Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-05, 17:17   #4231
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Tego nie wiemy. Wspomniane były tylko okrzyki i do tego się odnoszę.
no ja też słyszałam na ulicy i w ogrodzie sąsiadów takie okrzyki w wykonaniu dzieci. towarzyszyło temu jechanie w kolegów rowerkiem (w przypadku chodnika) i gonienie się z patykiem w przypadku ogrodu. rzecz się działa dzisiaj, w UK - 2 dni po zamachu w Londynie.

wspomniane były tylko okrzyki ale chyba nie sądzisz że całą zabawą było stanie pod oknem i krzyczenie

nie wiem czy porównanie do zabawy w komunię jest adekwatne. komunii (jako takiej) zazwyczaj nie towarzyszy mordowanie ludzi. też się bawiłam w komunie i śluby kościelne. ale jak czyiś rodzice przyuważyli że po 11 września 2001 roku moi bracia z kolegami (jako dzieci jeszcze) budowali wieże w klocków i wlatywali w nie samolotami to dostali opierdziel. i bardzo słusznie moim zdaniem
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:23   #4232
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Ale to nie musi oznaczac, ze nie maja o tym pojecia. Moga sie np. zajmowac codzienni3 przez caly dzien mlodszym rodzenstwem.
Kolejny Grażynizm, że na kobietę spada nagle mądrość wieków jak jej plemnik do macicy wlezie.

A dietetycy, psycholodzy dziecięcy muszą mieć własne dzieci, żeby się znać?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:24   #4233
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no ja też słyszałam na ulicy i w ogrodzie sąsiadów takie okrzyki w wykonaniu dzieci. towarzyszyło temu jechanie w kolegów rowerkiem (w przypadku chodnika) i gonienie się z patykiem w przypadku ogrodu. rzecz się działa dzisiaj, w UK - 2 dni po zamachu w Londynie.

wspomniane były tylko okrzyki ale chyba nie sądzisz że całą zabawą było stanie pod oknem i krzyczenie

nie wiem czy porównanie do zabawy w komunię jest adekwatne. komunii (jako takiej) zazwyczaj nie towarzyszy mordowanie ludzi. też się bawiłam w komunie i śluby kościelne. ale jak czyiś rodzice przyuważyli że po 11 września 2001 roku moi bracia z kolegami (jako dzieci jeszcze) budowali wieże w klocków i wlatywali w nie samolotami to dostali opierdziel. i bardzo słusznie moim zdaniem
Moim zdaniem dzieci usiłują zrozumieć otaczającą rzeczywistość i w związku z tym zabawa w wojnę i inne.
Dzieciom warto pewne kwestię wytłumaczyć a nie tylko opierdzielac.
Swoją drogą nie wiem dlaczego okrzyki religijne to Januszowanie?
Bo dzieci to wg kopnientej to Brajanki ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:25   #4234
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
To jest prawda.
Mi się zdarza natomiast ze jak jem na mieście to moje tez niespełna dwuletnie dziecko zje coś niezdrowego. Ale niezdrowego typu tłuste grillowane mięso czy kawałek pizzy bez sera a nie cola. Frytek tez nie jadła jeszcze. Nic takiego mega smazonego w kij wie czym. Ewentualnie coś słodkiego raz w tygodniu czy rzadziej typu kawałek ciasta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A grillowane mięso to jakieś bomba, natomiast frytki be? Serio pytam, co strasznego we frytkach?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:27   #4235
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzieci usiłują zrozumieć otaczającą rzeczywistość i w związku z tym zabawa w wojnę i inne.
Dzieciom warto pewne kwestię wytłumaczyć a nie tylko opierdzielac.
Swoją drogą nie wiem dlaczego okrzyki religijne to Januszowanie?
Bo dzieci to wg kopnientej to Brajanki ?
Dokładnie. Dzieci w ten sposób próbują oswoić coś, czego nie pojmują a dorośli uznali że im nie wytłumaczą "bo przecież ono i tak nie wie co się stało". Dzieci widzą i rozumieją więcej niż nam się wydaje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:44   #4236
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Dla mnie grażynowaniem jest to, że najwięcej na temat żywienia i wychowywania dzieci mają do powiedzenia ci, ktorzy ich nie mają
Dokładnie. To samo było na OZM w dyskusji na temat żłobków😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kolejny Grażynizm, że na kobietę spada nagle mądrość wieków jak jej plemnik do macicy wlezie.

