Panny Młode 2021 cz. II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-16, 09:30   #511
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Chciałabym być już po przysiędze. Pogoda jest dobijająca. Praktycznie do końca zmieniał się make up, paznokcie, dziewczyny chorują. Nerwy... co to będzie za ulga jutro już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

O 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wierzę... kto by przewidział, że w połowie kwietnia będzie padał śnieg. ten rok jest cały jakiś dziwny ale na pewno niezależnie od pogody jutro będzie pięknie.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:44   #512
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę że to jakieś nieaktualne informacje, teraz szczepienia bardzo przyśpieszyły, nie wiem jaki jesteś rocznik ale zakładam że 90 w górę więc już w maju będziesz mogła się zapisać na termin. Teraz ten program szczepień wygląda tak że na jeden dzień wypada jeden rocznik zapisów dzisiaj zapisuje się rocznik 66 więc można sobie to prosto policzyć
Przelicznik był wg aktualnego tempa szczepień i sprawdzałam na stronie rządowej.
Oczywiście, że jeszcze wszystko się może zmienić, ale na ten moment tak to wygląda.

Pollinaa, dużo ciepłych myśli leci do Ciebie ode mnie
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:50   #513
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wreszcie przyszły zaproszenia. Nie jestem w nich zakochana, ale są okej. Te z poprzedniego roku jednak były dużo fajniejsze dla mnie, takie typowo w naszym stylu.

Ale już tak bardzo mi się nic nie chce, że walić to, byle rozdać. Jutro pewnie damy rodzicom i rodzeństwu, wjedziemy jeszcze do babci tża. A potem na resztę trzeba mieć plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:54   #514
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Odliczamy godziny do pierwszego ślubu naszego sezonu ślubno/weselnego 🥳🥳 powodzenia, łączę się z Toba i czekamy na relacje 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:29   #515
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mnie moi rodzice a propos szczepień zdenerwowali - zwłaszcza mama, bo ona nie chce się szczepić.

Właśnie sobie sprawdziłam kiedy mnie ewentualnie sięgną szczepienia...
Pfizer między 05/07/2021 a 20/11/2021
Moderna, zakończysz szczepienia do 27/11/2021
Vaxzevria (wcześniej AstraZeneca), drugą dawkę otrzymasz do 22/01/2022


Moi rodzice też nie chcą, ani nikt inny z rodziny poza mną
Ale co zrobić.
Co do terminów, to jeśli ktoś zapisał się od 15.01 na tą listę gdzieś w internecie to osoby 40+ mogą się już zapisywać przez infolinie np(daty na maj).

U nas ze starszych osób będa tylko rodzice, więc mama mojego jest i będzie po 1 dawce, bo druga w połowie czerwca.

