Nagość w samym środku osiedla :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 19:17   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Miejsce nie jest zbyt stosowne (może to nie do końca to słowo, ale chwilowo nie umiem znaleźć innego) - myślę, że takie same emocje wzbudziło by to w większości krajów na świecie. To nie tak, że tylko Polacy tacy "zacofani".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:18   #32
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

mogłabym się pod tym podpisac nogami, rękami i czym jeszcze się da Szkoda, że ludzi brzydzi nagość starszych, kiedy sami wkrótce będą tak wyglądać, a nie na przykład ubóstwo krajów Trzeciego Świata czy ubój w rzeźniach...

Są rózne gusta i gusciki, różne opinie i priorytety.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:19   #33
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ale jak ktoś ma problem ze zdrowiem i nie potrafi się rozebrać przy lekarzu, to coś jest nie halo
To akurat postrzegam jako pewnego rodzaju zaburzenie, zupełny brak akceptacji swojego ciała. Dla mnie niezdrowy jest też wstyd przed osobą, z którą się sypia (w sensie obcowania fizycznego ) Jednak to zupełnie co innego niż opisywane termy. Powinni coś z nimi zrobić, niestety.

Zastanawiam się, kto podpisał zgodę na budowę obiektu, i czy wiele na tym zarobił
Albo... może też miał takie niestandardowe podejście do nagości
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 20:38   #34
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
reverse, mnie po prostu dziwi takie podejście do nagości. Bo ja nie widzę w niczego niestosownego w publicznym pokazywaniu nagości, która nie jest nagością w kontekście seksualnym.
Nagość to nagość, ot ciało bez ubrania. Nic wielkiego. A ludzie robią wielkie halo z tej nagości (przy okazji często w ogóle ignorując ociekające seksem reklamy czy roznegliżowane panie na bilbordach). Obecnie oburzenie wywołują matki publicznie karmiące piersią, a nie plakaty, na których w seksownej pozie wdzięczy się jakaś pani ze świerszczyka...

Ale rozumiem, każdy ma prawo do własnego podejścia. Mnie po prostu dziwi robienie halo z nagości.
Jakiez znowu podejscie do nagosci ? To to, ze ktos ma swobodne podejscie do nagosci znaczy od razu, ze ma ochote ogladac tych ludzi w termow ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:00   #35
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Szkoda...
[ Zwłaszcza, że oczywiście kobiety muszą zakrywać więcej A jak publicznie biust pokażą to jeszcze mandat dostać mogą ]

Ja i tak bym nie odsłoniła publicznie co się mają nieodpowiednie osoby patrzeć- nie dla psa kiełbasa

Ja niestety się naoglądałam chyba za dużo gazet z photoshopem i filmów 18+ i mam spaczone pojęcie wyglądu ciała. Więc mnie brzydzą i będą brzydzić zbyt starzy faceci, albo niewydepilowani itd.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:18   #36
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Gdyby mi pod blokiem zrobili taką łaźnię, to przede wszystkim miałabym niezły ubaw.
Skoro ludzie tam przychodzą, to pewnie nie mają nic przeciwko temu, żeby ktoś ich popodglądał. No to bym sobie podglądała jakby mi się nudziło.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:35   #37
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Jestem przeciwko nagości czyt. termom, plażom nudystów w centrum miasta.
Na obrzeżach? Jak najbardziej !
W centrum, czy we wspomnianym środku osiedla, gdzie ludzie chcą normalnie spędzić czas, pójść do sklepu, wyjśc z psem ma latać jakiś golas? A co z dziećmi, ktore na to patrzą. Jakoś nie wydaje mi się, żeby było to dla nich szczegolnie edukacyjne i rozwijajace patrzeć na 'sprzet' 40latka.
To juz zakrawa o ekshibicjonizm.
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 21:42   #38
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez monik.a Pokaż wiadomość
Jestem przeciwko nagości czyt. termom, plażom nudystów w centrum miasta.
Na obrzeżach? Jak najbardziej !
W centrum, czy we wspomnianym środku osiedla, gdzie ludzie chcą normalnie spędzić czas, pójść do sklepu, wyjśc z psem ma latać jakiś golas? A co z dziećmi, ktore na to patrzą. Jakoś nie wydaje mi się, żeby było to dla nich szczegolnie edukacyjne i rozwijajace patrzeć na 'sprzet' 40latka.
To juz zakrawa o ekshibicjonizm.
oj tam, to powiew nowoczesności i zachodu, my Polaczki tego nie rozumiemy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:53   #39
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jakiez znowu podejscie do nagosci ? To to, ze ktos ma swobodne podejscie do nagosci znaczy od razu, ze ma ochote ogladac tych ludzi w termow ?
Myślę, że jak ktoś ma bardzo swobodne podejście do nagości, to nadzy ludzie w termach w ogóle na nim nie zrobią wrażenia. Ot, będą.

