Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-17, 15:28   #4141
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
No i pokazywanie tych efektów jest po to, by połechtać im ego. Jakoś nie każda kobieta czuje potrzebę, by pokazywać efekty ćwiczeń obcym ludziom w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A niektóre potrzebuję, a jeszcze mają od tego insta. No i co z tego? Ja ktoś chce to czemu ma nie wrzucać? W końcu to jego ciało, twarz czy cztery litery.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 15:30   #4142
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
No i pokazywanie tych efektów jest po to, by połechtać im ego. Jakoś nie każda kobieta czuje potrzebę, by pokazywać efekty ćwiczeń obcym ludziom w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez przesady. Ja pamiętam, że też kiedyś wrzucałam swoje zdjęcia w bikini żeby pokazać efekty odchudzania. Oczywiście bez twarzy, no, ale jednak. W ogóle na tych wątkach o odchudzaniu, to często kiedyś dziewczyny wrzucały zdjęcia w bieliźnie. Teraz chyba bardziej w leginsach i crop topach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 15:32   #4143
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
No i pokazywanie tych efektów jest po to, by połechtać im ego. Jakoś nie każda kobieta czuje potrzebę, by pokazywać efekty ćwiczeń obcym ludziom w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat zdjęcia efektów i porównania przed i po są super dla osób, które chcą osiągnąć podobną sylwetkę albo potrzebują motywacji. Nie widzę w nich nic dziwnego, sama oglądam masę takich zdjęć na ig.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 15:44   #4144
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88813373]Gdzieś Ty zbłądziła na tym wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No właśnie nawet tam nie zaglądam bom nie fit a fat ale na głównej stronie forum mi się ostatnie wątki wyświetliły no to wiedziona ciekawością weszłam.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88813429]Bez przesady. Ja pamiętam, że też kiedyś wrzucałam swoje zdjęcia w bikini żeby pokazać efekty odchudzania. Oczywiście bez twarzy, no, ale jednak. W ogóle na tych wątkach o odchudzaniu, to często kiedyś dziewczyny wrzucały zdjęcia w bieliźnie. Teraz chyba bardziej w leginsach i crop topach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No tak ale jak piszesz bez twarzy oraz bez dziwnych tekstów że to dla oceny głównie facetow itp
Też mi to zawiało zemsta ex
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 16:12   #4145
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Akurat zdjęcia efektów i porównania przed i po są super dla osób, które chcą osiągnąć podobną sylwetkę albo potrzebują motywacji. Nie widzę w nich nic dziwnego, sama oglądam masę takich zdjęć na ig.

Mnie się to bardzo podoba, motywuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 16:38   #4146
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A niektóre potrzebuję, a jeszcze mają od tego insta. No i co z tego? Ja ktoś chce to czemu ma nie wrzucać? W końcu to jego ciało, twarz czy cztery litery.
A ktoś im broni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 16:44   #4147
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A ktoś im broni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśni nikt, ale swoim zdziwieniem sugerujesz, że to dziwne albo niestosowne albo... Najlepiej sama się wypowiesz, dlaczego się dziwiłaś.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-17, 17:21   #4148
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Niesamowicie mnie dziwi, jak ludzie przeżywają czyjes życie.

Kilka dni temu portale plotkarskie obiegła wiadomość, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski się rozstali

Sama Martyna potwierdziła
I się zaczęło.

Piec tysięcy komentarzy pod jej postem o rozstaniu, pt.
-o boże to nie może być prawda?
- jeżeli wam się nie udało, to ja przestaje wierzyć w miłość
-przeciez, wy byliście dla siebie stworzeni!
-to nie może być prawda!

Do tego milion czarnych serduszek, które mają wyrażać nie wiem, współczucie

Dziwi mnie to, bo to normalni ludzie. Normalna para, nie raz pozornie dobrane pary się rozpadały. Nic nowego 🤷

Mam wrażenie, że ludzie to ich mieli za jakiś dar od Boga, jakies zaginione połówki jabłka czy coś 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 17:56   #4149
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to może nie jest pomoc lub dobry uczynek, dla nich jest

No dla kogoś wspieranie mafii pedofilskiej jest dobrym uczynkiem to spoko, nie mam pytań. :noniwiem:

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Cieszy mnie to i żeby nie było, moja opinia na temat takiej "pomocy" nie ogranicza się tylko do kościoła katolickiego, ale do marnowania kasy na różne cele, które nie mają sensu. Znaczy, jak ktoś chce się pozbyć hajsu, to oczywiście niech robi z nim co chce, chodzi mi tylko o ocenę tego jako dobry uczynek. Uważam, że jak ktoś już decyduje się faktycznie pomagać i chce swoimi datkami zmienić świat na lepszw, to powinien pomagać mądrze i kierować środki tam gdzie są faktyczne potrzeby. I to uznaję za dobro i za dobry uczynek.

