Atrederm - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 17:44   #3811
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Podpisuję się obiema rękami Niestety, ale jesteśmy często bardzo niecierpliwe i brak w naszej pielęgnacji logiki i konsekwencji - co chwilę kupujemy jakiś nowy krem, preparat w nadziei, ze tym razem to ten, co zdziała cuda, a tymczasem żadnemu nie dajemy szansy się wykazać i co chwilę nakładamy coś innego na twarz tylko sobie szkodząc.
Ja zaczęłam atre stosować 5 lat temu, miałam wtedy mnóstwo zamkniętych bardzo głębokich zaskórników szczególnie na policzkach i do tego otwarte. Oczywiście przeżyłam mega wysyp i takich ropnych gul jak wtedy nie miałam nigdy w życiu, prawie każda podskórna grudka wyłaziła na wierzch tworząc stan zapalny..ale przetrzymałam to, cera się oczyściła, ślady z czasem zniknęły, efekt po 6-7 miesiącach kuracji - gładka, promienna, napięta, jędrna cera, w życiu przed moją pierwszą kuracją nie marzyłam, że mogę taką mieć
Od tamtej pory używam atre co roku w kuracji kilkumiesięcznej jesien-zima-wczesna wiosna i efekty się utrzymują, a mnie ostatnio każdy bierze za studentkę
Co do pogrubionego: właśnie też mam zamiar tak robić, od września stosuje atrederm i chcę jeszcze tak pociągnąć do kwietnia/maja i myślałam, żeby co roku robić sobie taką kurację. Zastanawiam się skąd bierzesz recepty na atrederm? Ja chodzę do dermatologa, bo przyjmuje jeszcze ostatki antybiotyku i udało mi się ostatnio namówić moją lekarkę na dwa opakowania, zawsze to coś, biorąc pod uwagę, że chodzę prywatnie, a za każdą wizytę płacę 50 zł. Wiem, że jest jeszcze opcja z lekarzem rodzinnym, ale raz czy dwa mogłabym coś wymyślić, później to już trochę trudniej Fajnie, że się podzieliłaś swoimi doświadczeniami, zwłaszcza, że już sporo czasu stosujesz atre. Mam jeszcze pytania odnośnie przerwy letniej od atre: Co wtedy stosujesz? Jak wygląda wtedy twoja pielęgnacja? I czy nie zauważasz pogorszenia?
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:43   #3812
Vinati
Raczkowanie
 
Avatar Vinati
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 47
Dot.: Atrederm

Ja mojej lekarce rodzinnej postawiłam sprawę jasno, mam taki problem a taki i że już wszystko stosowałam, a nie stać mnie na lasery.. zastanowiła się poszukała w swoich księgach tego leku i powiedziała, że normalnie mam przychodzić po recepty do osiągnięcia pożądanego efektu + zwiększenia dawki jeśli moja skóra będzie to dobrze tolerować.
__________________
Nie można być przyjacielem dla kogokolwiek, nie będąc przyjacielem dla siebie.


14.12-Atrederm
15.12-Wierzbownica

Vinati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 22:01   #3813
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Vinati Pokaż wiadomość
Ja mojej lekarce rodzinnej postawiłam sprawę jasno, mam taki problem a taki i że już wszystko stosowałam, a nie stać mnie na lasery.. zastanowiła się poszukała w swoich księgach tego leku i powiedziała, że normalnie mam przychodzić po recepty do osiągnięcia pożądanego efektu + zwiększenia dawki jeśli moja skóra będzie to dobrze tolerować.
No to w porządku babka, ale obawiam się że z moim lekarzem może nie być tak przyjemnie, chociaż nie zaszkodzi spróbować na razie się nie martwię, bo mam zapasy na jakieś 2 miesiące przeczytałam, że dopiero zaczynasz z atre, więc jedyne co Ci mogę poradzić to cierpliwość, jestem pewna, że niedługo zobaczysz pożądane efekty
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 00:12   #3814
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Hej!

