Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 22:14   #391
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Skąd wiesz na co rozpłynie się jego kasa?
Nigdzie przecież nie napisałam, na co...
sam przytaknął Sykut, że na muzykę. Ja w to tylko wątpię.. chyba moge, co ?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
A ja się cieszę że wygrał Maciek, bez obrazy ale do mnie piosenki Erisów nie przemawiają nie mają jakiejś melodyjności rytmu nie odróżniam jednej od drugiej.
W tym gatunku chyba tak właśnie jest...
Maciek ma talent-niewątpliwie..
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 23:40   #392
que_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 40
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Moimi faworytami od początku były Kamienie, ale obiektywnie patrząc wiedziałam, że nie wygrają. Jak bym miała obstawiać kto wygra to bym obastawiała Raggafaye albo Bruk Brothers, może ewentualnie Eris, dlatego trochę jestem zaskoczona. Nie mogę pojąć czym kierowali się ludzie głosujący na Marcelinę. Jej obecność w finałowej trójce do dla mnie jakiś absurd, było o włos od tragedii
Do Maćka stosunek mam obojętny. Na gitarze gra nieźle, ale trochę drażni mnie jego osoba. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ciekawi mnie jednak czy tylko odtwarza czy sam też coś tworzy. Pewnie wkrótce się przekonamy.

Podsumowując cieszę się, że Marcelina albo Natalia nie wygrały, bo to by było zmarnowane 100 tysięcy. Maciek ma chociaż tę przewagę, że gra na tej gitarze

Należy pamiętać, że samo pokazanie się w telewizji też robi swoje. Rotten bark nie wygrali poprzedniej edycji, a w Rebel tv do znudzeni lecą ich teledyski, więc chyba dobrze im się wiedzie ;d
__________________

"If you can't say anything nice... Welcome to the club"
que_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 00:06   #393
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Ja trzymałam kciuki za Erisów, Kamyczki i Atmasferę. Jakież było moje zdziwienie przy wynikach cząstkowych, które Erisów nie uwzględniały. Dziewczyna od Celine Dion mnie kompletnie nie przekonuje, nie lubię ballad, nie lubię tej przejedzonej ballady, nie przepadam, jak 14-latki śpiewają poważne piosenki.
Chłopak od gitary mi też nie podpasował. Mojej przyjaciółce bardzo się spodobał, a mojej uwagi na swoim występie nie skupił. Chodziłam w trakcie po wodę do kuchni.
Erisi byli moimi absolutnymi faworytami, już myślałam, ze usłyszę ich w Radiu RMF FM, a tu nic z tego. Dobrze, że nie wygrały te dziewczyny od patetycznych pieśni: Natalia i dziewczyna od Celine Dion.
Myślę, że o Erisach jeszcze usłyszymy i wydadzą płytę. A Atmasferę wypromuje RMF FM, skoro się słuchaczom tak podobała, to na pewno będą ją puszczać i czekać na wydanie płyty w Polsce
Kamyczki były dzisiaj genialne, ciekawy pomysł z kompilacją covera i własnej autorskiej piosenki, przy czym ta własna była fajniejsza, aczkolwiek cover wykonany lepiej od oryginału, ta niedbałość w wykonaniu jest boska
Erisi zaśpiewali kawałek piosenki normalnie Fajny pomysł Nie wiedziałam, że wokalista jest rudy, zawsze mi się wydawał szatynem albo blondynem Jak to światło dużo robi
A Paulinę Sykut bardzo lubię, ale mogłaby przestać gadać teksty pt.: czemu nie interesujesz się chłopakami/dziewczynami, masz chłopaka/dziewczynę? Tak jakby bycie singlem było udręką i oznaczało bycie wybrakowanym...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:11   #394
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

A ja mam nadzieję, Reaggafaya czy Bruk Brothers mimo, że nie wygrali zrobią karierę i ich kawałki będą dały się zasłyszeć w Radiu

Wogóle Enej jak narazie to jedną piosenką się wybili oprócz "Radia" jakoś cisza.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 13:00   #395
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Ja jako trójkę typowałam Bruk Braders, Erisów i Raggafayę ;c
ja też podobali mi się też kamień kamień kamień i Czaczyk



Eris sobie poradzą bo dostali rozgłos i maja mnóstwo fanów , o ich karierę się nie martwię.
Bruk Braders też będą koncertować bo teraz ju z ludzie znają cały zespół a nie tylko bladego Krisa
Raggafaya już robi karierę,najlepszym tego przykładem było wystąpienie na woodstocku
Mam nadzieję że Kamień Kamień Kamień wydadzą płytę , udział w programie wiele im dał'
A Czaczyk ma talent i pasję i wygrana mu si e baardzo przyda ,chyba najbardziej z nich wszystkich
Chociaż dla mnie Eris i tak wygrali
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:32   #396
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Bardzo się cieszę, że wygrał Czaczyk Według mnie jest fenomenalny, ma prawdziwy talent. Całe szczęście, że ludzie go wybrali.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:38   #397
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
ja też podobali mi się też kamień kamień kamień i Czaczyk



Eris sobie poradzą bo dostali rozgłos i maja mnóstwo fanów , o ich karierę się nie martwię.
Bruk Braders też będą koncertować bo teraz ju z ludzie znają cały zespół a nie tylko bladego Krisa
Raggafaya już robi karierę,najlepszym tego przykładem było wystąpienie na woodstocku
Mam nadzieję że Kamień Kamień Kamień wydadzą płytę , udział w programie wiele im dał'
A Czaczyk ma talent i pasję i wygrana mu si e baardzo przyda ,chyba najbardziej z nich wszystkich
Chociaż dla mnie Eris i tak wygrali
ale Kamyczki wydały już płytę.. nosi tytuł ''Afryka'' i można ją zamówić drogą mejlową, albo.. (nielegalnie bo nielegalnie ściągnąć na chomikuj widziałam na przykład..)