Otóż to. Rzucić hajsem w cokolwiek jest bardzo łatwo. Ale tak pomagać, żeby mądrze pomagać, to też trzeba umieć.



Ale jeśli kiedykolwiek poczujesz się jak debil, bo bez sensu wpłaciłeś na jakąś fundację i cię oszukali, to sobie przypomnij, że są ludzie, którzy wpłacali tej **** z Kalkuty grube miliony.


Jeżeli w Auschwitz mają lepszy pakiet medyczny niż w wypasionym szpitalu przyszłej świętej, to wiedz, że coś się dzieje.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
No i pokazywanie tych efektów jest po to, by połechtać im ego. Jakoś nie każda kobieta czuje potrzebę, by pokazywać efekty ćwiczeń obcym ludziom w necie.

No a jakiś procent potrzebuje.


I w sumie co w związku z tym?


Rozumiem wasze zdziwienie, że na Wizażu, bo na różne fotografie są różne miejsca w Internecie.


Ale jak ktoś ma ładny tyłek to tylko się dzielić ze światem, codziennie tysiące ludzi wrzuca focie swojego paskudnego dziecka usmarowanego jakąś papką, którą akurat jadło, to w moim subiektywnym odczuciu już wysportowana pupa ładniejsza.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 18:34   #4150
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Limonka - nie no spoko zdjęcia motywujące są ok itp ja tam lubię patrzeć na efekty natomiast to co tam bylo wrzucone to średnio - dupsko bez majtek wywalone i tekst że to dla facetów raczej do oceny Ja się nie gorszę tym ale mnie to dziwi i tyle bo wydaje mi się że laska pomyliła portal.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2021-07-17 o 18:35
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 18:46   #4151
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No dla kogoś wspieranie mafii pedofilskiej jest dobrym uczynkiem to spoko, nie mam pytań. :noniwiem:

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------




Otóż to. Rzucić hajsem w cokolwiek jest bardzo łatwo. Ale tak pomagać, żeby mądrze pomagać, to też trzeba umieć.



Ale jeśli kiedykolwiek poczujesz się jak debil, bo bez sensu wpłaciłeś na jakąś fundację i cię oszukali, to sobie przypomnij, że są ludzie, którzy wpłacali tej **** z Kalkuty grube miliony.


Jeżeli w Auschwitz mają lepszy pakiet medyczny niż w wypasionym szpitalu przyszłej świętej, to wiedz, że coś się dzieje.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------




No a jakiś procent potrzebuje.


I w sumie co w związku z tym?


Rozumiem wasze zdziwienie, że na Wizażu, bo na różne fotografie są różne miejsca w Internecie.


Ale jak ktoś ma ładny tyłek to tylko się dzielić ze światem, codziennie tysiące ludzi wrzuca focie swojego paskudnego dziecka usmarowanego jakąś papką, którą akurat jadło, to w moim subiektywnym odczuciu już wysportowana pupa ładniejsza.
Moim zdaniem zdjęcie gołej *upy laski, która próbuje być zmysłowa/sexy itp. jest bardziej paskudne, niż umorusane obce dziecko (a zaznaczę, że cudzych dzieci nie lubię) Aha, to też jest moje subiektywne odczucie Ta osoba ewidentnie pomyliła miejsce w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-17, 19:23   #4152
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdjęcie gołej *upy laski, która próbuje być zmysłowa/sexy itp. jest bardziej paskudne, niż umorusane obce dziecko (a zaznaczę, że cudzych dzieci nie lubię) Aha, to też jest moje subiektywne odczucie Ta osoba ewidentnie pomyliła miejsce w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No takie nudesy jak z przykładu na wątku to wiadomo, ale sama idea zdjęć sylwetki? No bo nie oszukujmy się, 90% kobiet na siłowni chce rozbudować pupę, więc takie efekty ćwiczeń się dobrze klikają. Mówię o takich normalnych fotach w bikini czy obcisłych leginsach (a że zawsze się znajdzie jakiś oblech co myśli o ciele tylko w kontekście seksualnym, to co innego).
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:14   #4153
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśni nikt, ale swoim zdziwieniem sugerujesz, że to dziwne albo niestosowne albo... Najlepiej sama się wypowiesz, dlaczego się dziwiłaś.
nie, ja się nie dziwiłam. napisałam, że dla mnie wrzucanie takich zdjęć jest do połechtania ego i nadal tak uważam

