Panny Młode 2021 cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-08, 20:52   #211
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

To ja mam krótszy - ustaliłam ile wcześniej sala potrzebuje info i trochę czasu do tego dodałam i tyle, do niczego więcej mi to nie potrzebne. Liczę, że akurat pokryje się to z poluzowaniami idiotycznych obostrzeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 21:00   #212
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jeśli ktoś chciałby nocleg i o ile będzie możliwy to mamy podać miesiąc wcześniej, a konkretna liczbę gości 2 tyg przed uroczystością. Sama chciałabym wiedzieć chociaż miesiąc wcześniej... ale myślę, że w obecnej sytuacji będziemy dość elastyczni z tym potwierdzeniem bądź odmową przybycia. Po tym co ostatnio słychać w tv, to chciałabym , żeby mogło bawić się choć 50 osób na weselu.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 21:11   #213
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mam pytanko do dziewczyn, które mają już niedługo śluby, czy sale weselne proponowały wam zrobic obiad na kilkanaście osób powiedzmy, że po cichu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 21:29   #214
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Dziś pani doktor co matematycznie oblicza jak się będzie rozwijała pandemia, przedstawiła wyliczenia zespołu ekspertów- w maju średnio 10 tysięcy zakażeń dziennie, a w czerwcu już 2,5 tysiąca dziennie. Jakieś nadzieje są. na lżejsze wakacje. Ale z drugiej strony dodała, że w pewnym reżimie sanitarnym będziemy żyć od 3 do 5 lat. czyli najbezpieczniej przełożyć ślub na 2026 rok. Jak ktoś ma 20 lat to może poczekać, ale mnie to nie urządza i pewnie mało kogo.... Generalnie ja uważam, że jakby ludzie bardziej zwracali uwagę na dystans i maseczki byłoby dużo lepiej. Ale w mojej pracy 3 osoby z biura dalej twierdzą, że pandemia to wymysł gigantów by zamontować słupy 5G i każdemu kto wejdzie w masce każą zdejmować te "kagańce".
Mnie też nie urządza.. w 2026 roku będę miała 30 lat. Zawsze chciałam wyjść za mąż mając 25-26 lat, czyli właśnie teraz. Tak czułam po kościach, że to może potrwać nawet do 5 lat.. to dużo, ale musimy się przyzwyczaić, mam nadzieję, że miesiące wakacyjne będą tym momentem wytchnienia (maseczki tylko w zamkniętych pomieszczeniach, wszystko otwarte itd.) Nie noszenie maseczek i ogólnie twierdzenie, że pandemia to wymysł gigantów jest bardzo niezdrowe.. trzeba podchodzić do tego realistycznie. Utrzymywać reżim sanitarny, ale nie zamykać się w domu. Mam naprawdę nadzieję, że władze do tego dążą.

Zachorowania po 2.5 tys. w czerwcu na ten moment przy 27-30 tys. brzmi abstrakcyjnie, ale jest to możliwe. Jesteśmy dopiero po szczycie 3 fali, a sytuacja jest bardzo dynamiczna.


Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki piszecie termin na potwierdzenie przybycia tzn na ile tygodni przed ślubem? Ja napisałam 6tyg ale nie wiem czy nie za długo... ? Zasugerowałam się zaproszeniami, które miałam od koleżanek.
My wpisaliśmy do 23 czerwca czyli to będzie dokładnie 45 dni (1 miesiąc i 14 dni czyli no 6 tygodni wychodzi jak u Ciebie). Ja kieruję się tym, że muszę jeszcze zamówić kilka rzeczy, które są zależne od liczby gości i muszę mniej-więcej wiedzieć ile ich będzie. Myślę, że może sporo się wyklarować do tego 23 czerwca, zobaczymy.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 21:43   #215
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki piszecie termin na potwierdzenie przybycia tzn na ile tygodni przed ślubem? Ja napisałam 6tyg ale nie wiem czy nie za długo... ? Zasugerowałam się zaproszeniami, które miałam od koleżanek.
My mamy 21 maja, a potwierdzenia wpisałam do 25 kwietnia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 23:07   #216
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mamy 14.08 potwierdzenie do 01.07 - wstępnie zapraszamy do 50 osób i chcę mieć możliwość doproszenia z listy „rezerwowych” jeśli ktoś zdecyduje się nie przyjść
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 05:01   #217
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn, które mają już niedługo śluby, czy sale weselne proponowały wam zrobic obiad na kilkanaście osób powiedzmy, że po cichu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 05:52   #218
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
To ja mam krótszy - ustaliłam ile wcześniej sala potrzebuje info i trochę czasu do tego dodałam i tyle, do niczego więcej mi to nie potrzebne. Liczę, że akurat pokryje się to z poluzowaniami idiotycznych obostrzeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak zrobilismy. Ślub 24 kwietnia, a potwierdzenia do 04 kwietnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 06:53   #219
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ślub mamy 12 czerwca, potwierdzenie do końca maja. sala i tak umówiła się z nami, że ostateczną listę chcą na tydzień przed.