Ziarnko piasku - możesz oczywiście używać, tylko po atre skóra jest podrażniona i u mnie często nałożenie witaminy c w formie kwasu askorbinowego kończyło się pieczeniem i burakiem
Ja się z tego powodu przerzuciłam na inne mniej drażniące formy witaminy c i inne antyoksydanty, bo nie było to przyjemne
Dziękuję bardzo za odpowiedź spróbuję zatem ale wizja buraka mnie trochę odstrasza bo ja już po użyciu atredermu wokół ust i na brodzie własnie tak wyglądam... no nic, zobaczymy, najlepiej sprawdzić metodą prób i błędów
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 00:42   #3815
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Również liczę na zrozumienie mojej dermatolog i przypisanie mi więcej artredermu. U mnie zaczyna cos dziać sie lepiej. Naprawde widzę nze skóra zaczyna iść w dobrym kierunku. Łuszcze sie nadal ale to chyba nie minie i takie jego działanie przecież

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 09:34   #3816
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego: właśnie też mam zamiar tak robić, od września stosuje atrederm i chcę jeszcze tak pociągnąć do kwietnia/maja i myślałam, żeby co roku robić sobie taką kurację. Zastanawiam się skąd bierzesz recepty na atrederm? Ja chodzę do dermatologa, bo przyjmuje jeszcze ostatki antybiotyku i udało mi się ostatnio namówić moją lekarkę na dwa opakowania, zawsze to coś, biorąc pod uwagę, że chodzę prywatnie, a za każdą wizytę płacę 50 zł. Wiem, że jest jeszcze opcja z lekarzem rodzinnym, ale raz czy dwa mogłabym coś wymyślić, później to już trochę trudniej Fajnie, że się podzieliłaś swoimi doświadczeniami, zwłaszcza, że już sporo czasu stosujesz atre. Mam jeszcze pytania odnośnie przerwy letniej od atre: Co wtedy stosujesz? Jak wygląda wtedy twoja pielęgnacja? I czy nie zauważasz pogorszenia?
Z receptami akurat nie mam problemu, mam kilku dentystów w rodzinie
Co do pielęgnacji w przerwie letniej: rano stosuje to samo co zwykle czyli serum z wit c olejowa na zmianę z jakimś innym z antyoksydantami +filtr, na noc jakiś lekki, prosty krem nawilżający + 2-3x tyg kwasy - tutaj różne stosowałam, ale niskie stężenia dla podtrzymania efektów. Przeważnie tonik salicylowy 2%, w to lato używałam effaclar k ten z retinolem, w kolejne planuje redermic r. Generalnie to po prostu w miejsce atre używam kwasów w niskich stężeniach i krem zmieniam na lżejszy.
Pogorszenia w tym czasie nie zauważam
__________________
ODDAM
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:53   #3817
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm

jejku straszną mam twarz. Wysyp bolących gul, pełno przebarwień, schodząca skóra. Mam wielką nadzieję, że to kiedyś minie i będę mieć ładną buzie. stosuję Atrederm tylko 3 tygodnie, żałuję, że nie zaczęłam od września, może teraz już by było lepiej.
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 11:55   #3818
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

dziewczyny Retin-A jest dostępny w polsce?
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:06   #3819
Vinati
Raczkowanie
 
Avatar Vinati
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 47
Dot.: Atrederm

Ja jeszcze mam takie pytanie.. kiedy mniej więcej zaczyna się okres takiego super-ultra łuszczenia od pierwszego dnia stosowania? Po tygodniu, dwóch? Bo mimo iż będę stosować Atre na ramiona to zachęca mnie również efekt jaki daje on na twarzy - a jak wiadomo nikt nie ma idealnej cery tak samo ja, więc chciałabym spróbować wykorzystując przerwę świąteczną (żeby nie iść na uczelnie jako jaszczurka xD)
__________________
Nie można być przyjacielem dla kogokolwiek, nie będąc przyjacielem dla siebie.