Cytat:
Napisane przez monik.a Pokaż wiadomość
A co z dziećmi, ktore na to patrzą. Jakoś nie wydaje mi się, żeby było to dla nich szczegolnie edukacyjne i rozwijajace patrzeć na 'sprzet' 40latka.
Dzieciom to by mniej przeszkadzało niż dorosłym Dzieci jeszcze nie mają jeszcze wpojonego, że ciało trzeba zakrywać itd. (przynajmniej naprawdę małe dzieci).

Cytat:
To juz zakrawa o ekshibicjonizm.
No w naszej kulturze to tak. Ale ogólnie to w sumie niezbyt. Ot, kolejna część ciała. Nic niezwykłego - jakaś połowa ludzi na świecie ma penisa. Trudno powiedzieć, że to jakiś niezwykły widok
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:58   #40
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość



No w naszej kulturze to tak. Ale ogólnie to w sumie niezbyt. Ot, kolejna część ciała. Nic niezwykłego - jakaś połowa ludzi na świecie ma penisa. Trudno powiedzieć, że to jakiś niezwykły widok
no właśnie, a jak taki pan wyskoczy zza krzaka w parku z interesem na wierzchu, to wielkie halo a przecież on TYLKO pokazuje i idzie dalej!
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:02   #41
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no właśnie, a jak taki pan wyskoczy zza krzaka w parku z interesem na wierzchu, to wielkie halo a przecież on TYLKO pokazuje i idzie dalej!
Pisałam już w tym wątku - liczy się kontekst. Nagość w kontekście nieseksualnym mnie nie razi. Tej w kontekście seksualnym, wolałabym uniknąć
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 22:09   #42
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Pisałam już w tym wątku - liczy się kontekst. Nagość w kontekście nieseksualnym mnie nie razi. Tej w kontekście seksualnym, wolałabym uniknąć
i w takim razie - gdzie jest granica pomiędzy nagością seksualną a nieseksualną? ;] bo wiesz, to że Ty nie podniecisz się widokiem 60latka nie oznacza, że ktoś również obojętnie potraktuje Ciebie. Między innymi z takich względów ja nie obnażam się publicznie, dlatego też do takich term bym się nie wybrała ;> i nie dlatego, że mam kompleksy (bo nie mam, nie narzekam na swój wygląd ), czy że jestem zacofana - mnie nie rażą billboardy z wyginającymi się lachonami czy jakieś tam sytuacje, które miałyby mnie zgorszyć, a wywołują co najwyżej uśmiech politowania dla mnie po prostu istnieje sfera intymności, dlatego też nie latam z gołym tyłkiem przed obcymi.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:19   #43
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
i w takim razie - gdzie jest granica pomiędzy nagością seksualną a nieseksualną? ;] bo wiesz, to że Ty nie podniecisz się widokiem 60latka nie oznacza, że ktoś również obojętnie potraktuje Ciebie.
Gdzie jest granica? W ludzkiej głowie. Samo podniecenie się jest reakcją czysto biologiczną. Nawet ginekolog może się podniecić widokiem własnej pacjentki, a trudno przecież powiedzieć, że ginekolog to jakiś zboczeniec
Granica jest w celowości zachowań. Co innego zobaczyć atrakcyjną osobę i się podniecić, a co innego celowo chodzić po ulicach, szukać nagich osób i podniecać się nimi. No i też kwestia tego co ktoś z tym podnieceniem zrobi. Na dobrą sprawę samo podniecenie nie zmienia niczego. Zdarza się ono nierzadko w publicznych miejscach - choćby na plaży czy na basenie. Tyle, że tam nikt się z tym podnieceniem nie afiszuje, lecz traktuje je jako czysto biologiczną reakcję na atrakcyjne dla niego ciało.

