Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-09, 12:17   #31
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax
Nie wiem Kasiu czy Ty potrafiłabyś się bawić i żartować, gdyby tłum wizażanek napadł na Ciebie, (bo niestety tak to wyglądało). Tłumaczenie, że Wy tylko chciałyście jej pokazać, uświadomić, że źle ujęła informację nt swojego pochodzenia jest naprawdę niezrozumiałe, bo można to było zrobić jednym, dobrze sformułowanym postem. Odpowiedzi Paris stały się agresywne i nieprzyjemne dopiero po tym jak wmówiłyście jej, że domaga się ukłonów i przywilejów.Przynajmniej dla mnie tak to wyglądało.

edit: coś długo pisałam tego posta, a w międzyczasie pojawił się post Lexie, która ujęła dużo lepiej to co ja chciałam napisać
Nie wiem czemu teraz hurtem wszyscy piszą o napaści, spokojnie, bez przesady!

Czytając tamten wątek widać, że parę osób ( w tym ja, zanim opuściłam dyskusję) napisało jej normalnie, że nikt nie śmieje się z jej pochodzenia, tylko nie odpowiada nam sposób przekazu i jej podejście.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:21   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Nie mogę się z Wami zgodzić

Wg mnie kluczowy powinien być regulami - jeżeli ktoś go nie łamie, nie ponosi konsekwencji, jeżeli ktoś "nie wytrzymuje" i łamie - ponosi konsekwencje.
Inne podejście jest dla mnie kompletne niezrozumiałe, a Twoje słowa, Złośliwcze "...od tej chwili będę traktować równie surowo obie strony, ze szczególnym uwzględnieniem osób podkręcających temperaturę dyskusji." są wg mnie dość niebezpieczne, bo to sfomułowanie jest wyjątkowo nieostre i uznaniowe. W zasadzie każda ironiczna, lekko złośliwa wypowiedź, wyrażenie dezaprobaty może być pod to podciągnięte.
Przy takiej polityce każdy będzie się bał skrytykować nawet bezdennie głupiego posta.
Wg mnie to powinno być proste - jeżeli coś piszesz, licz się z tym, że nie każdemu się to spodoba, ale dopóki nie łamie się regulaminu wszystko powinno być w porządku, w końcu forum to miejsce DYSKUSJI i nie zawsze musi tu być słodziutko, nie w każdej wypowiedzi muszą się znajdować całujące emotki.


Co do tamtego wątku - też się nie zgadzam, uważam, że to problem Paris, że nie ma poczucia humoru na swój temat, pisała w taki a nie inny sposób, pisała głupoty - i parę osób jej to wytknęło. Jej reakcja była niedopuszczalna. Nikt wg mnie regulaminu nie złamał (oprócz jej samej). Wyraziłam swoje zdanie na temat prowokacji - jeżeli ktoś pisząc coś nie łamie regulaminu, to problemem adresata jest to, by też go nie złamać i nie uznaję stwierdzenia, że go poniosło. Jeżeli ktoś reaguje tak impulsywnie, niech ponosi konsekwencje.
Nie umiem np znaleźć wypowiedzi, gdzie Lovisa obraża inteligencję Paris, a przecież dostała ostrzeżenie
Masz prawo do opinii, że moje moderowanie jest bardzo rozmyte i uznaniowe. Podobnie ja mam prawo do tego, żeby interpretować powtarzalne zachowania niektórych z Was tak, jak na to moim zdaniem zasługują.

Jeśli uważasz, że powinno to mieć odzwierciedlenie w regulaminie, zaproponuj proszę treść takiego zapisu. Zastanowię się nad dodaniem odpowiedniej formuły.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:26   #33
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Nie wiem czemu teraz hurtem wszyscy piszą o napaści, spokojnie, bez przesady!