14.12-Atrederm
15.12-Wierzbownica

Vinati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:32   #3820
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Vinati Pokaż wiadomość
Ja jeszcze mam takie pytanie.. kiedy mniej więcej zaczyna się okres takiego super-ultra łuszczenia od pierwszego dnia stosowania? Po tygodniu, dwóch? Bo mimo iż będę stosować Atre na ramiona to zachęca mnie również efekt jaki daje on na twarzy - a jak wiadomo nikt nie ma idealnej cery tak samo ja, więc chciałabym spróbować wykorzystując przerwę świąteczną (żeby nie iść na uczelnie jako jaszczurka xD)
U mnie 2-3 dni od aplikacji. Nakładam w systemie środa, czwartek w piątek wieczorem się zaczynam łuszczyć, najgorzej jest w sobotę,w ndz wieczorem nowa skóra
__________________
ODDAM
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:39   #3821
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
U mnie 2-3 dni od aplikacji. Nakładam w systemie środa, czwartek w piątek wieczorem się zaczynam łuszczyć, najgorzej jest w sobotę,w ndz wieczorem nowa skóra
dokładnie, u mnie to samo. Najgorzej jak mam makijaż i po południu wokół ust i brody on... pęka wieczorem stosuję peeling Baviphat brzoskwiniowy - to taki glutowaty żel dzięki czemu skóra nie jest bardziej podrażniona a sucha odstająca skóa ładnie się zrolowuje
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 13:49   #3822
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Z receptami akurat nie mam problemu, mam kilku dentystów w rodzinie
Co do pielęgnacji w przerwie letniej: rano stosuje to samo co zwykle czyli serum z wit c olejowa na zmianę z jakimś innym z antyoksydantami +filtr, na noc jakiś lekki, prosty krem nawilżający + 2-3x tyg kwasy - tutaj różne stosowałam, ale niskie stężenia dla podtrzymania efektów. Przeważnie tonik salicylowy 2%, w to lato używałam effaclar k ten z retinolem, w kolejne planuje redermic r. Generalnie to po prostu w miejsce atre używam kwasów w niskich stężeniach i krem zmieniam na lżejszy.
Pogorszenia w tym czasie nie zauważam
haha, tak właśnie myślałam, lekarz w rodzinie zawsze spoko Dzięki za odp. będę kombinować
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:15   #3823
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Atrederm

Trochę mnie pocieszylyście, że efekty są, ale później niż po miesiącu. Jednak spodziewałam się większych i szybszych efektów. Jutro wracam do kuracji po kilku dniach przerwy. Już się boję, co to znowu będzie, bo przez tych kilka dni było super! A znów te suche skórki, łuszczenie bleee
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:57   #3824
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszylyście, że efekty są, ale później niż po miesiącu. Jednak spodziewałam się większych i szybszych efektów. Jutro wracam do kuracji po kilku dniach przerwy. Już się boję, co to znowu będzie, bo przez tych kilka dni było super! A znów te suche skórki, łuszczenie bleee
Ja przez pierwszy m-c myślałam, że kuracja atre nie dla mnie, bo zamiast likwidować zaskórniki to stawały się one coraz bardziej widocznei powstały bolące gule czego przed kuracją nie miałam od dawna. Ale dzięki wizażowi nie poddałam się nie przestałam używać atre tylko zmniejszyłam częstotliwość z codziennie do co cztery dni i teraz prawie po 3 m-cach(choć efekty były widoczne wcześnuej tak po2 m-cach) jest super zaskórniki zamknięte 99%wyeliminowane, teraz problemem moim są blizny na czole i w tym miejsvu zwiększłam częstotliwość do 2 razy dziennie. Na razie posmarowałam 4 razy, jest dobrze nie ma podrażnienia, zobaczymy co dalej. Całą twarz smarowałam w pt wieczorem to będzie mój odnośnik. Jutro powinnam zacząć się łuszczyć zobaczymy co będzie z czołem. Normalnie ono złuszczało się na końcu i najdelikatniej.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:58   #3825
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Dziękuję, takiej motywacji potrzebowałam!
Wiecznie łuszcząca, ściągnięta i czerwona cera z mnóstwem przebarwień może demotywować. Czasem zastanawiam się, co ludzie sobie o mnie myślą, gdy na mnie patrzą. Robię tylko lekki makijaż, żeby nie straszyć, ale pięknie też nie jest...

Dzięki Wam, dziewczyny, jeszcze raz! Zaciskam zęby i dokańczam 3 miesiąc kuracji. Potem czwarty i piąty.. itd. Jestem już za daleko, by się poddać. : D
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:05   #3826
Vinati
Raczkowanie
 
Avatar Vinati
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 47
Dot.: Atrederm

Właśnie jestem po dwóch użyciach Atre, i co zauważyłam to że strasznie szybko się on utlenia z wacika i ze skóry, czy ja to dobrze nakładam? Bo po wlaniu na wacik i przetarciu skóry czuje jakbym suchym wacikiem przecierała, mało tego za drugim razem aplikowałam Atre palcem i też na skórze nie było nawet śladu, że jest coś mokre? Czy to tak właśnie ma być?
__________________
Nie można być przyjacielem dla kogokolwiek, nie będąc przyjacielem dla siebie.


