Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 19:41   #1
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80

Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy


Hej

jest kilka wątków o tym, ale większość dziewczyn jest spodza Warszawy. Siedzę juz prawie godzine na wizażu i nikogo nie mogę znaleźć.
Otóż - jestem z Warszawy i szukam prawdziwej przyjaciółki, która podobnie jak ja ceni przyjaźń, i wie, że można jej szukać tak długo jak prawdziwej miłości.
Ja szukam już 32 lata i nic. Owszem mam parę koleżanek ( nawet wydawało mi się , a może chciałam tak myśleć, że są moimi przyjaciółkami, bo znajomosci te trwają ponad 15 lat), ale nigdy ich nie ma, jak zaczeło się normalne małżeńskie życie. Są co jakieś pół roku i koniec.
Ja jednak mam większe potrzeby społeczne
Tak naprawdę zdałam sobie sprawę, że jestem bardzo samotną osobą - niby wokół sporo osób, ale nikt tak naprawdę, nie wie, co się dzieje ze mną w środku (a tam jest samotność, smutek, jakieś zranienia z dzieciństwa, które teraz się odzywają ). Na zewnątrz widać tylko normalną osobę, realizującą swoje pasje itd... .. a w środku.. czasem szkoda gadać..

Mam cudownego męza, który teraz niestety trochę "robi" za moją przyjaciółkę, ale nie chcę go obarczać babskimi sprawami i mam potrzebę zwyczajnego wygadnaia się, pośmiania,wyplakania i babskiego poroumienia. Pójścia z raz w tygodniu na kawkę po robocie. Zadzownienia ze zwyczajnym "co słychać", albo wsparcia dobrą radą. Mam potrzebę bycia dla kogoś ważną. Taką, że ktoś wie jakie mam hobby i kupuje coś specjalnie dla mnie na urodziny a nie daje co mu akurat zbywa..
to samo jestem w stanie zaoferować osobie, która chciałaby się zaprzyjaźnić. Jestem osobą, która jak się zaprzyjaźnia to poniekąd " na zawsze", oddaną, lojalną. Potrafiącą wspierać. Ale też spokojną, nie palącą, raczej nie duszą towarzystwa. zawsze byłam raczej nieśmiała. Także, jeśli któraś z Was mnie tu znajdzie - to nich napisze na priv. Juz nie wiem gdzie szukać przyjaźni. W prac się nie udaje, na studiach sie nie udało. W internet trudno uwierzyc.. ale może

moje zainteresowania to m.in. fotografia, wystrój wnętrz w starym stylu, starocie, historia. mam też dużą potrzebę pomagania innym ( wolontariat).
__________________


Edytowane przez gabi79
Czas edycji: 2012-12-07 o 08:45
gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 11:18   #2
bmsaw
Przyczajenie
 
Avatar bmsaw
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Posłuchaj Gabi, nic na siłę..ja nigdy nie miałam szczęścia do prawdziwych przyjaciół, a tym bardziej do kobiet, każda była do czasu mojego dawania, z chwilą kiedy ja potrzebowałam ale tak na prawdę to w sumie nie było nikogo.. każdy tęskni za przyjażnią i tego nie da się ukryć lecz szukać na siłę nie ma co, lepiej mieć obok siebie tych co się ma i cieszyć się nimi takimi jakimi są z wadami i zaletami, ...

przyjjażń tak jak miłość zazwyczaj zjawia się po cichu, niepostrzeżenie, i nigdy z fanfarami na białym koniu, .. przecież prawdziwa przyjażń to jest miłość oczywiście inna miłość ponieważ przyjaciela, przyjaciółkę kocha się inaczej .. czasami ludzie deklarują przyjażń a w tzw praniu wychodzi inaczej, przyjażń to odpowiedzialność nie mniejsza i nie większa jak w miłości ..

Ja wiem, ludzie dają ogłoszenia matrymonialne, które owocują związkami małżeńskimi więc twoje ogłoszenie jest jak najbardziej naturalne ale nie masz obaw przed taką przyjażnią? internet jest tylko internetem, i nawet jeśli ktoś skorzysta z twojego ogłoszenia to jaka pewność czy potem w realu nie doznasz jeszcze większego bólu? ryzyko samo w sobie tak samo ryzyko dla osoby, ktora by zadeklarowała swoją przyjążń z tobą.. niejako randka w ciemno...

poczekaj cierpliwie na przyjaciółkę bo nie znasz dnia ani godziny kiedy możesz doznać w realu od kogoś pomocnej dłoni ot tak z głębi serca, i być może ta dłoń zaowocuje prawdziwą przyjażnią ..

