Panny Młode 2021 cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-13, 12:08   #1351
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny


Ja Was podczytuję od jakiegoś czasu, miałam być kwietniowa ale w końcu zdecydowalismy sie na 22 maj ślub i przyjęcie dla najbliższej rodziny (około 40 osób) Wesele w namiocie na ogrodzie sali.
Mam kilka pytań do Was:


- czy któraś z Was miała/ma długi welon katedralny? Mój welon ma 3 metry i na zakończeniach ma świecące aplikację, dopiero jak go założyłam to się zaczęłam zastanawiać jak będę z nim funkcjonować w kościele


-powitanie chlebem i solą, wódka i woda w kieliszkach. Robicie to? Menagerka pytała czy przywitanie mają robić kelnerzy czy rodzice, jak to jest u Was? Ja z wesel tradycyjnych kojarzę, że to robią rodzice


-stół prezydialny, będziemy mieć stół prostokątny, reszta będzie okrągła. Chcemy mieć stół na 10 osób (my, swiadkowie z partnerami, 2 dzieci świadka i mój brat z partnerką) Szerokość namiotu to 10 metrów wiec cięzko będzie zmieścic taki duży stół. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Ja mam 3 metrowy dwuwarstwowy, gładki. Wydaje mi się, że to nie będzie duży problem, bo tylko wstaje, siada, klęka i trzeba zapewne podejść do przysięgi kilka kroków. Najwyżej świadek coś gdzieś przerzuci w razie kłopotów.

Nie będzie powiatania chlebem i solą.

Co do stołu prezydialnego, to ciężko coś doradzić. Albo usiąść tylko ze świadkami, a dzieci dać do jakiego stołu z dziećmi o ile taki macie, albo usiąść tylko z mężem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:33   #1352
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Sprawa podziękowań dla świadków i rodziców ogarnięta oraz zapakowana.
Napoje + wino zakupione.
Odezwał się do mnie mój dawny sąsiad ksiądz i prawdopodobnie jednak on będzie udzielał ślubu.
Boooziu, jeszcze tylko dziś i jutro na oczekiwania. Dzisiaj po południu jedziemy na spowiedź.
Krwawienie dalej jest i chyba czas przyzwyczaić się, że nie zniknie...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-05-13 o 12:35
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:41   #1353
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Sprawa podziękowań dla świadków i rodziców ogarnięta oraz zapakowana.
Napoje + wino zakupione.
Odezwał się do mnie mój dawny sąsiad ksiądz i prawdopodobnie jednak on będzie udzielał ślubu.
Boooziu, jeszcze tylko dziś i jutro na oczekiwania. Dzisiaj po południu jedziemy na spowiedź.
Krwawienie dalej jest i chyba czas przyzwyczaić się, że nie zniknie...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A zdradzisz jakie macie prezenty ? Ja szukam, ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.

A czy poza krwawieniem masz jeszcze jakieś negatywne objawy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:44   #1354
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A jak to jest za spowiedzią? Bo u nas jest na kartce napisane w dzien slubu albo w przeddzień i ciekawi mnie czy sie da pójść 2 dni wczensiej ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 13:22   #1355
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My nie mamy kartek na spowiedź , tak więc żeby jutro się nie gonić, idziemy dzisiaj.
Dolegliwości inne poza krwawieniem to ból brzucha i ból piersi. Krwawienia jak przy okresie... Cholerne tabletki. Może sam przy się z nerwów przesunął... A teraz? Nic się nie zrobi. Czekam na cud xD
Podziękowania dla rodziców - drzewka z naszym zdjęciem i serduszkami za co dziękujemy. Plus wino w osobnej torebce
Dla świadków kubki z dedykacją i winko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-05-13 o 13:53
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 14:50   #1356
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
U nas duuuzo spraw jest daleko w polu zostało 1,5 mieisaca i zaczynam się trochę stresować, ale jednocześnie nie mogę się doczekać🤩

Z tydzień temu trochę się podłamałam, jak zaczęli przebąkiwać o 4 fali indyjskiej na przełomie czerwca i lipca. Dziś jednak słuchałam Niedzielskiego i po analizie obecnej sytuacji nic takiego nie powinno mieć miejsca

W przyszłym tygodniu chcemy ogarnąć sprawę z garniturem w końcu.
Muszę też rozchodzić swoje buty, ale mieszkanie mamy małe, więc odległości są minimalne, a szkoda mi je zakładać na zewnątrz, żeby nie poniszczyć