byliśmy wczoraj rozdawać pierwsze zaproszenia. i mówimy w rozmowie, ze nie robimy całonocnej imprezy bo jednym z powodów jest też to, że jestem w ciązy. i od razu usłyszałam, że było im dziwne ze tak nagle wyskakujemy ze ślubem.
kurczę od razu się postawiłam i powiedziałam, że nie, nie bierzemy tego ślubu bo jestem w ciąży.
ale wyszłam z tego spotkania, z takim niesmakiem.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 07:15   #220
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ślub mamy 12 czerwca, potwierdzenie do końca maja. sala i tak umówiła się z nami, że ostateczną listę chcą na tydzień przed.

byliśmy wczoraj rozdawać pierwsze zaproszenia. i mówimy w rozmowie, ze nie robimy całonocnej imprezy bo jednym z powodów jest też to, że jestem w ciązy. i od razu usłyszałam, że było im dziwne ze tak nagle wyskakujemy ze ślubem.
kurczę od razu się postawiłam i powiedziałam, że nie, nie bierzemy tego ślubu bo jestem w ciąży.
ale wyszłam z tego spotkania, z takim niesmakiem.
Gratulacje 🥳

To jest najgorsze wszyscy od razu wychodzą z założenia że skoro ciąża to i ślub 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 07:37   #221
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ślub mamy 12 czerwca, potwierdzenie do końca maja. sala i tak umówiła się z nami, że ostateczną listę chcą na tydzień przed.

byliśmy wczoraj rozdawać pierwsze zaproszenia. i mówimy w rozmowie, ze nie robimy całonocnej imprezy bo jednym z powodów jest też to, że jestem w ciązy. i od razu usłyszałam, że było im dziwne ze tak nagle wyskakujemy ze ślubem.
kurczę od razu się postawiłam i powiedziałam, że nie, nie bierzemy tego ślubu bo jestem w ciąży.
ale wyszłam z tego spotkania, z takim niesmakiem.
Gratulacje! Ale super, bo ślubujemy tego samego dnia. Trzymam kciuki, żebyś się dobrze czuła.

Ciężko zorganizować wesele będąc już w ciąży, bo przecież wiele rzeczy to musi być zaklepanych wcześniej. Dla mnie to decyzja jak każda inna, przecież to nie jest nic złego, brać ślub będąc w ciąży. Jakieś takie dziadkowe myślenie mieli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 07:53   #222
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Gratulacje 🥳

To jest najgorsze wszyscy od razu wychodzą z założenia że skoro ciąża to i ślub 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Ale super, bo ślubujemy tego samego dnia. Trzymam kciuki, żebyś się dobrze czuła.

Ciężko zorganizować wesele będąc już w ciąży, bo przecież wiele rzeczy to musi być zaklepanych wcześniej. Dla mnie to decyzja jak każda inna, przecież to nie jest nic złego, brać ślub będąc w ciąży. Jakieś takie dziadkowe myślenie mieli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki

jeszcze mówię, gdybym była z chłopem, pół roku. to ok - złapałam go na dziecko
ale my już 4 lata ze sobą jesteśmy. od 3 mieszkamy razem. więc jakby nie patrzeć, taka naturalna kolej rzeczy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 07:57   #223
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja dałam termin potwierdzenia na miesiąc przed uroczystością, ale w teorii w umowie mamy podać ostateczną ilość gości na 2 tygodnie przed.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 08:08   #224
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn, które mają już niedługo śluby, czy sale weselne proponowały wam zrobic obiad na kilkanaście osób powiedzmy, że po cichu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Jedynie była mowa o ilości osób jeżeli by puścili cokolwiek. Czyli jakby dali np na 20 os to byśmy się dogadali co do ilości. Ale jeżeli zakaz to zakaz. Mogą zrobić i dostarczyć katering. I to będziemy na pewno brać