życzę ci tego z całego serca bo przyjażń jest piękna, ta prawdziwa, a ta przychodzi po cichu .. pozdrawiam Bogusia z Warszawy
__________________
bmsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:26   #3
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy


Wszystko to bardzo ładne, co piszesz, ale czy nie jest tak, że prawdziwej, głębokiej przyjaźni nie można tak po prostu naleźć, napotkać? Wydaje mi się, że "zaznajomić się" można, a co z tego wyniknie, to dopiero w przyszłości się okaże... Taka głębsza przyjaźń wykluwa się z czasem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:28   #4
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Tak zdaję sobie sprawę z tego, lata znajomości powodują właśnie tę więź...
różne doświadczenia pokazują, czy można na siebie liczyć..
Na ten moment mojego życia wszelkie inne sposoby szukania zawiodły.. okazały się zwykłymi znajomościami (ja zaś wolę mieć tylko 2 przyjaciół, niż 10 znajomych i zero przyjaciół..)
Postanowiłam wprost napisać, że szukam przyjaciółki, bo być może ktoś też szuka i za jakiś czas odnajdzie ten post..
obecnie zauważyłam, że bardzo trudno jest o przyjaźń, ludzie się boją otworzyć, pokazać, że są samotni w głębi.. ja postanowiłam to tu napisać.. jeśli się uda, to super, jeśli nie, to trudno, ale myślę, że każdy sposób szukania jest dobry.. w życiu najgorsza jest bierność i narzekanie, i nie robienie nic, żeby zmienić istniejący stan rzeczy..
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 10:06   #5
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

A moze spotkamy sie na kawce?
Ja z Mhm0808 juz sie poznalam ( dzieki wizazowi ) i mam zalegle obiecane spotkanie...
9.09 mam egzamin wiec musze przysiasc ale po 9.09 mozemy umowic sie na kawke albo poszalec z kaloriami...
Jestesmy w miare podobnym wieku- choc ja jeszcze bez meza ale mysle ze sporo tematow ciekawych jest do obgadania- zycie jest tak roznorodne a nasze doswiadczenia tak inne ,ze zapewne mozna rozmawiac godzinami....A nuz poczujemy braterstwo dusz i bedzie w zyciu jeszcze piekniej i jeszcze ciekawiej...
Pozdrowionka
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 06:55   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
A moze spotkamy sie na kawce?
Ja z Mhm0808 juz sie poznalam ( dzieki wizazowi ) i mam zalegle obiecane spotkanie...
9.09 mam egzamin wiec musze przysiasc ale po 9.09 mozemy umowic sie na kawke albo poszalec z kaloriami...
Jestesmy w miare podobnym wieku- choc ja jeszcze bez meza ale mysle ze sporo tematow ciekawych jest do obgadania- zycie jest tak roznorodne a nasze doswiadczenia tak inne ,ze zapewne mozna rozmawiac godzinami....A nuz poczujemy braterstwo dusz i bedzie w zyciu jeszcze piekniej i jeszcze ciekawiej...
Pozdrowionka
Iwonko, trzymam kciuki 9.
I spoko, chętnie się spotkam w większym bądź mniejszym gronie, z tym, że co do podobnego wieku to hmmm... powiem tak: chciałabym być w wieku autorki wątku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:11   #7
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

oj tam,oj tam....o pare latek nie warto kruszyc kopii...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 08:05   #8
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

podoba mi sie wasze podejście , nie bede się wypowiadała na forum, bo wiele osób bedzie to negować. A co do wieku mhm0808 i autorki chyba nie jest źle dziewczyny
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:55   #9
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

oczywiscie ze nie...
Ale nie jest latwo....podobno mowia, ze zycie zaczyna sie po 40-tce....
pozyjemy -zobaczymy....jedno wiem, ze trzeba sie bardziej pilnowac- strasznie zwalnia przemiana materii a apetyt ten sam))))

ps. zdalam egzamin wiec jestem do dyspozycji....ale zalozycielka postu cos zamilkla....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:04   #10
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze nie...
Ale nie jest latwo....podobno mowia, ze zycie zaczyna sie po 40-tce....
pozyjemy -zobaczymy....jedno wiem, ze trzeba sie bardziej pilnowac- strasznie zwalnia przemiana materii a apetyt ten sam))))

ps. zdalam egzamin wiec jestem do dyspozycji....ale zalozycielka postu cos zamilkla....
gratulacje