Cytat:
Między innymi z takich względów ja nie obnażam się publicznie, dlatego też do takich term bym się nie wybrała ;>
W pełni to rozumiem

Cytat:
czy że jestem zacofana - mnie nie rażą billboardy z wyginającymi się lachonami czy jakieś tam sytuacje, które miałyby mnie zgorszyć, a wywołują co najwyżej uśmiech politowania dla mnie po prostu istnieje sfera intymności, dlatego też nie latam z gołym tyłkiem przed obcymi.
Mnie za to rażą plakaty z półnagimi paniami. Są zwyczajnie nieapetyczne dla mnie.
I przede wszystkim - nagość na np. plaży nudystów to nagość całkowicie aseksualna. Nagość na plakatach czy w reklamach jest bardzo seksualna. Mnie akurat to nie pasuje.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:31   #44
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość


Mnie za to rażą plakaty z półnagimi paniami. Są zwyczajnie nieapetyczne dla mnie.
I przede wszystkim - nagość na np. plaży nudystów to nagość całkowicie aseksualna. Nagość na plakatach czy w reklamach jest bardzo seksualna. Mnie akurat to nie pasuje.
to też wszystko zależy, np. billboardy Intimissimi (jakoś cyklicznie miasta są nimi oblepiane ) mi się podobają, ładne mają modelki nie wiem no, ciało w bieliźnie mnie nie razi zupełnie. Nie chodzi też o to, że ciała nagie mnie rażą, po prostu uważam, że są pewne sfery, które nie powinny być dla każdego. Oczywiście to tylko moje zdanie, w ten sposób tłumaczę, dlaczego akurat ja nie chciałabym leżeć z gołym tyłkiem na leżaku. nie chodzi o zacofanie czy kompleksy ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:34   #45
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to też wszystko zależy, np. billboardy Intimissimi (jakoś cyklicznie miasta są nimi oblepiane ) mi się podobają, ładne mają modelki
To już co kto lubi.

Cytat:
nie wiem no, ciało w bieliźnie mnie nie razi zupełnie.
U mnie to zależy. Ciało w bieliźnie jako takie, nie robi na mnie wrażenia. Ale reklama ociekająca seksem itd. już jest dla mnie niesmaczna.

Cytat:
Oczywiście to tylko moje zdanie, w ten sposób tłumaczę, dlaczego akurat ja nie chciałabym leżeć z gołym tyłkiem na leżaku. nie chodzi o zacofanie czy kompleksy ;]
Myślę, że żaden nudysta nie chciałby zmuszać kogoś do chodzenia nago. Nudyści chcą po prostu większego dystansu do ciała. I spokojniejszego podejścia do nagości.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:40   #46
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość


Nudyści chcą po prostu większego dystansu do ciała. I spokojniejszego podejścia do nagości.
no przecież nikt im nie zabrania, więc w czym problem? termy powstały i jak widać - mają się dobrze, klientów nie brakuje.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-08-14 o 22:41
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:50   #47
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no przecież nikt im nie zabrania, więc w czym problem? termy powstały i jak widać - mają się dobrze, klientów nie brakuje.
Mnie to akurat cieszy Choć jeszcze bardziej bym się cieszyła gdyby całe społeczeństwo miało ciut luźniejsze podejście do nagości. I gdyby kobieta mogła czasem spokojnie iść bez bluzki tak jak może to zrobić mężczyzna, bez narażania się na karę pieniężną
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:29   #48
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
. I gdyby kobieta mogła czasem spokojnie iść bez bluzki tak jak może to zrobić mężczyzna, bez narażania się na karę pieniężną
a masz potrzebę chodzenia z nagim biustem po mieście i wśród znajomych? serio pytam.
co kto lubi, skądś się te upodobania do ultrakrótkich mini, dekoltów do pasa biorą
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 01:03   #49
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Jako mieszkająca nad morzem posiadaczka dużego biustu na który nie można znaleźć stanika odpowiem... tak bardzo chętnie opalałabym się topless z dwóch powodów
1. ekonomiczny - strój kąpielowy freya kosztuje kupe kasy a mnie na to nie stać
2. to po prostu wygodne i lubię to. mam taką potrzebę uwolnienia cycka