Czytając tamten wątek widać, że parę osób ( w tym ja, zanim opuściłam dyskusję) napisało jej normalnie, że nikt nie śmieje się z jej pochodzenia, tylko nie odpowiada nam sposób przekazu i jej podejście.
Zgadzam się, że parę osób napisało "normalnie" jak to nazywasz, ale wiele postów typu "całuję rączki", "padam do nóżek" niczego do dyskusji (jeśli można ją tak nazwać) nie wniosło, a tylko podniosło temperaturę, możesz się oczywiście z tym nie zgadzać, ale ja uważam, że miało to na celu sprowokowanie Paris. Najgorsze jest to, że coraz więcej takich wątków się przewija, gdzie wizażanki poprawiają sobie humory tworząc widowisko kosztem kogoś innego
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:27   #34
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax
Nie wiem Kasiu czy Ty potrafiłabyś się bawić i żartować, gdyby tłum wizażanek napadł na Ciebie, (bo niestety tak to wyglądało). Tłumaczenie, że Wy tylko chciałyście jej pokazać, uświadomić, że źle ujęła informację nt swojego pochodzenia jest naprawdę niezrozumiałe, bo można to było zrobić jednym, dobrze sformułowanym postem. Odpowiedzi Paris stały się agresywne i nieprzyjemne dopiero po tym jak wmówiłyście jej, że domaga się ukłonów i przywilejów.Przynajmniej dla mnie tak to wyglądało.

edit: coś długo pisałam tego posta, a w międzyczasie pojawił się post Lexie, która ujęła dużo lepiej to co ja chciałam napisać
tak, potrafiłabym się śmiać, jeśli nie miałabym takiego dystansu do samej siebie napewno n ie wchodziłabym na forum, a raczej jego dział, w którym rozmowa może potoczyć się w każdą stronę

no i NIE NAPADŁYŚMY NA NIĄ
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:27   #35
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Nie wiem czemu teraz hurtem wszyscy piszą o napaści, spokojnie, bez przesady!

Czytając tamten wątek widać, że parę osób ( w tym ja, zanim opuściłam dyskusję) napisało jej normalnie, że nikt nie śmieje się z jej pochodzenia, tylko nie odpowiada nam sposób przekazu i jej podejście.
bo słowa "napaść", "złośliwość" i wszelkie pochodne sa ostatno modne


czytałam wątek dosłownie kilka razy, nie zauważyłam tam z mojej strony napaści do czasu, aż szanowna Paris nie zaczęła sobie czegoś życzyć-lub-nie-życzyć

no sory, ale nie ja jej powiedziałam, że nie mam ochoty na czytanie jej wypocin


co do :
{quote=Zło]
Chciałbym to napisać czystym i otwartym tekstem - widzimy, że w gorących, nagonkowych wątkach przewija się stała grupa osób, których z kolei nie widać praktycznie poza takimi konfliktowymi tematami.[/quote] no tak, nie widać, a może żadko bywałeś na innych? nie jest to cale z mojej strony ironia czy złośliwość

ale zauważ, że TE osoby, mają jakąś tam liczbę postów i uwierz mi ta liczba nei została nabita w TYCH wątkach

co więcej, te osoby są jednymi z tych, które najczęśćiej przypominają o wyszukiwarce, nie tym forum, i podobnych sprawach, nie wiem czy tak fajnie by było bez tego,
ba, osoby te również bardzo często przypominają, że 'moderator tez człowiek' 'doktor też człowiek' itp - no ale ich nie widać nigdzie poza problemowymi wątkami oj Zło
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:30   #36
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Nie mogę się z Wami zgodzić

Wg mnie kluczowy powinien być regulami - jeżeli ktoś go nie łamie, nie ponosi konsekwencji, jeżeli ktoś "nie wytrzymuje" i łamie - ponosi konsekwencje.
Inne podejście jest dla mnie kompletne niezrozumiałe, a Twoje słowa, Złośliwcze "...od tej chwili będę traktować równie surowo obie strony, ze szczególnym uwzględnieniem osób podkręcających temperaturę dyskusji." są wg mnie dość niebezpieczne, bo to sfomułowanie jest wyjątkowo nieostre i uznaniowe. W zasadzie każda ironiczna, lekko złośliwa wypowiedź, wyrażenie dezaprobaty może być pod to podciągnięte.
Przy takiej polityce każdy będzie się bał skrytykować nawet bezdennie głupiego posta.
Wg mnie to powinno być proste - jeżeli coś piszesz, licz się z tym, że nie każdemu się to spodoba, ale dopóki nie łamie się regulaminu wszystko powinno być w porządku, w końcu forum to miejsce DYSKUSJI i nie zawsze musi tu być słodziutko, nie w każdej wypowiedzi muszą się znajdować całujące emotki.


