Teen Wolf - wątek dla fanek i fanów serialu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-15, 06:26   #1
201803290936
Konto usunięte

Teen Wolf - wątek dla fanek i fanów serialu

Premiera pierwszej serii miała miejsce w czerwcu 2011 r., więc to "świeży" produkt. O ile "Pamiętniki wampirów" w ogóle mi nie podeszły, o tyle ten serial, mimo, że jest w dużej mierze skierowany do nastoletniej widowni, naprawdę mi się spodobał. Główni bohaterowie są sympatyczni (każdy na swój sposób), nie egzaltowani, serial momentami naprawdę straszy, zagadka (kto jest..., co motywuje pewne osoby, kto to zrobił i dlaczego - ale bez spoilerów) wciąga. W dodatku główny "wilczek" jest uroczy, ma w sobie to "coś".

Fabuła jest typowa dla większości filmów o wilkołakach, więc w skrócie: nastolatek idzie do lasu, słychać wicie wilka i wiadomo jak to się skończy. Od tej pory musi radzić sobie z tym - niechcianym - "darem". Po drodze przeżywa również całkiem typowe dla amerykańskiego nastolatka problemy.

Drugi sezon został zamówiony i będzie miał premierę w 2012 roku.

Link do podstrony serialu na stronie MTV i do hasła w Wikipedii:
http://www.mtv.com/shows/teen_wolf/series.jhtml
http://en.wikipedia.org/wiki/Teen_Wo...1_TV_series%29

Dla użytkowników eMula lub BitTorrenta:
http://tvunderground.org.ru/index.ph...odes&sid=43821
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg teen.jpg (19,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teen0.jpg (34,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teen1.jpg (14,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teen2.jpg (22,9 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-09-15 o 07:23
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 08:11   #2
daktylek1987
Wtajemniczenie

Dot.: Teen Wolf - wątek dla fanek i fanów serialu

Też nastolatką już nie jestem Oglądałam ten serial na bieżąco w wakacje. Bardziej jako 'zapychacz' z nudów niż z wciągnięcia się. Choć muszę przyznać, że im bliżej końca sezonu tym ciekawiej się zapowiadał. Odcinek finałowy był już całkiem interesujący, zdecydowanie najlepszy z całej serii. Myślę, że jak do przyszłego roku nie zapomnę o tym serialu to może 2 serię oglądnę. Zapowiada się lepiej od pierwszej.
Co do głównego bohatera, to przez pierwsze kilka odcinków niesamowicie irytowała mnie jego mimika, te zdziwione/zaskoczone minki oraz gra aktorska też nie powalała. Ale to młody aktor, może się rozkręci, pod koniec było już lepiej (albo się przyzwyczaiłam ).
Najbardziej polubiłam Stiles'a i jego ojca. Najmniej Jackson'a, chociaż miewał lepsze momenty, to ostatecznie trochę taki typowo 'mięśniakowo szpanerski' się wydaje. I oczywiście Kate, jako postać negatywna, jednak trzeba przyznać, że ostra z niej babka.
Podobało mi się zachowanie Allison w ostatnim odcinku, nie było mazgajenia, tylko pokazała charakter.
Podsumowując, jak na serial wakacyjny dla nastolatków nie jest źle, akcja czasem zaskakuje. Jednak na razie wolę Vampire Diaries, chociaż powoli mi się nudzą. A i brak mi w tym serialu takiego etatowego ciacha. Młodsza widownia będzie miała większy wybór, ale to w końcu serial dla nastolatek W moim przedziale wiekowym to tylko Derek, a on nie do końca jest w moim typie

"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 08:22   #3
201803290936
Konto usunięte

Mnie najbardziej się podoba to, że momentami naprawdę jest klimat z horrorów. Oglądany w środku dnia nie przestraszy, ale wieczorem, jak człowiek siedzi sam - można poczuć dreszczyk emocji. Serial naprawdę sympatyczny. Tak, jak to określiłaś - dobry zapychacz czasu (u mnie w przerwie czekania na inne seriale).
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 08:27   #4
daktylek1987
Wtajemniczenie

O tak, klimat był mroczny, szczególnie jak pokazywali sceny w lesie. Ogólnie, każda scena sprawiała wrażenie jakby coś miało się zaraz zdarzyć. Nawet, gdy toczona była zwykła rozmowa, czuć było napięcie i to mi się najbardziej podobało. Napięcie było, ale nie takie jak w typowych horrorach, po których strach do toalety pójść.

