieś dodatkowe kwalifikacje, więc chciałabym zacząć od teraz. Myślę, ze na kurs księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych jest jeszcze za wcześnie, gdyż na pierwszym roku nie mamy wiele konkretów i niewiele bym tam zrozumiała. Interesują mnie amatorskie kursy, komputerowe tez, nawet językowe. Niekoniecznie muszą być płatne, wiem, że coś darmowego da się znaleźć no i oczywiście muszą być w Krakowie.
Wizażanki co polecacie?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:05   #2
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

Może coś ciekawego znajdziesz online na Courserze lub EdX
Kursy są ciekawe i dość trudne, choć oczywiście zależy od tematu. Są darmowe, płacisz jeśli chcesz certyfikat.
Poza tym warto robić certyfikaty, z rachunkowości jest CIMA
Mniej z rachunkowości, bardziej z finansów - CFA
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 21:00   #3
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

Jeśli jesteś na I roku, to najpierw zorientuj się, jaka działka ekonomii odpowiada Ci najbardziej i czym byś chciała się zajmować i zacznij się w tym specjalizować. Robienie losowych kursów internetowych nie zainteresuje Twojego przyszłego pracodawcy


Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Witam. Jestem studentką pierwszego roku ekonomii. Wiem, że w przyszłej pracy liczy się doświadczenie i jakieś dodatkowe kwalifikacje, więc chciałabym zacząć od teraz. Myślę, ze na kurs księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych jest jeszcze za wcześnie, gdyż na pierwszym roku nie mamy wiele konkretów i niewiele bym tam zrozumiała. Interesują mnie amatorskie kursy, komputerowe tez, nawet językowe. Niekoniecznie muszą być płatne, wiem, że coś darmowego da się znaleźć no i oczywiście muszą być w Krakowie.
Wizażanki co polecacie?
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 07:50   #4
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

Tutli ma całkowitą rację,
po za tym umysł ekonomiczny tym bardziej nie powinien NIC zostawiac losowi, czy przypadkowi, tylko zrobić analizę tego co zyska konkretnie dzięki kursowi takiemu i takiemu, ile może dzięki temu zarobić no i czy go to w ogóle interesuje
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 11:13   #5
LeczniarK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

To może coś z PR-em? Z psychologią w biznesie? Z ekologią w biznesie? Albo jeszcze lepiej - szukaj nie kursów ale staży i praktyk - najlepiej uczyć się w praktyce.
LeczniarK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 08:00   #6
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

A co powiesz na taki kurs: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/cfa,52/ ? Dotyczy on doradztwa finansowego, bankowości, uczy, jak zarządzać inwestycjami finansowymi.
Dzięki niemu nabędziesz też wiele cennych umiejętności dotyczących standardów międzynarodowej rachunkowości.
Moim zdaniem taki kurs jest wskazany przede wszystkim dla studentów zarządzania, ekonomii i innych podobnych kierunków.
Sama również się na niego wybieram, bo od znajomej, która w nim uczestniczyła, słyszałam, że jest naprawdę dobry.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 18:14   #7
meggi823
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kursy dla studenta ekonomii- co polecacie?

Fajne kursy i szkolenia znajdziesz na Inicado.pl. Mają też fanapge gdzie wrzucają info o nowościach - wiem bo akurat ich niedawno polajkowałam, ponieważ szukam czegoś konkretnego dla siebie
meggi823 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 19:14:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.