Panny Młode 2021 cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-30, 16:10   #991
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

LiviaVe, w takim razie mocne kciuki

Dziewczyny Czy macie wybraną piosenkę na wejście do kościoła ? Niedługo będziemy musieli podać listę i tak zaczęłam przeglądać.

Chciałam się zainspirować na YT i skończyło się na tym, że obejrzalam cały film ślubny jakiejś pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 16:27   #992
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Kolorowymaj, dziękuję!

My wchodzimy do Oboju Gabriela na skrzypcach. Skrzypaczka polecała jeszcze Canon Pachelbel. Jego mamy później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 19:20   #993
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
TŻ założył grupę w której pisze z gośćmi o potencjalnym terminie. O szczerze, jak patrzę jak oni piszą to na ten 21 maja by nie przyjechali. Na czerwiec się boją. Urlopy, kwarantanny, zamkniete lotniska, zastanawiają się nad limitami, jedna już wzięła wolne na ten właściwy termin i nie może zmienić. Ręce mi opadają. Ktoś, chyba żartem, napisał że najlepiej ta samą data tylko że za rok....

Nawet nie wie, jak nam nie jest do śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wiedzieliśmy, że ślub się odbędzie. Początkowo mówiliśmy, że zrobimy imprezę na rocznicę, ale... W zeszłym roku w maju była lipa, w tym roku też jest lipa i obawiam się, że w przyszłym wcale lepiej nie będzie. To tylko jeśli chodzi o moje przemyślenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Bo nie chce mieszać i boi się, że będziemy mieć dwie restauracje. A wyjdzie tak, że zostaniemy z kijową salą, której menadżerka ma nas w dupie i jeszcze zabulimy wielką kasę za ten catering, który nam przygotuje. O ile przygotuje. A nawet jeśli będzie to bez obsługi w domu. Tż stwierdził, że on poda gościom, albo sami się obsłużą. Ja już nic nie robię w kwestii przyjęcia. Chciałam dobrze. Wyszło jak zawsze. Nie zamierzam się tym zajmować. Nie będę stroić jego domu. Niech przygotuje tak, jak chce. Bo zawsze problemy. Najpierw w ogóle nie był przekonany do cateringu i chciał zakończyć na samym ślubie. Teraz nagle tylko to bierze pod uwagę. I jeszcze od menadżerki, która ma nas w dupie i gra na czas. Nie zgadzamy się w tej kwestii i odechciało mi się tego wszystkiego. Jestem zła, smutna i ostatnio mam mega doła , że wygląda to w ten sposób. I jeszcze mi mówi, że to on stresuje się tym bardziej... A ja? Ogarniam wszystko sama. Każdą kwestię. Jestem rozbita emocjonalnie i nie wiem, kiedy mi przejdzie ta frustracja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie wiesz jak cię rozumiem. My to się z TŻ w środę z 3 razy rozstaliśmy takie były emocje ale my już tak mamy haha że sobie musimy ulżyć. Prześlijcie się z tym i przemyślcie na spokojnie. Wiem, że decyzje trzeba jakoś podjąć, ale w nerwach nie da się rozmawiać do tego czując presję na plecach. Na pewno dojdziecie do porozumienia. Ja do mojego w środę w pewnym momencie powiedziałam że kończymy rozmowę bo się kłócimy o jakieś gówna a to nic nie wnosi i na bank nie dojdziemy do porozumienia i że nie odzywamy się do siebie do jutra i niech każde pomyśli i wtedy możemy wyciągnąć jakiś kompromis. I tak też było. W czwartek olśnienie może i wam się uda jakoś poukładać to do kupy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 19:43   #994
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Savior, trzymam kciuki, żebyście się dogadali, szkoda tak psuć między sobą atmosferę... Ale doskonale rozumiem, jakie emocje cała ta sytuacja generuje i ile stresu. Ja z moim też się trochę kłóciłam, po konferencji, bo on najchętniej by przełożył od razu i nic nie kombinował, a mi się to nie uśmiecha, bo tak jak Ty, bardzo dużo sama organizowałam i prawie wszystkie sprawy z weselem są tak naprawdę na mojej, a nie jego głowie, i za rok zapewne było by tak samo. Ale na szczęście wczoraj udało nam się dogadać z właścicielką sali jak to wszystko można zorganizować i będziemy mieć wesele w naszym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 20:26   #995
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas tak samo byly kłótnie o to ze nie jest tak jak byśmy chcieli i to się odbijało na relacjach...po konferencji tz również chcial przelozyc..My mamy podzial w organizacji praktycznie po połowie ale z tego względu ze nie mogliśmy miej jednego zdania w pewnych kwestiach zdecydowalismy ze ja będę osoba decyzyjna bo inaczej sie pozabijamy...ale tak to jest jak facet chce decydować nawet o twoich kwiatach i innych ☠☠☠☠☠☠☠ach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:18   #996
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja codziennie piję tyle herbaty, że nie ma mowy by mieć idealnie białe zęby. Jest z White On taki super booster, co się raz dziennie używa, polecam , naprawdę rozjaśnia, w Rossmannie, 25 zł kosztował.
Dziewczyny, podpisaliśmy umowę, mamy rezerwację na dom Konkretnie wchodzimy w nowy etap życia!
Gratulacje, super wiadomość!