"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-09-15 o 08:30
daktylek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 08:40   #5
Lea_
Wtajemniczenie

Też oglądałam ten serial. Właśnie jako zapychacz fabuła całkiem niezła ale, cholera, wkurzały mnie słabe umiejętności aktorskie ... umówmy się, że szczególnie głównego bohatera, aktorem nazwać nie można. Pod tym względem tragedia

„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"

http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:18   #6
anjya
Rozeznanie

jako że jest sesja trzeba było znaleźć sobie coś, dzięki czemu czas będzie leciał szybciej
o serialu:
słabiutki, fabuła jest troszkę niedopracowana (jestem po odcinku 9 i coś mi nie gra .. spoiler: Derek koniecznie chce się spotkać z Alfą i Scott ma mu w tym pomóc: ale jaki jest tego sens skoro w poprzednim odcinku już się z nim spotkali i Alfa prawie uśmiercił Dereka - brakuje mi tu sensu, zdecydowanie)
aktorzy .. no cóż słabiutko również. jedynym ich zajęciem jest robieniem poważnych, strapionych min. uważam, że najlepszy aktorem jest aktor grający Stilesa chłopak ma talent, gra takiego zwariowanego, nieogarniętego nastolatka i wychodzi mu to świetnie. jedyna postać, która coś wnosi do tego serialu. sceny z nim są nawet śmieszne
anjya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:04   #7
Myya
Raczkowanie

wątek coś ucichł, tymczasem zgłaszam się jako wierny widz, bo 'teen wolf' jest idealne na odstresowanie . Uwieeelbiam postać Stilesa, chociaż fizycznie nie jest największym ciachem, to osobowością bije wszystkie wilczki na głowę! No i fabuła w drugim sezonie fajnie się plącze, obejrzałam właśnie odc 5 i jestem zaskoczona, że to nie Lydia jest kenemą, bo tak trochę obstawiałam po ostatnim odcinku.

Znajdą się na wizażu jacyś regularni widze "Teen wolf" ?
Myya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:17   #8
CurlyKarolina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Myya Pokaż wiadomość
wątek coś ucichł, tymczasem zgłaszam się jako wierny widz, bo 'teen wolf' jest idealne na odstresowanie . Uwieeelbiam postać Stilesa, chociaż fizycznie nie jest największym ciachem, to osobowością bije wszystkie wilczki na głowę! No i fabuła w drugim sezonie fajnie się plącze, obejrzałam właśnie odc 5 i jestem zaskoczona, że to nie Lydia jest kenemą, bo tak trochę obstawiałam po ostatnim odcinku.

Znajdą się na wizażu jacyś regularni widze "Teen wolf" ?
Ja ... uwielbiam ten serial, zaczęłam go oglądać bo byłam ciekawa co znów wymyślili, ale od razu mnie wciągnął. Uwielbiam Scotta, bo jest uroczy a nie lalusiowaty, Allison świetnie nadaje się do roli jego ukochanej, jest śliczna ale i ma charakter. Mój ulubieniec Stiles - jego odzywki, no nie mogę z nim, obojętnie jakby nie wyglądał jego charakter i odzywki biją innych na glowę. A co do ciach - Derek ma niezłe ciałko

