Panny Młode 2021 cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-26, 17:29   #841
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Leille, ja też czegoś takiego bardzo nie lubię.

Brałam udział w organizacji kilku wieczorów i niestety zawsze to samo. Nieporozumienia, niezdecydowanie. Kobiety są trudne i wolę działać z facetami
Najbardziej stresuje się organizator. Świadkowie zazwyczaj czują presje żeby wszystko dobrze wyszło i jeśli nie czują wsparcia pozostałych to zadanie jest mocno utrudnione.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 17:55   #842
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja to samo słyszałam jak rozdawaliśmy zaproszenia w lutym. Często przewijało się, że po co tak wcześnie skoro nic nie wiadomo, że skąd my wiemy co będzie w maju itd. nie nie wiedzieliśmy i w zasadzie nie wiemy. Gdybyśmy czekali trafilibyśmy na sam szczyt trzeciej fali i wgl goście by na nas jak na idiotów patrzyli gdybyśmy zaczęli rozdawać. A na tydzień czy dwa przed sobie tego nie wyobrażam, bo ja już teraz muszę zapisywać co danego dnia mam do załatwienia, o której, gdzie zadzwonić, do kogo napisać. Oczywiście w między czasie muszę zajmować się domem i dwulatkiem i pomagać w nauce dwunastolatce. No łatwo nie jest i nie wyobrażam sobie gdybym miała mieć jeszcze na głowie zaproszenia do rozdania. I tak jeśli się na konferencji coś wyjaśni to będę musiała dzwonić do gości i mówić w zasadzie od nowa co i jak i gdzie, bo w końcu impreza jest przeniesiona w zupełnie inne miejsce.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Ogólnie to ja mam wrażenie że ludzie serio myślą czasami, że my jedyne co mamy to zadzwonienie na salę w celu rezerwacji i później ustalenia mniej więcej gości najlepiej w dniu wesela albo dzień przed. Do nas za bardzo nikt nie dzwoni nawet dla samego dzwonienia tak wam szczerze powiem, bo albo musimy i tak szybko uciąć rozmowę, albo ktoś dzwoni w trakcie, albo po prostu nawet nam się gadać nie chce, bo myślimy jak to ugryźć. Ja nawet w ciągu dnia nie mam czasu czasami zadzwonić do TZ zeby po prostu pogadac

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 19:51   #843
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Leille, ja też czegoś takiego bardzo nie lubię.

Brałam udział w organizacji kilku wieczorów i niestety zawsze to samo. Nieporozumienia, niezdecydowanie. Kobiety są trudne i wolę działać z facetami
Najbardziej stresuje się organizator. Świadkowie zazwyczaj czują presje żeby wszystko dobrze wyszło i jeśli nie czują wsparcia pozostałych to zadanie jest mocno utrudnione.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niektórzy się po prostu chyba nie potrafią postawić na czyimś miejscu. Najgorsze co może być to robienie wszystkiego na ostatnią chwilę. Ja jestem z tych osób ,,co masz zrobić dzisiaj zrób wczoraj'', po co to generować dodatkowy stres? ale fakt, z facetami jest prosto, a baby to ,,a no ja nie wiem czy będę, a pandemia, a srenia, a przecież może hotele będą zamknięte, a może krzywo wstanę z rana'' o ludzie, mówię - najlepiej siąść na kanapie i pitolić

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja to samo słyszałam jak rozdawaliśmy zaproszenia w lutym. Często przewijało się, że po co tak wcześnie skoro nic nie wiadomo, że skąd my wiemy co będzie w maju itd. nie nie wiedzieliśmy i w zasadzie nie wiemy. Gdybyśmy czekali trafilibyśmy na sam szczyt trzeciej fali i wgl goście by na nas jak na idiotów patrzyli gdybyśmy zaczęli rozdawać. A na tydzień czy dwa przed sobie tego nie wyobrażam, bo ja już teraz muszę zapisywać co danego dnia mam do załatwienia, o której, gdzie zadzwonić, do kogo napisać. Oczywiście w między czasie muszę zajmować się domem i dwulatkiem i pomagać w nauce dwunastolatce. No łatwo nie jest i nie wyobrażam sobie gdybym miała mieć jeszcze na głowie zaproszenia do rozdania. I tak jeśli się na konferencji coś wyjaśni to będę musiała dzwonić do gości i mówić w zasadzie od nowa co i jak i gdzie, bo w końcu impreza jest przeniesiona w zupełnie inne miejsce.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Ogólnie to ja mam wrażenie że ludzie serio myślą czasami, że my jedyne co mamy to zadzwonienie na salę w celu rezerwacji i później ustalenia mniej więcej gości najlepiej w dniu wesela albo dzień przed. Do nas za bardzo nikt nie dzwoni nawet dla samego dzwonienia tak wam szczerze powiem, bo albo musimy i tak szybko uciąć rozmowę, albo ktoś dzwoni w trakcie, albo po prostu nawet nam się gadać nie chce, bo myślimy jak to ugryźć. Ja nawet w ciągu dnia nie mam czasu czasami zadzwonić do TZ zeby po prostu pogadac