a co do wczorajszych wyników to właściwie mogę powiedzieć, że się tego spodziewałam.. chłopak w sumie był uzdolniony, mam tu na myśli głównie jego grę na gitarze, bo to jak śpiewał mi się jakoś nie specjalnie podobało ale cóż, no był skromny i miał ''miłą buźkę'', więc wydaje mi się, że tym właśnie kupił tę większość publiczności..
no a muzyka Eris'ów jest chyba jednak zbyt mało ''popularna'' i przez to też myślę, że nie trafiła w gusta wszystkich.. a szkoda, bo ja osobiście uwielbiam takie klimaty i w ogóle fajnie wiedzieć, że młode zespoły idą i w takim kierunku, a nie tylko jakieś dubstepy czy hity rodem z eski no ale cóż zrobić, mam tylko nadzieję, że ich występ w MBTM to dopiero początek.. to samo tyczy się oczywiście moich faworytów, czyli Kamyczków oczywiście, poza tym, że należę do grona wielbicielek Kuby jego głosu, charyzmy i ekhm jak to jurorzy określili zblazowania uważam, że jest to odkrycie na naszym rynku, a ich wersja Let's dance, przynajmniej dla mnie była nawet lepsza od oryginału dodatkowo po przesłuchaniu płyty stwierdzam, że na pewno nie jest to byle co i można się po nich spodziewać na prawdę fajnej muzy Marzę już tylko o tym, żeby był luty, bo będą grać w pobliżu mojego miasta, więc przekonam się też jacy są na żywo
i też baaaardzo się cieszę, że ani Marcelina ani ta druga młoda nie wygrały, bo bym chyba roztrzaskała telewizor, jakby znowu jakieś dziecko śpiewające poważne, patetyczne pieśni wygrało tego typu program..
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2011-11-07 o 18:36
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:27   #398
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
A ja się cieszę że wygrał Maciek, bez obrazy ale do mnie piosenki Erisów nie przemawiają nie mają jakiejś melodyjności rytmu nie odróżniam jednej od drugiej.
O, to to!! Mysle podobnie.

W sumie bylam przekonana, ze Erisi wygraja. Ciesze sie jednak, ze mimo wszystko zwyciestwo przypadlo komus innemu, choc Maciek mnie AZ tak nie przekonuje.

Moim faworytem byly oczywiscie Kamyczki, ale zdawalam sobie sprawe, ze maja niewielka szanse na zwyciestwo.
Uwielbiam usmiech wokalisty
I przychylam sie do zdania, ze ich wersja "Let's dance" byla lepsza od oryginalu.

A co myslicie o pomysle spiewania castingowych piosenek?
W sumie chyba jestem za rozwiazaniem z I edycji, w ktorej istniala dowolnosc repertuaru...

Nie zgodze sie z tym, ze oprocz "Radia" jest cisza nt.Eneja. Moze inne ich piosenki nie sa znane szerszej publicznosci, ale maja ich naprawde wiele.
Poza tym koncertuja praktycznie co kilka dni, takze ich zwyciestwo nie poszlo na marne.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2011-11-07 o 21:29
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:13   #399
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
O, to to!! Mysle podobnie.

W sumie bylam przekonana, ze Erisi wygraja. Ciesze sie jednak, ze mimo wszystko zwyciestwo przypadlo komus innemu, choc Maciek mnie AZ tak nie przekonuje.

Moim faworytem byly oczywiscie Kamyczki, ale zdawalam sobie sprawe, ze maja niewielka szanse na zwyciestwo.
Uwielbiam usmiech wokalisty
I przychylam sie do zdania, ze ich wersja "Let's dance" byla lepsza od oryginalu.

A co myslicie o pomysle spiewania castingowych piosenek?
W sumie chyba jestem za rozwiazaniem z I edycji, w ktorej istniala dowolnosc repertuaru...

Nie zgodze sie z tym, ze oprocz "Radia" jest cisza nt.Eneja. Moze inne ich piosenki nie sa znane szerszej publicznosci, ale maja ich naprawde wiele.
Poza tym koncertuja praktycznie co kilka dni, takze ich zwyciestwo nie poszlo na marne.
Widzę, że nie tylko mnie ten uśmiech powala Jest taki pozytywny
A piosenki castingowe nie do końca przypadły mi do gustu, wolałabym poznać więcej kawałków z twórczości Kamyczków czy Erisów, niż słuchać drugi raz tego samego.
A Enej sporo koncertuje, jest grany w radiach, myślę, ze program pozwolił im się wybić

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Nie przemówiła do mnie też trójka chłopaków, którzy postawili na beatbox, zdaję sobie sprawę, ze beatbox wymaga ogromnych umiejętności, ale nie przekonuje mnie, tak samo jak hip hop. Kojarzyło mi się to z kabaretem, bo tak skompilowali piosenki...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 09:23   #400
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Przeczytałam właśnie, że Kamyczki grają dzisiaj w Łodzi na imprezie sylwestrowej na placu Manufaktury
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:04   #401
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Ktoś ogląda dzisiejszy odcinek?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-24, 10:05   #402
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

jakie reklamy latają to to jest hit...
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 14:34   #403
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez Marchewkowlosa Pokaż wiadomość
jakie reklamy latają to to jest hit...

Dziękuje, już


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-24 15:34:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.