Zawsze przegrywam z instagram queens - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-22, 20:27   #91
Nocwigilijna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 121
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
Ja chciałam tylko wtrącić, że przesadą jest stwierdzenie, że wygląd o niczym nie świadczy. Może kształt czyjegoś nosa czy podbródka o niczym nie świadczy, ale generalnie na co dzień robimy ze sobą całe multum rzeczy, które wyrażają nasz charakter i pokazują, co jest dla nas ważne. Jeśli widzę spaloną na solarium dziewczynę z napompowanymi ustami, o której wiem, że na Instagramie wrzuca mnóstwo selfików z wypiętym tyłkiem i jeszcze ewidentnie dowala filtry poprawiające rysy twarzy (można czasami poznać po nienaturalnie powiększonych oczach albo różnych zniekształceniach obrazu) to sorry, ale jeśli wysunę takie czy inne wnioski to raczej z JEJ ZACHOWANIA (i.e. tego, co ze sobą robi; jej sposobu prezentowania się światu), a nie wyglądu per se.

Autorce tematu mogę tylko napisać, żeby nie brała sobie do serca całej tej sytuacji i dalej była sobą. I pamiętaj jeszcze, że faceci często strasznie dają się nabrać na makijaż Niby mówią, że lubią naturalne dziewczyny, ale dla nich "ciężki makijaż" to czerwone usta i smoky eye, konturowania twarzy często nie zauważają. I jeszcze jedno: nasz typ się zmienia praktycznie przy każdym kolejnym związku. Mój facet kiedyś lubił pulchne dziewczyny i pewnie im mówił, że lubi, jak dziewczyna jest pełniejsza. A związał się ze mną, chociaż pulchna nie jestem, i zaczął mu się bardziej podobać typ ciała, który ja mam: szczupły i wysportowany (choć niekoniecznie instagramowy). I pewnie jakby jakaś jego ex nas zobaczyła to mogłaby pomyśleć, że o co kaman, pewnie ściemniał. A tak po prostu wyszło, hormony wpływają na to, co nas kręci. Uwarunkowujemy się na różne rzeczy.
Dokładnie, to jak się prezentujemy jednak o nas świadczy a przynajmniej powinniśmy mieć świadomość,że ludzie tak mogą nas odebrać. Co do operacji plastycznym też nie jestem przeciwniczką i z umiarem wszytko jest ok. Jednak jak widzę laskę, która ma tak zrobione usta,że wyglądają jak spuchnięte w dodatku kombinowane coś przy policzkach i ogólnie twarzy, to ładnie, to nie wygląda no sorki. Nie jestem zakompleksiona i mam kasę ale takiego czegoś bym sobie nie zrobiła. Nie które dziewczyny niestety nie zdają sobie sprawy,że się szpecą a wydaje im się, że są ładniejsze.
Nocwigilijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 22:48   #92
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Nocwigilijna Pokaż wiadomość
Dokładnie, to jak się prezentujemy jednak o nas świadczy a przynajmniej powinniśmy mieć świadomość,że ludzie tak mogą nas odebrać. Co do operacji plastycznym też nie jestem przeciwniczką i z umiarem wszytko jest ok. Jednak jak widzę laskę, która ma tak zrobione usta,że wyglądają jak spuchnięte w dodatku kombinowane coś przy policzkach i ogólnie twarzy, to ładnie, to nie wygląda no sorki. Nie jestem zakompleksiona i mam kasę ale takiego czegoś bym sobie nie zrobiła. Nie które dziewczyny niestety nie zdają sobie sprawy,że się szpecą a wydaje im się, że są ładniejsze.
Ale wiesz, że w dobrze zrobionym zabiegu chodzi właśnie o to, że go nie widać? No tak, dziewczyny z przesadzonymi poprawkami mogą wyglądać dziwnie, fakt. Ale jest też całe mnóstwo osób, które się poprawiają, i to wcale nie są niewielkie zmiany, ale nie widać po nich, że są poprawiane