Cały czas zastanawiamy się w kwestii poprawin. Podejmiemy chyba decyzję jak będziemy mieć ostateczna listę gości.
Ciekawa jestem ile osób samych się odezwie i potwierdzi, a z iloma będzie trzeba kontaktować się osobiście.
Ja zawsze zwracam uwagę na datę potwierdzenia i robimy to o czasie.
Jednak po opowieściach koleżanki i po moich spostrzeżeniach przy potwierdzaniu pierwszej kwietniowej daty to marnie to wypada
Tż mówił, że każdy widział jaka była sytuacja w tamtym czasie i była mała szansa na to, że się odbędzie.
Dla mnie akurat to nie jest żadne wytłumaczenie. Szczególnie w tych czasach, gdzie większość ma FB i może napisać krótka wiadomość.
Bardzo dużo osób przy zmianie daty od razu potwierdzało, ale ponoć trzeba na to uważać, bo entuzjazm bliżej daty się zmniejsza i jednak coś im wypada w tym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam też trochę osób od razu potwierdziło ale jakoś jestem sceptycznie nastawiona i chyba i tak ich zapytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 15:17   #1357
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jasne upewnijcie się, po dacie potwierdzenia czy na pewno Ci goscie będą, u nas 3 pary najpierw potwierdziły w terminie a 2 dni później odmowily 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-13, 20:24   #1358
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

robicie awaryjne koszyczki do łazienki?
co tam wrzucacie w wersji damskiej i męskiej?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 21:18   #1359
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Nam też trochę osób od razu potwierdziło ale jakoś jestem sceptycznie nastawiona i chyba i tak ich zapytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie u nas przy rozdawaniu był entuzjazm, a nikt nie napisał, nie potwierdził...po zmianie terminu dostałam odpowiedzi, że raczej będą ale jeszcze potwierdza jakby coś się zmieniło, że przyjadą jak nie będzie żadnych obostrzeń (a na pewno jakieś będą)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 21:35   #1360
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
robicie awaryjne koszyczki do łazienki?
co tam wrzucacie w wersji damskiej i męskiej?
Robię.
W damskim chusteczki higieniczne, wkładki, podpaski, chusteczki do higieny intymnej, zapasowe rajstopy, plastry (myślałam też o takich na obtarcia, bo to najprędzej się na weselach wydarza), coś do dezynfekcji, igły, nitki, lakier do włosów, tabletki p/bólowe, krem do rąk, może coś do czyszenia okularów (chusteczki), może bezbarwny lakier do paznokci, nić dentystyczna, dezodorant, nożyczki, mooże jakiś grzebień (choć sama "publicznego" grzebienia nie użyłabym i mam zwykle ze sobą skladaną szczotkę jak idę na dłuższą imprezę).
W męskim to nie wiem, ale coś do dezynfekcji, plastry, chusteczki higieniczne, nić dentystyczna, żel do włosów, coś do czyszczenia okularów, skarpety (chociaż, kurczę, o ile zapasowe rajstopy mogą się przydać, o tyle nie czuję klimatu, że mężczyźnie mogłoby się coś stać ze skarpetkami ), dezodorant, coś przeciwbólowego, nożyczki, pasta do butów (podobna uwaga co przy skarpetach ).
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 22:22   #1361
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
robicie awaryjne koszyczki do łazienki?
co tam wrzucacie w wersji damskiej i męskiej?
Też chcemy zrobić. Podobnie jak kapsw. Zamówiłam też jednorazowe pilniczki i je zamierzam włożyć. Chcę też bibułki matujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 05:55   #1362
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
robicie awaryjne koszyczki do łazienki?
co tam wrzucacie w wersji damskiej i męskiej?
My nie robimy koszyczków
I dziewczyny nie zapomnijcie w koszyczkach włożyć prezerwatyw 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 06:21   #1363
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja chyba też nie robię. Dezynfekcje wszędzie zapewnia sala. Ewentualnie jakieś mini z plastrami. Jakoś nie czuję tego klimatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 06:27   #1364
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nawet nie myślałam o tych koszyczkach, ale może faktycznie zrobię taki, gdzie wrzucę plastry i podpaski, jednorazowe pilniczki też mają sens. Ale już wątpię, żeby ktoś po pijaku miał sobie ubrania zszywać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:16   #1365
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja planuję zrobić koszyczki. Sama kilka razy korzystałam. Z plastrów, tamponów i tabletek przeciwbólowych jak mnie zaskoczyło, a przede wszystkim z jednorazowych szczoteczek do zębów. W trakcie wesela, po piciu napoi i miksu jedzenia fajnie umyć zęby
Rajstopy też miały wzięcie pamiętam, ale ja zazwyczaj na takie imprezy biorę zapasowe, bo u mnie to chwila i mam podarte



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:17   #1366
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie robię, nie czuje tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:26   #1367
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja raczej zrobię. Toast też planowałam(ja z wodą albo spritem), ale o kieliszki jeszcze nie pytałam czy muszę mieć swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:17   #1368
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie robię. U mnie panuje minimalizm i myślę, że na przyjęcie bez tańców i nie do białego rana będzie to zbędne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:28   #1369
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie robię koszyczków, jakoś nigdy nie korzystałam, zawsze mam przy sobie tabletki, czy podpaskę jak mam termin w torebce jak wychodzę z domu na dłużej
Fotografka super, w ogóle to koleżanka z pracy mojego TŻ-ta, na co dzień fotografuje modelki do sesji modowych , a śluby to tak dla relaksu kilka w sezonie. Ja z nią pisałam, nie wiedziała, że pan młody to kolega z pracy. Była bardzo mile zaskoczona, w sumie będziemy razem mieli 3 sesje to fajnie,że zaufana i luźna osoba
Dziś zakręcony dzień z wieloma ślubnymi tematami do ogarnięcia
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 09:05   #1370
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja też nie robię koszyczka, jakoś nigdy mi się to nie podobało.