To co? Kawka??? jestem głodna wieści kosmetologicznych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:08   #11
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Z tymi wiesciami to jestem troche "do tylu" przez to ze musialam zogniskowac sie na tym dosc ciezkim egzaminie ale moze jakies "newsy" bede miala)
Poczekajmy az dziewczyny sie odezwa- jesli beda milczaly to umowimy sie na naszych "starych smieciach"...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 09:21   #12
Maranta1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cześć Gabi J
Strzasznie żałuję, że nie jesteś z Wrocławia!! Ja podobnie jak Ty do dziś nie znalazłam prawdziwej bratniej duszy, siostrzanego porozumienia, matczynego zainteresowania i zrozumienia, ojcowskiego wsparcia i życzliwości (wstęp do definicji przyjaźni???). Również mam kochanego męża, który jest moim przyjacielem i partnerem, ale to jednak osobnik z Marsa, a czasem mam potrzebę pogadać szczerze, od serca z kimś z tej samej gliny. Niestety w czasach szkolnych nie nawiązałam z żadną dziewczyną głębszego kontaktu (a teraz uważam jest duużo trudniej), być może dlatego, że też nie jestem duszą towarzystwa, być może nieświadomie czymś zrażam do siebie ludzi, a może po prostu nie jestem ciekawą osobą. Mam wiele znajomych np. z pracy, ale jakoś każda jest zabiegana, ma swoje rodziny, swoje życie poza nią i już nie szuka kolejnych znajomości, a tym bardziej nie chce zgłębiać innej duszy. Każdy ma swoje dość hermetyczne życie. Zagadywałam, zapraszałam do siebie, proponowałam wyjście na piwo itp. ale jakoś dziwnie bez odzewu. Czuje się tolerowana, ale niezbyt lubiana mimo, że z nikim nie wchodzę w żadne zatargi, przeciwnie jestem uczynna itp.. tylko nie umiem zagadywać i prowadzić rozmów, a to zamyka drogę. Jestem jak kosmitka, której nikt nie widzi. To prawda, że w mieście pełnym ludzi można być samotnym i niezauważonym. Inaczej jest jak obserwuję na wsiach, gdzie każdy zagaduje do każdego, ciekawi się (często przesadnie) życiem drugiego człowieka. A w mieście? Można płakać w tramwaju czy leżeć na ulicy i nikogo to nie zainteresuje. Tak zwana ogolnie pojęta znieczulica.

Pozdrawiam serdecznie J
Maranta1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:28   #13
niezapominajka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

hej.
Dopiero dołączyłam do wizazu i mam identyczny problem, jak Twój
Mieszkam w warszawie od 2 tyg i kompletnie tu nikogo nie znam. Wyjechałam z pomorza i zostawiłam tam wszystko, ale przyjaźń urwała się wraz z moim wyjazdem.
Tyle była warta.
Teraz odczuwam dokładnie to samo, co Ty . Mam cudowną rodzinę, męża, dwoje dzieci. Jednak do pełni szczęścia brakuje mi bliskiej duszyczki, do pogadania o każdej porze dnia i nocy, o wszystkim.
Niby takie banalne życzenie, ale jakże trudne do zrealizowania w takim wielkim mieście.. Wszyscy zabiegani, mają już swoje życie, swoje sprawy. I jak tu poznać kogoś ??

Chwytam się więc internetu i wierzę, że w końcu znajdzie się ktoś po drugiej stronie
niezapominajka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:08   #14
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

chyba wszystkim "warszawiankom" doskwiera ten sam problem. Ja mimo, ze mieszkam tu juz od 10 lat tez go mam...
Moze dlatego, ze czas mam głównie w weekendy a i to nie we wszystkie?
Mam fajna prace, sporo wyzwań i częstych wyjazdów, ale czasem po pracy miło by było pojść sobie na jakieś babskie ploty... ekkhhh...