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No dla kogoś wspieranie mafii pedofilskiej jest dobrym uczynkiem to spoko, nie mam pytań. :noniwiem:

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------




Otóż to. Rzucić hajsem w cokolwiek jest bardzo łatwo. Ale tak pomagać, żeby mądrze pomagać, to też trzeba umieć.



Ale jeśli kiedykolwiek poczujesz się jak debil, bo bez sensu wpłaciłeś na jakąś fundację i cię oszukali, to sobie przypomnij, że są ludzie, którzy wpłacali tej **** z Kalkuty grube miliony.


Jeżeli w Auschwitz mają lepszy pakiet medyczny niż w wypasionym szpitalu przyszłej świętej, to wiedz, że coś się dzieje.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------




No a jakiś procent potrzebuje.


I w sumie co w związku z tym?


Rozumiem wasze zdziwienie, że na Wizażu, bo na różne fotografie są różne miejsca w Internecie.


Ale jak ktoś ma ładny tyłek to tylko się dzielić ze światem, codziennie tysiące ludzi wrzuca focie swojego paskudnego dziecka usmarowanego jakąś papką, którą akurat jadło, to w moim subiektywnym odczuciu już wysportowana pupa ładniejsza.
ale masz jakiś dowód na to, że akurat tamci księża to pedofile, czy po prostu wrzucasz wszystkich do jednego wora? aha, to nie mam więcej pytań
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:35   #4154
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No takie nudesy jak z przykładu na wątku to wiadomo, ale sama idea zdjęć sylwetki? No bo nie oszukujmy się, 90% kobiet na siłowni chce rozbudować pupę, więc takie efekty ćwiczeń się dobrze klikają. Mówię o takich normalnych fotach w bikini czy obcisłych leginsach (a że zawsze się znajdzie jakiś oblech co myśli o ciele tylko w kontekście seksualnym, to co innego).
Miałam na myśli tylko to jedno zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:40   #4155
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ale masz jakiś dowód na to, że akurat tamci księża to pedofile, czy po prostu wrzucasz wszystkich do jednego wora? aha, to nie mam więcej pytań

Mam dowód, że Kościół Rzymskokatolicki jako organizacja chroni osoby, dopuszczające się czynów pedofilskich.


Niech 0.01% ich wydatków idzie na przenoszenie księdza pedofila z parafii do parafii i tuszowanie sprawy. Z każdej stówy, którą im dajesz, twoje 10gr sponsoruje ten cel.


(Dane z tyłka, ale chodzi o pokazanie problemu. Nieważne, ile im dajesz, zawsze część tego wspiera ten proceder.)
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:54   #4156
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie, ja się nie dziwiłam. napisałam, że dla mnie wrzucanie takich zdjęć jest do połechtania ego i nadal tak uważam


Tylko ze to jest raczej pozytywne łechtanie (bo takie wypowiedzi o czyimś ego są jednak nacechowane negatywnie), zazwyczaj zbierają się przy takich zdjęciach osoby, które łączą jakieś wspólne cele i zamiłowanie do ćwiczeń i nawzajem się motywują i klepią po pleckach w grupie raźniej i zawsze mnie to pokrzepia kiedy widzę efekty u innych, bo to daje mi siłę do walki o efekty u mnie.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:08   #4157
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:13   #4158
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

W tym momencie Limonka może przytoczyć kilka artykułów z szanowanych gazet, które określały system krycia pedofilów w KK tym samym mianem. Więc nie rozumiem w tym momencie pouczania jej i prób tego typu cenzury. Limonka nie obraża niczyjej religijności jako takiej. Struktury wielu parafii były niestety jedną wielką mafią pedofilską. To jest proste stwierdzenie faktu. I w cywilizowanych krajach (czyli nie w Polsce) dawno posypano głowę popiołem i za to przeproszono.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-07-17 o 21:14
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:16   #4159
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Smutny ten świat, jeśli prawda to kontrowersyjna opinia.


