Żółte plamy po kosmetykach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-11, 21:51   #1
em_ems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1

Żółte plamy po kosmetykach


Dzień dobry,



Potrzebuję pomocy.. od jakiegoś czasu zmagań się z żółtymi plamami, które powoduje jakiś kosmetyk, albo jakaś reakcja kilku kosmetyków. Są to żółte plamy, które ciężko zmyć, najpierw pojawiły się na szczoteczce do zębów, tak jakby odcisnęła się moja dłoń, stad podejrzewam ze przyczyna jest jakiś kosmetyk do twarzy, bo tylko tych używam rozprowadzając po całej dłoni. Używam kosmetyków przeciwtradzikow i kremów nawilżających, toniku i płynu micelarnego. Wydaje mi się, że ten problem zaczął się odkąd stosuje zel z Benetonu Goodbay Redness. Robilam kilka testów z tym kosmetykiem, ale wtedy to żółte zabarwienie się nie pojawia. Nie mam pojęcia od czego są te plamy, ale zaczyna mnie to bardzo drażnić, bo pobrudziłam już szczoteczkę mechaniczna, szczotkę do włosów, suszarkę itp. Wszystko w miejscach gdzie trzymam, tak jakby odciakiwaly się palce.



Jakie kosmetyki mogą to powodować? Brudzę nieświadomie wszystko dookoła, nie wiem czym.. na dodatek ciężko to zmyć
em_ems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 16:40   #2
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Żółte plamy po kosmetykach

Mam dość podobny problem tyle że z...ręcznikami.Najbardzie j widać to na ręcznikach jasnych,które po kilku dniach,ciężko jest doprać,bo widać na nich ohydne brązowe/kremowe plamy.Sama nie wiem co je powoduje.
__________________
Bywam zgryźliwa.Szybko mi przechodzi
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 16:40:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.