Plywok GRATULACJE! Dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 08:27   #225
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie jedna znajoma przy wręczaniu zaproszenia "Ooo, to maj tego roku?! Tak szybko?!" W domyśle, że ślub już za chwilę. I patrzyła na mój brzuch, ale miałam płaszcz, więc nie widziała, a bardzo chciała chyba ciążę zobaczyć i robienie wesela w pośpiechu. Zapytała kiedy podjęliśmy decyzję. Nieco się zdziwiła, jak powiedziałam, że w czerwcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:00   #226
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej, różne info krążą w sieci, wczoraj czytałam, że Niedzielski gdzieś powiedział, że ogródki w restauracjach nie będą otwarte na majówkę, więc wydaje mi się, że właśnie po majówce zaczną powoli odmrażać jednak mała szansa, że wszystkie branże od razu.. wesela wrócą pewnie w czerwcu tak jak w poprzednim roku...po majówce są matury więc po tym okresie pewnie puszczą starsze roczniki, możliwe, że wcześniej starsze...nam w październiku zrobili zakaz przed samym weselem więc w tym roku na maj też się nie nastawiam...plusem jest, że można poleciec na wymarzoną wycieczke i mieę coś dla siebie..
Na konferencji było pytanie właśnie o wesela i wtedy to powiedział. Słyszałam, ale szczerze mówiąc oni zmieniają tak często zdanie, że tak naprawdę wiadomo, że nic nie wiadomo. Ja mam ciągle nadzieję, bo jednak raz, że nasza nowa miejscówka działa trochę inaczej więc mooooze się uda, a dwa, że wesele mamy małe.

Wczoraj zamowilam gadżety do zdjęć, bo mamy tego instaxa, pudełko na koperty, pudełko na obrączki, wieszaczki, topper, tablice z hymnem o miłości do kościoła i napis na stół. Dziś muszę się rozejrzeć za okryciem do sukni, bo mi się przypomniało, że nie mam a może być różnie z pogodą.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Damy te co mamy, właśnie z podpisem Mama Ania i Tata Romek itp
Powiem Wam,że jestem wściekła na ten rząd, na covid choruje brat mojego taty i jego żona. I ona bardzo ciężko, wczoraj wezwali karetkę, lekarz dwie godziny szukał miejsca w szpitalu i nie znalazł. W końcu zaoferował miejsce 220 km od domu, to podziękowali. Lekarz zaordynował spanie przy otwartym oknie by zmniejszyć duszności. Dziś znów mają szukać jej miejsca w szpitalu... Rząd olał temat kompletnie, zmarnowany cały rok. Nawet jakiejś bazy tych łóżek nie ma, załoga karetki sama dzwoni po szpitalach i się pyta czy mają jakieś łóżko....
Co do studentów trefne info, w styczniu oficjalnie zajęcia zamrożone do 1 października, więc niby kto je ma odmrażać? Wiem, po sama studiuję, studiuje mój brat, a siostra jest wykładowcą. Więc newsy z TVP są niewarte przeglądania.
Niedzielski wczoraj mówił,że nie będzie normalnej majówki jak dwa, czy trzy lata temu. Więc ja myślę,że do majówki otworzą przedszkola, może sklepy meblowe. A na większe luzy pewnie w 2 połowie maja. Tak myślę, musi spaść poniżej 10 tysiecy chorych, by coś mocniej poszło.
Teraz mają nie patrzeć na zachorowania tylko na ilość dostępnych łóżek i respiratorów więc też dłużej może to odmrażanie potrwać :/

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:22   #227
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ślub mamy 12 czerwca, potwierdzenie do końca maja. sala i tak umówiła się z nami, że ostateczną listę chcą na tydzień przed.