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Już myślałam, że tylko u mnie takie gadki nic nie wnoszące do życia. Tak Wam się wygadałam odnośnie tej sprzeczki i myślałam, że może uznacie, że to ja jestem jakaś czepialska, ale widzę, że jednak tylko panna młoda 2021 zrozumie drugą. Dobrze, że 90% moich gości nas wspiera i daruje sobie takie gadanie.

Oj tak, pełno tego do załatwienia jest. Ja to ostatnio codziennie gdzieś dzwonię, coś zamawiam.

Dzisiaj (za Waszym doradzeniem) zadzwoniłam do USC, Pani ma wysłać zlecenie do urzędu w mieście mojego narzeczonego i jak dostanie jego dane to możemy po majówce normalnie pójść w godzinach otwarcia bo nie mają jakiegoś wielkiego ruchu. A Pani mówi ,,oj nie mam jego aktu urodzenia. Zlecę przesłanie z tamtego urzędu do nas, dam im tydzień, w sumie to mają na to 10 dni, ale nie będziemy tyle czekać na jedną rzecz'' zaplusowała!

Zamówiłam też laki do kopert, dzisiaj zostały wysłane, może Wam wrzucę jeszcze jak ostatecznie zaproszenia wyglądają na FB. Jak przyjdą to będziemy pakować zaproszenia, zamykać koperty i podpisywać, od 1 maja chcemy rozdawać

Zamówiłam też pudełeczko szklane ze złotem na obrączki, ale czas realizacji 14 dni, więc trochę poczekam, ale też wrzucę zdjęcie.

Do końca maja mają być do odebrania obrączki.

Dzisiaj tż dzwonił do szkoły tańca, facet ma oddzwaniać po majówce.

No dzieje się coraz więcej
__________________
» magister żona 🕊
leille jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 20:11   #844
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, ile wcześniej zamawiacie bukiet ślubny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 20:23   #845
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile wcześniej zamawiacie bukiet ślubny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie to jest w gestii dekoratorów. ale myślę że nie ma co zwlekać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 20:42   #846
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile wcześniej zamawiacie bukiet ślubny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My pierwsze spotkanie z florystka było 3 msc przed ślubem jakos.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 06:11   #847
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My miesiac przed slubem bylismy w wybranej wczesniej kwiaciarni, dogadaliśmy szczegóły i zapłaciliśmy zadatek ciagle licze ze moje ulubione piwonie beda w bukiecie 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-27, 06:13   #848
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

jeszcze nie zamówiłam bukietu bo mi się zmienia koncepcja czy białe jaskry czy czerwone róże piwoniowe
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 10:47   #849
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

u mnie jest pani dekoratorka od sali, i ona zajmie się salą, kościołem, wiankiem i bukietem, mówiła mi,że wystarczy jak skontaktujemy się 3 miesiące przed ślubem bym pokazała jej inspirację. Ja będę mieć lawendowy bukiet
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:31   #850
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Na Polsat news spotkanie prezydenta z zamkniętymi branżami. Oglądam. Może coś powiedzą. Zastanawiam się czy robić sobie kawę czy melisę

Wróciłam od florystki. Babka mówiła, że jeszcze w tak krótkim czasie nie organizowała oprawy florystycznej

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Od 4 maja obiekty gastro w zewnętrznych ogródkach. Nie wiadomo kiedy i w jakim rygorze wewnątrz. Hotele i obiekty turystyczne przyjmowanie gości w 50%. Otwarte kluby fitness i inne usługi. Te rozwiązania mogła ulegać zmianom regionalnym. Kalendarz odmrażania powinien być intensywny. Od 1 czerwca całość uwolniona będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przedsiębiorcy od jutra mają znać kryteria i plan odmrażania.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:41   #851
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Chyba, że dotrze do nas za kilka tygodni wariant indyjski i na nowo wszystko się zacznie, bo już o tym mówią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-27, 12:46   #852
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pozostaje nam być dobrej mysli