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2013-07-23 o 14:09 Powód: literówki
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:41   #15
anwa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Jakbym czytała swoje myśli
__________________
http://anwapisze.blogspot.com/
anwa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:01   #16
niezapominajka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

hej dziewczyny!
To może trzeba coś wreszcie z tym zrobić i ustalić jakiś wstępny termin spotkania
Ja jestem otwarta na takie propozycje, choć z czasem też u mnie kiepsko. Mąż pracuje, dzieci ..
Wierzę jednak, że dla chcącego nic trudnego ...

Samotne w wielkim mieście, cierpiące na brak babskiego towarzystwa i czasu na spotkania w realu, piszcie na priv.
niezapominajka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 15:05   #17
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Hej! Można dołączyć?
Ja wprawdzie warszawianką jestem od urodzenia (właściwie to "pod-warszawianką" ), ale i mi czasem brakuje babskiego towarzystwa
Jakoś cicho na tym wątku, jest tu kto?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:04   #18
niezapominajka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Hej! Można dołączyć?
Ja wprawdzie warszawianką jestem od urodzenia (właściwie to "pod-warszawianką" ), ale i mi czasem brakuje babskiego towarzystwa
Jakoś cicho na tym wątku, jest tu kto?
Faktycznie, straszny marazm nastał... może to wakacje....
Ja cierpię na ciągły brak babskiego towarzystwa, tak więc jakbyś miała ochotę, to pisz śmiało. Może na początek poklikamy sobie chociaż na gg? Zawsze to jakiś kontakt...
niezapominajka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 23:04   #19
raskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Dziewczyny,
mnie również brakuje babskiego towarzystwa. Mieszkam w Warszawie od 6 lat, mam faceta, ale wiecie jak to jest z facetami...
Udało Wam się spotkać, nawiązać ze sobą kontakt? Chętnie się dołączę, jestem w podobnym wieku, rocznik 82

Pozdrawiam
raskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 00:08   #20
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez niezapominajka34 Pokaż wiadomość
Faktycznie, straszny marazm nastał... może to wakacje....
Ja cierpię na ciągły brak babskiego towarzystwa, tak więc jakbyś miała ochotę, to pisz śmiało. Może na początek poklikamy sobie chociaż na gg? Zawsze to jakiś kontakt...
Ja rzadko bywam na necie, więc na klikanie na gg w ogóle nie mam czasu. Już łatwiej byłoby mi powymieniać trochę maili Albo po prostu się spotkać
Ja mieszkam pod Wawą, ale spotkanie w Warszawie nie jest dla mnie problemem, byle byłoby to po lewej stronie Wisły (a najlepiej Ochota, Wola lub ew. Śródmieście) żebym nie musiała za daleko jechać. Jestem w ciąży i wolę za dużo się nie przemieszczać
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:00   #21
niezapominajka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez raskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
mnie również brakuje babskiego towarzystwa. Mieszkam w Warszawie od 6 lat, mam faceta, ale wiecie jak to jest z facetami...
Udało Wam się spotkać, nawiązać ze sobą kontakt? Chętnie się dołączę, jestem w podobnym wieku, rocznik 82

Pozdrawiam

Czyli jesteśmy już 3
Śmiało możemy poszukać terminu, który będzie każdej pasował i nie widzę powodu, dla którego miałybyśmy się nie spotkać jak najszybciej
niezapominajka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:57   #22
nikusia1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Szukam przyjaciółki Szczecinek i okolice :)

Szukam Przyjaciółki z okolic Szczecinka (zachodniopomorskie)gg 7583558
nikusia1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:26   #23
MorguetteVonTotten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

witam,
no i jak, udało się spotkać?
a jeśli tak to czy na następne spotkanie można by się przyłączyć?
MorguetteVonTotten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:47   #24
Platforma Babska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Hej, Wszystkie kobietki zapraszam serdecznie na poniższego linka:

http://platformababska.bloog.pl/

Aga
Platforma Babska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:30   #25
ania.11
Przyczajenie
 