A dietetycy, psycholodzy dziecięcy muszą mieć własne dzieci, żeby się znać?
To się nazywa "doświadczenie ".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:48   #4237
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A grillowane mięso to jakieś bomba, natomiast frytki be? Serio pytam, co strasznego we frytkach?
Frytura, w której się je smaży
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-05, 17:53   #4238
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzieci usiłują zrozumieć otaczającą rzeczywistość i w związku z tym zabawa w wojnę i inne.
Dzieciom warto pewne kwestię wytłumaczyć a nie tylko opierdzielac.
Swoją drogą nie wiem dlaczego okrzyki religijne to Januszowanie?
Bo dzieci to wg kopnientej to Brajanki ?
bo zapewne tym okrzykom towarzyszyły też pewne zachowania. i nie o same okrzyki chodzi, a o to z czym się te okrzyki kojarzą jednoznacznie.

może w Polsce to nie jest takie odczuwalne. ale tutaj w UK bardziej jest. jedna sąsiadka opłakuje córkę która zginęła w Manchesterze na koncercie. współlokatorka wczoraj cały dzień nie mogła dodzwonić się do chłopaka który był w okolicach ostatniego zamachu w Londynie. nie sądzę żeby matce pogrążonej w świeżej jeszcze żałobie pomagały okrzyki z słyszane z ogrodu obok. dlatego może warto dzieciom wytłumaczyć dlaczego nie powinny się tak bawić zamiast przyklaskiwać na takie pomysły.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dzieci w ten sposób próbują oswoić coś, czego nie pojmują a dorośli uznali że im nie wytłumaczą "bo przecież ono i tak nie wie co się stało". Dzieci widzą i rozumieją więcej niż nam się wydaje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to jest więc januszowanie ale ze strony rodziców. wątpię że te dzieci robiłyby tak dalej gdyby wiedziały w co tak na prawdę się bawią.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:56   #4239
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo zapewne tym okrzykom towarzyszyły też pewne zachowania. i nie o same okrzyki chodzi, a o to z czym się te okrzyki kojarzą jednoznacznie.



może w Polsce to nie jest takie odczuwalne. ale tutaj w UK bardziej jest. jedna sąsiadka opłakuje córkę która zginęła w Manchesterze na koncercie. współlokatorka wczoraj cały dzień nie mogła dodzwonić się do chłopaka który był w okolicach ostatniego zamachu w Londynie. nie sądzę żeby matce pogrążonej w świeżej jeszcze żałobie pomagały okrzyki z słyszane z ogrodu obok. dlatego może warto dzieciom wytłumaczyć dlaczego nie powinny się tak bawić zamiast przyklaskiwać na takie pomysły.
A ktoś mówi o przyklaskiwaniu?
Mowa o tym, że tak robią dzieci, z którymi rodzice nie rozmawiają na te tematy. Więc warto jest tłumaczyć zamiast opieprzać i zabraniać.
Swoją drogą te matki w żałobie to słyszą na codzień w telewizji i necie o swojej tragedii w stopniu nieporównywalnie większym niż jakieś dziecięce okazjonalne zabawy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:11   #4240
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A grillowane mięso to jakieś bomba, natomiast frytki be? Serio pytam, co strasznego we frytkach?
Smażenie w głębokim tłuszczu. Najczęściej niezbyt świeżym.
Takie domowe z piekarnika może jeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:12   #4241
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

jako dziecko bawiłam się w wojnę i wołałam "hande hoch" albo "ruki wierch" i strzelałam z patyka ...
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-05, 18:16   #4242
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
A ktoś mówi o przyklaskiwaniu?
Mowa o tym, że tak robią dzieci, z którymi rodzice nie rozmawiają na te tematy. Więc warto jest tłumaczyć zamiast opieprzać i zabraniać.
Swoją drogą te matki w żałobie to słyszą na codzień w telewizji i necie o swojej tragedii w stopniu nieporównywalnie większym niż jakieś dziecięce okazjonalne zabawy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jeśli takie matki rezygnują z telewizji i nie używają internetu? to mogą wtedy odczuwać żal słysząc dzieci robiące zabawę z tragedii?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

może jeszcze dodam że rodzicie dzieci są doskonale świadomi tego w jakim stanie jest obecnie ich sąsiadka.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:46   #4243
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Frytura, w której się je smaży
A co z nią nie tak?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:47   #4244
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A co z nią nie tak?
Bardzo często jest ona zwyczajnie stara.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:55   #4245
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Smażenie w głębokim tłuszczu. Najczęściej niezbyt świeżym.
Takie domowe z piekarnika może jeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy od miejsca, ale w większych fast foodach oleje sprawdzane są i wymieniane 2 razy dziennie. Więc też bez przesady. Nie jest to zdrowe, ale te dressingi do tych plastikowych sałatek są równie niezdrowe, niestety.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
To się nazywa "doświadczenie ".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez urazy, ale to, że się nawet piętnaście dzieci wychowało nie sprawi, że jest się znawcą dietetyki czy psychologii dziecięcej.