14.12-Atrederm
15.12-Wierzbownica

Vinati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:40   #3827
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Vinati Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po dwóch użyciach Atre, i co zauważyłam to że strasznie szybko się on utlenia z wacika i ze skóry, czy ja to dobrze nakładam? Bo po wlaniu na wacik i przetarciu skóry czuje jakbym suchym wacikiem przecierała, mało tego za drugim razem aplikowałam Atre palcem i też na skórze nie było nawet śladu, że jest coś mokre? Czy to tak właśnie ma być?
tak ma być.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 19:11   #3828
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Vinati Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po dwóch użyciach Atre, i co zauważyłam to że strasznie szybko się on utlenia z wacika i ze skóry, czy ja to dobrze nakładam? Bo po wlaniu na wacik i przetarciu skóry czuje jakbym suchym wacikiem przecierała, mało tego za drugim razem aplikowałam Atre palcem i też na skórze nie było nawet śladu, że jest coś mokre? Czy to tak właśnie ma być?
Atre ma dużo alkoholu w sobie, a ten szybko się ulatnia ja nakładam patyczkiem do uszu, ekonomiczniej, bo nie zostaje tyle na waciku
W kwestii motywacji jeszcze i efektów stosowania atre, dziś się natknęłam na tego bloga:
http://www.italianablog.com/2013/02/...askorniki.html
__________________
ODDAM
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 20:17   #3829
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Otworzyłam nową buteleczkę, posmarowałam się dwa razy i tak mnie sieknęło jak nigdy. Cała się łuszczę. Nie wiem jak ja się pokażę jutro na uczelni
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 20:48   #3830
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Ja przez pierwszy m-c myślałam, że kuracja atre nie dla mnie, bo zamiast likwidować zaskórniki to stawały się one coraz bardziej widocznei powstały bolące gule czego przed kuracją nie miałam od dawna. Ale dzięki wizażowi nie poddałam się nie przestałam używać atre tylko zmniejszyłam częstotliwość z codziennie do co cztery dni i teraz prawie po 3 m-cach(choć efekty były widoczne wcześnuej tak po2 m-cach) jest super zaskórniki zamknięte 99%wyeliminowane, teraz problemem moim są blizny na czole i w tym miejsvu zwiększłam częstotliwość do 2 razy dziennie. Na razie posmarowałam 4 razy, jest dobrze nie ma podrażnienia, zobaczymy co dalej. Całą twarz smarowałam w pt wieczorem to będzie mój odnośnik. Jutro powinnam zacząć się łuszczyć zobaczymy co będzie z czołem. Normalnie ono złuszczało się na końcu i najdelikatniej.
Dzięki za podtrzymanie na duchu. Muszę chyba zmienić nastawienie Ja używałam cały czas 2 dni potem 2 przerwy. A mimo to skóra się łuszczyła jak szalona przez cały miesiąc prawie, okropność.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 08:48   #3831
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, macie może jakieś triki żeby się umalować i nie podkreślać przy tym suchych skórek?
(Stosuję Locacid, ale piszę tu bo wątek locacidu jest prawie martwy)

Nałożyłam Locacid w sobote i niedziele. Dziś się wymalowałam jak codzień, jem z Tż śniadanie, a on się mnie pyta " Ty na pewno chcesz tak iść do pracy " Patrze w lustro a tam cała broda biała... tzn w takim naskórku który już się odkleił od skóry a jeszcze sie nie złuszczał.
Poleciałam do łazienki zmyłam makijaż z brody, poskubałam trochę ten naskórek (no bo cóż innego tu zrobić...), nałożyłam z powrotem krem i podkład. Jest ociupinkę lepiej ale dalej to źle wgląda.
Jak wy się ratujecie ??
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:51   #3832
sforcia
Raczkowanie
 
Avatar sforcia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś triki żeby się umalować i nie podkreślać przy tym suchych skórek?
(Stosuję Locacid, ale piszę tu bo wątek locacidu jest prawie martwy)