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 22:54   #93
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że w dobrze zrobionym zabiegu chodzi właśnie o to, że go nie widać? No tak, dziewczyny z przesadzonymi poprawkami mogą wyglądać dziwnie, fakt. Ale jest też całe mnóstwo osób, które się poprawiają, i to wcale nie są niewielkie zmiany, ale nie widać po nich, że są poprawiane
Niektórym się podoba, że widać i po prostu lubią efekt nieproporcjonalnie dużego biustu, nienaturalnie gęstych włosów, nienaturalnie białych zębów czy nienaturalnie wąskiej talii (usuwanie żeber). Nie rozumiem dlaczego dla kogoś miałby to być problem, że coś nie wygląda naturalnie, nie dla każdego celem jest naturalny efekt
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 23:06   #94
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Niektórym się podoba, że widać i po prostu lubią efekt nieproporcjonalnie dużego biustu, nienaturalnie gęstych włosów, nienaturalnie białych zębów czy nienaturalnie wąskiej talii (usuwanie żeber). Nie rozumiem dlaczego dla kogoś miałby to być problem, że coś nie wygląda naturalnie, nie dla każdego celem jest naturalny efekt
No i spoko, jak ktoś lubi wyglądać jak alien czy też karykatura siebie, ale niech nie przekonuje innych, że na pewno zazdroszczą i gdyby mieli kasę, to też by pobiegli się oszpecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 23:32   #95
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88456017]No i spoko, jak ktoś lubi wyglądać jak alien czy też karykatura siebie, ale niech nie przekonuje innych, że na pewno zazdroszczą i gdyby mieli kasę, to też by pobiegli się oszpecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


W sedno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 23:32   #96
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88456017]No i spoko, jak ktoś lubi wyglądać jak alien czy też karykatura siebie, ale niech nie przekonuje innych, że na pewno zazdroszczą i gdyby mieli kasę, to też by pobiegli się oszpecić
[/QUOTE]

Nie rozumiem dlaczego nie mogłaś sobie darować tych złośliwości. Z resztą się zgadzam, ale ja odpowiadałam na komentarz, która akurat nie tego dotyczył
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 23:59   #97
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego nie mogłaś sobie darować tych złośliwości. Z resztą się zgadzam, ale ja odpowiadałam na komentarz, która akurat nie tego dotyczył
Komentarz był raczej do użytkowniczki, która też nie mogła sobie wcześniej darować złośliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-23, 10:10   #98
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 10:18   #99
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88452374]Następna snów flaki zazdrośnica co nie może Przeżyć ze kogos stać na zabiegi i fajne ciuchy i ma chęć by o siebie dbać

Sama jesteś płytka bo z góry określiłaś i zaszufladkowalas dziewczynę jako Pustaka

Poza tym bądźmy dorośli - Ładni ludzie często tez są inteligentni i fajni. [/QUOTE]
Możesz podać źródło tych informacji? Chciałabym przeczytać badania, które tego dowodzą.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 18:03   #100
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Alekto123 Pokaż wiadomość
Możesz podać źródło tych informacji? Chciałabym przeczytać badania, które tego dowodzą.
Badania na co? Że ładni ludzie, też zwyczajnie często są inteligentni i fajni? Tak samo jak głupi i chamscy? Tak samo jak ludzie brzydcy są i tacy i tacy? Bo ludzie to ludzie i każdy ma swój charakter niezależny od wyglądu?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 18:34   #101
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Badania na co? Że ładni ludzie, też zwyczajnie często są inteligentni i fajni? Tak samo jak głupi i chamscy? Tak samo jak ludzie brzydcy są i tacy i tacy? Bo ludzie to ludzie i każdy ma swój charakter niezależny od wyglądu?
Przeciez na biologii w szkole ucza ze ludzie ladni sa glupi a brzydcy madrzy - taka zaleznosc udowodniona naukowo. Dlatego potrzeba powyzszej pani badan naukowych ze ktos ladny moze byc madry, bo inaczej ja uczyli w szkole
Coz za zacofanie w niektorych ludziach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-23, 18:43   #102
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Przeciez na biologii w szkole ucza ze ludzie ladni sa glupi a brzydcy madrzy - taka zaleznosc udowodniona naukowo. Dlatego potrzeba powyzszej pani badan naukowych ze ktos ladny moze byc madry, bo inaczej ja uczyli w szkole
Coz za zacofanie w niektorych ludziach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie do tego bajki Disneja uczyły, że ładni są dobrzy, a brzydcy źli.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 19:04   #103
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Badania na co? Że ładni ludzie, też zwyczajnie często są inteligentni i fajni? Tak samo jak głupi i chamscy? Tak samo jak ludzie brzydcy są i tacy i tacy? Bo ludzie to ludzie i każdy ma swój charakter niezależny od wyglądu?
Domyślam się, że są różni, ale autorka zacytowanego, powiedziałbym że protekcjonalnego stwierdzenia z tym "bądźmy dorośli" twierdzi, że ładni ludzie są często fajni i inteligentni, to się chciałam dowiedzieć skąd ta informacja i czy jest czymś poparta. Czy może źródłem autorki był Instytut Badań z Du*y?

Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2021-01-23 o 19:09
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 19:15   #104
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Alekto123 Pokaż wiadomość
Domyślam się, że są różni, ale autorka zacytowanego, powiedziałbym że protekcjonalnego stwierdzenia z tym "bądźmy dorośli" twierdzi, że ładni ludzie są często fajni i inteligentni, to się chciałam dowiedzieć skąd ta informacja i czy jest czymś poparta. Czy może źródłem autorki był Instytut Badań z Du*y?
Ty tak serio?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 20:13   #105
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Serio to mnie bawi, że autorka cytatu ma dokładnie ten sam problem co autorka tego tematu. Tylko, że ona dorabia sobie teorię, że bycie ładnym ma jakiś związek z inteligencją, a autorka tematu, że ładny wygląd ma związek z brakiem inteligencji.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 20:30   #106
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Amerykanscy naukowcy udowodnili ze czlowiek czeka w kolejce po urode lub mozg, oba nie ida w parze. Powiadaja ze najpiekniejszym miss zdaza sie zapominac o tym zeby oddychac bo sa tak glupiutkie.
Nie no serio czlowieku czy trollujesz? Nie wierze ze chcesz badan naukowych ze ladna osoba moze byc madra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 20:52   #107
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Amerykanscy naukowcy udowodnili ze czlowiek czeka w kolejce po urode lub mozg, oba nie ida w parze. Powiadaja ze najpiekniejszym miss zdaza sie zapominac o tym zeby oddychac bo sa tak glupiutkie.
Nie no serio czlowieku czy trollujesz? Nie wierze ze chcesz badan naukowych ze ladna osoba moze byc madra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdzie przecież nie twierdzę, że ładna osoba nie może być mądra. Zwróciłam uwagę na to, że autorka cytatu ma taki sam problem jak autorka tematu. Tylko jej pasuje teoria, że ładni są często inteligentni, a autorce tematu pewnie pasuje teoria, że ładne dziewczyny to często puste karyny. Zgaduję, że wiara w jedną albo drugą teorię zależy od tego co komu bardziej pasuje do samooceny.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 22:03   #108
mam_pH
Przyczajenie
 
Avatar mam_pH
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Bardzo pogardliwie wyrażasz się o tych kobietach. Skoro wszystkim (!) Twoim byłym podoba się ten typ to może podświadomie ciągnie Cię do takich Insta Kings i z takimi facetami się spotykasz. Druga sprawa że ja z Twojego opisu nie widzę Karyny- Karyna to dla mnie spalona w solarium skóra, goła dupa i białe kozaczki, a nie powiększone usta, biust i selfie z siłowni. Ja mam nawet kilka takich osób w pracy, też zdjęcia z siłowni i pole dance na insta, przedłużone włosy, powiększone usta, makijaż. I zapewniam Cię że są to naprawdę inteligentne, ogarnięte dziewczyny które po prostu bardzo dbają o swój wygląd. I nie ma się co dziwić że to się facetom podoba.