byliśmy wczoraj rozdawać pierwsze zaproszenia. i mówimy w rozmowie, ze nie robimy całonocnej imprezy bo jednym z powodów jest też to, że jestem w ciązy. i od razu usłyszałam, że było im dziwne ze tak nagle wyskakujemy ze ślubem.
kurczę od razu się postawiłam i powiedziałam, że nie, nie bierzemy tego ślubu bo jestem w ciąży.
ale wyszłam z tego spotkania, z takim niesmakiem.
Gratulacje, super wiadomość!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:30   #228
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wgl ci do potwierdzeń jest mi przykro i się pozale... Ja serio rozumiem, że ludzie boją się wirusa, zarażenia itd. serio to rozumiem i szanuję ich zdanie, ale jest mi przykro bo mam wrażenie, że ja jestem jakaś trendowata. W styczniu ślub brała moja kuzynka. Organizowała wesele w domu. Ani moja babcia ani moja ciotka nie bały się wirusa. Teraz nagle boja. W październiku odwołałam urodziny mojego syna, bo wirus i moja rodzina twierdziła że nie przyjdzie, bo się boi, w grudniu (26 grudnia dokładnie) odwołałam urodziny córki, bo się wszyscy bali... Ale już urodziny mojego brata, które odbyły się 4 stycznia były normalnie i nikt się nie bał wirusa. Tak samo jak drugiego brata 20 lutego. Też się nikt nie bał. I generalnie nie chcą przychodzić to nie - ich spada, ale nie omieszkam zwrócić na to uwagi. Bo albo się ktoś boi i nie łazi albo nie wiem o UJ chodzi. Boli mnie to tym bardziej, że chociażby do mojej babci lecę na każde zawołanie, bo mieszkamy niedaleko siebie. Jak była chora to ja jedna ryzykowałam i łaził do niej, bo każdy miał w dupie co zresztą sama odchorowalam, a teraz to taki problem nagle jest. Fajnie, że była u wnuczki, która dzwoni do niej na dzień babci i urodziny tylko

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:36   #229
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Wgl ci do potwierdzeń jest mi przykro i się pozale... Ja serio rozumiem, że ludzie boją się wirusa, zarażenia itd. serio to rozumiem i szanuję ich zdanie, ale jest mi przykro bo mam wrażenie, że ja jestem jakaś trendowata. W styczniu ślub brała moja kuzynka. Organizowała wesele w domu. Ani moja babcia ani moja ciotka nie bały się wirusa. Teraz nagle boja. W październiku odwołałam urodziny mojego syna, bo wirus i moja rodzina twierdziła że nie przyjdzie, bo się boi, w grudniu (26 grudnia dokładnie) odwołałam urodziny córki, bo się wszyscy bali... Ale już urodziny mojego brata, które odbyły się 4 stycznia były normalnie i nikt się nie bał wirusa. Tak samo jak drugiego brata 20 lutego. Też się nikt nie bał. I generalnie nie chcą przychodzić to nie - ich spada, ale nie omieszkam zwrócić na to uwagi. Bo albo się ktoś boi i nie łazi albo nie wiem o UJ chodzi. Boli mnie to tym bardziej, że chociażby do mojej babci lecę na każde zawołanie, bo mieszkamy niedaleko siebie. Jak była chora to ja jedna ryzykowałam i łaził do niej, bo każdy miał w dupie co zresztą sama odchorowalam, a teraz to taki problem nagle jest. Fajnie, że była u wnuczki, która dzwoni do niej na dzień babci i urodziny tylko

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Morał jest prosty. Nie boją się wirusa. Jak im się nie chce to sobie go biorą jako narzędzie argumentu. Albo się boję i siedzę w domu, albo podchodzę do tego racjonalnie i biorę udział w spotkaniach rodzinnych. Konsekwencja. Ja bym zwróciła uwagę, ale to jestem ja - walnę prosto z mostu niech lepiej ktoś powie, że nie chce przychodzić bo nie, bo mu się nie chce, bo krzywo spał, a nie wciska kit, że się boi wirusa, a wybiórczo na spotkania chodzi.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 09:40   #230
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Morał jest prosty. Nie boją się wirusa. Jak im się nie chce to sobie go biorą jako narzędzie argumentu. Albo się boję i siedzę w domu, albo podchodzę do tego racjonalnie i biorę udział w spotkaniach rodzinnych. Konsekwencja. Ja bym zwróciła uwagę, ale to jestem ja - walnę prosto z mostu niech lepiej ktoś powie, że nie chce przychodzić bo nie, bo mu się nie chce, bo krzywo spał, a nie wciska kit, że się boi wirusa, a wybiórczo na spotkania chodzi.
I tak zrobię. Na ciotce mi nie zależy żeby była. Wbite mam w to czy będzie czy nie. Inna ciocia powiedziała że będzie w kościele, ale na wesele nie przyjdzie raczej, ale oni faktycznie nigdzie nie chodzą po imprezach i w sumie nawet odwiedziny ograniczają więc jest to zrozumiałe. Może to będzie brzydkie z mojej strony ale babci zwrócę uwagę jak postępuje i powiem jej że mi przykro że chyba jakas baza tego wirusa jestem skoro do mnie się boi przychodzić, bo serio dla mnie to jest nie fer. A ja też muszę wiedzieć ile mniej więcej osób będzie a nie, że ona wpadnie 7 maja na pomysł że jednak będzie bo to nie są czasy, że się dostawia krzesełko i talerzyk i wszystko gra zresztą same wiecie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:42   #231
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A my raczej jednak nie robimy wesela (mamy ostateczną decyzję podjąć w najbliższą niedzielę). Jest wiele sal dostępnych w naszym terminie (26 czerwca br.), ale jednak trochę się obawiamy. Wczesną wiosną u nas w rodzinie były 1-2 pogrzeby tygodniowo i jakoś złapaliśmy dystans do imprezy.



Zaproszenia będziemy wysyłać pocztą - nasi znajomi tak robili i dla gości było to zupełnie zrozumiałe
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:45   #232
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
I tak zrobię. Na ciotce mi nie zależy żeby była. Wbite mam w to czy będzie czy nie. Inna ciocia powiedziała że będzie w kościele, ale na wesele nie przyjdzie raczej, ale oni faktycznie nigdzie nie chodzą po imprezach i w sumie nawet odwiedziny ograniczają więc jest to zrozumiałe. Może to będzie brzydkie z mojej strony ale babci zwrócę uwagę jak postępuje i powiem jej że mi przykro że chyba jakas baza tego wirusa jestem skoro do mnie się boi przychodzić, bo serio dla mnie to jest nie fer. A ja też muszę wiedzieć ile mniej więcej osób będzie a nie, że ona wpadnie 7 maja na pomysł że jednak będzie bo to nie są czasy, że się dostawia krzesełko i talerzyk i wszystko gra zresztą same wiecie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem w czym jesteś gorsza od jednego czy drugiego brata? że urodziny Twojej córki w grudniu są be, ale urodziny braci w styczniu i lutym cacy? wirus jest tylko w niektóre miesiące czy jak? no na logikę, przecież to jest śmieszne. Normalnie powiedz co Cię boli i tyle, a ma prawo, bo takie zachowanie jest dla mnie bardzo nie na miejscu.

Co do ciotki, która przyjdzie tylko na ślub, ale nigdzie nie chodzi i się izoluje - jasna sprawa. Miło z jej strony, że w ogóle odważy się przyjść na mszę. Dla ludzi, którzy się boją to duży krok. Nie mi oceniać. Ja mam inne podejście, ale szanuję tych którym spędza to sen z powiek. Najważniejsza jest konsekwencja i obranie działania. Albo siedzimy w domu i wychodzimy tylko w naprawdę szczególnych przypadkach, albo funkcjonujemy ostrożnie, ale jednak wychodzimy na różne spotkania. A nie kurde taki latawiec..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:50   #233
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Nie rozumiem w czym jesteś gorsza od jednego czy drugiego brata? że urodziny Twojej córki w grudniu są be, ale urodziny braci w styczniu i lutym cacy? wirus jest tylko w niektóre miesiące czy jak? no na logikę, przecież to jest śmieszne. Normalnie powiedz co Cię boli i tyle, a ma prawo, bo takie zachowanie jest dla mnie bardzo nie na miejscu.



Co do ciotki, która przyjdzie tylko na ślub, ale nigdzie nie chodzi i się izoluje - jasna sprawa. Miło z jej strony, że w ogóle odważy się przyjść na mszę. Dla ludzi, którzy się boją to duży krok. Nie mi oceniać. Ja mam inne podejście, ale szanuję tych którym spędza to sen z powiek. Najważniejsza jest konsekwencja i obranie działania. Albo siedzimy w domu i wychodzimy tylko w naprawdę szczególnych przypadkach, albo funkcjonujemy ostrożnie, ale jednak wychodzimy na różne spotkania. A nie kurde taki latawiec..
Akurat z urodzinami młodej to mnie ostro wkurzyli, bo to była kwestia dni. Młoda 26 grudzień urodziny, brat 4 stycznia, a kuzynka ślub brała 9 stycznia. Wiec kwestia około tygodnia i strach przed wirusem znikł. Akurat np z urodzinami małego to uważam że dobrze zrobiłam, bo krótko po mój wujek zachorował, a no miał być na tych urodzinach. My to my, ale no zawsze jest obawa, że zarazilby kogoś z gości. No i to właśnie oni po ciężkim przejściu wujka się faktycznie wycofali, ale babcia po tej ciężkiej chorobie wujka po imprezach biegała i codziennie spotyka się z sąsiadka, która non stop kursuje niewiadomo gdzie. Ale ona się wirusa boi

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:54   #234
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

takie podwójne standardy. TY jesteś be, ale Twój brat ok.
nie fajnie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:54   #235
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi właśnie narzeczony dał znać, że dzisiaj jego tata miał mieć szczepienie, ale miał delikatną gorączkę, więc zrobiło mu test i ma pozytywny... Jego mam chyba też miała mieć szczepienie, ale w związku z tym chyba nie będzie mogła go teraz zrobić.