Ale w sumie masz rację. Nikogo w ten sposób nie przekonam.


Tylko mnie krew zalewa za każdym razem jak próbuję dyskutować spokojnie. Chciałabym przestać całkiem, skoro nie umiem kulturalnie, no ale wszędzie ktoś gdzieś w nieoczekiwanych wątkach o nich wspomni.


(Inna sprawa, czy w takich sytuacjach w ogóle powinien być wymóg kulturalnej dyskusji. To trochę jak z BLM czy LGBT, no niby czasem zachowują się agresywnie, ale z drugiej strony grzecznie siedzenie i proszenie o prawa średnio działało.)


Zawsze mogę się przeprowadzić do Kanady.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-17, 21:33   #4160
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W tym momencie Limonka może przytoczyć kilka artykułów z szanowanych gazet, które określały system krycia pedofilów w KK tym samym mianem. Więc nie rozumiem w tym momencie pouczania jej i prób tego typu cenzury. Limonka nie obraża niczyjej religijności jako takiej. Struktury wielu parafii były niestety jedną wielką mafią pedofilską. To jest proste stwierdzenie faktu. I w cywilizowanych krajach (czyli nie w Polsce) dawno posypano głowę popiołem i za to przeproszono.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Smutny ten świat, jeśli prawda to kontrowersyjna opinia.


Ale w sumie masz rację. Nikogo w ten sposób nie przekonam.


Tylko mnie krew zalewa za każdym razem jak próbuję dyskutować spokojnie. Chciałabym przestać całkiem, skoro nie umiem kulturalnie, no ale wszędzie ktoś gdzieś w nieoczekiwanych wątkach o nich wspomni.


(Inna sprawa, czy w takich sytuacjach w ogóle powinien być wymóg kulturalnej dyskusji. To trochę jak z BLM czy LGBT, no niby czasem zachowują się agresywnie, ale z drugiej strony grzecznie siedzenie i proszenie o prawa średnio działało.)


Zawsze mogę się przeprowadzić do Kanady.
Wybaczcie, ale jeżeli określanie Matki Teresy z Kalkuty niecenzuralnym słownictwem i przyrównywanie czegokolwiek do Oświęcimia jest według Was ok to naprawdę powinnyście się nad sobą zastanowić. Bardzo to było niesmaczne, bardzo. I nieważne w jakim kontekście. Nie jestem jakoś wyjątkowo religijna, swoje zdanie mam, ale Limonka pojechałaś po bandzie równo. Za każde zdanie z tamtego posta należy Ci się kartka.

A Ty Ellen to jakbyś nie przeczytała w ogóle tamtego posta.

Dziwi mnie, że nikt tego posta nie zgłosił- serio, naprawdę gdzie indziej widzicie trolle, a tu problemu nie ma? To jest kulturalne wyrażenie swojego zdania?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:39   #4161
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale jeżeli określanie Matki Teresy z Kalkuty niecenzuralnym słownictwem i przyrównywanie czegokolwiek do Oświęcimia jest według Was ok to naprawdę powinnyście się nad sobą zastanowić.
Akurat kontrowersyjna (a wręcz przestępcza) działalność wyżej wymienionej jest dość dobrze udokumentowana, szokuje mnie, że ktoś jeszcze może typiary bronić. Tak samo szokuje mnie ciągły kult "jedynego słusznego" polaka papieża.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:04   #4162
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale jeżeli określanie Matki Teresy z Kalkuty niecenzuralnym słownictwem i przyrównywanie czegokolwiek do Oświęcimia jest według Was ok to naprawdę powinnyście się nad sobą zastanowić. Bardzo to było niesmaczne, bardzo. I nieważne w jakim kontekście. Nie jestem jakoś wyjątkowo religijna, swoje zdanie mam, ale Limonka pojechałaś po bandzie równo. Za każde zdanie z tamtego posta należy Ci się kartka.

A Ty Ellen to jakbyś nie przeczytała w ogóle tamtego posta.