Nie znaczy to, że żadna matka nigdy nie ma racji, ale nie każda ją ma, bo jest matką.

Tutaj nie ma związku. Zwlaszcza kiedy mówimy o specjalistach w takich dziedzinach, czy lekarzach.

Idąc tym tropem, każdego pediatrę należy pytać, czy ma dzieci, bo inaczej się nie zna.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 18:59   #4246
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a jeśli takie matki rezygnują z telewizji i nie używają internetu? to mogą wtedy odczuwać żal słysząc dzieci robiące zabawę z tragedii?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

może jeszcze dodam że rodzicie dzieci są doskonale świadomi tego w jakim stanie jest obecnie ich sąsiadka.
Ale przecież te dzieci od allah akbar nie stoją pod oknami twojej sąsiadki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:00   #4247
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Bardzo nie chciałabym, żeby ktoś ocenił moją dietę tylko na podstawie jednego posiłku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:00   #4248
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Ogólnie smażenie w głębokim tłuszczu jest raczej niezdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:02   #4249
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

ja pamiętam, że jak byłam w podstawówce w latach '90, to dużo dzieci chciało jeść w McD, a klasowe gwiazdeczki miały tam organizowane urodziny moich rodziców za bardzo nie było stać na to, żeby fundować mi i bratu zestawy z zabawkami. No ale podstawówka to jednak nie dwulatek
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-05, 19:03   #4250
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Ale przecież te dzieci od allah akbar nie stoją pod oknami twojej sąsiadki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no ja też słyszałam na ulicy i w ogrodzie sąsiadów takie okrzyki w wykonaniu dzieci. towarzyszyło temu jechanie w kolegów rowerkiem (w przypadku chodnika) i gonienie się z patykiem w przypadku ogrodu. rzecz się działa dzisiaj, w UK - 2 dni po zamachu w Londynie.
stoją. a w zasadzie biegają praktycznie pod oknami jej sypialni i salonu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:14   #4251
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ogólnie smażenie w głębokim tłuszczu jest raczej niezdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety.

Wiele o tym wiem, bo życie mnie zmusiło. A czasem muszę zjeść na mieście to się dokształciłam z tematu "jedzenie w fast foodach". Bardzo uważam na to, co jem. I naprawdę, nie jest to zdrowe, ale jak trzeba, to po to jest i się od tego nie umiera. Ale naprawdę, raz na jakiś czas.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja pamiętam, że jak byłam w podstawówce w latach '90, to dużo dzieci chciało jeść w McD, a klasowe gwiazdeczki miały tam organizowane urodziny moich rodziców za bardzo nie było stać na to, żeby fundować mi i bratu zestawy z zabawkami. No ale podstawówka to jednak nie dwulatek
To bya taka super opcja. Moja matka ją uwielbiała. Dwie godzinki, do Maka, goscie szczęśliwi, ja szczęśliwa, problem z głowy, chata czysta.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:29   #4252
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
stoją. a w zasadzie biegają praktycznie pod oknami jej sypialni i salonu.
O Jezu, to trzeba było podnieść dupe z kanapy i zwrócić im uwagę. Czego oczekujesz? Kto tu jest Januszem wg ciebie? Dzieciak, który nie za bardzo ogarnia czy rodzic, bo olaboga nie siedzi przy nim non stop i może nawet nie wie o tego typu zabawach?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:46   #4253
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
O Jezu, to trzeba było podnieść dupe z kanapy i zwrócić im uwagę. Czego oczekujesz? Kto tu jest Januszem wg ciebie? Dzieciak, który nie za bardzo ogarnia czy rodzic, bo olaboga nie siedzi przy nim non stop i może nawet nie wie o tego typu zabawach?
skąd założenie że tego nie zrobiłam? poszłam zapukałam i grzecznie poprosiłam. usłyszałam to samo co tutaj: to tylko dzieci, nie bądź przewrażliwiona.