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:46   #853
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Chyba, że dotrze do nas za kilka tygodni wariant indyjski i na nowo wszystko się zacznie, bo już o tym mówią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ponoć już na pewno jest, tylko nierozpoznany.
no ale niemniej jednak trzymam kciuki za to aby się te plany spełniły. całkowite uwolnienie (nawet jeśli w reżimie) brzmi naprawdę pocieszająco






na szaro, off topic
jestem mega, mega wkurzona. jestem (a raczej byłam) na ostatniej prostej do opublikowania artykułu naukowego, z którym bujam się już rok, ale w ostatniej chwili edytor odrzucił go, zachowując się bardzo stronniczo, nieobiektywnie, niesprawiedliwie i tchórzliwie.
resztka motywacji do pracy naukowej chyba mi zanikła.
musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-27 o 12:47
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:47   #854
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Właśnie chciałam pytać jak nastroje przed jutrzejsza konferencja. LADY ISSS z tego co piszesz mozna twierdzić, że w maju wesela tylko na zewnątrz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:48   #855
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam pytać jak nastroje przed jutrzejsza konferencja. LADY ISSS z tego co piszesz mozna twierdzić, że w maju wesela tylko na zewnątrz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niekoniecznie. wesela mogą być potraktowane trochę inaczej niż zwykła gastronomia. wiec fakt, że gastronomia tylko w ogródkach, nie musi oznaczać, że wesela też.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 12:59   #856
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Tak, zgadzam się. Typowo o weselach nic nie powiedzieli więc faktycznie moga być potraktowane inaczej. Z ich gadki w zasadzie można jedynie wywnioskować konkretnie ogródki w gastro, hotele i handel, fitness i silownie. A co oni mają pod tymi hasłami ciężko stwierdzić tak naprawde

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Znalazłam artykuł https://next-gazeta-pl.cdn.ampprojec...zemy-plan.html

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 13:04   #857
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ale jeśli otworzą gastronomie na zewnątrz to juz jest szansa za zorganizowanie małej imprezy
Jestem dobrej myśli, na jutro chłodzę szampana...bedzie radosc albo placz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 13:18   #858
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ale jeśli otworzą gastronomie na zewnątrz to juz jest szansa za zorganizowanie małej imprezy
Jestem dobrej myśli, na jutro chłodzę szampana...bedzie radosc albo placz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo stres... No zależy co oni rozumieją przez małą impreze. Tak swoją drogą wczoraj latał u nie na lokalnych forach, że w Starogardzie "rozbili" nielegalne wesele. 14 osób. Oni nawet muzyki nie mieli więc podejrzewam, że bardziej po prostu jakieś spotkanie żeby uczcić ten dzień. Podkablowal ktoś kto czuł się urażony, że jej został zaproszony

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 13:32   #859
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Albo stres... No zależy co oni rozumieją przez małą impreze. Tak swoją drogą wczoraj latał u nie na lokalnych forach, że w Starogardzie "rozbili" nielegalne wesele. 14 osób. Oni nawet muzyki nie mieli więc podejrzewam, że bardziej po prostu jakieś spotkanie żeby uczcić ten dzień. Podkablowal ktoś kto czuł się urażony, że jej został zaproszony

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Straszna obrzydliwość.
Ja nie czytam, żeby się nie denerwować. Ministrowie, rzecznicy to wiadomo jak będą przedstawiać sytuację... Ze nie ma co się cieszyć, groźny wariant indyjski, zachowujemy ostrożność, obserwujemy... A ja mam tego wszystkiego po dziurki w nosie.
Czekam co powiedzą i mam nadzieję że będzie to już jutro a nie w czwartek. I zastanawiam się czy potencjalna listę robić już czy po konferencji. Tak naprawdę chciałam zaraz po konferencji, jeśli będą optymistyczne informacje dzwonić na sale. Ale oni będą pewnie chcieli konkretnej liczby. I nie wiem czy jest sens teraz dzwonić po gościach, czy policzyc tak, jak mi się wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-27, 13:42   #860
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Straszna obrzydliwość.
Ja nie czytam, żeby się nie denerwować. Ministrowie, rzecznicy to wiadomo jak będą przedstawiać sytuację... Ze nie ma co się cieszyć, groźny wariant indyjski, zachowujemy ostrożność, obserwujemy... A ja mam tego wszystkiego po dziurki w nosie.
Czekam co powiedzą i mam nadzieję że będzie to już jutro a nie w czwartek. I zastanawiam się czy potencjalna listę robić już czy po konferencji. Tak naprawdę chciałam zaraz po konferencji, jeśli będą optymistyczne informacje dzwonić na sale. Ale oni będą pewnie chcieli konkretnej liczby. I nie wiem czy jest sens teraz dzwonić po gościach, czy policzyc tak, jak mi się wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Połącz może mniej więcej. Chociaż u nas tak szczerze potwierdziły osoby, których się nie spodziewaliśmy a odmówiły takie też osoby, których byliśmy pewni. Mimo wszystko i tak wyszło w miarę tak jak myslelismy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 13:53   #861
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My prosiliśmy ok 50 osob, po konferencji bede pisac do nich w celu potwierdzenia jeśli cokolwiek poluzuja, duzo ich nie ma bo połowa to najbliższą rodzina, ktora bedzie.