Co do tamtego wątku - też się nie zgadzam, uważam, że to problem Paris, że nie ma poczucia humoru na swój temat, pisała w taki a nie inny sposób, pisała głupoty - i parę osób jej to wytknęło. Jej reakcja była niedopuszczalna. Nikt wg mnie regulaminu nie złamał (oprócz jej samej). Wyraziłam swoje zdanie na temat prowokacji - jeżeli ktoś pisząc coś nie łamie regulaminu, to problemem adresata jest to, by też go nie złamać i nie uznaję stwierdzenia, że go poniosło. Jeżeli ktoś reaguje tak impulsywnie, niech ponosi konsekwencje.
Nie umiem np znaleźć wypowiedzi, gdzie Lovisa obraża inteligencję Paris, a przecież dostała ostrzeżenie

j również zapytam:
gdzie Lovisa obraziła inteligencję Paris ??
[bo o siebie nei będę pytać, bo zapewne coś się znajdzie, zawsze jak chcesz to znajdziesz, trzeba tylko dobrze szukać ]
bardzo bym prosiła o zacytowanie słów Lovisy odnośnie inteligencji Paris
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:34   #37
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax
Zgadzam się, że parę osób napisało "normalnie" jak to nazywasz, ale wiele postów typu "całuję rączki", "padam do nóżek" niczego do dyskusji (jeśli można ją tak nazwać) nie wniosło, a tylko podniosło temperaturę, możesz się oczywiście z tym nie zgadzać, ale ja uważam, że miało to na celu sprowokowanie Paris. Najgorsze jest to, że coraz więcej takich wątków się przewija, gdzie wizażanki poprawiają sobie humory tworząc widowisko kosztem kogoś innego

a przepraszam, gdzie jest napisane, ż wątki i posty na plotkowym muszą coś wnosić do dyskusji?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 12:35   #38
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

1. 1. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty bedą natychmiastowo usuwane.

6. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione.

7. W dyskusji odnoś się do tematu i wypowiedzi, nie dyskutuj na temat swoich adwersarzy. Personalne wycieczki pod adresem inteligencji, wykształcenia i pochodzenia adwersarzy są tutaj bardzo źle widziane.


To istniejące punkty regulaminu i wg mnie one wystarczają, gdyby wszyscy się do nich stosowali, nie mielibyśmy banów. Z drugiej strony uważam, że nie można karać kogoś, kto regulaminu nie łamie.
Nie wiem za bardzo, co mogłoby być dopisane, zakaz zwracania uwagi
Rozumiem, że chodzi o drwiny, ale przecież tu linia jest cieniutka. Nie uważam, by można było kogoś karać za uporczywe wypowiadanie się w kontrowersyjnych wątkach, w końcu dopóki nie jest zamknięty, można to robić.

Jeżeli dobrze rozumiem intencje admina chodziłoby o coś w rodzaju zakazu uporczywych, powtarzających się w danym wątku drwin, kpin i złośliwości?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:39   #39
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Jeżeli dobrze rozumiem intencje admina chodziłoby o coś w rodzaju zakazu uporczywych, powtarzających się w danym wątku drwin, kpin i złośliwości?
Tak, dobrze mnie rozumiesz
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:41   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Tak, dobrze mnie rozumiesz
A co z żartami, które nikogo nie obrażają? Rozumiem, że są dozwolone?

Chodzi mi o te wątki, gdzie połowę albo i większość zajmują żarty
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:42   #41
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Mozna bylo sie tego spodziewac ,za zacznie sie wątek na temat wątku w ktorym ktos cos, co sie komus nie spodobalo.

Watki tego typu zalatuja calowniem w tyłek czego nie znosze ,i traktowaniem wizazu jako stronki calkowicie cukierkowej gdzie oprócz wanilii nie czuc nic innego.

Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ,mnie wypowiedzi Paris zalatywaly królewną ,pokrzywdzoną przez los bo koń od karocy jej zdechł ,mogla to napisac w normalny sposob a nie jakies niedomówienie,ehy i ahy.traktujac sprawe w sposb tak powazny ,nie mogło sie nie obudzic w niektorych z nas to wężowate poczucie humoru-moje ulubione choc owszem bolesne

Mialam nadzieje ze watek rozwinie sie w fajna strone o przodkach gdzie i ja mogłabym opisac swoja historie rodziny ,a tak sorry nie dowiecie sie o mojej krwi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 12:46   #42
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a przepraszam, gdzie jest napisane, ż wątki i posty na plotkowym muszą coś wnosić do dyskusji?
Skoro zostałam wywołana do tablicy do chętnie odpowiem pytaniem na pytanie, bo widzę, że nastąpiła tu nadinterpretacja mojej wypowiedzi.

A przepraszam gdzie ja napisałam, że wątki i posty muszą coś wnosić do dyskusji?

Napisałam jak z mojego punktu widzenia wyglądało rozwinięcie tematu o księżniczkach. Nie podobała mi się ta nagonka(wg mnie była to nagonka, Ty możesz nazywać to inaczej) na Paris - moje prawo. Tobie się podobała, więc się w tym wątku udzielałaś - Twoje prawo. Jak dla mnie EOT
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:47   #43
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez paula78
Mozna bylo sie tego spodziewac ,za zacznie sie wątek na temat wątku w ktorym ktos cos, co sie komus nie spodobalo.

Watki tego typu zalatuja calowniem w tyłek czego nie znosze ,i traktowaniem wizazu jako stronki calkowicie cukierkowej gdzie oprócz wanilii nie czuc nic innego.

Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ,mnie wypowiedzi Paris zalatywaly królewną ,pokrzywdzoną przez los bo koń od karocy jej zdechł ,mogla to napisac w normalny sposob a nie jakies niedomówienie,ehy i ahy.traktujac sprawe w sposb tak powazny ,nie mogło sie nie obudzic w niektorych z nas to wężowate poczucie humoru-moje ulubione choc owszem bolesne
koń zdechł i szkoda że nie ma bali, boja za tym "tęsknię" achh, a pieniążki spadłyby ze spadku i nie wmówicie mi że spadek nei bierze się od tak, z niką


może dodajmy do regulaminu : zabrania się cyt. "wężowatego poczucia humoru" to załatwi sprawę Zło, nie sądzisz? bo o to Ci właśnie chodzi

tylko wtedy wszystkie Wizażanki, które kiedykolwiek taki właśne humor okazały powinny dostac wpis, [czyt. nadal jestem ciekawa w którym miejscu Lovisa obraziła Paris ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:53   #44
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez paula78
Watki tego typu zalatuja calowniem w tyłek czego nie znosze ,i traktowaniem wizazu jako stronki calkowicie cukierkowej gdzie oprócz wanilii nie czuc nic innego.
wanilia wcale nie musi byc cukierkowa
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:55   #45
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
koń zdechł i szkoda że nie ma bali, boja za tym "tęsknię" achh, a pieniążki spadłyby ze spadku i nie wmówicie mi że spadek nei bierze się od tak, z niką


może dodajmy do regulaminu : zabrania się cyt. "wężowatego poczucia humoru" to załatwi sprawę Zło, nie sądzisz? bo o to Ci właśnie chodzi

tylko wtedy wszystkie Wizażanki, które kiedykolwiek taki właśne humor okazały powinny dostac wpis, [czyt. nadal jestem ciekawa w którym miejscu Lovisa obraziła Paris ]
Też nie wiem, a jestem ciekawa, sama nie widzę takiego postu Lovisy, a chciałabym też "na przykładzie" zobaczyć jakie posty mają być niedopuszczalne

Co do tego "wężowatego...." to znów nieostre Co np z lekko ironiczną, ale nie obraźliwą, pojedynczą wypowiedzią?
Wydaje mi się, że nawet ten " zakaz uporczywych, powtarzających się w danym wątku drwin, kpin i złośliwości" jest już bardziej konkretny.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:57   #46
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax
Skoro zostałam wywołana do tablicy do chętnie odpowiem pytaniem na pytanie, bo widzę, że nastąpiła tu nadinterpretacja mojej wypowiedzi.

A przepraszam gdzie ja napisałam, że wątki i posty muszą coś wnosić do dyskusji?