20 kilo w dół.
TeamNeverGiveUp

BLOG
http://curlykarolina.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/CurlyKarolina
INSTAGRAM
http://instagram.com/karolina_rocky
CurlyKarolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:12   #9
Myya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CurlyKarolina Pokaż wiadomość
Ja ... uwielbiam ten serial, zaczęłam go oglądać bo byłam ciekawa co znów wymyślili, ale od razu mnie wciągnął. Uwielbiam Scotta, bo jest uroczy a nie lalusiowaty, Allison świetnie nadaje się do roli jego ukochanej, jest śliczna ale i ma charakter. Mój ulubieniec Stiles - jego odzywki, no nie mogę z nim, obojętnie jakby nie wyglądał jego charakter i odzywki biją innych na glowę. A co do ciach - Derek ma niezłe ciałko
O, wreszcie jakaś pokrewna mi dusza ! Derek z wyglądu jest mrrr, aczkolwiek w drugim sezonie mam wrażenie, że jeśli chodzi o charakter stał się taki trochę, hm, bez wyrazu. Ale ta klata i oczy .
Z dziewczyn Erica świetnie się wyrobiła wyglądem, ale z charakteru jest strasznie irytująca, dziwię się, że Allison jej nie strzeliła za to dobieranie się do Scotta. Za to totalnie uwielbiam Lydię .
Myya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:38   #10
CurlyKarolina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Myya Pokaż wiadomość
O, wreszcie jakaś pokrewna mi dusza ! Derek z wyglądu jest mrrr, aczkolwiek w drugim sezonie mam wrażenie, że jeśli chodzi o charakter stał się taki trochę, hm, bez wyrazu. Ale ta klata i oczy .
Z dziewczyn Erica świetnie się wyrobiła wyglądem, ale z charakteru jest strasznie irytująca, dziwię się, że Allison jej nie strzeliła za to dobieranie się do Scotta. Za to totalnie uwielbiam Lydię .
Haha .. No właśnie Derek narazie taki... hmm no sama nie wiem, nie jest takim Alfą jakiego się spodziewałam .. ale nadrabia wyglądem
Ja własnie tej Erici niecierpie za to że się do Scotta dobiera, ale fajnie wygląda. Ja właśnie uwielbiam Allison i z charakteru i jest bardzo ładna, a Lydia świetna! Ale oczywiscie drażni mnie Jackson!!!

20 kilo w dół.
TeamNeverGiveUp

BLOG
http://curlykarolina.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/CurlyKarolina
INSTAGRAM
http://instagram.com/karolina_rocky
CurlyKarolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:07   #11
green1993
Rozeznanie

GG do green1993

ja regularnie oglądam teen wolf - jeśli jeszcze ktoś tutaj chce popisać
Stary 2013-11-21, 14:14   #12
Wenus21
Zakorzenienie

Ja ten serial uwielbiam (zdecydowanie moje klimaty czyt. istoty nadprzyrodzone ,które w walce nie tak łatwo zabić )

Na początku myślałam ,że ten serial okaże się dla mnie denny ,ale spodobał się mi od pierwszego odcinka

Obejrzałam już 3 sezony i czekam na kolejne odcinki
Zdecydowanie 3 sezon jest najlepszy ,ciagle coś się dzieje, akcja nie samowicie trzyma w napięciu

Teksty i zachowanie Stilesa wymiatają
Stary 2014-01-07, 11:53   #13
paulaa6

Zgłasza się nowa fanka!
Widzę, że wątek troszkę umarł ale może go rozbujamy. Czekam z niecierpliwością na następne odcinki 3 sezonu. Jak pewnie wiecie z zwiastunów pojawią się dwa nowe wątki miłosne, które mi osobiście nie podchodzą. Wolałam stanowczo S + A a nie jak teraz będzie I + A no i zupełnie nowy związek Scotta. Nie wiem czy zrobili to z tego względu, że serialowa Allison i Isaac są w realu parą.

