Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 19:49   #3481
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
wow, mi powiedziała Pani że miesiąc po depilacji i miesiąc przed depilacja nie mozna sie opalać - to jak to jest???
mnie tez mówiła,że miesiąć.po 2 tyg miałam jeszcze podrażnioną i przypaloną skóre po LS,
może po duecie jest inaczej?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:34   #3482
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bylam 4 razy na ls efekty raczej marne i nie wiem czy isc na 5 czy dac sobie juz spokoj??;(
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:44   #3483
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po LS Duet też przez miesiąc przed i po nie można się opalać. Jednakże skóra nie ma żadnych oznak podrażnienia, zaczerwienienia czy tym bardziej przypalenia po zabiegu.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
bylam 4 razy na ls efekty raczej marne i nie wiem czy isc na 5 czy dac sobie juz spokoj??;(
Marne, tzn. jakie? Napisz gdzie robiłaś, jakie części ciała, w jakich odstępach czasu, na jakiej mocy, ile włosów odrosło, jak wyglądają włosy które odrosły itp.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:43   #3484
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przypomnij czym robiłaś?
Pierwszy robiłam n-j, drugi LS i dwa kolejne diodowym (nie wiem jaka nazwa) o długości fali 808nm.
Zawsze przez 2-3 tyg efekt jest super.
Stwierdziłam że bedę walczyć dalej po ciąży.

A z innej beczki to czy ktoś z Was miał może zapalenie mieszka włosowego i komu pomogła depilacja laserowa?
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:16   #3485
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karolinamat Pokaż wiadomość
A ja jestem nieco podłamana. na początku widziałam super efekty i byłam pełna nadziei na gładkie bikini. Teraz jestem przed 5 laserem i włosów mam jeszcze o wiele za dużo. Na więcej się nie decyduję bo planuję zajść w ciążę. Myślałam ze te 5 starczy
Tez mam taki problem ;/ Ja robilam LS, niedlugo 5 zabieg a wlosow jeszcze tak duzo.. problemow hormonalnych nie mam, nawet robilam przed laserem badania wiec dziwi mnie to i przeraza..
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:43   #3486
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Tez mam taki problem ;/ Ja robilam LS, niedlugo 5 zabieg a wlosow jeszcze tak duzo.. problemow hormonalnych nie mam, nawet robilam przed laserem badania wiec dziwi mnie to i przeraza..
a kolor skory wlosow? robilas zwyklym LS czy duetem?

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
aha czyli Ty tez nie miales okresu gladkosci miedzy zabiegami? bo u mnie owszem wypadlo sporo wloskow po pierwszym zabiegu, ale dalej sporo zostalo, czarnych i grubych, z tym ze rosna pomalu, ale nie wyglada na to zeby mialy wypasc. czyli pozostaje mi czekac do nastepnego zabiegu.

bo na necie kraza takie informacje ze po kazdorazowym zabiegu powinny wypasc niemal wszystkie wloskie i powinien byc orkes calkowitej gladkosci
ponawiam zagadnienie
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:05   #3487
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
a kolor skory wlosow? robilas zwyklym LS czy duetem?[COLOR="Silver"]
Tak zwyklym LS. Wlosy ciemne mocne a kolor skory raczej lekko opalony napewno nie blady, moze za mala moca mam robione? Chociaz juz nie pamietam jaka ;] robie calkowite bikni, na pachwinach nic juz nie mam no ale bikini to jeszcze tak duzo
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 09:48   #3488
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
wow, mi powiedziała Pani że miesiąc po depilacji i miesiąc przed depilacja nie mozna sie opalać - to jak to jest???
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mnie tez mówiła,że miesiąć.po 2 tyg miałam jeszcze podrażnioną i przypaloną skóre po LS,
może po duecie jest inaczej?
o kurcze faktycznie, na razie profilaktycznie w ogóle się nie opalam, chociaż chętnie bym już się wystawiła. 31 maja mam zaplanowane nogi, do lipca chyba oszaleję bez słońca
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:16   #3489
zmeczonyZyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja moge polecić Rybnik.salon sprawdzony i ceny korzystne.
słonce jest niewskazane na czas przeprowadzania zabiegow,poniewaz laser wyłapuje melanine włosową,a poopalaniu bedzie "widział'opleniznę.zabieg ów musisz zrobić kilka-najmniej 3,żeby widziec efekty,więc chyba w tym roku nie zobaczysz słońca,lub zrób zabiegi jesienią.
musiaółbys używac blokera ,nie filtra 50 i smarowac non stop,lub nosić zakryte ciało ubraniem
Podasz dokładny adres? Ewentualnie strone internetową
zmeczonyZyciem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:40   #3490
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez zmeczonyZyciem Pokaż wiadomość
Podasz dokładny adres? Ewentualnie strone internetową
www.medycynaestetyczna.ry bnik.pl