My wczoraj rozdaliśmy pierwszych siedem zaproszeń z bilansem: ciast, grilla, dwóch herbat i piwa dzisiaj po południu jedziemy do kolejnych osób, jutro odpoczynek
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 10:11   #997
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Byliśmy wczoraj na sali - bardzo konkretni ludzie, bardzo mili. Są jakieś zakazy typu żadnego konfetti, ale tak naprawdę, to nie ma znaczenia, bo i tak nie chcieliśmy. Na zewnątrz typowy dworek, w niektórych miejscach widać, że przydałoby się odrestaurować, ale sala w środku rekompensuje wszystko. Obiekt jest w środku lasu (dojazd asfaltem w 7 minut od kościoła!), niesamowity śpiew ptaków. Duuuzo zieli. Okiennice. Możliwość przygotowania strefy relaksu na dworze. Wewnątrz bardzo ładna sala, okrągłe stoły, duży szklany sufit. Pokoje typowo dworkowe, nie mój gust, ale nie ma to dużego znaczenia, bo spełniają swoją rolę czuję ogromny spokój, nie sprawdzam statystyk. Może nawet zacznę się cieszyć resztką przygotowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-02, 12:07   #998
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Savior, trzymam kciuki, żebyście się dogadali, szkoda tak psuć między sobą atmosferę... Ale doskonale rozumiem, jakie emocje cała ta sytuacja generuje i ile stresu. Ja z moim też się trochę kłóciłam, po konferencji, bo on najchętniej by przełożył od razu i nic nie kombinował, a mi się to nie uśmiecha, bo tak jak Ty, bardzo dużo sama organizowałam i prawie wszystkie sprawy z weselem są tak naprawdę na mojej, a nie jego głowie, i za rok zapewne było by tak samo. Ale na szczęście wczoraj udało nam się dogadać z właścicielką sali jak to wszystko można zorganizować i będziemy mieć wesele w naszym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wy rozumiem planowaliście na więcej niż 50 osób?


Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj na sali - bardzo konkretni ludzie, bardzo mili. Są jakieś zakazy typu żadnego konfetti, ale tak naprawdę, to nie ma znaczenia, bo i tak nie chcieliśmy. Na zewnątrz typowy dworek, w niektórych miejscach widać, że przydałoby się odrestaurować, ale sala w środku rekompensuje wszystko. Obiekt jest w środku lasu (dojazd asfaltem w 7 minut od kościoła!), niesamowity śpiew ptaków. Duuuzo zieli. Okiennice. Możliwość przygotowania strefy relaksu na dworze. Wewnątrz bardzo ładna sala, okrągłe stoły, duży szklany sufit. Pokoje typowo dworkowe, nie mój gust, ale nie ma to dużego znaczenia, bo spełniają swoją rolę czuję ogromny spokój, nie sprawdzam statystyk. Może nawet zacznę się cieszyć resztką przygotowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi super
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 14:33   #999
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziś tesc wpadł na genialny pomysł żebyśmy przed weselem też zaproszenia rozwizilismy. Powiedziałam w prosty, że po rozmowie z gośćmi, bo powiadamialismy telefonicznie raczej jak była gadk, że raczej nie będziemy rozwozić kolejny raz zaproszeń tylko po prostu poczta wyślemy każdy powiedział, że mamy dać sobie spokój i wystarczy jeśli zadzwonimy poinformować o szczegółach na spokojnie jak już wszystko dogramy itd. powiedziałam mu że mamy ułożony wierszyk, bo ta wódkę chcemy dać pod kościołem i że w zasadzie ma to pęknięć rolę podziękowania i właśnie zaproszenia na wesele. Przeczytałam mu go i stwierdził, że spoko opcja i niech tak zostanie. U nas na weselu naprawdę ma być najbliższa rodzina. Nie widzę naprawdę sensu żeby świrować z oficjalnymi zaproszeniami tym bardziej że każdy powiedział, że nie mamy sobie głowy tym zaprzątac. Teściowa trzyma rękę na pulsie bo dała nam cynka, że osoby, które nie miały być na weselu wybierają się na ślub i żebyśmy więcej tych podziękowań przygotowali w razie czego.