Napisałam jak z mojego punktu widzenia wyglądało rozwinięcie tematu o księżniczkach. Nie podobała mi się ta nagonka(wg mnie była to nagonka, Ty możesz nazywać to inaczej) na Paris - moje prawo. Tobie się podobała, więc się w tym wątku udzielałaś - Twoje prawo. Jak dla mnie EOT

o tu np:
Cytat:
Napisane przez irkax
Zgadzam się, że parę osób napisało "normalnie" jak to nazywasz, ale wiele postów typu "całuję rączki", "padam do nóżek" niczego do dyskusji (jeśli można ją tak nazwać) nie wniosło, a tylko podniosło temperaturę, możesz się oczywiście z tym nie zgadzać, ale ja uważam, że miało to na celu sprowokowanie Paris. Najgorsze jest to, że coraz więcej takich wątków się przewija, gdzie wizażanki poprawiają sobie humory tworząc widowisko kosztem kogoś innego
to było na forum PLOTKOWE hello, Plotkowe


"nagonka" kolejne słowo na topie



oczywiście mozna mi zarzucić nadinterpretacje, ale co innego robisz ty? [nie mialam zamiaru sprowokowac Paris ani nie daj boże robić widowiska
od dziś przestaję wchodzić na wątki z dużą ilością wpisów/dużą ilością czytających
a jeśli już jakoś tam zablakam sie to pozostawiam po sobie góra jeden wpis typu "jak dla mnie wątek powinien zostać zamkniety" który wniesie baardzo dużo
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:04   #47
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Złośnica81

Co do tego "wężowatego...." to znów nieostre Co np z lekko ironiczną, ale nie obraźliwą, pojedynczą wypowiedzią?
a to taka tez jest zabroniona?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:05   #48
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie rozumiem, skąd założenie, że wczoraj tylko Paris dostała wpis do Pamiętnika.
O przepraszam Złosiu, zwracam honor, sprawdziłam wczoraj pamiętnik tylko jednej z wizażanek biorącej dość żywy udział w tej dyskusji i u niej wpisu nie ma. Teraz zobaczyłam że wpisy są w pamiętniku Kasi i Lovisy.

Na wizażu jest kilka osób, które praktycznie nie wypowiadają się w normalnych wątkach, za to zawsze są tam gdzie jest jakaś afera lub też choć drobna wymiana zdań. Jednym słowem są zawsze tam, gdzie można podkręcić ciśnienie. Taka wataha wilczyc, która wyczuje padlinę i leci momentalnie na złamanie karku. Motyw pastwienia się nad ofiarą uważam za wyjątkowo obrzydliwy. Uważam, że takie dolewanie oliwy do ognia powinno być w jakiś sposób piętnowane. To nie jest zjawisko przejściowe, jak ma nadzieję Lexie, to już trwa od dość długiego czasu. I chyba rośnie w siłę.

Nikt chyba nie ma zamiaru wprowadzać cenzury - ja sama byłabym pierwszą osobą do bana, bo jestem coraz bardziej złośliwa i nie pozostaję obojętna jak ktoś mi rękawicą rzuci w pysk - też potrafię wymyśleć celne acz jadowite riposty. Ale na wizażu staram się przede wszystkim wypowiadać sensownie na wszystkie tematy, unikam wątków zapalnych, bo nie znoszę pyskówek. Ale są wśród nas osoby które gustują tylko i wyłącznie w takich wątkach. I coś by warto z tym zrobić.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:09   #49
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

a po co tak krążyć wokół "jest kilka takich wizażanek" nie lepiej podać o kim się myśli ? bo niektóre mogą nie mieć pojęcia że są jedynmi z tych właśnie, które tylko i wyłącznie, podkreślam, tylko i wyłącznie przebywają na tychże wątkach i się pastwią nad innymi

a i pozdrawiam Paraoks_69, świetny nick, naprawdę
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 13:12   #50
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
o tu np:
to było na forum PLOTKOWE hello, Plotkowe