💕
paulaa6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:14   #14
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Zgłasza się nowa fanka!
Widzę, że wątek troszkę umarł ale może go rozbujamy. Czekam z niecierpliwością na następne odcinki 3 sezonu. Jak pewnie wiecie z zwiastunów pojawią się dwa nowe wątki miłosne, które mi osobiście nie podchodzą. Wolałam stanowczo S + A a nie jak teraz będzie I + A no i zupełnie nowy związek Scotta. Nie wiem czy zrobili to z tego względu, że serialowa Allison i Isaac są w realu parą.
Właśnie skończyłam oglądać nowy odcinek.Ciekawie się skończył

Ja na poczatku za Isacem nie przepadałam ale teraz go lubię. Jak dla mnie to może być z Alison.
Mam nadziję ,że chinka nie będzie denerwująca
Ale kto wie może pod koniec serialu S i A będą razem znowu
Stary 2014-01-08, 14:14   #15
paulaa6

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam oglądać nowy odcinek.Ciekawie się skończył

Ja na poczatku za Isacem nie przepadałam ale teraz go lubię. Jak dla mnie to może być z Alison.
Mam nadziję ,że chinka nie będzie denerwująca
Ale kto wie może pod koniec serialu S i A będą razem znowu
To już z napisami znalazłaś? To ja dziś walnę powtórkę.
Bardzo ciekawie, w ogóle nie orientowałam się kiedy jest ten real a kiedy ten sen czy coś.
Ja też lubię Isaaca ale Scott musi być z Allison.
No i Stiles jest mega, naprawdę fajny chłopak.

💕
Stary 2014-01-08, 15:07   #16
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
To już z napisami znalazłaś? To ja dziś walnę powtórkę.
Bardzo ciekawie, w ogóle nie orientowałam się kiedy jest ten real a kiedy ten sen czy coś.
Ja też lubię Isaaca ale Scott musi być z Allison.
No i Stiles jest mega, naprawdę fajny chłopak.
Na szczeście ktoś szybko ogarnał napisy i w końcu obejrzałam odcinek Jak scott miał takie dłuższe włosy to nie mogłam na niego patrzeć ,(nie lubie długich/dłuższych wlosów u facetów) bo małpe przypominał hehe.Teraz wyglada jak człowiek.
Okropne były sceny jak ciotkę Alison pokazywali
Stary 2014-01-08, 15:13   #17
paulaa6

Cytat:
Na szczeście ktoś szybko ogarnał napisy i w końcu obejrzałam odcinek Jak scott miał takie dłuższe włosy to nie mogłam na niego patrzeć ,(nie lubie długich/dłuższych wlosów u facetów) bo małpe przypominał hehe.Teraz wyglada jak człowiek.
Okropne były sceny jak ciotkę Alison pokazywali
Widzisz tu się różnimy. Ja kocham dłuższe. Cieszyłam się jak Stiles zapuścił bo nie lubię takiego prawie na zero.
Masz rację, ja w ogóle czułam dreszczyk jak pokazywali te ciemne sceny. Nie mogę się doczekać aż się wyjaśni to z tą chinką (bo w końcu ona wiedziała te dziwne rzeczy) i aż będzie wiadomo o co chodzi z tą dziewczynką z wypadku.

💕
Stary 2014-01-08, 19:49   #18
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
Widzisz tu się różnimy. Ja kocham dłuższe. Cieszyłam się jak Stiles zapuścił bo nie lubię takiego prawie na zero.
Masz rację, ja w ogóle czułam dreszczyk jak pokazywali te ciemne sceny. Nie mogę się doczekać aż się wyjaśni to z tą chinką (bo w końcu ona wiedziała te dziwne rzeczy) i aż będzie wiadomo o co chodzi z tą dziewczynką z wypadku.
W nastepnym odcinku pewnie sporo się wyjaśni
Stary 2014-01-09, 16:07   #19
paulaa6

Cytat:
W nastepnym odcinku pewnie sporo się wyjaśni
Nie mogę się doczekać! A wiesz kiedy jest emisja?

💕
Stary 2014-01-09, 18:55   #20
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mogę się doczekać! A wiesz kiedy jest emisja?
Właśnie sprawdziłam i w Polsce ma być kolejny odcinek 14 stycznia
Stary 2014-01-09, 19:54   #21
paulaa6

Cytat:
Właśnie sprawdziłam i w Polsce ma być kolejny odcinek 14 stycznia
To super! Czyli tak co tydzień będzie leciał. Fajnie. A ja cały czas się zastanawiam o co chodzi temu Peterowi. On takie dwulicowy jest.