Ale bez jaj z tymi zaproszeniami. Dla nas naprawdę rozwożenie zaproszeń po raz drugi nie jest wcale takie proste, bo TŻ nie ma w domu cały tydzień. Przeważnie wyjeżdża w niedzielę wieczorem a wraca w piątek wieczorem. Zostaje nam do dyspozycji tylko sobota. Jeśli zaproszenia to w grę wchodzi tylko i wyłącznie wysyłania choć według mnie to niepotrzebne generowanie kosztów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 17:09   #1000
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj na sali - bardzo konkretni ludzie, bardzo mili. Są jakieś zakazy typu żadnego konfetti, ale tak naprawdę, to nie ma znaczenia, bo i tak nie chcieliśmy. Na zewnątrz typowy dworek, w niektórych miejscach widać, że przydałoby się odrestaurować, ale sala w środku rekompensuje wszystko. Obiekt jest w środku lasu (dojazd asfaltem w 7 minut od kościoła!), niesamowity śpiew ptaków. Duuuzo zieli. Okiennice. Możliwość przygotowania strefy relaksu na dworze. Wewnątrz bardzo ładna sala, okrągłe stoły, duży szklany sufit. Pokoje typowo dworkowe, nie mój gust, ale nie ma to dużego znaczenia, bo spełniają swoją rolę czuję ogromny spokój, nie sprawdzam statystyk. Może nawet zacznę się cieszyć resztką przygotowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi super!!

My wczoraj i dziś daliśmy 4 zaproszenia, więc coś się rusza
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 19:27   #1001
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej,

Po długiej przerwie wróciłam mogę prosić o modyfikację daty - 30.07.2021 cywilny (plenerowy)

Trochę się pozmieniało, ale chyba na lepsze. Sala odwaliła i nam nie zarezerwowała naszego terminu w sierpniu, tylko inny... Na szczęście się udało na lipiec - w ramach przeprosin zjechali z ceny za talerzyk.

Suknię mam gotową, obrączki też, urząd załatwiony, dj i fotografowie też, goście powiadomieni teraz tylko czekamy co to będzie i kto przyjedzie
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2021-05-02 o 19:30
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-02, 19:39   #1002
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej
A my dzis na sali ustaliliśmy cale menu i szczegóły zamowilam zawieszki na wodki do podziekowan i inne gadżety i powiem Wam ze stres jest we mnie z kazda godzina co raz większy...i nawet sie ciesze, ze długi weekend sie konczy bo w pracy jednak nie mam kiedy myslec zostaje nam kupno wodki i sękaczy do podziękowan i czekam na potwierdzenie jeszcze 3 par bo czekają do ostatniej chwili...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 21:13   #1003
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się próbuję zmobilizować do chociaż rozpoczęcia szukania miejsca, z którego zamówimy zaproszenia, winietki, itp. Wypadałoby jakieś próbki zamówić, ale tych firm (i wzorów...) jest tyle, że mnie to trochę przytłacza...
A no i totalnie nie wiem, jakie chcę kwiaty. Grr. Nie znam się na tym i totalnie mi ciężko się ogarnąć. Muszę przejrzeć chyba jednak wystroje naszej sali (mamy dekorację, w tym dekorację żywymi kwiatami, w cenie talerzyka).