"nagonka" kolejne słowo na topie



oczywiście mozna mi zarzucić nadinterpretacje, ale co innego robisz ty? [nie mialam zamiaru sprowokowac Paris ani nie daj boże robić widowiska
od dziś przestaję wchodzić na wątki z dużą ilością wpisów/dużą ilością czytających
a jeśli już jakoś tam zablakam sie to pozostawiam po sobie góra jeden wpis typu "jak dla mnie wątek powinien zostać zamkniety" który wniesie baardzo dużo
Ojej No i tak teraz będziemy dyskutować, więc ten jeszcze ostatni raz odpowiem:
1. napisałam, że "nie wniosła", a nie " nie wniosła, a musi wnosić" - wg mnie tu zupełnie coś innego, więc po co to wcześniejsze pytanie?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a przepraszam, gdzie jest napisane, ż wątki i posty na plotkowym muszą coś wnosić do dyskusji?
2. Dlaczego mój pierwszy post odczytałaś jako atak na Ciebie? (jeśli nie to dlaczego cały czas odnosisz się do moich wypowiedzi tak, jak gdybym to własnie Tobie coś zarzucała? ) W tym wątku wzięło udział parę osób, które nawet nie próbowały wytłumaczyć Paris, w którym miejscu wyraziła się źle, a zamiast tego podgrzewały atmosferę. Z tego co zauważyłam, Ty przez jakiś czas próbowałaś jej jednak wskazać, gdzie popełniła błąd, więc naprawdę nie rozumiem dlaczego uważasz, że chodziło mi o Ciebie

3.
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
"nagonka" kolejne słowo na topie
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
bo słowa "napaść", "złośliwość" i wszelkie pochodne sa ostatno modne
Tak jest!! uwielbiam być modna i na topie
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:19   #51
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax
Ojej No i tak teraz będziemy dyskutować, więc ten jeszcze ostatni raz odpowiem:
1. napisałam, że "nie wniosła", a nie " nie wniosła, a musi wnosić" - wg mnie tu zupełnie coś innego, więc po co to wcześniejsze pytanie?



2. Dlaczego mój pierwszy post odczytałaś jako atak na Ciebie? (jeśli nie to dlaczego cały czas odnosisz się do moich wypowiedzi tak, jak gdybym to własnie Tobie coś zarzucała? ) W tym wątku wzięło udział parę osób, które nawet nie próbowały wytłumaczyć Paris, w którym miejscu wyraziła się źle, a zamiast tego podgrzewały atmosferę. Z tego co zauważyłam, Ty przez jakiś czas próbowałaś jej jednak wskazać, gdzie popełniła błąd, więc naprawdę nie rozumiem dlaczego uważasz, że chodziło mi o Ciebie

3.
Tak jest!! uwielbiam być modna i na topie
1) ja również podążam za modą i zaczynam coraz bardizej nadinterpretować
2) napisałaś w jednym z postów "kasiu" więc sądziłam, że to do mnie, no chbya że jest tu jeszcze jakas Kasia o której nei wiem [tzn. obecna w tym wątku]
3)


zaraz ktoś mi zarzuci że i ten wątek stanie się przeze mnie rozjudzony i trzeba go zamknąć
zaczynam odliczanie [zero złośliwości, żeby czasem ktoś mylnie nie odczytał moich słów]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:31   #52
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
co więcej, te osoby są jednymi z tych, które najczęśćiej przypominają o wyszukiwarce, nie tym forum, i podobnych sprawach, nie wiem czy tak fajnie by było bez tego,
ba, osoby te również bardzo często przypominają, że 'moderator tez człowiek' 'doktor też człowiek' itp - no ale ich nie widać nigdzie poza problemowymi wątkami oj Zło
i w zwiazku z tym maja byc bezkarne? i kara moze je ominac? (bo ja tak to odebralem)


czytajac tamten watek na poczatku odnosilem wrazenie ze chcecie Paris wytlumaczyc co zle powiedziala, ale pozniej to przerodzilo sie w pyskowke pod tytulem "moje na wierzchu" i moim zdaniem jesli ktos notorycznie uczestniczy w takich pyskowkach powinien poniesc konsekwencje w postaci Bana, na poczatek tymczasowego a jesli nie zadziala to stalego, bo naprawde czytanie tego do przyjemnych i zabawnych nie nalezy.