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL

Powodzenia!!: roza:
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:32   #516
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się załamałam, moja kuzynka lat 26, miała miesiąc temu usunietego guza z wątroby. Okazało się,że to był już przerzut, ma bardzo agresywnego chłoniaka, chemioterapia będzie do połowy sierpnia, czyli zaraz przed ślubem koniec. Wczoraj moja mama rozmawiała z jej rodzicami i dziadkami, bo zmarł jeden wujo z rodziny i oni przeprosili, ale wszyscy odmawiają udziału w weselu, bo nie mogą niczym zarazić córki i wnuczki,a do tego nie wyobrażają sobie zabawy w takiej chwili. W sumie 22 osoby. Z 80 gości. A sala robi wesela od 80 gości... A my oboje mamy bardzo małe rodziny i nie mamy tylu znajomych, by zrobić na więcej osób niż te 80, z tą moją rodziną, która nie przyjdzie.
Najprawdopodobniej muszę pożegnać się z tą salą, chyba,że będzie ograniczenie do 50 osób na weselach, wtedy ten limit nie obowiązuje. Ale nie mogę z 2 strony czekać do sierpnia, bo stracę zaliczkę. Generalnie muszę szybko podjąć decyzję, bo mam 6 tysięcy zaliczki wpłacone. Jak odsprzedam komuś termin, to już olewamy wesele, bierzemy sam ślub. Mam dość...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-04-16 o 10:37
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:44   #517
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja się załamałam, moja kuzynka lat 26, miała miesiąc temu usunietego guza z wątroby. Okazało się,że to był już przerzut, ma bardzo agresywnego chłoniaka, chemioterapia będzie do połowy sierpnia, czyli zaraz przed ślubem koniec. Wczoraj moja mama rozmawiała z jej rodzicami i dziadkami, bo zmarł jeden wujo z rodziny i oni przeprosili, ale wszyscy odmawiają udziału w weselu, bo nie mogą niczym zarazić córki i wnuczki,a do tego nie wyobrażają sobie zabawy w takiej chwili. W sumie 22 osoby. Z 80 gości. A sala robi wesela od 80 gości... A my oboje mamy bardzo małe rodziny i nie mamy tylu znajomych, by zrobić na więcej osób niż te 80, z tą moją rodziną, która nie przyjdzie.
Najprawdopodobniej muszę pożegnać się z tą salą, chyba,że będzie ograniczenie do 50 osób na weselach, wtedy ten limit nie obowiązuje. Ale nie mogę z 2 strony czekać do sierpnia, bo stracę zaliczkę. Generalnie muszę szybko podjąć decyzję, bo mam 6 tysięcy zaliczki wpłacone. Jak odsprzedam komuś termin, to już olewamy wesele, bierzemy sam ślub. Mam dość...
Ja bym pogadała z salą czy nie zgodzą się na zmniejszenie tego limitu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 10:52   #518
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja bym pogadała z salą czy nie zgodzą się na zmniejszenie tego limitu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też- wytłumacz sytuację, powiedz że nie jest to kompletnie od Ciebie zależne. W tych czasach każda impreza dla nich powinna być ważna bo to jednak zysk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 10:57   #519
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja bym pogadała z salą czy nie zgodzą się na zmniejszenie tego limitu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też tak myślę... raz, że pandemia więc nawet w sierpniu może być ciężko zebrać 80 osób, dwa, że wyjątkowa sytuacja rodzinna. na tych salach pracują ludzie, może podejdą do sprawy po ludzku. na pewno warto spróbować, jak odmówią no to trudno... ale przynajmniej będzie wiadomo na czym się stoi i można z czystym sumieniem próbować sprzedać zaliczkę i szukać innej sali.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-16 o 10:58
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:17   #520
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Z tego co zawsze czytam, to zaszczepieni nie są liczeni do limitu.
Super sprawa z tym akurat, u mnie sporo osób będzie zaszczepionych już, szczególnie tych najbardziej narażonych (ze względu na wiek czy choroby przewlekłe)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę że to jakieś nieaktualne informacje, teraz szczepienia bardzo przyśpieszyły, nie wiem jaki jesteś rocznik ale zakładam że 90 w górę więc już w maju będziesz mogła się zapisać na termin. Teraz ten program szczepień wygląda tak że na jeden dzień wypada jeden rocznik zapisów dzisiaj zapisuje się rocznik 66 więc można sobie to prosto policzyć
A ja tu chciałam tylko dopowiedzieć, że te terminy nie są odległe (przynajmniej u nas). Mój wujek miał zapisy od poniedziałku (rocznik 62) moja ciocia od wtorku (rocznik 63) oboje mają wyznaczony termin na 20 albo 21 kwietnia (zaznaczali, że chcą Pfizera), także serio może to ruszy szybciej w końcu..

I to też zależy od szczepionki. Siostra mojego wujka dzwoniła się zapisać we wtorek 2 tygodnie temu i jej wyznaczyli na piątek w tym samym tygodniu. Spytała zdziwiona ,,że tak szybko?'' ale się zorientowała i mówi, że jej zależy na Pfizerze, a babeczka do niej ,,aha, to nie. W piątek Astra, a jak Pani chce Pfizerem to początek maja wolny termin''


Tak Was czytam i no.. kiepsko, że u niektórych z Was w rodzinie nie chcą się szczepić. U mnie o dziwo nie ma antyszczepionkowców i każdy się szczepi jak jest jego kolej, więc do sierpnia powinniśmy mieć wiele osób z gości zaszczepionych. Najgorzej z młodymi, chyba, że w końcu pozwolą i nam się szczepić..
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-04-16 o 11:18
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:27   #521
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Super sprawa z tym akurat, u mnie sporo osób będzie zaszczepionych już, szczególnie tych najbardziej narażonych (ze względu na wiek czy choroby przewlekłe)



A ja tu chciałam tylko dopowiedzieć, że te terminy nie są odległe (przynajmniej u nas). Mój wujek miał zapisy od poniedziałku (rocznik 62) moja ciocia od wtorku (rocznik 63) oboje mają wyznaczony termin na 20 albo 21 kwietnia (zaznaczali, że chcą Pfizera), także serio może to ruszy szybciej w końcu..