A tego że facet mówi Ci kiedy jesteście razem że coś mu się nie podoba to w ogóle nie słuchaj! Mój były jak byliśmy razem to miał koleżankę na roku. Ile ja się na nią nie nasłuchałam jaka głupia, za dużo gada, irytująco się śmieje, gruba! I co? W zeszłym roku wziął z nią ślub
Zgadzam się z tym, że jak facet mówi, że coś jest ble, to nie należy go słuchać. Mój były strasznie wieszał psy na dziewczynach przy kości mówiąc, że woli wręcz chude, bez biustu. I co? Zdradził mnie właśnie z taką mocno pełną, z dużymi piersiami, ponoć był nawet w niej poważnie zakochany, ale go olała.
A co do tego, że sztuczne rzęsy, pełne usta i ciało z siłki = zadbana osoba, to akurat dla mnie nie, ale każdy ma swój gust. Dla mnie to zalatuje sztucznością i zbytnią koncentracją na własnym wyglądzie, a zadbana osoba oznacza umyta, w czystych ciuchach, bez czarnych paznokci, tłustych włosów, bez zbytniej nadwagi (chyba, że to chorobowe i nie może zrzucić). To, czy się maluje, wklepuje odżywki i nakłada maseczki codziennie czy co kilka tygodni, to obojętne.

A co do ciebie autorko, to chyba umawiasz się z facetami lubiącymi dziewczyny poświęcające dużo uwagi swojemu wyglądowi, robisz to podświadomie, być może zazdrościsz tym kobietom? Może spróbuj iść do kosmetyczki, przykleić rzęsy, przedłużyć paznokcie i zobacz, czy czujesz się z tym fajniejsza, pewniejsza siebie i ciekawsza. Czasem takie z pozoru pierdoły jak zmiana koloru włosów czy stylu potrafią poprawić samoocenę.
__________________
'Z tej świetlistości wysnuwasz opowieść
Słodką, soczystą i cierpką – jak człowiek,
Gęstą od tęsknot, cudów i koszmarów;
Ale jej końca nigdy się nie dowiem,

Bowiem zawieszasz na jednym ją słowie,
W którym zaklęte szukanie jest – czaru.'
mam_pH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 08:25   #109
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Celestine i właśnie udowodniłeś ze najbardziej zakompleksione osoby maja największy problem z tymi ładnymi i zrobionymi

Wybacz ze do tego nawiązuje ale twoje tyrady o tym jaka jesteś nieszczęśliwa ze swojego wyglądu i jak nowe powieki maja sprawić ze wreszcie będziesz szczęśliwa nie mogą przejść bez echa

Ja np wiem ze nowe usta czy poliki nie są droga do szczęścia xD
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-24, 10:57   #110
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88456079]Komentarz był raczej do użytkowniczki, która też nie mogła sobie wcześniej darować złośliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Celestine, mam w sumie pytanie - no bo faktycznie dość często widywałam na forum, że Twoje powieki/oczy/dolina lez są takie i smakie i jakby nie one, to byłoby super.
To zastanawiam się dlaczego nie zdecydujesz się na operację?


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 11:21   #111
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Przecież zrobiła zabieg na worki pod oczami i wygląda super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:17   #112
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88458359]Celestine i właśnie udowodniłeś ze najbardziej zakompleksione osoby maja największy problem z tymi ładnymi i zrobionymi

Wybacz ze do tego nawiązuje ale twoje tyrady o tym jaka jesteś nieszczęśliwa ze swojego wyglądu i jak nowe powieki maja sprawić ze wreszcie będziesz szczęśliwa nie mogą przejść bez echa

Ja np wiem ze nowe usta czy poliki nie są droga do szczęścia xD[/QUOTE]Mam problem z pisaniem komuś "No weź, zarabiaj więcej, przecież to takie łatwe, a potem zrób sobie zabiegi, które ci się nie podobają".
Akurat styl, jaki opisala autorka wątku, czyli wyraźnie zrobione usta, wielkie rzęsy i widoczne wypełniacze moim zdaniem oszpecają. Poprawki robi się z głową, a nie żeby wyglądac jak lalka Barbie, ale co kto lubi oczywiście.
To chyba ty masz jakiś problem z tym, że ktoś może cię po prostu nie uważać za ładną i ci zazdrościć. no sorki. Wcale nie twierdziłam, że nowe powieki nagle mnie uszczesliwia, więc to twoj wymysł.
Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Przecież zrobiła zabieg na worki pod oczami i wygląda super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie, pozbyłam się tego kompleksu i czuję się o wiele lepiej, już nie muszę o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:38   #113
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