Dziwi mnie, że nikt tego posta nie zgłosił- serio, naprawdę gdzie indziej widzicie trolle, a tu problemu nie ma? To jest kulturalne wyrażenie swojego zdania?

Kartka to się należy za bronienie tej... jednostki.


Akurat to, o wyprawiała i jej opinie są nie dość, że łatwo dostępne, to jeszcze są nagrania, w których sama się wypowiada i jest z siebie dumna.



Nie ma wątpliwości, jakim potworem była.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

I zanim mnie zbanujecie powiem tylko jedną, ostatnią rzecz.


Ja nie mam pretensji do ludzi wierzących za to, że wierzą. Ani nawet przez sekundę, to w ogóle nie o to chodzi.



I nawet bym KK jako organizacji nie wypominała, że się zdarzy pedofil czy psychopata. Czy że ktoś się pomyli w osądzie (przykładowo przyjaźń papieża z pedofilem, zanim wyszło na jaw, że jest pedofilem, no ludzka rzecz, a przejechać się na przyjaciołach można). Przy takiej ilości katolików na świecie, oraz kleru, to w ogóle mnie nie dziwi, że się takie jednostki trafią.



Ja mam problem o zamiatanie problemu pod dywan i kanonizowanie takich osobników.


Bo ja prowadzę małą firmę. Ale jak mój pracownik zrobi coś karygodnego, to przepraszam, wyrzucam dyscyplinarnie i staram się wynagrodzić poszkodowanemu. A nie przenoszę ziomka do innej filii i udaję, że problemu nie było. A najgorsze zachowanie, jakie spotkałam wśród pracowników obok czynu typu pedofilia czy znęcanie się nad drugim człowiekiem nie stało, bo zwykle to praca po pijaku albo kradzież. (Obie te rzeczy są niedopuszczalne, ale jednak - perspektywa.)



A przy okazji nie stawiam się jako wzór moralności i cnót wszelakich, pouczając wszystkich wokół z góry. Szkoda, że ta góra, na której stoją to ciała milionów niewinnych ludzi, godność wielu kobiet, higiena psychiczna setek tysięcy dzieci, w którą sobie wetknęli krzyż, rozsiedli się i udają, że nic się nie stało.


I serio, tu nie o to chodzi, że się zdarzyło, bo wszędzie się zdarza. Nie upilnujesz takiej ilości ludzi. Ale bierzesz za to odpowiedzialność.



Miło było was znać, pozdrawiam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:08   #4163
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Akurat kontrowersyjna (a wręcz przestępcza) działalność wyżej wymienionej jest dość dobrze udokumentowana, szokuje mnie, że ktoś jeszcze może typiary bronić. Tak samo szokuje mnie ciągły kult "jedynego słusznego" polaka papieża.
Widocznie dla niektórych autorytet dalej jest świętszy ponad wszytsko, nieważne co by zrobił. Smutne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:09   #4164
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:20   #4165
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Akurat kontrowersyjna (a wręcz przestępcza) działalność wyżej wymienionej jest dość dobrze udokumentowana, szokuje mnie, że ktoś jeszcze może typiary bronić. Tak samo szokuje mnie ciągły kult "jedynego słusznego" polaka papieża.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kartka to się należy za bronienie tej... jednostki.


Akurat to, o wyprawiała i jej opinie są nie dość, że łatwo dostępne, to jeszcze są nagrania, w których sama się wypowiada i jest z siebie dumna.



Nie ma wątpliwości, jakim potworem była.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

I zanim mnie zbanujecie powiem tylko jedną, ostatnią rzecz.


Ja nie mam pretensji do ludzi wierzących za to, że wierzą. Ani nawet przez sekundę, to w ogóle nie o to chodzi.



I nawet bym KK jako organizacji nie wypominała, że się zdarzy pedofil czy psychopata. Czy że ktoś się pomyli w osądzie (przykładowo przyjaźń papieża z pedofilem, zanim wyszło na jaw, że jest pedofilem, no ludzka rzecz, a przejechać się na przyjaciołach można). Przy takiej ilości katolików na świecie, oraz kleru, to w ogóle mnie nie dziwi, że się takie jednostki trafią.



Ja mam problem o zamiatanie problemu pod dywan i kanonizowanie takich osobników.