Za to byliśmy w USC po dokumenty pod ślub konkordatowy - teraz czekamy, przyślą pocztą. Kolejna rzecz odhaczona. Po majówce narzeczony musi podbić do księdza o zgodę na ślub w innej parafii.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:54   #1004
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziś tesc wpadł na genialny pomysł żebyśmy przed weselem też zaproszenia rozwizilismy. Powiedziałam w prosty, że po rozmowie z gośćmi, bo powiadamialismy telefonicznie raczej jak była gadk, że raczej nie będziemy rozwozić kolejny raz zaproszeń tylko po prostu poczta wyślemy każdy powiedział, że mamy dać sobie spokój i wystarczy jeśli zadzwonimy poinformować o szczegółach na spokojnie jak już wszystko dogramy itd. powiedziałam mu że mamy ułożony wierszyk, bo ta wódkę chcemy dać pod kościołem i że w zasadzie ma to pęknięć rolę podziękowania i właśnie zaproszenia na wesele. Przeczytałam mu go i stwierdził, że spoko opcja i niech tak zostanie. U nas na weselu naprawdę ma być najbliższa rodzina. Nie widzę naprawdę sensu żeby świrować z oficjalnymi zaproszeniami tym bardziej że każdy powiedział, że nie mamy sobie głowy tym zaprzątac. Teściowa trzyma rękę na pulsie bo dała nam cynka, że osoby, które nie miały być na weselu wybierają się na ślub i żebyśmy więcej tych podziękowań przygotowali w razie czego.

Ale bez jaj z tymi zaproszeniami. Dla nas naprawdę rozwożenie zaproszeń po raz drugi nie jest wcale takie proste, bo TŻ nie ma w domu cały tydzień. Przeważnie wyjeżdża w niedzielę wieczorem a wraca w piątek wieczorem. Zostaje nam do dyspozycji tylko sobota. Jeśli zaproszenia to w grę wchodzi tylko i wyłącznie wysyłania choć według mnie to niepotrzebne generowanie kosztów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nie no też bym się nie bawiła już w kolejne zaproszenia.


My też rozwoziliśmy zaproszenia. Dziś jedziemy znów i rodzina tż będzie cała, zostanie moja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:36   #1005
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas dwa dni rozwożenia zaproszeń, 17 z 73 rozdane na tygodniu przejdziemy się na pocztę bo mamy 5 sztuk do wysłania. Jutro jedziemy do USC (zobaczymy czy już dane mojego narzeczonego mają i mogą wydać dokumenty) i jedziemy do kościoła porozmawiać z księdzem (nie wiem.. zawsze mnie to stresuje, że będzie się czegoś czepiał, albo np. że nie zgodzi się, żeby tata mnie prowadził do ołtarza, a wcześniej już rozmawialiśmy z innym księdzem z tej parafii i powiedział, że nie ma problemu tylko musimy wcześniej to ustalić z księdzem, który będzie prowadził ceremonię. Natomiast ja się zawsze muszę denerwować na zapas..). Na pewno uda się jeszcze rozdać jutro kilka zaproszeń. Powoli i do przodu.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 12:51   #1006
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my wczoraj zrobiliśmy listę co jeszcze musimy ogarnąć. i jakoś tak dużo tego
kupiłam sobie biżuterie. przed weekendem wybrałam materiał na sukienkę.
w tym tygodniu jedziemy do usc już potwierdzić ślub. być może kupić garnitur i całe ubrania dla tż. podpisujemy umowę z fotografem.
i jedziemy na salę podpytać czy pójdą nam na rękę i wpuszczą te 5-10 osób więcej niż obecne obostrzenia.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 14:09   #1007
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ogólnie wam powiem że wreszcie odpoczęłam psychicznie od tego całego około ślubnego i weselnego klimatu. Jutro zaczynamy gonitwę musimy odebrać stół, musimy jechać do tej pierwszej restauracji ogarnąć obiad i zapytać czy zrobia nam catering na tego 10 września. Jutro też przyjedzie kumpela robić mi paslznokcie. Może zrobimy jakieś zakupy jeszcze jak będziemy mieli czas. Musimy kupić szampanowki, bo nie mamy. W środę TŻ i mały muszą koniecznie iść do fryzjera. Mój facet wygląda jakby z buszu go wypuścili przysięgam w życiu tak na bok się nie zaczesywal... Przedtem jak fryzjerzy byli zamknięci to ja go maszynka ogarnialam, ale teraz nie mam zamiaru ryzykować, bo jak coś się odwali to na bank te włosy mu nie odrosną po południu robimy taki mini panieński kawalerski część trzecia w czwartek ja muszę iść do fryzjera. Pewnie pół dnia mi zejdzie - jak to u nas kobiet schodzi . A w piątek . Ale to zleciało... A właśnie zapomialam, że muszę jeszcze suknie odebrać przecież to najważniejsze do ogarnięcia mam nadzieję, że mimo zawirowań wszystko uda nam się ogarnąć bez większych problemów i mimo wszystko fajnie spędzimy ten dzień licząc na to, że jednak we wrześniu pobawimy się na weselu.

