Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-21, 22:16   #121
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Czyli zamiast urodzinowego wyjazdu na weekend były życzenia z rana? ;] Domyślam się, że wcześniej dawaliście sobie jakieś upominki, skoro teraz zwracasz uwagę na to, że nic nie dostałaś.
Jaki był powód rezygnacji z wyjazdu? Miałaś powiedzieć, że chcesz jechać we dwójkę -o to poszło?
Przemyśl to na spokojnie. Ważna decyzja. Ale niezależnie od wyniku tego policyjnego dochodzenia pamiętaj, że nie czujesz się w tym trójkącie komfortowo, nie czujesz się dobrze w związku, doszło do tego, że musisz sprawdzać na policji czy partner Cię nie okłamuje. To są konkrety.

Jeśli sprawa rozwiąże się tak, że postanowisz z nim zostać, to będzie trzeba rozwiązać te kwestie, żeby było dobrze.
Wytrwałości!
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:29   #122
MonRose008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 46
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Tak, kiedyś było inaczej. Nie mówię o drogim prezencie. Nawet kwiatki i czekoladki byłyby wystarczające, ponieważ chodzi o gest.

TŻ dzisiaj powiedział mi oficjalnie, że był u K. na 2 godziny, ponieważ ma trudną sytuację w domu. Niby byli na spacerze z psem, ale po tym wszystkim ciężko mi w to uwierzyć.

Wyjazd nie wypalił z powodów finansowych. Mnie nie wypłacono nadgodzin, a mieliśmy się złożyć. Teraz w weekend czeka nas wyjazd na wydarzenie, na które bardzo czekam. Zobaczymy jak to będzie.

Nie ukrywam, że próbowałam ostatnio sprawdzić dzienne trasy TŻ przez jego mapy Google. Niestety lokalizację ma wyłączoną, widziałam tylko 2 dni, gdzie u niej nie był.
MonRose008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:37   #123
lucyinthesky_
Raczkowanie
 
Avatar lucyinthesky_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 44
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Źle to wygląda, ewakuuj się dziewczyno
lucyinthesky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:39   #124
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Twój chłopak jedzie do twojej przyjaciółki na 2 godziny bo ma słaba sytuację w domu? A ty gdzie w tym czasie byłaś? To chyba z takimi sprawami pierwsza do kontaktu jest najbliższa osoba... W tym wypadku K... Sorry, ale tak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:58   #125
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Dlaczego twoja przyjaciółka szuka wsparcia u twojego faceta kiedy ma ciężką sytuację a nie u ciebie?
Naprawde nie widzisz że to śmierdzi na kilometr?
Dlaczego ciągle ja zapraszasz do was?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 23:06   #126
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85580726]Dlaczego twoja przyjaciółka szuka wsparcia u twojego faceta kiedy ma ciężką sytuację a nie u ciebie?
Naprawde nie widzisz że to śmierdzi na kilometr?
Dlaczego ciągle ja zapraszasz do was?[/QUOTE]

+ Brak upominku, czy urodzinowego wyjścia do kina , myślę że facet chce żebyś zerwała aby utulić się w ramionach K., wtedy już nie będzie można oficjalnie nic im zarzucić bo oboje, "byli wolni, zawsze się lubili i jakoś tak samo wyszło". Szanuj się i wymiksuj z tego dziwacznego układu.

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2018-08-21 o 23:40
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 23:18   #127
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Przepraszam za dosadność, ale albo jesteś ślepa albo naiwna. Nawet urodziny musieliscie spędzać we 3? Jesteś ewidentnie w jakimś chorym trójkącie, to we wszystkim ma uczestniczyć twoja "przyjaciółka"?
Twój facet powiedział Ci wprost, że był u niej 2 godziny to równie dobrze mogli te godziny spędzić w łóżku. Wydaje mi się, że skoro on już się przestał starać, nawet już się nie ukrywa z tym, że jest u niej, to po co ta cała szopka?
Skończ to, bo oni sądzę, że mają z Ciebie niezły ubaw. Twoja przyjaciółka ma problemy, a leci z nimi do twojego męża.. Dlaczego do niej nie zadzwoniłas i nie zapytałas się co odwala?
Trochę honoru.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-21, 23:24   #128
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Też myślę, że on gra na zwłokę. I czeka tylko aż zaczną się kłótnie albo bezpodstawne oskarżenia, przez które nie można było tego kontynuować.