Nałożyłam Locacid w sobote i niedziele. Dziś się wymalowałam jak codzień, jem z Tż śniadanie, a on się mnie pyta " Ty na pewno chcesz tak iść do pracy " Patrze w lustro a tam cała broda biała... tzn w takim naskórku który już się odkleił od skóry a jeszcze sie nie złuszczał.
Poleciałam do łazienki zmyłam makijaż z brody, poskubałam trochę ten naskórek (no bo cóż innego tu zrobić...), nałożyłam z powrotem krem i podkład. Jest ociupinkę lepiej ale dalej to źle wgląda.
Jak wy się ratujecie ??
Przede wszystkim nakładam atre w środę i czwartek, wtedy się łuszczę w weekend kiedy nie muszę iść do pracy Suche skórki najpierw roluję rano na oliwce delikatnie masując buzię. Na mojej twarzy najlepiej wyglądają wtedy podkłady z dużą zawartością silikonów - nie podkreślają suchych skórek, pomaga też silikonowa baza pod makijaż
__________________
ODDAM
sforcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:12   #3833
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nakładam atre w środę i czwartek, wtedy się łuszczę w weekend kiedy nie muszę iść do pracy Suche skórki najpierw roluję rano na oliwce delikatnie masując buzię. Na mojej twarzy najlepiej wyglądają wtedy podkłady z dużą zawartością silikonów - nie podkreślają suchych skórek, pomaga też silikonowa baza pod makijaż
Wiem że najlepiej nakładać tak zeby łuszczenie przypadało na weekend ale staram się nakładać retinoid co 2 dni więc łuszczenie przypada 2 razy w tygodniu. Bazę stosuję ale nic to nie pomaga. Jedynie minerały troche lepiej wyglądają ale to znów się świece i po 3 godz się ścierają.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:44   #3834
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś triki żeby się umalować i nie podkreślać przy tym suchych skórek?
(Stosuję Locacid, ale piszę tu bo wątek locacidu jest prawie martwy)

Nałożyłam Locacid w sobote i niedziele. Dziś się wymalowałam jak codzień, jem z Tż śniadanie, a on się mnie pyta " Ty na pewno chcesz tak iść do pracy " Patrze w lustro a tam cała broda biała... tzn w takim naskórku który już się odkleił od skóry a jeszcze sie nie złuszczał.
Poleciałam do łazienki zmyłam makijaż z brody, poskubałam trochę ten naskórek (no bo cóż innego tu zrobić...), nałożyłam z powrotem krem i podkład. Jest ociupinkę lepiej ale dalej to źle wgląda.
Jak wy się ratujecie ??
Mam często takie sytuacje jak Ty, kilka razy zrezygnowałam z wyjścia gdzieś przez te skórki ale wiadomo - szkoły i pracy się nie uniknie. Jeszcze te spojrzenia ludzi


Schodzi wam skóra w miejscach gdzie nie stosujecie Atrederm? Mi dzisiaj schodzi w okolicach oczu i na powiekach
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 17:01   #3835
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Mam często takie sytuacje jak Ty, kilka razy zrezygnowałam z wyjścia gdzieś przez te skórki ale wiadomo - szkoły i pracy się nie uniknie. Jeszcze te spojrzenia ludzi


Schodzi wam skóra w miejscach gdzie nie stosujecie Atrederm? Mi dzisiaj schodzi w okolicach oczu i na powiekach
Mi schodzi z ust bardzo często, choć cały czas nawilżam. Przed stosowaniem Atre nie miałam takiego problemu.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:02   #3836
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Mam często takie sytuacje jak Ty, kilka razy zrezygnowałam z wyjścia gdzieś przez te skórki ale wiadomo - szkoły i pracy się nie uniknie. Jeszcze te spojrzenia ludzi
Heh dokładnie, te nachalne spojrzenia bywają frustrujące. Ale zaciskam zęby i powtarzam sobie, że aby być piękną za jakiś czas, teraz muszę trochę postraszyć
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:09   #3837
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

No, ja z tych, które naprawdę mocno się malują, ale próbowałam już wszystkiego, nawet jak przestaje się łuszczyć, po kilku godzinach skóra po prostu pęka i znowu schodzi ale - wtedy wiem gdzie będą jakieś wykwity, to jakby mi pokazuje gdzie się coś dzieje w naskórku
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 06:03   #3838
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja mam ten sam problem z makijażem. Nie wyskakują mi nowe wypryski ale strasznie sie łuszcze, szczególnie w okolicach brody. Tak, broda jest najgorsza. Juz przeżywam. Czeka mnie podróż 18 h samolotem z przesiadka. Nie będę sie w ogole malować tylko nawilzac bo artre mnie zabije przez tyle h w suchym powietrzu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:35   #3839
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

dziewczyny nie potrafie nałożyć filtra w taką okropną wylinke na całej twarzy na biało podkreślone skórki jak temu zaradzić? zrolować je?
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:56   #3840
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie potrafie nałożyć filtra w taką okropną wylinke na całej twarzy na biało podkreślone skórki jak temu zaradzić? zrolować je?
Ja będę wieczorem próbować delikatnie rolowac olejem do mycia twarzy bo mam to samo:/

Sent from my GT-I9300 using Wizaz Forum mobile app
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.