No i co pozbyłas się kompleksów i znalazłaś faceta z tymi nowymi powiekami?xD

Bo ja widze ze nadal z ciebie wyłażą

Dla ciebie usta to przesada a dla większości osób robienie sobie powiek żeby faceta znaleźć to jest dopiero desperacja xD Ja bym nigdy czegoś takiego niw zrobiła bo po pierwsze nigdy nie miałam problemu by kogos mieć, a po drugie wiem ze jest we mnie dużo innych zalet a nie tylko wygląd i zabiegi robię tylko i wyłącznie dla siebie

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Ja np mam duży nos i kompleksy miałam jako nastolatka a porem naturalnie mi przeszły i w życiu bym nie zrobiła zabiegu bo w niczym mi ten nie mie przeszkodził. Jeśli ty juz jaki dorosła kobieta niszczysz sobie życi i sabotujesz sama siebie przez kompleksy, uważasz ze teoj wygląd ci uniemożliwia to to i to, a wyglądasz normalnie- to ty masz problem w głowie a nie dziewczyny które poprostu lubią się upiększać dla siebie xD

Wiec twoja opinia podszyta tym wszystkim nie ma dla nikogo znaczenia
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:43   #114
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88458801]No i co pozbyłas się kompleksów i znalazłaś faceta z tymi nowymi powiekami?xD

Bo ja widze ze nadal z ciebie wyłażą

Dla ciebie usta to przesada a dla większości osób robienie sobie powiek żeby faceta znaleźć to jest dopiero desperacja xD Ja bym nigdy czegoś takiego niw zrobiła bo po pierwsze nigdy nie miałam problemu by kogos mieć, a po drugie wiem ze jest we mnie dużo innych zalet a nie tylko wygląd i zabiegi robię tylko i wyłącznie dla siebie[/QUOTE]A czy ja mam obowiązek spowiadania się ze swojego życia? Nie znalazłam, bo jest pandemia i nie mam gdzie kogoś poznać, praktycznie nie poznaje nowych ludzi.
Tak, pozbyłam się największego kompleksu, zrobiłam to głównie dla siebie, a nie żeby znaleźć faceta. Równie dobrze ja tobie mogłabym powiedzieć, że swoje poprawki robisz, bo jesteś zakompleksiona i chcesz atencji facetów, bo zmiana całej twarzy wypełniaczami na "seksowną" to dopiero dziwne.
A skoro taka jesteś niezakompleksiona, to co cię obchodzi, że ktoś może uważać twoje wypełnione usta za brzydkie? I przybiegasz na wątek, którego autorka nawet nie była chamska, tylko opisala taki "zrobiony" styl, a ty wielce urażona ohohoho bo zazdrościsz, nożyce się odezwały xddd Nie wiem, z kogo tu wyłażą kompleksy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Teraz niszczę sobie życie xdd
Twoja opinia też nie ma dla nikogo znaczenia, zmartwię cię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:48   #115
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88458801] wiem ze jest we mnie dużo innych zalet a nie tylko wygląd i zabiegi robię tylko i wyłącznie dla siebie[/QUOTE]No ale skoro robisz te zabiegi, to znaczy, że się sobie nie podobasz.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 12:51   #116
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ale skoro robisz te zabiegi, to znaczy, że się sobie nie podobasz.
No wiesz, ona jest snow flakiem i robi to dla siebie, a inni dlatego, że mają kompleksy i żeby znaleźć faceta To oczywiste.
A to z tym nosem, no nie wiem, gratuluję, że kompleks sam z siebie przeszedł, ale jakby nie przeszedł, to byś sobie pewnie zoperowała, no i nie wiem, to jakaś ujma operować swoje kompleksy czy co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:11   #117
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

Pojedyncze poprawki nie są niczym złym. I o to zwykle chodzi, żeby poprawić coś tak, żeby nie było widać, że to sztuczne.