Nie wiem czy pisałam, ale wczoraj wieczorem siostra TŻ z Niemiec dzwoniła, że na 99% nie będzie jej na weselu, bo jej syn ma kwarantannę to był jej najczarniejszy scenariusz. Dziś tz próbował mnie wyciągnąć na kulki z młodym i córa, ale stanowczo odmówiłam, bo kuźwa korona bądź kwarantanna moim najczarniejszym scenariuszem też jest na ten moment. 3 dni ich nie zbawia jak poczekają...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 14:24   #1008
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny może by tak zaktualizować nasz kalendarz ślubów z pierwszego posta która na kiedy ma przełożoną impreze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 14:39   #1009
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja usłyszałam kolejną odmowę przyjścia na wesele, choć jeszcze nawet nie dałam zaproszenia. I odnoszę wrażenie, że większość mojego środowiska dziwnie na nas patrzy, że chcemy brać ślub właśnie teraz. A my nie mamy zamiaru przekładać i stresować się drugi raz, bo myślę, że w sierpniu będzie można zrobić imprezę na to 50 osób. Chciałabym, żeby było już po...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 14:54   #1010
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja usłyszałam kolejną odmowę przyjścia na wesele, choć jeszcze nawet nie dałam zaproszenia. I odnoszę wrażenie, że większość mojego środowiska dziwnie na nas patrzy, że chcemy brać ślub właśnie teraz. A my nie mamy zamiaru przekładać i stresować się drugi raz, bo myślę, że w sierpniu będzie można zrobić imprezę na to 50 osób. Chciałabym, żeby było już po...
serio? ludzie u Ciebie już odmawiają, chociaż wesele masz dopiero końcem sierpnia? mega, mega słabo.
wiem, że to łatwo powiedzieć ale nie przejmuj się. gdyby nie było pandemii pewnie znaleźliby inny powód żeby nie przyjść. pandemia to dla niektórych idealna wymówka. Ci którym zależy przyjdą.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:00   #1011
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
serio? ludzie u Ciebie już odmawiają, chociaż wesele masz dopiero końcem sierpnia? mega, mega słabo.
wiem, że to łatwo powiedzieć ale nie przejmuj się. gdyby nie było pandemii pewnie znaleźliby inny powód żeby nie przyjść. pandemia to dla niektórych idealna wymówka. Ci którym zależy przyjdą.
Dokładnie, również tak uważam. Ja się teraz już nie przejmuje potencjalnymi odmowami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:02   #1012
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
serio? ludzie u Ciebie już odmawiają, chociaż wesele masz dopiero końcem sierpnia? mega, mega słabo.
wiem, że to łatwo powiedzieć ale nie przejmuj się. gdyby nie było pandemii pewnie znaleźliby inny powód żeby nie przyjść. pandemia to dla niektórych idealna wymówka. Ci którym zależy przyjdą.
Dokładnie tak jak napisałaś, odmawiają już na uroczystość w ostatni weekend sierpnia. Staram się nie przejmować i mówię sobie, że komu zależy to będzie. Ale te testy z aluzją, że po co teraz organizować (najlepiej przelożyć) i że nie przyjdą bo ZARAZA są dobijające.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:07   #1013
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Po mnie spłynęły odmowy, ale wkurzyły mnie głupie tłumaczenia albo sytuacja, że jestem z zaproszeniem i słyszę, że ekstra, nie mogą się doczekać, w życiu nie opuszczą takiej imprezy, a później SMS, że nikogo nie będzie
O dziwo, przychodzą osoby i bardzo podkreślają radość z tego faktu, co do których miałam najwięcej wątpliwości.