Zaraz moge uslyszec "nie musiales tego czytac" moja odpowiedzia na taki tekst bedzie to ze mialem nadzieje ze z kazda kolejna strona klotnia ustanie i przeczytam wkoncu cos ciekawego o kogos pochodzeniu, niestety przeliczylem sie
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:36   #53
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Zajrzalam dzisiaj na techniczne i tylko dlatego przeczytalam ten watek o ksiezniczkach. Wiecie co, zniesmaczylam sie szczerze mowiac... Rozumiem jak bardzo niektore osoby chcialy uswiadomic Paris, ze byc moze jej pochodzenie nie jest tak chlubne jak ona uwaza, ale chyba wszystko powinno miec swoje granice. Te wszystkie zlosliwosci "padam do nozek", "caluje raczki", byly chyba zbedne Tez zauwazylam, ze istnieje grupka osob, ktora za punkt honoru stawia sobie odezwanie sie w jak najardziej ironiczny sposob w kazdym watku, ku uciesze gawiedzi
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:39   #54
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
1) ja również podążam za modą i zaczynam coraz bardizej nadinterpretować


Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
2) napisałaś w jednym z postów "kasiu" więc sądziłam, że to do mnie, no chbya że jest tu jeszcze jakas Kasia o której nei wiem [tzn. obecna w tym wątku]
Tak pierwszy post był do Ciebie, ale nie chciałam, żebyś odebrała go jak atak.
Kolejne posty to już odpowiedzi na niektóre fragmenty wypowiedzi Twoich i posta Złośnicy - ale nie chodziło mi w nich konkretnie o Ciebie, ale raczej o "całokształt" tamtego wątku
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:40   #55
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
i w zwiazku z tym maja byc bezkarne? i kara moze je ominac? (bo ja tak to odebralem)

n
ie wiem, może ty bys takiego czegoś oczekiwał, nie ja

nadinterpretujesz

chodziło raczej o pokazanie faktu, że dane osoby nei przesiadują tylko i wyłącznie na TYCH wątkach, jak to niektórzy podkreślają,

i często bez tych właśnie osób ciężko byłoby sobie poradzić, bo wszelkie osoby niezaznajomione z wyszukiwarką czy też oczekujące natychmiastowej odpowiedzi zalały by forum wyzwiskami i płaczem bo nikt im nie pomógł

zacznij ty uświadamiać ludzi o wyszukiwarce i o tym że np doktor tez człowiek to wtedy pogadamy na temat jak bardzo to jest ważne dla zachowania jakiegokolwiek porządku, a zapoewniam, czasami jad poleci z Twoich ust i nie jestem pewna czy nie "większy" niż z moich, Tygrysiątku
Cytat:
czytajac tamten watek na poczatku odnosilem wrazenie ze chcecie Paris wytlumaczyc co zle powiedziala, ale pozniej to przerodzilo sie w pyskowke pod tytulem "moje na wierzchu" i moim zdaniem jesli ktos notorycznie uczestniczy w takich pyskowkach powinien poniesc konsekwencje w postaci Bana, na poczatek tymczasowego a jesli nie zadziala to stalego, bo naprawde czytanie tego do przyjemnych i zabawnych nie nalezy.


Zaraz moge uslyszec "nie musiales tego czytac" moja odpowiedzia na taki tekst bedzie to ze mialem nadzieje ze z kazda kolejna strona klotnia ustanie i przeczytam wkoncu cos ciekawego o kogos pochodzeniu, niestety przeliczylem sie
brawo, prawidłowe odniosłeś wrażenie, nei moja wina że do adresata nie dotarło

to dlaczego sam nei zadałeś Paris KONKRETNEGO pytania odnośnie korzeni i nie drążyłeś tego? taki ciekawy byłeś przecież
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:49   #56
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez irkax