3. w sumie to i trzeci powód - opalone ramiączka są dla mnie fe :-P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 08:00   #50
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Juz była dyskusja na ten temat, ale w innym watku, wiec tylko powtórzę.
Wg mnie poroniony pomysł, termy w srodku osiedla. Gdzie ten relaks i odnowa w smogu spalin i otaczających gapiów?
Takie miejsca powinny byc budowane wsród zieleni, poza miastem, a nie w syfie spalin.
Sama bym sie nie wybrała na taką "odnowe", i srednio by mi sie usmiechało miec taki kolos przed oknem i to z dodatkowymi bonusami w postaci golasów.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Gdzie jest granica? W ludzkiej głowie. Samo podniecenie się jest reakcją czysto biologiczną. Nawet ginekolog może się podniecić widokiem własnej pacjentki, a trudno przecież powiedzieć, że ginekolog to jakiś zboczeniec
Granica jest w celowości zachowań. Co innego zobaczyć atrakcyjną osobę i się podniecić, a co innego celowo chodzić po ulicach, szukać nagich osób i podniecać się nimi. No i też kwestia tego co ktoś z tym podnieceniem zrobi. Na dobrą sprawę samo podniecenie nie zmienia niczego. Zdarza się ono nierzadko w publicznych miejscach - choćby na plaży czy na basenie. Tyle, że tam nikt się z tym podnieceniem nie afiszuje, lecz traktuje je jako czysto biologiczną reakcję na atrakcyjne dla niego ciało.



W pełni to rozumiem



Mnie za to rażą plakaty z półnagimi paniami. Są zwyczajnie nieapetyczne dla mnie.
I przede wszystkim - nagość na np. plaży nudystów to nagość całkowicie aseksualna. Nagość na plakatach czy w reklamach jest bardzo seksualna. Mnie akurat to nie pasuje.
No nie wiem, by mi przeszkadzało jakbym widziała, ze jakis dziadek robi sie wiekszy od patrzenia na mnie... i co z tego, ze nie zmienia to niczego, no niezbyt komfortowa swiadomosc.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:28   #51
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a masz potrzebę chodzenia z nagim biustem po mieście i wśród znajomych? serio pytam.
co kto lubi, skądś się te upodobania do ultrakrótkich mini, dekoltów do pasa biorą
Nie noszę mini ani dekoltów do pasa. Niemalże cały rok chodzę w długich spodniach i czarnych luźnych koszulkach w kroju męskim
Ale jak jest gorąco to chętnie bym pochodziła naga od pasa w górę, bardzo to wygodne.

A gdybym chciała chodzić z nagim biustem wśród znajomych... To robiłabym to Ze znajomymi spotykam się często w moim domu czy w ich domach, a to przecież miejsce publiczne nie jest, więc mogę sobie chodzić bez koszulki

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Jako mieszkająca nad morzem posiadaczka dużego biustu na który nie można znaleźć stanika odpowiem... tak bardzo chętnie opalałabym się topless z dwóch powodów
1. ekonomiczny - strój kąpielowy freya kosztuje kupe kasy a mnie na to nie stać
2. to po prostu wygodne i lubię to. mam taką potrzebę uwolnienia cycka

3. w sumie to i trzeci powód - opalone ramiączka są dla mnie fe :-P
Zgadzam się w 100%.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No nie wiem, by mi przeszkadzało jakbym widziała, ze jakis dziadek robi sie wiekszy od patrzenia na mnie... i co z tego, ze nie zmienia to niczego, no niezbyt komfortowa swiadomosc.
No fakt, to może być dla wielu osób mało komfortowe.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:10   #52
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Gdyby mi pod blokiem zrobili taką łaźnię, to przede wszystkim miałabym niezły ubaw.
Skoro ludzie tam przychodzą, to pewnie nie mają nic przeciwko temu, żeby ktoś ich popodglądał. No to bym sobie podglądała jakby mi się nudziło.
Ja chyba tak samo

Wydaje mi się, że nieszczególnie by mnie obeszły termy na moim osiedlu. Nie obraża mnie czyjaś nagość, chce biegać z tyłkiem na wierzchu, nie moja sprawa.