Ale sie zrobi zamieszanie bo sala chce na 2tyg przed liczbę gosci ilosc pokoi na noclegi. Wiec goscie beda mieli pare dni zeby potwierdzić obecność


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 14:10   #862
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Połącz może mniej więcej. Chociaż u nas tak szczerze potwierdziły osoby, których się nie spodziewaliśmy a odmówiły takie też osoby, których byliśmy pewni. Mimo wszystko i tak wyszło w miarę tak jak myslelismy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Właśnie tego się obawiam... Niby goście dość entuzjastyczni byli, ale na moją wiadomość o tym, że czekamy do konferencji i termin potwierdzania 10.04 nieaktualny, wysłana w tym dniu, nikt nie odpowiedział oprócz jednej dziewczyny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
My prosiliśmy ok 50 osob, po konferencji bede pisac do nich w celu potwierdzenia jeśli cokolwiek poluzuja, duzo ich nie ma bo połowa to najbliższą rodzina, ktora bedzie.

Ale sie zrobi zamieszanie bo sala chce na 2tyg przed liczbę gosci ilosc pokoi na noclegi. Wiec goscie beda mieli pare dni zeby potwierdzić obecność


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale z drugiej strony od dawna są zaproszeni, mają rozważone, czy jadą, czy nie jada w razie zdjęcia obostrzeń. Noc chyba w tym dziwnego, że się zaraz po konferencji zadzwoni....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 14:38   #863
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość

Od 4 maja obiekty gastro w zewnętrznych ogródkach. Nie wiadomo kiedy i w jakim rygorze wewnątrz. Hotele i obiekty turystyczne przyjmowanie gości w 50%. Otwarte kluby fitness i inne usługi. Te rozwiązania mogła ulegać zmianom regionalnym. Kalendarz odmrażania powinien być intensywny. Od 1 czerwca całość uwolniona będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przedsiębiorcy od jutra mają znać kryteria i plan odmrażania.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Boże, mój basen, oby otworzyli, bo oszaleję w domu niedługo
No i niech otwierają galerię, musimy tżowi buty kupić. A przez internet już dwa razy odsyłał, bo za małe
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 22:08   #864
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Boże, mój basen, oby otworzyli, bo oszaleję w domu niedługo
Mój tż już się nie może doczekać otworzenia basenów
No ciekawa jestem co jutro powiedzą.

Przyszły nam laki do kopert, może wrzucę jeszcze zdjęcie zaproszeń w całej okazałości (ale to jutro i na FB)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 06:30   #865
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

https://wiadomosci.wp.pl/luzowanie-o...3687004510976a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 07:38   #866
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dzień sądu ostatecznego...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 07:47   #867
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja dziś w super nastroju, 6 maja mam szczepinie Pfizerem, dwie dawki wezmę przed ślubem, więc czuję luz!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 07:51   #868
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja za to mega stres... Znowu w nocy spać nie mogłam. W zasadzie codziennie szukam jakiś przeciekow, czegokolwiek co pozwoli mi trochę wyluzować.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 08:04   #869
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Też nie mogłam spać i od rana sie stresuje mam nadzieje, ze konferencja bedzie o tej porze co podają a nie jak ostatnio..
Najgorsze, że nie mamy żadnego planu B..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 08:09   #870
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mamy plan b, a w zasadzie c. Ale nie mamy nic kompletnie pod niego ogarnięte więc jeśli nie puszcza i nie zdecydujemy się robić wesela to zostanie baaaardzo mało czasu na ogarnięcie przyjęcia w domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.