mam nadzieję,że nie bedzie to reklama.w razie czego usunę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:05   #3491
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,może mi ktoś polecić jakiś dobry salon w warszawie? I czy wogóle jest jakiś sens decydować się na laser jeżeli najprawdopodobniej będe mogła skorzystać z niego w wakacje a następnym razem pewnie dopiero jakoś w grudniu? Chciałabym pozbyć się włosów zwłaszcza z łydek,mam bardzo jasną karnację i czarne włosy. Po depilacji depilatorem po paru miesiącach jakieś 20% przestało mi odrastać,niestety zaczęły mi pękać naczynka,i tak się zastanawiam nad laserem.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 15:17   #3492
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
aha czyli Ty tez nie miales okresu gladkosci miedzy zabiegami? bo u mnie owszem wypadlo sporo wloskow po pierwszym zabiegu, ale dalej sporo zostalo, czarnych i grubych, z tym ze rosna pomalu, ale nie wyglada na to zeby mialy wypasc. czyli pozostaje mi czekac do nastepnego zabiegu.

bo na necie kraza takie informacje ze po kazdorazowym zabiegu powinny wypasc niemal wszystkie wloskie i powinien byc orkes calkowitej gladkosci
jak robiłem nogi duetem po raz pierwszy to włosy normalnie odrastały ale na przestrzeni 3 tygodni 50% wypadło, reszta została - potem jeszcze trochę odrosło na przestrzeni miesiąca - dopiero po drugim zabiegiuefekt był taki, że faktycznie przez kilka tygodni [ponad miesiąc] miałem w 90% nogi gładkie jak kolarz - potem zaczęly mi odrastać z początku jasne potem stały sie ciemniejsze ale większość włosów po 5 miesiącach od ostatniego zabiegu jest zdecydowanie jaśniejsza i słabsza niż przed zabiegami - chyba faktycznie faza wzrostu włosa ma tu najwazniejsze znaczenie i nie ma sensu generalizować jednakże okres gładkości po pierwszym zabiegu jest raczej niemożliwy

co do opalania to po duecie praktycznie nie ma żadnych podrażnień na skórze - ja już po 10 dniach chodizłem na solarium i żadna krzywda mi się nie stała, zwykły lightsheer to już inna bajka - spalona cebulka i podrażnienie skóry może być widoczone i miesiąc
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:37   #3493
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
jak robiłem nogi duetem po raz pierwszy to włosy normalnie odrastały ale na przestrzeni 3 tygodni 50% wypadło, reszta została - potem jeszcze trochę odrosło na przestrzeni miesiąca - dopiero po drugim zabiegiuefekt był taki, że faktycznie przez kilka tygodni [ponad miesiąc] miałem w 90% nogi gładkie jak kolarz - potem zaczęly mi odrastać z początku jasne potem stały sie ciemniejsze ale większość włosów po 5 miesiącach od ostatniego zabiegu jest zdecydowanie jaśniejsza i słabsza niż przed zabiegami - chyba faktycznie faza wzrostu włosa ma tu najwazniejsze znaczenie i nie ma sensu generalizować jednakże okres gładkości po pierwszym zabiegu jest raczej niemożliwy
dzieki wielkie, mi tez po peirwszym zabeigu tak na oko wypadla ggdzies polowa, moze troche mniej. juz sie balem ze cos nie tak. ale o dziwo na szyi i karku WSZYSTKIE wypadly (tam gdzie robione byly mala koncowka).

no w kazdym razie czekam z optymizmem na kolejny zabieg na poczatku lipca.