Bo ja prowadzę małą firmę. Ale jak mój pracownik zrobi coś karygodnego, to przepraszam, wyrzucam dyscyplinarnie i staram się wynagrodzić poszkodowanemu. A nie przenoszę ziomka do innej filii i udaję, że problemu nie było. A najgorsze zachowanie, jakie spotkałam wśród pracowników obok czynu typu pedofilia czy znęcanie się nad drugim człowiekiem nie stało, bo zwykle to praca po pijaku albo kradzież. (Obie te rzeczy są niedopuszczalne, ale jednak - perspektywa.)



A przy okazji nie stawiam się jako wzór moralności i cnót wszelakich, pouczając wszystkich wokół z góry. Szkoda, że ta góra, na której stoją to ciała milionów niewinnych ludzi, godność wielu kobiet, higiena psychiczna setek tysięcy dzieci, w którą sobie wetknęli krzyż, rozsiedli się i udają, że nic się nie stało.


I serio, tu nie o to chodzi, że się zdarzyło, bo wszędzie się zdarza. Nie upilnujesz takiej ilości ludzi. Ale bierzesz za to odpowiedzialność.



Miło było was znać, pozdrawiam.
Ale mnie w tym momencie nie interesuje, co jest udokumentowane a co nie, tylko sposób wypowiedzi. Jakoś te posty już są bardziej merytoryczne, bez obelg etc. Można? Można.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:32   #4166
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale mnie w tym momencie nie interesuje, co jest udokumentowane a co nie, tylko sposób wypowiedzi. Jakoś te posty już są bardziej merytoryczne, bez obelg etc. Można? Można.
Akurat ta obelga bardzo pasuje do tej pani bo to co robiła jest po prostu obrzydliwe.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 22:45   #4167
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To zobacz zdjęcie, które zalinkował gryx w ogóle wolno na wizażu w takie soft porno bez majteczek?
Już ni ma
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88813423]Może to zemsta jakiegoś byłego? Ale na Wizażu, hmm... [/QUOTE]
A wiesz, że może być coś na rzeczy? To był jej jedyny post do tej pory
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Niesamowicie mnie dziwi, jak ludzie przeżywają czyjes życie.

Kilka dni temu portale plotkarskie obiegła wiadomość, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski się rozstali

Sama Martyna potwierdziła
I się zaczęło
Mam wrażenie, że na Pudlu przez następny rok będzie po pięć "artykułów" dziennie na ten temat.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
...
ludzie, którzy wpłacali tej **** z Kalkuty grube miliony.


Jeżeli w Auschwitz mają lepszy pakiet medyczny niż w wypasionym szpitalu przyszłej świętej, to wiedz, że coś się dzieje.
Mimo wszystko trochę przesadzasz, ten epitet i to porównanie nie na miejscu lekko...
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zawsze mogę się przeprowadzić do Kanady.
Pachnącej żywicą
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 23:26   #4168
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Dziwi mnie, że jednej z dwóch komentujących w tej chwili boks na TVP 1 jest wyraźnie pijany

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 23:42   #4169
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale jeżeli określanie Matki Teresy z Kalkuty niecenzuralnym słownictwem i przyrównywanie czegokolwiek do Oświęcimia jest według Was ok to naprawdę powinnyście się nad sobą zastanowić. Bardzo to było niesmaczne, bardzo. I nieważne w jakim kontekście. Nie jestem jakoś wyjątkowo religijna, swoje zdanie mam, ale Limonka pojechałaś po bandzie równo. Za każde zdanie z tamtego posta należy Ci się kartka.

A Ty Ellen to jakbyś nie przeczytała w ogóle tamtego posta.
(...)

Pogrubione było o mafii pedofilskiej i o tym pisałam. Nie muszę się doktoryzować ze wszystkich wpisów Limonki.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88814134]Dziwi mnie, że jednej z dwóch komentujących w tej chwili boks na TVP 1 jest wyraźnie pijany
[/QUOTE]


Wow, kto?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 23:56   #4170
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88814134]Dziwi mnie, że jednej z dwóch komentujących w tej chwili boks na TVP 1 jest wyraźnie pijany

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Włączyłam, rzeczywiście . Nawet zastanawiałam się, czy może taki ma sposób mówienia, ale chyba nie. Dziwne, że go nie zdejmą z anteny.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-25 07:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.