Ale rozumiem, że są osoby, którym takie coś by przeszkadzało. Więc rąbnięcie łaźni na środku osiedla to pomysł idiotyczny, bo wiadomo, że podniosą się głosy ludzi urażonych faktem, że muszą widzieć czyjąś nagość, bo ktoś sobie chce nago pobiegać. Właściciel powinien wybudować coś takiego na mniej zabudowanych terenach, a tak to trochę jakby sam się prosił o to co teraz ma. Przecież to było oczywiste.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:24   #53
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

A gdybym chciała chodzić z nagim biustem wśród znajomych... To robiłabym to Ze znajomymi spotykam się często w moim domu czy w ich domach, a to przecież miejsce publiczne nie jest, więc mogę sobie chodzić bez koszulki
więc na co narzekasz, znajomi Ci mandatu nie wlepią ;] jeśli masz aż taką potrzebę wyzwolenia, żeby latać nago przed kumplami
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-08-15 o 12:26
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:30   #54
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
No nie wiem, by mi przeszkadzało jakbym widziała, ze jakis dziadek robi sie wiekszy od patrzenia na mnie... i co z tego, ze nie zmienia to niczego, no niezbyt komfortowa swiadomosc.
w środowisku naturystów plażowych jest to raczej faux pas niż coś przyjmowanego normalnie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:19   #55
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
więc na co narzekasz, znajomi Ci mandatu nie wlepią ;] jeśli masz aż taką potrzebę wyzwolenia, żeby latać nago przed kumplami
Narzekam na to, że nie mogę się nago opalać na moim balkonie. Na to, że muszę szukać godzinami stroju kąpielowego, bo "jak to tak bez stanika na plaży" (powiedzmy sobie szczerze, plaże nudystów są tylko w kilku miejscowościach, a do tego są bardzo daleko od samych miejscowości ) itd.

Przy okazji - na plażach naturystów jakoś nikt się w nikogo nie wgapia. Jest normalnie. Każdy traktuje nagość jako coś całkowicie naturalnego I nie ma problemów z tym, że jakiś nieciekawy facet wgapia się w każdą kobietę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:55   #56
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Narzekam na to, że nie mogę się nago opalać na moim balkonie.
tzn. mieszkasz w bloku i boisz się, że ktoś Cię wypatrzy? wątpię żeby ktoś tak wnikliwie sprawdzał, co kto robi na balkonie, zresztą można coś zarzucić na balustradę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:51   #57
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
tzn. mieszkasz w bloku i boisz się, że ktoś Cię wypatrzy? wątpię żeby ktoś tak wnikliwie sprawdzał, co kto robi na balkonie, zresztą można coś zarzucić na balustradę
W sumie racja. Na własnym balkonie mi raczej mandatu nikt nie wypisze.
Gorzej z np. plażą. Czy w ogóle z publicznym zdjęciem koszulki. Jak robi się gorąco to masa facetów koszulki zdejmuje, a kobiety się muszą kisić w bluzkach. Kochana ta nasza kultura
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:59   #58
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
W sumie racja. Na własnym balkonie mi raczej mandatu nikt nie wypisze.
Gorzej z np. plażą. Czy w ogóle z publicznym zdjęciem koszulki. Jak robi się gorąco to masa facetów koszulki zdejmuje, a kobiety się muszą kisić w bluzkach. Kochana ta nasza kultura
wiesz, narzekałabym, gdyby kobiety musiały się ubierać na wzór arabskich krajów a tak, to wg mnie jest swoboda
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:49   #59
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wiesz, narzekałabym, gdyby kobiety musiały się ubierać na wzór arabskich krajów a tak, to wg mnie jest swoboda
Ogólnie swoboda jest. Tyle, że większa dla mężczyzn
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:10   #60
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nagość w samym środku osiedla :)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ogólnie swoboda jest. Tyle, że większa dla mężczyzn
bo faceci nie mają biustu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.