Przykre tym bardziej, że jesteś bombardowana brakiem lojalności z dwóch stron, z których się nie spodziewa.. .

Nie zastanowiło Cię dlaczego Twoja przyjaciółka nie powiedziała Ci o tych kłopotach? Dlaczego nie przyszła do was, skoro spędzacie tyle czasu we trójkę?
To wydarzenie, na które czekasz jest w jakiś sposób związane z partnerem? Jest jakąś formą sprawdzenia jak bardzo mu zależy? W sensie czy po tym wydarzeniu będziesz mieć większą pewność na czym stoisz?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 02:37   #129
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

TWOJA przyjaciółka ma „problemy”, a ty nic o tym nie wiesz, to twój facet jedzie ją „pocieszać” za twoimi plecami, oboje uważają, żeby przypadkiem się nie wydało. Taaaa.

Powiedział ci to „oficjalnie”, bo wie, że masz podejrzenia i w końcu dojdziesz do tego, że u niej był.

Nie wiem, czego jeszcze potrzebujesz, po co bedziesz sprawdzać tego pijanego kierowcę, skoro facet już ci powiedział, gdzie był. Dowiesz się tego samego skoro tak bardzo potrzebujesz czegoś jeszcze, to szukaj, ale na twoim miejscu chociaż bym z nim nie sypiała. Dla ochrony zdrowia.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 05:18   #130
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Tak, kiedyś było inaczej. Nie mówię o drogim prezencie. Nawet kwiatki i czekoladki byłyby wystarczające, ponieważ chodzi o gest.

TŻ dzisiaj powiedział mi oficjalnie, że był u K. na 2 godziny, ponieważ ma trudną sytuację w domu. Niby byli na spacerze z psem, ale po tym wszystkim ciężko mi w to uwierzyć.

Wyjazd nie wypalił z powodów finansowych. Mnie nie wypłacono nadgodzin, a mieliśmy się złożyć. Teraz w weekend czeka nas wyjazd na wydarzenie, na które bardzo czekam. Zobaczymy jak to będzie.

Nie ukrywam, że próbowałam ostatnio sprawdzić dzienne trasy TŻ przez jego mapy Google. Niestety lokalizację ma wyłączoną, widziałam tylko 2 dni, gdzie u niej nie był.
Zapytalas czemu kłamał? W końcu to Twoja przyjaciolka i ma problemy...A z nią rozmawialas?
Kiepsko to wygląda

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 05:22   #131
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Tak, kiedyś było inaczej. Nie mówię o drogim prezencie. Nawet kwiatki i czekoladki byłyby wystarczające, ponieważ chodzi o gest.

TŻ dzisiaj powiedział mi oficjalnie, że był u K. na 2 godziny, ponieważ ma trudną sytuację w domu. Niby byli na spacerze z psem, ale po tym wszystkim ciężko mi w to uwierzyć.

Wyjazd nie wypalił z powodów finansowych. Mnie nie wypłacono nadgodzin, a mieliśmy się złożyć. Teraz w weekend czeka nas wyjazd na wydarzenie, na które bardzo czekam. Zobaczymy jak to będzie.