💕
Stary 2014-01-11, 21:58   #22
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
To super! Czyli tak co tydzień będzie leciał. Fajnie. A ja cały czas się zastanawiam o co chodzi temu Peterowi. On takie dwulicowy jest.
W którymś odcinku było ,że on chcę odzyskać pozycje alfy
Zresztą Peter zawsze knuję tak ,żeby na jego korzyść coś poszło

Coraz bliżej nowy odcinek
Stary 2014-01-12, 06:42   #23
paulaa6

Cytat:
W którymś odcinku było ,że on chcę odzyskać pozycje alfy
Zresztą Peter zawsze knuję tak ,żeby na jego korzyść coś poszło

Coraz bliżej nowy odcinek
Wiem, pamiętam.
Nie mogę się doczekać!

Kiedy ten nowy odcinek?

💕

Edytowane przez paulaa6
Czas edycji: 2014-01-14 o 07:44
Stary 2014-01-23, 16:34   #24
Wenus21
Zakorzenienie

Wczoraj obejrzałam nowy odcinek szczerze to średni był , jeszcze ta Kira jest jakimś ,,dziwolągiem,, chyba
Stary 2014-01-23, 17:33   #25
paulaa6

No właśnie. Nie rozumiem co ma do serialu o wilkołaku nadprzyrodzona dziewczyna? Zaczyna się to robić jak Czarodziejki (serial, który kocham) ale spodziewałam się po nim tylko wilkołaków i podobnych. Chyba, że ona jest wilkołakiem ( w końcu po to chyba szukał jej ten szajbus) z prądem w żyłach.

💕
Stary 2014-01-23, 17:55   #26
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie. Nie rozumiem co ma do serialu o wilkołaku nadprzyrodzona dziewczyna? Zaczyna się to robić jak Czarodziejki (serial, który kocham) ale spodziewałam się po nim tylko wilkołaków i podobnych. Chyba, że ona jest wilkołakiem ( w końcu po to chyba szukał jej ten szajbus) z prądem w żyłach.
Ciekawe czym ona sie okaże
Oglądałam jakieś urywki następnego odcinka i będzie się działo ,ale też jakieś dziwne rzeczy (faceci w maskach )
Stary 2014-01-23, 18:14   #27
paulaa6

Cytat:
Ciekawe czym ona sie okaże
Oglądałam jakieś urywki następnego odcinka i będzie się działo ,ale też jakieś dziwne rzeczy (faceci w maskach )
Może jest Electrą?
No widziałam, ze Isaaca porwali. Ciekawe.

💕
Stary 2014-01-24, 10:39   #28
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
Może jest Electrą?
No widziałam, ze Isaaca porwali. Ciekawe.
Może

Dobra była akcja jak Isaac chciał Alison pocałować a potem jej ojciec wparował myślałam ,że padnę ze śmiechu

Mimo wszystko jednak mam nadzieje ,że jak przyjdzie co do czego to alison i tak będzie ze Scottem jakoś tak najbardziej do siebie pasują
Stary 2014-01-24, 12:07   #29
paulaa6

Cytat:
Może

Dobra była akcja jak Isaac chciał Alison pocałować a potem jej ojciec wparował myślałam ,że padnę ze śmiechu

Mimo wszystko jednak mam nadzieje ,że jak przyjdzie co do czego to alison i tak będzie ze Scottem jakoś tak najbardziej do siebie pasują
Ja też!
Mam taką nadzieję, że będą razem.

💕
Stary 2014-01-30, 16:40   #30
Wenus21
Zakorzenienie

Obejrzałam właśnie kolejny odcinek
Stwierdzam ,że akcja zrobiła się zagmatwana

Nie wiadomo czym jest Kira ,kim sa faceci w maskach co ma z nimi wspólnego ojciec Alison no i co się dzieje z Stilesem

W następnym odcinku pewnie co nieco się dowiemy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości