Panny Młode 2021 cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-15, 15:38   #481
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ale super pomysł z tymi piwkami! Mega bym się ucieszyła z takiego prezentu na odchodne na weselu

Odnośnie fryzjerstwa to udało mi się wczoraj własnoręcznie ostrzyc TŻ i nie skończył łysy jak rok temu więc jest pełen sukces
Bo właśnie pytała czy ciasta czy piwa, sama nawet stwierdziła, że skoro mają własne piwo to może warto dać gościom coś lokalnego, konkretnie z tego miejsca, a co za różnica czy zje ciasto czy wypije piwo także nam się spodobała ta opcja właśnie

oo to dobrze w zeszłym roku na lockdownie moja ciocia (żadna fryzjerka) obcinała pół męskiej rodziny, bo chłopy pozarastane wyglądali jak z jaskini
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:38   #482
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Z takich fajnych zabaw oprócz testu zgodności to jest karoca, krzesełka (grałam też w krzesełka z fantami, trzeba znaleźć X I wtedy wrócić do krzesełka, fajne to było).

Że słyszenia wiem, że robią też coś w stylu jaka to melodia z największych hitów, co wszyscy znają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:43   #483
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja w zeszłym roku byłam na dwóch weselach. Na jednym zabawy nie były ustalone wcześniej z parą młodą no i niefajne to było. A było standardowo rzucanie welonem, taka zabawa, że w parach na hasło (jedna noga na podłodze i jedna ręka, albo, że podłogi może dotykać tylko pupa, albo jakieś inne jeszcze części ciała, ogólnie połamańce ) i coś jeszcze było, ale sobie przypomnieć nie mogę..

A na drugim weselu była jaka to melodia, zbieranie kasy (gość podchodził, wrzucał pieniądze i mógł zatańczyć z panią młodą lub panem młodym), te krzesełka w kółku i wykonywanie jakiś zadań na czas i zabieranie krzeseł aż zostaną dwa i chyba tyle.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 16:06   #484
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Karoca jest fajna, ale na wszystkich imprezach rodzinnych u narzeczonego to robią, więc nie wiem czy to już u nas nie jest oklepane.
W sobotę odbieramy obrączki i mamy spotkanie z właścicielem na sali. Cieszę się, bo może w końcu będzie jakiś zarys sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 19:59   #485
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Co do zabaw weselnych, w moich stronach ostatnio modna się zrobiła zabawa z liną, mi osobiście bardzo się podoba i brałam udział nie raz ustawia się gości wzdłuż liny, po jednej jej stronie, i DJ czy tam inny wodzirej ustala, na jakie hasło co trzeba robić - Młody to trzeba przeskoczyć na lewą stronę liny, Młoda na prawą, a stanąć pośrodku i ręce w górę to Teściowa czy jakoś tak i wodzirej coraz szybciej mówi na zmianę hasła i trzeba jak najszybciej je wykonać, osoby z najsłabszym refleksem albo te, które się pomylą, co trzeba zrobić, po kolei odpadają, aż zostanie tylko zwycięzca ;d nie umiem tego dobrze opisać ale na żywo serio spoko zabawa, bo łatwa i integracyjna jednocześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:25   #486
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

w zeszłym roku byłam na weselu z calkiem fajną zabawą "labirynt"
ustawiało się ludzi w rzędach po tyle samo osób. ludzie w rzędzie trzymają się za ręce. na sygnał wszyscy puszczają ręce, obracają się w prawo i łapią za ręce nowych sąsiadów. w ten sposób tworzy się labirynt. zabawa polega na tym, żeby pan młody znalazł w labiryncie pannę młodą - oczywiście panna młoda ucieka, a pan młody nie może przechodzić przez "ścianę" z rąk

coś podobnego do tego, tylko ludzie obracali się częściej, więc para młoda nie musiała aż tak biegać
https://www.youtube.com/watch?v=vg_espjJaS8


zabawa prosta ale zabawna no i raczej nikt się nie poczuje niekomfortowo w trakcie


my myślimy o jakieś jednej max dwóch zabawach oczepinowych i to będzie pewnie jedna z nich. druga to pewnie test zgodności, klasycznie