Lady isss, szkoda słów na takie zachowanie...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 12:00   #236
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Na konferencji było pytanie właśnie o wesela i wtedy to powiedział. Słyszałam, ale szczerze mówiąc oni zmieniają tak często zdanie, że tak naprawdę wiadomo, że nic nie wiadomo. Ja mam ciągle nadzieję, bo jednak raz, że nasza nowa miejscówka działa trochę inaczej więc mooooze się uda, a dwa, że wesele mamy małe.

Wczoraj zamowilam gadżety do zdjęć, bo mamy tego instaxa, pudełko na koperty, pudełko na obrączki, wieszaczki, topper, tablice z hymnem o miłości do kościoła i napis na stół. Dziś muszę się rozejrzeć za okryciem do sukni, bo mi się przypomniało, że nie mam a może być różnie z pogodą.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Teraz mają nie patrzeć na zachorowania tylko na ilość dostępnych łóżek i respiratorów więc też dłużej może to odmrażanie potrwać :/

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ooo też myślałam o tym instaxie bo kuzynka TŻ by nam pożyczyła za darmo ale w sumie wyszło nam cenowo podobnie do fotobudki bo wkłady są drogie i niewiem szczerze czy każdy by ogarnął więc wybraliśmy fotobudke z obsługą i księga gości ale mega pomysł ciekawa jestem jak u Ciebie wyjdzie 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 13:42   #237
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ooo też myślałam o tym instaxie bo kuzynka TŻ by nam pożyczyła za darmo ale w sumie wyszło nam cenowo podobnie do fotobudki bo wkłady są drogie i niewiem szczerze czy każdy by ogarnął więc wybraliśmy fotobudke z obsługą i księga gości ale mega pomysł ciekawa jestem jak u Ciebie wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja upolował go na jakiś grupach ślubnych typu "giełda używek". Za 450 instax i 150 zdjęć więc wyszło spoko. Fakt, że wkłady z Ali, bo same krzaki zamiast liter, ale sprawdzałam i jest ok. Kumpela miała też instaxa i Mówi że fajnie się sprawdził

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 14:24   #238
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

byłam u koleżanki, gdzie był instax. super zadziałało. nie było sytuacji, że dzieci się dobrały i wyprystykały klisze, więc luz a jak jakaś babcia nie wiedziała, to bez problemu, ktoś młodszy pomagał. i nie było, że to jedna osoba ciągle stała. więc nie ma raczej z tym problemu.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość

Plywok GRATULACJE! Dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Gratulacje, super wiadomość!
dziękuję
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 17:58   #239
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja sobie dziś uświadomiłam, że za pół roku ślub. Z weselem czy bez, i tak fajnie. Zwłaszcza, że nadal siedzę w szpitalu z Covidem, najmłodsza pacjentka oddziału, i jakoś mi tak cieplej, że już tylko pół roku do ślubu zostało. Tylko wykaraskać się zdrowotnie i będzie dobrze.

Głupio tylko, że chyba chcę koronkę w sukni zmienić. No ale ogarnę, co prawda po szpitalu, bo teraz odsuwam od siebie takie tematy chwilowo, i tak nic nie mogę stąd zrobić - mogę tylko zdrowieć.

Narzeczony w domu stracił węch, ale poza tym nic mu nie jest. I oby tak zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 18:09   #240
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Ja sobie dziś uświadomiłam, że za pół roku ślub. Z weselem czy bez, i tak fajnie. Zwłaszcza, że nadal siedzę w szpitalu z Covidem, najmłodsza pacjentka oddziału, i jakoś mi tak cieplej, że już tylko pół roku do ślubu zostało. Tylko wykaraskać się zdrowotnie i będzie dobrze.

Głupio tylko, że chyba chcę koronkę w sukni zmienić. No ale ogarnę, co prawda po szpitalu, bo teraz odsuwam od siebie takie tematy chwilowo, i tak nic nie mogę stąd zrobić - mogę tylko zdrowieć.

Narzeczony w domu stracił węch, ale poza tym nic mu nie jest. I oby tak zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wy październik? Bo chyba mi umknęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.