O cerę trądzikową dbamy, i na forum o tym gadamy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 11:09   #301
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: O cerę trądzikową dbamy, i na forum o tym gadamy!

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Mnie zazwyczaj coś wyskakuje na okres i na jajeczkowanie, ale odkąd używam olejku tamanu to wszystko w marę ładnie i szybko się goi A tak odbiegając od tematu to w środę zestresował mnie kardiolog. Podejrzewa zwężenie zastawki aortalnej. W środę mam holter, 14 maja ukg i zobaczymy co dalej...



Bezpieczniej byłoby enzymatycznym bo nie wiadomo co jest w środku, ale jak nie zadziała, to wtedy mechaniczny (jednym z najlepszych zdzieraków jest korund).
Mam pastę oczyszczającą z Ziaji, ja ogólnie teraz jestem niezbyt przekonana do mechanicznych peelingów na twarz ze względu na zmiany ropne .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 22:13   #302
kamanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: O cerę trądzikową dbamy, i na forum o tym gadamy!

Hej U mnie na początku dermatolog przepisał Zineryt i Cepathil. Nie powiem, trochę pomogło,ale przebarwienia zostały. Ostatnio zapisałam się do kosmetyczki na zabieg kwasem migdałowym. Słyszałam że pomaga. Do tego kosmetyczka poleciła kosmetyki z Clarena. Nie słyszałam o nich nigdy ale ponoć przy leczeniu trądziku są dobre. Za tanie też nie są. Czy któraś z was korzystała kiedyś z kosmetyków tej firmy ?
kamanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:24   #303
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: O cerę trądzikową dbamy, i na forum o tym gadamy!

Cytat:
Napisane przez kamanik Pokaż wiadomość
Hej U mnie na początku dermatolog przepisał Zineryt i Cepathil. Nie powiem, trochę pomogło,ale przebarwienia zostały. Ostatnio zapisałam się do kosmetyczki na zabieg kwasem migdałowym. Słyszałam że pomaga. Do tego kosmetyczka poleciła kosmetyki z Clarena. Nie słyszałam o nich nigdy ale ponoć przy leczeniu trądziku są dobre. Za tanie też nie są. Czy któraś z was korzystała kiedyś z kosmetyków tej firmy ?
Myślę że te kosmetyki są ok, ale sa w większości salonów kosmetycznych do kupienia. Sama musisz zobaczyć czy odpowiadają Twojej skorze . Możesz np. poprosić o próbki.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 10:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.