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

a i jeszcze jedna zabawa nam się podobała. ona aktywizuje głównie młodszych, chociaż na tym konkretnym weselu to starsi też się chętnie włączyli. polegała na tym, że para młoda i fotograf stali na środku, a goście mieli podchodzić i zrobić sobie z parą młodą zdjęcie w jak najzabawniejszej pozie. zasadniczo nie wygrywało się nic i zabawa trwa dopóki są chętni, ale na tym weselu gdzie byliśmy dość mocno to rozruszało towarzystwo.
a zdjęcia też wychodziły świetne
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 00:23   #487
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Sytuacja u nie wygląda tak:
Makijażystka -zamknieta
Fryzjerka - zamknięta, ale w razie czego przyjdzie mnie uczesać przed ślubem do domu.
Paznokcie - nie mam nikogo w najgorszym przypadku sama usiądę i będę dłubać pół dnia

Z plusów:
Drink bar mówił, że jeśli wesela będą zakazane to ich nie będzie, ale dziś poinformowali, że kontaktowali się z prawnikami i jeśli uda nam się coś załatwić to będą.
Sala kombinuje żeby móc się otworzyć jak najszybciej i mamy przedzwonić w poniedziałek. Nadal nie mamy podpisanej umowy. Babeczka mówiła, że ogólnie na ten moment wesele spoko mogą zrobić, ale i my i oni dostajemy po 30 tys kary a to tak naprawdę przekracza koszt wesela więc bez sensu. Opowiadała, że ostatnio mieli akcje sprzątanie i jakąś firmę zewnętrzną zatrudnili i przechodzeń zgłosił do sanepidu. Przyjechali. Sprawdzili. Mówiła, że sanepid jak na kontrolę przyjeżdża to otwarcie mówi czy z "lotu" są czy z donosu. Mówiła, że przed zamknięciem też mieli kontrole bo ktoś dzwonił i podpierniczal. Mimo, że to jest na odludziu to hałas się niesie i juz ludzie wiedzą skąd. W każdym razie po tej rozmowie jestem też pewna że wiedzą co robią i jak to rozegrać żeby nikt nie był poszkodowany.
Dzwoniła też ta pierwsza sala i pytała czy już coś wiemy. Zaznaczyła, że wchodzi w grę catering i gdzie. Będziemy się kontaktować jak już coś będziemy wiedzieć.
Pracownia florystyczna też na spokojnie podchodzi. Gadałam dziś z babeczka i mówiła, że dziś bez sensu żebyśmy się spotykały i gadały bo w sumie nie ma nawet o czym. Nadal nie wiemy co z weselem i gdzie to wesele. Mówiła, że przekładamy skoro w poniedziałek mamy mieć jakieś info i w środę konferencja więc w środę będziemy się umawiać.
Pół dnia na telefonie. Serio. Czuję, że im bliżej ślubu tym większa jazda bez trzymanki się zaczyna. Coraz większe zamieszanie się robi, ale na szczęście każdy podchodzi ze zrozumieniem i cierpliwością ( na ile możliwe z tą cierpliwości, bo chyba każdy już ma dość sytuacji)
Jeśli chodzi o sale to obie kobietki są zgodne, że w maju może już coś ruszyć, bo są też przyjęciny. Ta z pierwszej sali mówi, że są już załamani, bo mają wesela w majówkę, później nasze, a już 8 i 9 mają przyjęciny się zaczynają i oni w zasadzie każdy weekend mają zarezerwowany i nie wyobrażają sobie żeby to wszystko przepadło. Utrzymują się tylko z cateringu tak naprawdę.

Jak słyszę, że to zamknięte, tamto zamknięte itd to ja się już tylko śmieje. Serio. Idę na żywioł bez makijażu próbnego, bez fryzury próbnej i z odrostem na głowie zostały równe 3 tygodnie. Uda się czy nie uda? Pytanie lat 2020/2021 aaaa no i jeszcze sobie pewnie będę musiała sama paznokcie ogarnąć, a ja mam tak, że im bardziej się staram tym gorzej wychodzi. Żelem to się ostatnio bawiłam 3 lata temu, w sumie nawet nie wiem kiedy hybrydy nawet ostatnio robiłam. Także nooo. Zacznę je robić w majówkę co się wyrobie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 06:57   #488
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie w jednym zaproszeniu tez był błąd - w nazwisku. Autokorekta poprawiła po swojemu, a ja tego nie zauważyłam.
Co jest źle w drugim zdaniu? Wydrukowało się z ...itd? Jeśli tak, to bym zamówiła nowe... Jeśli jest inny błąd, którego nie widzę, to bym zostawiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już było skomentowane ale dopowiem że tak jest słowo zapraszmy bez A
Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
z drugiej strony, ja wiem, ze te wszystkie firmy maja w zapisie, ze za błędy my odpowiadamy. i jeśli zatwierdzimy projekt, to nasza wina.