Chyży Ty tez sie nie poddawaj, specjalistka od lasera poweidziala mi, ze faza wzrostu to bardzo wazna sprawa. jak sie zle trafi to moze byc to wszystkie nieskuteczne bardzo. mi powiedziala ze do niej sporo facetow rpzychodzi i naprawde sa zadowoleni, wlosy znikaja na co najmniej rok, dwa. a potem odrastaja ale najwyzej pojedyncze. zaobczymy jak bedzie u mnie, ale ufam tej pani.

Edytowane przez chaz00
Czas edycji: 2011-05-23 o 19:39
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:25   #3494
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Tak zwyklym LS. Wlosy ciemne mocne a kolor skory raczej lekko opalony napewno nie blady, moze za mala moca mam robione? Chociaz juz nie pamietam jaka ;] robie calkowite bikni, na pachwinach nic juz nie mam no ale bikini to jeszcze tak duzo
Mam podobnie....

Dziś mam ostatni laser-potem niech się dzieje wola nieba.... a czy po dzisiejszym dniu mogę się opalać zakrywając okolice bikini?
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:08   #3495
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny czy któras z was ma porównanie bólu między bikini a pachami i górną wargą? bo chcę iśc na jesień na górna wargę i pachy ale chciałam zapytac czy tak samo boli jak bikini czy mniej bo to jednak tez miejsca wrażliwe.
No i co z włoskami na górnej wardze? Tzn na nogach jak odrastały to luz mozna ogolic mazynka jak skóra po zabiegu była podrażniona to przykryje sie spodniami a na buzi? jak po zabiegu wygląda górna warga czy tak samo jest podrażniona i jak potem przez te 2 miesiące usuwac ewntualnie pojawiające sie włoski? Napiszcie plisss)
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:28   #3496
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któras z was ma porównanie bólu między bikini a pachami i górną wargą? bo chcę iśc na jesień na górna wargę i pachy ale chciałam zapytac czy tak samo boli jak bikini czy mniej bo to jednak tez miejsca wrażliwe.
No i co z włoskami na górnej wardze? Tzn na nogach jak odrastały to luz mozna ogolic mazynka jak skóra po zabiegu była podrażniona to przykryje sie spodniami a na buzi? jak po zabiegu wygląda górna warga czy tak samo jest podrażniona i jak potem przez te 2 miesiące usuwac ewntualnie pojawiające sie włoski? Napiszcie plisss)
w moim przypadku nad górną wargą podrażnienie zniknęło po kilku godzinach, pod pachami to ze 2 dni mnie bolało, ale to pewnie daltego, że większą mocą było robione i włoski mocniejsze. Nad górną wargą prawie wcale nie czułam bólu podczas zabiegu, pod pachami bolało jak skur...... , do bikini nie porównam bo robiłam ze znieczuleniem, ale pani mowiła, że bikini boli jeszcze bardziej niż pachy
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:35   #3497
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mnie najbardziej bolały pachy, a miałam robione głębokie bikini bez znieczulenia

chyba się uzależniłam od depilacji laserowej - ciągle myślę co i kiedy sobie zrobię - wpadłam w nałóg
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:12   #3498
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27113076]mnie najbardziej bolały pachy, a miałam robione głębokie bikini bez znieczulenia[/QUOTE]

Mnie zawsze najbardziej bolały łydki(ale na pewno dlatego że bikini miałam znieczulone) ale co innego było teraz mimo znieczulenia bikini bolało jak cholera to samo pachy a mialam już pachy robione 45(LS) tylko mysle ze jestem przed okresem i to wszystko dlatego

zgodnie z teoria to po prawidłowym zabiegu wszystkie włosy powinny wypaść.
ale znowu logicznie mysląc nie ma szans żeby końcówką 1cmx1cm nie przegapić 2 mm.
ostatni zabieg na łydki i uda miałam robione super dokładnie byłam strasznie zadowolona a mimo to widze małe obszary gdzie włosy nie zostały złapane z drugiej str jak idzie się ogolonym na zabieg to ciężko jest dostosować moc tak zeby złapało włosy ciemne i te jaśniejsze.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