Nie ukrywam, że próbowałam ostatnio sprawdzić dzienne trasy TŻ przez jego mapy Google. Niestety lokalizację ma wyłączoną, widziałam tylko 2 dni, gdzie u niej nie był.
To chyba nie pozostawia wątpliwości... Skoro ona ma trudna sytuację w domu to dlaczego ona nie powiedziała o tym tobie, swojej przyjaciółce, a jemu? Śmierdzi tu na kilometr jakims romansikien. Gościu chyba przyprawia Ci rogi ale probuje wyjść z twarzą żeby nie wyszło że cię zdradza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-22, 06:02   #132
MonRose008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 46
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Źle mnie zrozumiałyście. Nie powiedział, że wtedy (z tą akcją z kierowcą) był u niej. Wczoraj był u niej, bo ona miała złą sytuację w domu. I nie, ja nic o tym nie wiem.

Tak, to wydarzenie będzie miało ogromny wpływ na moją decyzję. Wręcz kluczowy.
MonRose008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 06:08   #133
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Mala_mi01 - nie. Sądzę, że to ostateczność. Za to wczoraj miała miejsce inna sytuacja, też dziwna. TŻ pojechał do rodziców, wracając od nich zadzwonił, że ktoś jedzie pijany i zgłosił go na policję i żeby go kryć w razie czego przed rodzicami gdyby dzwonili. W tym czasie dzwoniłam do K., była na spacerze z psem. W pewnym momencie powiedziała do kogoś "weź psa". Potem się rozlaczylyłyśmy, bo przyszła do domu. W tym czasie zadzwoniłam do TŻ. Nie odebrał.
Najgorsze jest to, że w tym czasie dzwoniłaś do niej, rozmawiałyście i ona nawet słówkiem się nie zdradziła, że jest z Twoim facetem. Poczułabym się podwójnie zdradzona. Zrobiłabym konfrontację i siwy dym, a potem zerwała kontakty z oszustem i fałszywą przyjaciółką. Podli ludzie.

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałyście. Nie powiedział, że wtedy (z tą akcją z kierowcą) był u niej. Wczoraj był u niej, bo ona miała złą sytuację w domu. I nie, ja nic o tym nie wiem.

Tak, to wydarzenie będzie miało ogromny wpływ na moją decyzję. Wręcz kluczowy.
Z iloma ludźmi ona wychodzi na te spacery? Autorko moim zdaniem jeszcze się łudzisz. Przykro mi, ale fatalnie to wygląda.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 06:41   #134
Lisek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 15
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałyście. Nie powiedział, że wtedy (z tą akcją z kierowcą) był u niej. Wczoraj był u niej, bo ona miała złą sytuację w domu. I nie, ja nic o tym nie wiem.

Tak, to wydarzenie będzie miało ogromny wpływ na moją decyzję. Wręcz kluczowy.

Moim zdaniem powinnaś skonfrontować ją - wprost zapytać, "walnąć obuchem między oczy" pytaniem - jak wielki ma problem, z którym musi latać do Twojego faceta a nie do Ciebie?! I patrzeć jak jej się plącze język i co będzie ściemniać. Na pewno będzie podkreślać jak bardzo ma kłopot czy jest nieszczęśliwa, a Ty dalej twardo pytaj po co ON a nie TY, skoro niby jesteś jej przyjaciółką. Podkreślaj to, że się przyjaźnicie itd, może w końcu ją sumienie ruszy. Jeśli nie od razu w rozmowie, to jeśli ze sobą rozmawiają o Tobie, to może ona wymusi na nich, stwierdzą, że czas ci powiedzieć prawdę.



Moim zdaniem oni stwierdzili, że możesz się czegoś domyślać i dlatego on Ci powiedział, że był wczoraj u niej bo "kłopot", że niby wszystko jest legalnie i uczciwie za Twoją wiedzą.