ale to był błąd, literówka w standardowej regułce, to osoba, która to projektowała nie mogła, zwyczajnie po ludzku poprawić lub zwrócić uwagi?
rozumiem, ze w nazwisku, może nie znać, odmiany, to rozumiem. ale w takim przypadku?

aż tak olana sprawa? czy chęć zysku, bo może zamówią drugi raz u mnie zaproszenia - poprawione?
bardziej by zyskała ta osoba, gdyby nam zwróciła uwagę.
tak mi się wydaje.
No właśnie robią coś w stylu kopiuj wklej. A jakby mieli nawet dodatkowo płatne sprawdzenie czy treść jest okej to bym im nawet zapłaciła.

Dziękuję Za wszystkie odpowiedzi. Dałam do przeczytania zaproszenia dwóm osobom. Obie nie zauważyły więc jest to zastanawiające. Ale tak jak piszecie to przybydzia jest gorsze....

Sama trochę źle się czuje z tym że mam komuś dac takie zaproszenie. Ale decyzja jeszcze nie podjęta. W weekend będę rozmawiać z tż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:00   #489
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady isss a nie bedziess próbowała podzwonić po innych salonach? Jak nie ta, to inna makijażystka. Chociaż z drugiej strony może być ciężko, bo na paznokcie przyjmuje u mnie tylko stałe klientki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:09   #490
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady isss, a może masz jakąś koleżankę, która chodzi na paznokcie i przez nią po znajomości da się coś załatwić?
Albo wrzuć zapytanie na lokalnym spotted, że szukasz koleżanki, która wtedy i wtedy może zrobić ci paznokcie przy kawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:21   #491
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W najblizsze tygodnie bedzie straszna nagonka na wesela, wiec w sumie bezpieczniej brac slub i robic impreze w tygodniu jak na nielegalu. My jesteśmy w wydaje mi się troche lepszej sytuacji sala powiedziała, żeby nastawiać się na limit 50 osob i cos kolo tego zapraszac ludzi, chca zrobic impreze ale oczywiście w granicach rozsądku.. dodam ze mamy 22.05 zostalo 5 tygodni..fryzjerkę i makijażystkę mam w jednej osobie robi w domu wiec nie ma problemu, paznokcie zrobie sama, kwiaty zamówione na bukiety..w weekend siadamy i obdzwaniamy gosci..damy im termin na potwierdzenie ok 2tyg bo czasu co raz mniej i kolo majówki sytuacja się wyklaruje ile wg osob potwierdzi...bo jak 20-30 to sprawa sama się rozwiąże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 07:40   #492
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady isss, paznokcie na 100% znajdziesz jak poszukasz. Jak nie sama to przez polecenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:44   #493
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz czy osoby zaszczepione nie będą zaliczane do limitu osob, tak było w przypadku swiat i spotkan rodzinnych do 5 osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 07:45   #494
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz czy osoby zaszczepione nie będą zaliczane do limitu osob, tak było w przypadku swiat i spotkan rodzinnych do 5 osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co zawsze czytam, to zaszczepieni nie są liczeni do limitu.
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:45   #495
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

u nasz jeszcze było coś na wzór you can dance - albo muzyka puszczana z różnych rodzajów filmów i do tego tańce.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:17   #496
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz czy osoby zaszczepione nie będą zaliczane do limitu osob, tak było w przypadku swiat i spotkan rodzinnych do 5 osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję bo jeśli tak będzie to będziemy mogli zaprosić wszystkich których chcemy, u nas dużo osób jest już zaszczepionych.
My z TŻ też mamy szczepionkę w przyszłym tygodniu, firma w której pracujemy nam załatwiła
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:21   #497
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A jaki jest czas oczekiwania na drugą dawkę ?
Chciałabym żebyśmy zdążyli przed naszym lipcowym urlopem , bo dużo by to ułatwiło zapewne, ale uśredniając mamy po 30 lat, więc możemy się nie doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:24   #498
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
A jaki jest czas oczekiwania na drugą dawkę ?
Chciałabym żebyśmy zdążyli przed naszym lipcowym urlopem , bo dużo by to ułatwiło zapewne, ale uśredniając mamy po 30 lat, więc możemy się nie doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy jaka szczepionka- mój tata dostał astrę i mu powiedzieli że druga dawka w czerwcu a był szczepiony w wielki piątek czyli wychodzi że 2-3 miechy, Pfizer 3 tygodnie- miesiąc, moderna też miesiąc
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:51   #499
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Z tego co zawsze czytam, to zaszczepieni nie są liczeni do limitu.
To by było fajne u nas będzie już 5 osób do przodu a może kogoś jeszcze zaszczepia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 09:54   #500
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie moi rodzice a propos szczepień zdenerwowali - zwłaszcza mama, bo ona nie chce się szczepić.