Tak pierwszy post był do Ciebie, ale nie chciałam, żebyś odebrała go jak atak.
Kolejne posty to już odpowiedzi na niektóre fragmenty wypowiedzi Twoich i posta Złośnicy - ale nie chodziło mi w nich konkretnie o Ciebie, ale raczej o "całokształt" tamtego wątku
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne
spoko, ja mam duży dystans do własnej osoby i nie odbieram każdego mocniejszego wyrazu jak atak, czy tez każdego odniesienia sie do mojego postu jako kolejny atak,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:52   #57
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Zajrzalam dzisiaj na techniczne i tylko dlatego przeczytalam ten watek o ksiezniczkach. Wiecie co, zniesmaczylam sie szczerze mowiac... Rozumiem jak bardzo niektore osoby chcialy uswiadomic Paris, ze byc moze jej pochodzenie nie jest tak chlubne jak ona uwaza, ale chyba wszystko powinno miec swoje granice. Te wszystkie zlosliwosci "padam do nozek", "caluje raczki", byly chyba zbedne Tez zauwazylam, ze istnieje grupka osob, ktora za punkt honoru stawia sobie odezwanie sie w jak najardziej ironiczny sposob w kazdym watku, ku uciesze gawiedzi
a mam pytanie: skoro słowa <padam do nóżek> <całuję rączki> i wszelkie podobne uważacie za tak obraźliwe i karygodne, to dlaczego tylko ja i Lovisa dostałyśmy "upomnienie"?

nie "żądam" wcale wpisów dla tamtych osób także, ale poprostu jestem ciekawa jak to wkońcu jest,

no i jeśli mogłabym prosić o odpowiedź na moje wszystkie pytania, to chętnie bym je zobaczyła
a jeśli nie, to trudno, jakoś przeboleję, popłaczę troszeczkęw kąciku, popluję jadem na całą rodzinę ale przejdzie mi
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:56   #58
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

[quote=KasiaKatarzynka]a po co tak krążyć wokół "jest kilka takich wizażanek" nie lepiej podać o kim się myśli ? bo niektóre mogą nie mieć pojęcia że są jedynmi z tych właśnie, które tylko i wyłącznie, podkreślam, tylko i wyłącznie przebywają na tychże wątkach i się pastwią nad innymi


wg mnie to:
Lovisa
Aleksandra999
Złośnica81
Catt
KasiaKatarzynka
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:57   #59
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
n[/b]ie wiem, może ty bys takiego czegoś oczekiwał, nie ja

nadinterpretujesz

chodziło raczej o pokazanie faktu, że dane osoby nei przesiadują tylko i wyłącznie na TYCH wątkach, jak to niektórzy podkreślają,

i często bez tych właśnie osób ciężko byłoby sobie poradzić, bo wszelkie osoby niezaznajomione z wyszukiwarką czy też oczekujące natychmiastowej odpowiedzi zalały by forum wyzwiskami i płaczem bo nikt im nie pomógł
nikt im nie kazal tego robic, a to ze pomagaja to robia z wlasnej woli (tak mi sie wydaje) i nie wydaje mi sie zeby to bylo argumentem zeby ich nie karac.

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
zacznij ty uświadamiać ludzi o wyszukiwarce i o tym że np doktor tez człowiek to wtedy pogadamy na temat jak bardzo to jest ważne dla zachowania jakiegokolwiek porządku, a zapoewniam, czasami jad poleci z Twoich ust i nie jestem pewna czy nie "większy" niż z moich, Tygrysiątku
brawo, prawidłowe odniosłeś wrażenie, nei moja wina że do adresata nie dotarło

to dlaczego sam nei zadałeś Paris KONKRETNEGO pytania odnośnie korzeni i nie drążyłeś tego? taki ciekawy byłeś przecież
nie jestem od tego zeby uswiadamiac ludzi o tym, ja tu jestem dla wlasnej przyjemnosci, od uswiadamiania sa tu wyznaczone osoby czyz nie?

nie boj sie jad nie poleci bo potrafie opanowac swoje emocje i nie czuje potrzeby dogryzania komus

nie zadalem konkretnego pytania bo po wymianie zdan z wami balem sie ze odbierze to jako kolejna probe "dogryzienia" (nazwij to jak chcesz) jej. EOT
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:57   #60
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien się ząjać...

[quote=KasiaKatarzynka]a po co tak krążyć wokół "jest kilka takich wizażanek" nie lepiej podać o kim się myśli ? bo niektóre mogą nie mieć pojęcia że są jedynmi z tych właśnie, które tylko i wyłącznie, podkreślam, tylko i wyłącznie przebywają na tychże wątkach i się pastwią nad innymi


wg mnie to:
Lovisa
Aleksandra999
Złośnica81
Catt
KasiaKatarzynka
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.