A ogólnie to prawie na pewno z tą akcją z policją wtedy też u niej był.
Lisek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 06:42   #135
sobietaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 87
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Telenowela po prostu. gdy Twoj tz bedzie gdzies wychodzil i sprawa znowu wyda Ci sie dziwna idz niespodziawanie do k nie dzwoniac do niej i zobaczysz czy jest u niej hehehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sobietaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 07:42   #136
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez sobietaka Pokaż wiadomość
Telenowela po prostu. gdy Twoj tz bedzie gdzies wychodzil i sprawa znowu wyda Ci sie dziwna idz niespodziawanie do k nie dzwoniac do niej i zobaczysz czy jest u niej hehehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogą być na spacerze z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 07:48   #137
sobietaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 87
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Mogą być na spacerze z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba w łóżku a nie na spacerze....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sobietaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:00   #138
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Czy ty autorko sama chciałaś spędzać urodziny we trójkę?

Poza tym cała ta sytuacja jest tak oczywista, że naprawdę nie wiem czemu chcesz czekać miesiąc. Jestem ciekawa jak wyglądałaby konfrontacja z nimi we trzech, gdyby tak autorka prosto z mostu waliła pytania, aż by się kurzyło.
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:18   #139
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość

Poza tym cała ta sytuacja jest tak oczywista, że naprawdę nie wiem czemu chcesz czekać miesiąc. Jestem ciekawa jak wyglądałaby konfrontacja z nimi we trzech, gdyby tak autorka prosto z mostu waliła pytania, aż by się kurzyło.
To jest najlepsze wyjście moim zdaniem. Spotkanie we trójkę i wtedy pytania, masa pytań takich aż w końcu ich odpowiedzi nie będą się pokrywać, któreś coś wyjawi, wygada się.

Nie da się ukryć, że albo oni już mają romans, albo dopiero coś tam zaczynają do siebie czuć, flirtują, umawiają się na spacery i prędzej czy później i tak skończą razem. Bardziej skłaniam się do drugiej wersji i właśnie dlatego twój partner ciągle coś ściemnia. Nie jest pewny jeszcze twojej przyjaciółki, ale jeśli w końcu pójdą do łóżka i padną jakieś miłosne wyznania to najpewniej niestety ale z tobą zerwie. Na razie jeszcze trzyma cię awaryjnie, chociaż jak widać po urodzinach, już się nawet nie stara.

Zdradzisz nam może o co chodzi z tym ważnym wydarzeniem za miesiąc?
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-22, 08:29   #140
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Zdradzisz nam może o co chodzi z tym ważnym wydarzeniem za miesiąc?
Nie potrafię sobie wymyślić niczego, co mogłoby być decydujące w takiej sytuacji. Bo nawet jeśli mieliście np. niepisaną umowę, że za ten miesiąc się oświadczy to nie byłoby to dla mnie kluczowe.


Koszmarna sytuacja, męczysz się przez dwie najbliższe osoby -partnera i przyjaciółkę.
Oni się zachowują perfidnie. Ładne wyjaśnienie tej sytuacji sobie znaleźli -wszystko grzecznie, legalnie i za Twoim błogosławieństwem.


Nawet jeśli między nimi nie ma niczego romantycznego, w co nie wierzę, to i tak są nielojalni w stosunku do Ciebie.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:30   #141
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Nic nie wiesz o problemach K, bo one mogą nie istnieć, a są tylko mydleniem oczu, pretekstem dla Twojego faceta do odwiedzania jej. Założę się, że jak spytasz jej, dlaczego nic Ci nie powiedziała, to albo ja zatka albo się dowiesz, że nie chciała Cię martwić.

Nie czekaj. Nie przedłużaj tego. Upokarzasz się pozwalając na takie akcje. Już nawet urodziny byłaś zmuszona spędzić również z nią. Brak prezentu i jakiegokolwiek zainteresowania faceta śmierdzi na kilometr. Ważne, że on miał kolejny pretekst zobaczyć "Twoja " przyjaciółkę.