Ale generalnie wygląd mówi bardzo dużo o człowieku. Jestem niemal pewna, że nie dogadalabym się z żadną dziewczyna, która ma rybie usta ( szczególnie, że autentycznie nie mogę na to patrzeć i pojąć jak ktoś się może oszpecać na własne życzenie), zrobionymi rzesami, powiększonymi cyckami itp i ogólnie całym tym okropienstwem które widuje na insta.
Tak, taka jestem zła, że oceniam po wyglądzie. Trudno.

Ale jednocześnie nasze światy się kompletnie ze sobą nie przecinaja, więc nie wiem jakim cudem miałabym z nimi konkurować o cokolwiek. Ani faceci z tamtego świata nie chcieliby być że mną, ani faceci z "mojego" świata nie są tymi dziewczynami zainteresowani.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:40   #118
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88458896]Jestem niemal pewna, że nie dogadalabym się z żadną dziewczyna, która ma rybie usta ( szczególnie, że autentycznie nie mogę na to patrzeć i pojąć jak ktoś się może oszpecać na własne życzenie), zrobionymi rzesami, powiększonymi cyckami itp i ogólnie całym tym okropienstwem które widuje na insta.
Tak, taka jestem zła, że oceniam po wyglądzie. Trudno.
[/QUOTE]Mam taką znajomą w pracy i niestety, kiedy z nią rozmawiam, nie jestem w stanie oderwać wzroku od "pontonów". No nie mogę skupić się na rozmowie, bo cały czas patrzę na jej usta I na gąsiennice Pamiętam też, że zazdrościłam jej pięknych długich i gęstych włosów, aż się dowiedziałam, że to doczepy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:52   #119
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88458896]Jestem niemal pewna, że nie dogadalabym się z żadną dziewczyna, która ma rybie usta ( szczególnie, że autentycznie nie mogę na to patrzeć i pojąć jak ktoś się może oszpecać na własne życzenie), zrobionymi rzesami, powiększonymi cyckami itp i ogólnie całym tym okropienstwem które widuje na insta.
Tak, taka jestem zła, że oceniam po wyglądzie. Trudno. [/QUOTE]


Nie dogadałabyś się z kimś i wnioskujesz to po tym, że sobie zrobiła doczepy? XD Omg

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88458896]Ale jednocześnie nasze światy się kompletnie ze sobą nie przecinaja, więc nie wiem jakim cudem miałabym z nimi konkurować o cokolwiek. Ani faceci z tamtego świata nie chcieliby być że mną, ani faceci z "mojego" świata nie są tymi dziewczynami zainteresowani.
[/QUOTE]

Nie byłabym taka pewna czy faceci, którzy potencjalnie byliby zainteresowani dziewczynami ze stylem z insta a z czymś bardziej naturalnym to całkowicie rozłączne grupy
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 14:13   #120
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zawsze przegrywam z instagram queens

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88458769]Mam problem z pisaniem komuś "No weź, zarabiaj więcej, przecież to takie łatwe, a potem zrób sobie zabiegi, które ci się nie podobają".
Akurat styl, jaki opisala autorka wątku, czyli wyraźnie zrobione usta, wielkie rzęsy i widoczne wypełniacze moim zdaniem oszpecają. Poprawki robi się z głową, a nie żeby wyglądac jak lalka Barbie, ale co kto lubi oczywiście.
To chyba ty masz jakiś problem z tym, że ktoś może cię po prostu nie uważać za ładną i ci zazdrościć. no sorki. Wcale nie twierdziłam, że nowe powieki nagle mnie uszczesliwia, więc to twoj wymysł.No dokładnie, pozbyłam się tego kompleksu i czuję się o wiele lepiej, już nie muszę o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A, to ok, nie wiedziałam. Cieszę się, że wszystko u ciebie ok

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-27 17:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.