I to też zależy od szczepionki. Siostra mojego wujka dzwoniła się zapisać we wtorek 2 tygodnie temu i jej wyznaczyli na piątek w tym samym tygodniu. Spytała zdziwiona ,,że tak szybko?'' ale się zorientowała i mówi, że jej zależy na Pfizerze, a babeczka do niej ,,aha, to nie. W piątek Astra, a jak Pani chce Pfizerem to początek maja wolny termin''


Tak Was czytam i no.. kiepsko, że u niektórych z Was w rodzinie nie chcą się szczepić. U mnie o dziwo nie ma antyszczepionkowców i każdy się szczepi jak jest jego kolej, więc do sierpnia powinniśmy mieć wiele osób z gości zaszczepionych. Najgorzej z młodymi, chyba, że w końcu pozwolą i nam się szczepić..
U nas właśnie też terminy są spoko, mama tż miała mieć w tym tygodniu ale jednak się wystraszyła Astry bo jest na hormonach i poprosiła żeby jej zmienili na Pfizera i przełożyli jej szczepienie ale tylko o tydzień
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 11:31   #522
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
lady isss



tak tylko zapytam... wiesz, że goście też dostaną mandaty jeśli będziecie mieć nalot? nie piszę tego żeby Cię zniechęcić, ale warto wiedzieć. ja tego do niedawna nie wiedziałam...





paznokcie to popytałabym przez koleżanki. na pewno ktoś w Twoim rejonie działa po domach, nielegalnie. a może któraś z koleżanek Ci zrobi?



do konferencji nic nie zdziałasz za wiele, ale tutaj wiele kciuków się trzyma za to, żeby otworzyli jak najwcześniej
Tak wiem dlatego też w tej kwestii słuchamy co mówi sala, bo są cały czas w kontakcie z prawnikiem więc też nie chcą nas na minę wladowac i zrobić tak żeby było legit

Co do paznokci to przypomniało mi się jak zasypiałam, że mam jedną koleżankę jeszcze ze szkoły, która robi paznokcie. Spotykamy się sporadycznie na kawę, ale w sumie ja u niej już daaaawno paznokci nie robiłam i mi totalnie z głowy to wyleciało. Myślę, że nie będzie problemu żeby wpadła mi te pazury ogarnąć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:34   #523
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
U nas właśnie też terminy są spoko, mama tż miała mieć w tym tygodniu ale jednak się wystraszyła Astry bo jest na hormonach i poprosiła żeby jej zmienili na Pfizera i przełożyli jej szczepienie ale tylko o tydzień
O widzisz. Nie wiem tak naprawdę od czego czas oczekiwania zależy. Oprócz rodzaju szczepionki.. może rzeczywiście między regionami Polski to się różni?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:35   #524
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollinaa trzymam kciuki żeby mimo wszystko to był najpiękniejszy dzień i nie mogę doczekać się relacji z twojego dnia

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:59   #525
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja się załamałam, moja kuzynka lat 26, miała miesiąc temu usunietego guza z wątroby. Okazało się,że to był już przerzut, ma bardzo agresywnego chłoniaka, chemioterapia będzie do połowy sierpnia, czyli zaraz przed ślubem koniec. Wczoraj moja mama rozmawiała z jej rodzicami i dziadkami, bo zmarł jeden wujo z rodziny i oni przeprosili, ale wszyscy odmawiają udziału w weselu, bo nie mogą niczym zarazić córki i wnuczki,a do tego nie wyobrażają sobie zabawy w takiej chwili. W sumie 22 osoby. Z 80 gości. A sala robi wesela od 80 gości... A my oboje mamy bardzo małe rodziny i nie mamy tylu znajomych, by zrobić na więcej osób niż te 80, z tą moją rodziną, która nie przyjdzie.
Najprawdopodobniej muszę pożegnać się z tą salą, chyba,że będzie ograniczenie do 50 osób na weselach, wtedy ten limit nie obowiązuje. Ale nie mogę z 2 strony czekać do sierpnia, bo stracę zaliczkę. Generalnie muszę szybko podjąć decyzję, bo mam 6 tysięcy zaliczki wpłacone. Jak odsprzedam komuś termin, to już olewamy wesele, bierzemy sam ślub. Mam dość...
Przykra sytuacja z jej choroba i z drugiej strony rozumiem rodzinę chcą żeby jeszcze się leczyła i była z nimi na tym świecie więc to normalne że mają obawy, szkoda że to na was się odbije.. niestety są pewne sytuacje na które nie mamy wpływu, ale tak jak dziewczyny piszą porozmawiaj z salą, nasza też miała takie podejście w umowie mamy minimum 80 osób ale jak byliśmy w styczniu to mówił menager że mamy się nie martwić będziemy płacić rzeczywiście za tyle ile będzie bo woli zrobić tak niż wcale, czasy się zmieniły sytuacja jest jaka jest może i oni zmienia podejście? Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 12:23   #526
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Wreszcie przyszły zaproszenia. Nie jestem w nich zakochana, ale są okej. Te z poprzedniego roku jednak były dużo fajniejsze dla mnie, takie typowo w naszym stylu.