Jesteś piątym kołem u wozu dla nich. Doswiadczasz podwójnej zdrady i nielojalności.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:34   #142
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

A ja bym się skonfrontowala z K. dlaczego z problemami idzie do Twojego faceta. Jako jej przyjaciółka masz prawo zadac jej te pytanie. I patrzylabym jak się wije w swoich kłamstwach i zakłopotaniu ludzie nie lubią konfrontacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:46   #143
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Również uważam, że powinnaś grać w otwarte karty. Spotkaj się z K. Bez faceta. I zarzuć ja pytaniami. Dowiesz się wszystkiego od razu a nie za miesiąc. Bo czuje że za miesiąc będzie kolejny miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:58   #144
def06fa1a5833bad6bee5b9e5f4f9949977d8492_5e7fe5029d904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 105
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Powinnaś się szanować, dziewczyno. Nie jesteś szczęśliwa, dręczą się podejrzenia, zresztą pewnie słusznie. Spotykanie się za Twoimi plecami... Brak słów. Zrobiłabym pewnie tak, jak ktoś tutaj radził - spotkałabym się z nimi we trójkę, zadałabym kilka niewygodnych pytań i obserwowałabym reakcję. Szkoda Twojego czasu na bycie oszukiwaną w pseudozwiązku.

Edytowane przez def06fa1a5833bad6bee5b9e5f4f9949977d8492_5e7fe5029d904
Czas edycji: 2018-08-22 o 08:59
def06fa1a5833bad6bee5b9e5f4f9949977d8492_5e7fe5029d904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:11   #145
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez MonRose008 Pokaż wiadomość
Tak, kiedyś było inaczej. Nie mówię o drogim prezencie. Nawet kwiatki i czekoladki byłyby wystarczające, ponieważ chodzi o gest.

TŻ dzisiaj powiedział mi oficjalnie, że był u K. na 2 godziny, ponieważ ma trudną sytuację w domu. Niby byli na spacerze z psem, ale po tym wszystkim ciężko mi w to uwierzyć.
(...)
Heh. Tu serio nie ma co szukać dla nich dalszych wytłumaczeń.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-08-22 o 09:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:18   #146
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Autorko dziwie ci sie. Od poczatku ci kibicuje, espolczuje ale twoje ostatnie posty to <facepalm>



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:22   #147
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Niestety. Teraz to już sama sobie hodujesz ten trójkącik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:26   #148
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Nie wiem na co chcesz czekać cały miesiąc
Poprostu zapytaj "przyjaciolki"dlaczeg o dzwoni do twojego faceta z problemami zamiast do ciebie i otwarcie jej powiedz że ci się to nie podoba i zaczyna drażnić
Jestem pewna że sytuacja rozwiąże się w 2 dni (stracisz przyjaciółkę a chłopak się obrazi ze stawiasz go w złym świetle i odejdzie).
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:29   #149
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85585456]Nie wiem na co chcesz czekać cały miesiąc
Poprostu zapytaj "przyjaciolki"dlaczeg o dzwoni do twojego faceta z problemami zamiast do ciebie i otwarcie jej powiedz że ci się to nie podoba i zaczyna drażnić
Jestem pewna że sytuacja rozwiąże się w 2 dni (stracisz przyjaciółkę a chłopak się obrazi ze stawiasz go w złym świetle i odejdzie).[/QUOTE]

Może Autorka liczy, że tak naprawdę facet z jej przyjaciółką planują przyjęcie zaręczynowe-niespodziankę. Jak na filmach.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 09:32   #150
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Trudna sytuacja do której sama doprowadziłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może Autorka liczy, że tak naprawdę facet z jej przyjaciółką planują przyjęcie zaręczynowe-niespodziankę. Jak na filmach.
Bez przesady. Każdy dojrzewa do podjęcia trudnej decyzji w swoim tempie, nawet jeśli wie, że jest nieunikniona. Po prostu to nie jest łatwe, wiąże się z tym wiele problemów i się odwleka.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-05 10:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.