to na tyle z moich przemyśleń
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:27   #3499
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Hej,może mi ktoś polecić jakiś dobry salon w warszawie? I czy wogóle jest jakiś sens decydować się na laser jeżeli najprawdopodobniej będe mogła skorzystać z niego w wakacje a następnym razem pewnie dopiero jakoś w grudniu? Chciałabym pozbyć się włosów zwłaszcza z łydek,mam bardzo jasną karnację i czarne włosy. Po depilacji depilatorem po paru miesiącach jakieś 20% przestało mi odrastać,niestety zaczęły mi pękać naczynka,i tak się zastanawiam nad laserem.
ja robiłam pachy w NY Laser Center i polecam. mają laser LS Duet.
koleżanka korzystała z usług Studio Laser i też jest zadowolona

odnośnie drugiego pytania to ja bym poczekała do grudnia i wtedy zrobiła pierwszą depilację. najoptymalniej jest robić 4-6 tygodniowe przerwy między depilacjami
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 12:12   #3500
Faraasha
Przyczajenie
 
Avatar Faraasha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
ja robiłam pachy w NY Laser Center i polecam. mają laser LS Duet.

Witam Was dziewczyny,
Ja również robiłam zabiegi laserem LIGTSHEER DUET i jestem ogromnie zadowolona choć na początku podchodziłam do takich zabiegów sceptycznie ale koleżanka mi poleciła salon Beauty Laser w Gorzowie Wlkp. Nie dość ,że jechałam ze szczecina tylko 40 min , to mimo tego koszt i tak mi sie zwrócił bo ceny są dużo dużo niższe niż u nas w Szczecinie . Do tego mają jeszcze ten najlepszy laser. Dlatego się zdecydowałam na cały pakiet a że jeszcze stddiuję to - 15 % mnie dotyczy wiec dziewczyny myślę ,że warto.
__________________
KTO NIE MA ODWAGI BY MARZYĆ NIE BĘDZIE MIAŁ SIŁY BY WALCZYĆ !


Faraasha
Faraasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:33   #3501
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
ja robiłam pachy w NY Laser Center i polecam. mają laser LS Duet.
koleżanka korzystała z usług Studio Laser i też jest zadowolona

odnośnie drugiego pytania to ja bym poczekała do grudnia i wtedy zrobiła pierwszą depilację. najoptymalniej jest robić 4-6 tygodniowe przerwy między depilacjami
4 tyg to zdecydowanie za krótko
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:10   #3502
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dlatego chętnie bym poszła sobie pod koniec czerwca albo na początku lipca na laser, ale później będe mogła dopiero w grudniu,więc przerwa też pewnie za długa. Mam problem z czasem bo jak narazie mogę być w PL raz na pół roku,i niewiem czy później będzie inaczej, więc niewiem czy wogóle warto się za to zabierać.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:00   #3503
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Dlatego chętnie bym poszła sobie pod koniec czerwca albo na początku lipca na laser, ale później będe mogła dopiero w grudniu,więc przerwa też pewnie za długa. Mam problem z czasem bo jak narazie mogę być w PL raz na pół roku,i niewiem czy później będzie inaczej, więc niewiem czy wogóle warto się za to zabierać.
Ja zrobiłam 2 zabiegi na nogi z przerwam połrocznymi i efekty sa wyśmienite.wydaje mi się,że mozesz spróbowac
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:18   #3504
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
Chyży Ty tez sie nie poddawaj, specjalistka od lasera poweidziala mi, ze faza wzrostu to bardzo wazna sprawa. jak sie zle trafi to moze byc to wszystkie nieskuteczne bardzo. mi powiedziala ze do niej sporo facetow rpzychodzi i naprawde sa zadowoleni, wlosy znikaja na co najmniej rok, dwa. a potem odrastaja ale najwyzej pojedyncze. zaobczymy jak bedzie u mnie, ale ufam tej pani.
oj zdaję sobie sprawę z tego i już mocno optymistycznie podchodzę do sprawy sam sobie zawiniłem robiąc zabiegi na przedramiona co 5 tygodni - wcześniejsze zabiegi Lighsheerem równiez robiłem średnio co 6-7 tygodni i jak widać taka przerwa jest niewystarczająca bo włos de facto prze ten okres nie staje się na tyle mocny by zostac skutecznie usuniętym przez laser

po nogach widzę, że mniejsza ilość zabiegów a dłuższe przerwy na prawdę dają świetne wyniki i jestem dobrej myśli - w lipcu zrobię sobie nogi jeszcze raz a z ramionami poczekam do września