U mnie już wszyscy wiedzą o zmianie terminu, nikt nie odmówił na razie. Może odmówić w sumie jeszcze tylko jedna para, bo reszta potwierdziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:09   #1014
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Chyba w tym roku odmowy spłyną na każdą z nas, a wirus jest faktycznie niepodważalnym argumentem aby nie przyjść.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:30   #1015
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak napisałaś, odmawiają już na uroczystość w ostatni weekend sierpnia. Staram się nie przejmować i mówię sobie, że komu zależy to będzie. Ale te testy z aluzją, że po co teraz organizować (najlepiej przelożyć) i że nie przyjdą bo ZARAZA są dobijające.
na przyszły rok też by coś się znalazło, żeby nie przyjść... katarek, niesprzyjająca aura, zły humor, bad hair day
ta pandemia to niektórym spadła jak gwiazdka z nieba chyba. tyle dobrze, że nie trzeba słuchać głupich wymówek na siłę, pandemia i koniec. jak mi przyjaciółka mówiła jakich to ona się wymówek nasłuchała 2 lata temu jak brała ślub, to aż przykro było słuchać. jedna ciotka jej odmówiła, bo "mój piesek ma zaplanowaną wizytę u fryzjera wtedy, a wiesz... do tego konkretnego fryzjera tak ciężko się dostać, on psy pokazowe czesze głównie". witki opadają już wolę tą pandemię niż udawać, że tak rozumiem, faktycznie nie da rady przyjść

ale taktownie byłoby poczekać chociaż aż dostaną zaproszenie. albo jak się termin potwierdzania będzie zbliżał. może w sierpniu będziemy mieć zupełnie opanowaną sytuację z pandemią, bo po pierwsze lato i mniej zachorowań, a po drugie szczepienia. ja jestem z tych co na poważnie biorą pandemię i daleka jestem od bagatelizowania, ale już bez przesady z taką paniką

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-03 o 15:32
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:41   #1016
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja usłyszałam kolejną odmowę przyjścia na wesele, choć jeszcze nawet nie dałam zaproszenia. I odnoszę wrażenie, że większość mojego środowiska dziwnie na nas patrzy, że chcemy brać ślub właśnie teraz. A my nie mamy zamiaru przekładać i stresować się drugi raz, bo myślę, że w sierpniu będzie można zrobić imprezę na to 50 osób. Chciałabym, żeby było już po...
Już od 29 maja można na 50 osób, więc w sierpniu pewnie na więcej omg, ludzie to mnie rozbrajają! no tak.. z obostrzeniami będziemy żyć 4-5 lat więc przez te 4-5 nikt nie będzie robił wesel, ludzie się przestaną starzeć w tym okresie i ogólnie będziemy żyć w zawieszeniu

My mamy na początku sierpnia i jak ktoś nam odmawia (a na razie nieliczna ilość osób) to w ogóle nie ma to związku z pandemią tylko z innymi wydarzeniami losowymi. Cieszę się, że u mnie ludzie nie biorą sobie pandemii jako łatwiej wymówki.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:47   #1017
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie zobaczymy jak będzie z odmowami. Raczej się ich nie spodziewam zbyt wiele (ew. od bardziej zestresowanych pandemią znajomych lub z jakichś innych przyczyn losowych, nie wiem też jak będzie z bratem narzeczonego - jest wyjątkowo zestresowany i z żoną unikają właściwie wszystkich imprez, ale do października daleko i zaszczepieni już będą), ale też i na naszej liście nie ma właściwie osób "zapchajdziur". Żadnych ciotek widzianych raz w roku, nie ma mojej rodziny za bardzo (wyłącznie brat z rodziną i ani jednej osoby więcej z mojej rodziny), rodziców chrzestnych ani moich ani narzeczonego, itp. Głównie znajomi na liście, a ci sami znajomi bawili się z nami na weselu innych znajomych w październiku ubiegłego roku, także chyba w miarę spoko. Noo, co najwyżej ja swoim ciężkim przebiegiem Covidu napędziłam niektórym stracha.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 15:56   #1018
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na przyszły rok też by coś się znalazło, żeby nie przyjść... katarek, niesprzyjająca aura, zły humor, bad hair day
ta pandemia to niektórym spadła jak gwiazdka z nieba chyba. tyle dobrze, że nie trzeba słuchać głupich wymówek na siłę, pandemia i koniec. jak mi przyjaciółka mówiła jakich to ona się wymówek nasłuchała 2 lata temu jak brała ślub, to aż przykro było słuchać. jedna ciotka jej odmówiła, bo "mój piesek ma zaplanowaną wizytę u fryzjera wtedy, a wiesz... do tego konkretnego fryzjera tak ciężko się dostać, on psy pokazowe czesze głównie". witki opadają już wolę tą pandemię niż udawać, że tak rozumiem, faktycznie nie da rady przyjść