Avatar ania.11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Hej! Ja również cierpię na brak babskiego towarzystwa Mam faceta, ale chętnie poznam koleżankę/i do babskich pogaduszek, wypadów na kawkę/herbatkę itp. (jeszcze fajniej jakby znajomość w przyjaźń się przerodziła - ale czas pewnie pokaże, czy to jest możliwe, bo na siłę się nie da przyjaźni znaleźć ) W Warszawie mieszkam od lipca 2013 r., natomiast pracuję tu od kilku lat, jednakże nie mam zbyt wielu znajomych i brakuje mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać na różne tematy, wyskoczyć czasem na jakieś zakupy itp... wiadomo jest facet, ale jak to z facetami bywa - czasem ciężko z nimi pogadać na niektóre, szczególnie babskie tematy... ps. rocznik 83.
ania.11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 23:25   #26
eden_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Gabi - jesteś? a moze bysmy spróbowały jakoś się powymieniać chocby informacjami na temat swojego hobby - ja tez lubie historię, ale sztuki - troche zawodowo tu dzialam. moze, moze? Moj rocznik 1976 wiec chyba zblizony... odezwij sie prosze!
eden_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 00:25   #27
dorota2585
Przyczajenie
 
Avatar dorota2585
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z Krainy Czarów
Wiadomości: 24
GG do dorota2585
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cześć dziewczyny!!

Również poszukuję przyjaciółki/ek . Te ostatnie które były okazały się nic nie warte ... niestety. Mam nadzieję to zmienić . Mam wspaniałego faceta z którym mieszkam w Warszawie od ponad dwóch lat, kota ale czuje się samotna bo brakuje mi babskiego towarzystwa. Jestem rocznik 85.


Pozdrawiam Was dziewczyny i zapraszam do kontaktu
dorota2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 14:03   #28
rosselini
Przyczajenie
 
Avatar rosselini
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

dorota2585 ja także poszukuję kumpelki. Moja "przyjaciółka" też okazała się być nikim. Jestem rocznik 88. Osoby cierpiące na deficyt babskiego towarzystwa- zapraszam
__________________

28.02.2005

6.12.2008

18.08.2012
rosselini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:04   #29
mila_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Witajcie. Jestem tutaj nowa i trafiłam przez zupełny przypadek, gdyż podobnie jak Wy, dziewczyny, poszukuję bratniej duszy. Jestem mężatką z kilkuletnim stażem i mamą prawie 8 mies. synka. W Wawie mieszkam od ok. 6 lat. Pochodzę w WLKP. Mam jedną, może dwie koleżanki, ale nie widziałyśmy się wieki. Tak naprawdę gdyby nie dziecko to nie miałabym do kogo ust otworzyć. Czuję się samotna. Kobietki w podobnej sytuacji proszę o kontakt.
mila_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 01:19   #30
dorota2585
Przyczajenie
 
Avatar dorota2585
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z Krainy Czarów
Wiadomości: 24
GG do dorota2585
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez mila_1983 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem tutaj nowa i trafiłam przez zupełny przypadek, gdyż podobnie jak Wy, dziewczyny, poszukuję bratniej duszy. Jestem mężatką z kilkuletnim stażem i mamą prawie 8 mies. synka. W Wawie mieszkam od ok. 6 lat. Pochodzę w WLKP. Mam jedną, może dwie koleżanki, ale nie widziałyśmy się wieki. Tak naprawdę gdyby nie dziecko to nie miałabym do kogo ust otworzyć. Czuję się samotna. Kobietki w podobnej sytuacji proszę o kontakt.
Hej hej . Fajnie, że tutaj zajrzałaś. Miło mi będzie Cię poznać .

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez rosselini Pokaż wiadomość
dorota2585 ja także poszukuję kumpelki. Moja "przyjaciółka" też okazała się być nikim. Jestem rocznik 88. Osoby cierpiące na deficyt babskiego towarzystwa- zapraszam
Hej . Mi brakuje i to bardzo bo w sumie z facetem ciężko się gada o modzie, kosmetykach itd itp i babskich problemach które rozumieją tylko kobiety . Zatem fajnie będzie Cię poznać .
dorota2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-22 23:57:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.