ciekaw jestem tylko, czy istnieje jakaś metoda na sprawdzenie czy włosy są już w fazie wzrostu bo to że odrastają o niczym nie świadczy ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:38   #3505
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
4 tyg to zdecydowanie za krótko
czytałam gdzieś, że najlepiej co miesiąc, ale może to były błędne informacje
w każdym bądź razie ja sobie robiłam co 6 tygodni i rezultaty są świetne
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:47   #3506
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
czytałam gdzieś, że najlepiej co miesiąc, ale może to były błędne informacje
w każdym bądź razie ja sobie robiłam co 6 tygodni i rezultaty są świetne
to zle czytałas.nasza wizazowa kosmetyczka radziła inaczej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:55   #3507
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki za odpowiedź, chyba w takim razie się zdecyduję. Teraz tylko pozostaje znaleźć odpowiedni salon
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:37   #3508
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzięki za odpowiedź, super że górna warga nie boli.
Tylko powiedzcie mi co z włskami które odrastają - na nogach sobie w razie konieczności moge ogolic maszynka a wąsik? Kremem można? bo chyba głupio by było golić...
jak pachy sa porównywalne z bólem do bikini to chyba odpuszcze mam dość tego bólu choć wiem że zycie bez kłaków - bezcenne)
Także pójde sobie od października na górna wargę. Tylko mi się bardzo długo opalenizna trzyma nawet do pól roku i nie wiem nawet jak skończe sie opalac na miesiąc przed zabiegiem a będe miała twarz opalona czy to ma jakis wpływ....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:51   #3509
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
czytałam gdzieś, że najlepiej co miesiąc, ale może to były błędne informacje
w każdym bądź razie ja sobie robiłam co 6 tygodni i rezultaty są świetne
oczywiscie ze za krotko! nawet na twarzy/szyi/karku miesiac to STANOWCZO za kortko. i mowie to u mocnym meskim czarnym zaroscie. ponad 5 tygodni temu mialem laser na szyi i karku i jak dotad malo co odrasta, tzn. rosna pomalu jakies tam wloski, ale naprawde ledwo wyczuwalne jak na razie. mysle, ze za 1,5 miesiaca bedzie diealna pora na kolejny zabieg

a co do innych czesci ciala to slsyzalem ze rowniez 3 miesiace to najlepszy czas. ludzie robia zabiegi co miesiac bo naciagaja ich na to nieuczicwe salony i potem sie dziwia ze nie ma efektow.

trzeba jakoz przezyc te odrastajace wlosy po prostu, myslec rpzyszlosciowo. poswiecic ten miesiac-1,5 miesiaca gdzie wloski juz odrosly i po prostu golic w tym czasie i ograniczac wyjscia w skapym ciuszku. wiem ze to trudne, ale potem przychodzisz na kolejny zabieg i wiesz ze wszystkie wloski ktorre mialy odrosnac juz odrosly i dostanie sie im od lasera.

Edytowane przez chaz00
Czas edycji: 2011-05-26 o 07:53
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:13   #3510
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, super że górna warga nie boli.
Tylko powiedzcie mi co z włskami które odrastają - na nogach sobie w razie konieczności moge ogolic maszynka a wąsik? Kremem można? bo chyba głupio by było golić...
jak pachy sa porównywalne z bólem do bikini to chyba odpuszcze mam dość tego bólu choć wiem że zycie bez kłaków - bezcenne)
Także pójde sobie od października na górna wargę. Tylko mi się bardzo długo opalenizna trzyma nawet do pól roku i nie wiem nawet jak skończe sie opalac na miesiąc przed zabiegiem a będe miała twarz opalona czy to ma jakis wpływ....
ja odrastający wąsik przycinałam nożyczkami, raz ogoliłam

wrażliwość na ból jest kwestią indywidualną, to że kogoś boli/nie boli ni znaczy, ze Ty będziesz mieć tak samo

opalenizna ma wpływ - włos musi być ciemniejszy od skóry to raz, a dwa ciemna skóra absorbuje wiązkę lasera - laser wychwytuje melaninę, ale nie rozróżnia czy to włos czy skóra. Może daruj sobie mocne opalanie twarzy?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.