Powiem Wam że się dziś przeraziłam bo hotel w mojej restauracji zaśpiewał mi 500 zł za pokój dla dwóch osób ze śniadaniem Przy ośmiu pokojach które planowaliśmy wynająć robią się 4 tysiące za sam nocleg. Chyba wynajmę pokoje w innym hotelu i zamówię busa dla dojezdnych bo ta cena to nieporozumienie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:12   #1371
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja też nie robię koszyczka, jakoś nigdy mi się to nie podobało.

Powiem Wam że się dziś przeraziłam bo hotel w mojej restauracji zaśpiewał mi 500 zł za pokój dla dwóch osób ze śniadaniem Przy ośmiu pokojach które planowaliśmy wynająć robią się 4 tysiące za sam nocleg. Chyba wynajmę pokoje w innym hotelu i zamówię busa dla dojezdnych bo ta cena to nieporozumienie
kosmiczna cena! To chyba jakiś luksusowy hotel!
My ustaliliśmy, że jak będzie od nas 20 gości, to zejdą do 300 zł za pokój, bez śniadania. Ale my w knajpie organizujemy brunch, to po weselu chyba nikt o 8 rano głodny nie będzie, dotrwają do 12.30 :0
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:11   #1372
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja też chyba zrobię mały koszyczek ale raczej dla dziewczyn: podpaski, tampony, wkładki, pilniczki, plastry, tabletki, igła i nitki
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:37   #1373
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Znalazłam w ramach podziękowań dla gości- albo mini miody, albo saszetki z nasionami niezapominajki, takie ładne opakowanie personalizowane. I co byście wolały? Ja jestem za miodem, TŻ mówi,że kwiatki ciekawsze, ale nie każdy pewnie skorzysta z nasionek ale opakowanie urocze!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:44   #1374
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jako gość wolałabym miód, bo nasion i tak bym nie użyła i pewnie albo bym nie zabrała, albo później poszłoby to w kosz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 11:10   #1375
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja wolałabym miód
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 11:28   #1376
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas będą miody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 11:58   #1377
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

dziękuję za odpowiedzi w sprawie koszyczków
ja chcę zrobić takie mini - bo prawie na każdym weselu coś się przydało a weselne torebki nie są na tyle pojemne, żeby w nich jeszcze upychać podpaski, plastry, szczotki do włosów

przybory do szycia (np. takie mini - hotelowe) się przydają. ja raz podszywałam lekko dekolt w sukience (miałam podszyty ale nitka pękła), raz przyszywałam dziadkowi guzik od marynarki, a mąż raz guzik od koszuli na weselach nie wszyscy chodzą pijani w sztok w razie problemu zawsze się znajdzie jedną osobę, która nawlecze igłę

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Znalazłam w ramach podziękowań dla gości- albo mini miody, albo saszetki z nasionami niezapominajki, takie ładne opakowanie personalizowane. I co byście wolały? Ja jestem za miodem, TŻ mówi,że kwiatki ciekawsze, ale nie każdy pewnie skorzysta z nasionek ale opakowanie urocze!
ja nie miałabym gdzie tych kwiatków posiać
no i niezapominajki wysiewa się w czerwcu lub ewentualnie na wiosnę (w doniczkach). z tego co widzę, to Ty masz ślub dopiero w sierpniu. do wiosny to ludzie zgubią te paczuszki...

w tym wypadku stawiałbym na miodki
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 12:02   #1378
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zamawiamy te miody jednak Miało nie być podziękowań, ale wczoraj rozmawialiśmy,że fajnie coś dać i te malutkie słoiczki mnie oczarowały
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 12:04   #1379
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi też się pomysł na miody bardziej widzi. Sama rozważam albo miody albo zapakowane jakieś słodkości w eko papier.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 12:13   #1380
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Miodki są fajne, bo w razie jak ktoś nie weźmie, to sami je wykorzystacie.
Tylko sprawdzajcie opinie i nie bierzcie najtańszej opcji. Ostatnio dostaliśmy i obok miodu to niestety nawet nie stało, okropne to było 🥺
Lepiej dołożyć złotówkę niż mieć coś kiepskiej jakości.

Nasz ślub 10 lipca, więc może być upał. Znalazłam wachlarze 2w1, które mają doczepiona karteczkę z imieniem i nazwiskiem i z drugiej strony 'dziekujemy za przybycie'. Jeszcze się zastanawiam, ale pomysł wydaje mi się całkiem ciekawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.