rodzic który owszem wie o tego typu zabawach i wie co się stało raptem tydzień temu z nastoletnią córką sąsiadki. i rodzice są januszami i mają OZM w jednym, skoro nic ich nie obchodzi poza czubkiem własnego nosa.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2017-06-05 o 19:57
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 19:56   #4254
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Swoją drogą te matki w żałobie to słyszą na codzień w telewizji i necie o swojej tragedii w stopniu nieporównywalnie większym niż jakieś dziecięce okazjonalne zabawy.
Ale widzisz różnicę między "słyszą o zamachu w programie informacyjnym" a "dzieci bawią sie w terrorystów"?
Już pomijając, że telewizor zawsze można wyłączyć...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:07   #4255
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Ale widzisz różnicę między "słyszą o zamachu w programie informacyjnym" a "dzieci bawią sie w terrorystów"?
Już pomijając, że telewizor zawsze można wyłączyć...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymajmy dzieci pod kloszem. Bomba pomysł.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:29   #4256
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kolejny Grażynizm, że na kobietę spada nagle mądrość wieków jak jej plemnik do macicy wlezie.

A dietetycy, psycholodzy dziecięcy muszą mieć własne dzieci, żeby się znać?
Zapewne jak ktos nie ma dzieci moze sobie teoretyzowac jak jego przyszle dziecko bedzie wychowywane. Kiedy i ile bedzie karmione, ile bedzie spalo, kiedy pojdzie do przedszkola, ile tazy bedzie sie obsrywac i na pewno nie w czasie zakupow. Przyszla niedoszla mama wie, ze na pewno bedzie miec czas na fitnesy i kosmetyczki i na pewno bedzie zaspokajac wszystkie potrzeby dziecka.
A wszystkie mamuski, ktore mowia, ze zycie weryfikuje plany maja ozm albo/i sa nieogarniete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Btw: od pediatry nikt nie wymaga miecia dzieci, ale pamietam dyskusje o otylej/z nadwaga dietetyczke i bylo mnostwo glosow, ze osoba taka jest niewiarygodna i sie nie nadaje i ze by sie do niej nie poszlo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-06-05 o 20:26
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:33   #4257
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Hmm tak szczerze mówiąc to wg mnie są zawody, w których wygląd zewnętrzny jest wizytówką samą w sobie. Dietetyczka z nadwagą, fryzjerka z brzydkimi włosami, manicurzystka z zaniedbanymi dłońmi itp. - wg mnie źle to świadczy o usługach jakie te osoby świadczą.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:36   #4258
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hmm tak szczerze mówiąc to wg mnie są zawody, w których wygląd zewnętrzny jest wizytówką samą w sobie. Dietetyczka z nadwagą, fryzjerka z brzydkimi włosami, manicurzystka z zaniedbanymi dłońmi itp. - wg mnie źle to świadczy o usługach jakie te osoby świadczą.
A lekarz palacz albo z nadwaga?

Ja bym dietetyczki nie skreslala - sa rozne choroby i przypadki losowe
Moze byc swietnym fachowcem.
Nie zawsze dobry zawodnik jest dobrym trenerem. I vice-versa.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-06-05 o 20:40
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:41   #4259
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
A lekarz palacz albo z nadwaga?
Przybiłaś mi teraz ćwieka
W tym przypadku w sumie zwracam uwagę na opinie. Z drugiej strony wspomniana grubsza dietetyczka też może być niezłym specjalistą, ale jakoś mi się to gryzie ze sobą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:43   #4260
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Wiecie co ja sądzę o tych dzieciach krzyczących Allah Akbar? Że za 5 lat jak podrosną to dla żartu, dla zabawy sobie strzelą petardą na koncercie i ludzie w panice będą uciekać i się tratować, okaleczać i zabijać podczas ucieczki. Zabawa-zabawą, ale bez przesady.
Nazwałam je Brajankami bo są dziećmi zapewne Sebixów, którzy nie są w stanie dzieciom powiedzieć w co się bawią.
Te dzieci jak wyjrzałam przez okno trzymały patyki w rękach (ale ogólnej fabuły nie załapałam bo byłam zajęta czymś innym).Chociaż usłyszałam jeszcze jeden bardzo ynteligentny tekst pt: "Ej Seba... wyobraź sobie, że chcesz się zesrać, ale masz w drzazgę". Ot, tyle mam do powiedzenia.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-06-05 o 20:45
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.