Ale już tak bardzo mi się nic nie chce, że walić to, byle rozdać. Jutro pewnie damy rodzicom i rodzeństwu, wjedziemy jeszcze do babci tża. A potem na resztę trzeba mieć plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam podobnie.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej muszę pożegnać się z tą salą, chyba,że będzie ograniczenie do 50 osób na weselach, wtedy ten limit nie obowiązuje. Ale nie mogę z 2 strony czekać do sierpnia, bo stracę zaliczkę. Generalnie muszę szybko podjąć decyzję, bo mam 6 tysięcy zaliczki wpłacone. Jak odsprzedam komuś termin, to już olewamy wesele, bierzemy sam ślub. Mam dość...
porozmawiać z salą.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 12:49   #527
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Porozmawiam z salą, ale pan na spotkaniu nam mówił, że to jest duża sala i jemu się nie opłaca robić wesel poniżej 50 osób i nie wiem jak do nas podejdzie. Pewnie zależy ile stracił na kwietniowych weselach, czy na majowych, bo może ktoś już odwołał. Rozumiem rodzinę kuzynki, i pretensji nie mam. Raczej do siebie mam pretensje, że w ogóle zachciało mi się wesela i tej sali. Mówiliśmy sobie jasno, albo ta sala, albo nie robimy wesela i odkładamy na mieszkanie....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 13:36   #528
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
Trzymam kciuki!


Tż chyba źle wypisał listę, bo nie ma zaproszenia dla jego brata, na którego się uparł na świadka
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 15:17   #529
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!


Tż chyba źle wypisał listę, bo nie ma zaproszenia dla jego brata, na którego się uparł na świadka
Same kłopoty z tymi zaproszeniami

Polina trzymam kciuki za pogodę, oby wszystko poszło po waszej myśli 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 16:06   #530
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Polina, ja przesady traktuje w ramach nieszkodliwej ciekawostki, także tylko przypomnę że jest taki o postawieniu ślubnych bucików na parapecie
Chyba na noc przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 16:32   #531
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o tej porze zacznę się czesać stresior jest...

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/URL
Trzymam kciuki, aby wszystko poszło gładko! To już 🤵

U nas zostało 7 dni, w niedzielę jak będzie pogoda to robimy sesję narzeczeńską.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 18:26   #532
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Polina, ja przesady traktuje w ramach nieszkodliwej ciekawostki, także tylko przypomnę że jest taki o postawieniu ślubnych bucików na parapecie
Chyba na noc przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny wielkie! Buty już na parapecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A i po spowiedzi

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2021-04-16 o 18:29
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 19:45   #533
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

wczoraj przyjechała moja suknia. mierzyłam i hmm mam lekkie obawy.
na długość jest ok, wbrew obawom styknie i do niższych butów. ale obawiam się, że będzie mi trochę spadać na górze, z biustu i będę ją w kółko poprawiać. nie jest za szeroka. zdaję sobie sprawę, że nie mogli jej dopasować tak na bardzo ciasno bo po pierwsze muszę oddychać, a po drugie muszę ruszać rękami (ja mam tą z opadającymi ramionami).

ona raczej na pewno nie spadnie, ale wymyśliłam, że dla mojego komfortu psychicznego mogłabym spróbować podkleić ją do ciała taśmą do ubrań.

próbowałyście kiedyś używać takich taśm?

myślę o czymś takim
https://allegro.pl/oferta/mocna-dwus...ran-7144358158
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 19:52   #534
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ooo ja tez musze zakupić taśmę do ubran oraz mysle nad taka zeby podnieść piersi zeby ladniej wyglądały, przeglądałam wiele ofert na allegro ale na nic konkretnego sie nie zdecydowałam wiec sie podłączam do tematu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 05:05   #535
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollinka, pięknego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 05:16   #536
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

dziś przeglądając fora ślubne przeczytałam, że chodzą plotki, że kinga duda ma w czerwcu brać ślub. aż by mnie ucieszyło, gdyby to nie była plotka
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 06:01   #537
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Pollinka, pięknego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Spałam dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 07:13   #538
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollinaa, dużo pięknych momentów, bądź szczęśliwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 07:59   #539
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollinaa wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, niech ten dzień będzie piękny i pełen miłości 🥳🥳🥳🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 08:03   #540
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość

Spałam dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jaka u Ciebie pogoda? Trzymam kciuki żeby wszystko się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.