Właśnie sobie sprawdziłam kiedy mnie ewentualnie sięgną szczepienia...
Pfizer między 05/07/2021 a 20/11/2021
Moderna, zakończysz szczepienia do 27/11/2021
Vaxzevria (wcześniej AstraZeneca), drugą dawkę otrzymasz do 22/01/2022

LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:17   #501
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:22   #502
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
O Maryjo... Nie dziwię się, jakbys wczoraj pisała, że jeszcze tydzień, dwa tygodnie, miesiąc...
Chciałoby się by ten czas inaczej płynął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:24   #503
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

lady isss

tak tylko zapytam... wiesz, że goście też dostaną mandaty jeśli będziecie mieć nalot? nie piszę tego żeby Cię zniechęcić, ale warto wiedzieć. ja tego do niedawna nie wiedziałam...


paznokcie to popytałabym przez koleżanki. na pewno ktoś w Twoim rejonie działa po domach, nielegalnie. a może któraś z koleżanek Ci zrobi?

do konferencji nic nie zdziałasz za wiele, ale tutaj wiele kciuków się trzyma za to, żeby otworzyli jak najwcześniej
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:24   #504
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mnie moi rodzice a propos szczepień zdenerwowali - zwłaszcza mama, bo ona nie chce się szczepić.

Właśnie sobie sprawdziłam kiedy mnie ewentualnie sięgną szczepienia...
Pfizer między 05/07/2021 a 20/11/2021
Moderna, zakończysz szczepienia do 27/11/2021
Vaxzevria (wcześniej AstraZeneca), drugą dawkę otrzymasz do 22/01/2022

Wiesz co, myślę że to jakieś nieaktualne informacje, teraz szczepienia bardzo przyśpieszyły, nie wiem jaki jesteś rocznik ale zakładam że 90 w górę więc już w maju będziesz mogła się zapisać na termin. Teraz ten program szczepień wygląda tak że na jeden dzień wypada jeden rocznik zapisów dzisiaj zapisuje się rocznik 66 więc można sobie to prosto policzyć
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2021-04-16 o 10:27
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:24   #505
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
jak nastawienie?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:25   #506
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
Będziemy wszystkie trzymać kciuki O której masz ślub?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:27   #507
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę że to jakieś nieaktualne informacje, teraz szczepienia bardzo przyśpieszyły, nie wiem jaki jesteś rocznik ale zakładam że 90 w górę więc już w maju będziesz mogła się zapisać na termin. Teraz ten program szczepień wygląda tak że na jeden dzień wypada jeden rocznik zapisów dzisiaj zapisuje się rocznik 65 więc można sobie to prosto policzyć
tylko, że zapisy, a faktyczna data szczepienia to zupełnie różne rzeczy. tempo szczepienia bardzo zależy od rejonu.
dla przykładu - dziadkowie męża, po 80 zaszczepili się w lutym (południowe podkarpacie). babcia koleżanki, ten sam wiek, termin ma dopiero końcem kwietnia (śląsk). tak więc rejestracja, rejestracją...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:28   #508
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak nastawienie?
Chciałabym być już po przysiędze. Pogoda jest dobijająca. Praktycznie do końca zmieniał się make up, paznokcie, dziewczyny chorują. Nerwy... co to będzie za ulga jutro już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Będziemy wszystkie trzymać kciuki O której masz ślub?
O 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:28   #509
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tylko, że zapisy, a faktyczna data szczepienia to zupełnie różne rzeczy. tempo szczepienia bardzo zależy od rejonu.
dla przykładu - dziadkowie męża, po 80 zaszczepili się w lutym (południowe podkarpacie). babcia koleżanki, ten sam wiek, termin ma dopiero końcem kwietnia (śląsk). tak więc rejestracja, rejestracją...
No w sumie to może być prawda, ja akurat jak dzwoniłam zapisać tatę to dostał termin na ten sam dzień, mieszkamy w Poznaniu jakby co
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:30   #510
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
Jaaaak to zleciało trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i przyjemnie 🥳 no i jutro pierwsza żona otwiera nasz rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.