ale taktownie byłoby poczekać chociaż aż dostaną zaproszenie. albo jak się termin potwierdzania będzie zbliżał. może w sierpniu będziemy mieć zupełnie opanowaną sytuację z pandemią, bo po pierwsze lato i mniej zachorowań, a po drugie szczepienia. ja jestem z tych co na poważnie biorą pandemię i daleka jestem od bagatelizowania, ale już bez przesady z taką paniką
Ciotka odmówiła przez wizytę u fryzjera z pieskiem? No hit jak widać każda wymówka jest dobra. Hmm ja całej mojej rodzinie zaproszenia wysyłam, bo nikt nie życzył sobie odwiedzin. To niby bliska rodzina, ale kontakt praktycznie zerowy... więc uważam, że nie przyjadą, bo "wirus"
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Już od 29 maja można na 50 osób, więc w sierpniu pewnie na więcej omg, ludzie to mnie rozbrajają! no tak.. z obostrzeniami będziemy żyć 4-5 lat więc przez te 4-5 nikt nie będzie robił wesel, ludzie się przestaną starzeć w tym okresie i ogólnie będziemy żyć w zawieszeniu

My mamy na początku sierpnia i jak ktoś nam odmawia (a na razie nieliczna ilość osób) to w ogóle nie ma to związku z pandemią tylko z innymi wydarzeniami losowymi. Cieszę się, że u mnie ludzie nie biorą sobie pandemii jako łatwiej wymówki.
Bo kto nam zagwarantuje, że za rok będzie lepiej? Też nie mam zamiaru odkładac ślubu co chwile bo pandemia, a pozniej będę miała 40stkę Jak widać Twoi goście nie są przewrażliwieni.


Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
U mnie zobaczymy jak będzie z odmowami. Raczej się ich nie spodziewam zbyt wiele (ew. od bardziej zestresowanych pandemią znajomych lub z jakichś innych przyczyn losowych, nie wiem też jak będzie z bratem narzeczonego - jest wyjątkowo zestresowany i z żoną unikają właściwie wszystkich imprez, ale do października daleko i zaszczepieni już będą), ale też i na naszej liście nie ma właściwie osób "zapchajdziur". Żadnych ciotek widzianych raz w roku, nie ma mojej rodziny za bardzo (wyłącznie brat z rodziną i ani jednej osoby więcej z mojej rodziny), rodziców chrzestnych ani moich ani narzeczonego, itp. Głównie znajomi na liście, a ci sami znajomi bawili się z nami na weselu innych znajomych w październiku ubiegłego roku, także chyba w miarę spoko. Noo, co najwyżej ja swoim ciężkim przebiegiem Covidu napędziłam niektórym stracha.
Niby do końca wakacji każdy chętny będzie mógl być już zaszczepiony. Więc teoretycznie nie powinien obawiać się wzięcia udziału w takich imprezach. My też byliśmy na weselu pod koniec września i każdy tak tańcował, widać że ludzie spragnieni zabawy
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 16:03   #1019
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Niby do końca wakacji każdy chętny będzie mógl być już zaszczepiony. Więc teoretycznie nie powinien obawiać się wzięcia udziału w takich imprezach. My też byliśmy na weselu pod koniec września i każdy tak tańcował, widać że ludzie spragnieni zabawy

Fakt, też miałam takie wrażenie. Muzyka nieważna, wszyscy do wszystkiego tańczyli.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 16:17   #1020
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Bo kto nam zagwarantuje, że za rok będzie lepiej? Też nie mam zamiaru odkładac ślubu co chwile bo pandemia, a pozniej będę miała 40stkę Jak widać Twoi goście nie są przewrażliwieni.
No nikt nie zagwarantuje. A za 5 lat będę miała 30 lat i dla mnie to trochę za późno tym bardziej, że wyrażamy chęć już teraz, jesteśmy już zaręczeni prawie 2 lata i od ponad 2 lat przygotowujemy wesele co wiążę się ze stresem, niepewnością, poświęconym czasem i energią. Komuś z boku to łatwo mówić. Tak, cieszę się, że moi goście podchodzą racjonalnie. Fakt faktem wielu będzie zaszczepionych, a widzę, że czują się o wiele pewniej jak już mają szczepienie za sobą. Sama jestem w szoku jak wiele osób mówi, że w sierpniu na pewno będzie dobrze, że gorzej być nie może bo na wakacje to wszystko otwierają a nie zamykają i że nie mogą się doczekać. Jestem im wdzięczna, to naprawdę podnosi na duchu
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.