Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-26, 16:45   #391
Kokosanka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć ja też jestem z Wrocławia. Mam 27 lat.
Kokosanka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 18:57   #392
niulaanula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie
Wiadomości: 6
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej watek dość stary ale przyszlam się przywitać.

Mieszkam w Dębicy więc dość blisko do Tarnowa 😄
niulaanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 21:26   #393
pozmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej, jestem z Poznania i mam 21 lat jeśli ktoś chce się poznać do proszę pisać
pozmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 18:50   #394
maja00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
czy ktoś szuka przyjaciółki? :)

Hej Marzy mi się poznanie przyjaciółki, takiej, z którą będę mogła o wszystkim pogadać i która poświęci mi trochę swojego czasu ze swojej strony mogę zaoferować zaangażowanie, wysłuchanie, doradzenie, gdy trzeba i szczerą rozmowę. Większość moich znajomości niestety zakończyła się z różnych przyczyn, najczęściej niezależnych ode mnie i obecnie bardzo brakuje mi takiej bliskiej osoby. Zależy mi na poznaniu kogoś najchętniej z mojej okolicy, tak żeby można się poznać na żywo i spędzać razem czas. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, chodzić na spacery z psem, odwiedzać nowe miejsca i chodzić po górach Mam 26 lat i mieszkam z chłopakiem w Bytomiu. Zależy mi na wiadomościach od zdecydowanych osób, które faktycznie chcą kogoś poznać, a nie po 1 wiadomości odechciewa im się pisać Teraz przez pandemię jeszcze trudniej kogoś poznać, dlatego mam cichą nadzieję, że może tutaj mi się uda zapraszam lena94@o2.pl
maja00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 06:27   #395
JuliaJulia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć wszystkim. Czuję, że chciałabym zmienić lub poszerzyć grono znajomych o osoby, które mają zaiteresowania i coś ciekawego do powiedzenia. Mam 23 lata i mieszkam w Łodzi. Jestem singielką a moje grono znajomych to już w większości pary z dziećmi. Szukam kogoś kto nadaje na tych samych falach co ja i nie myśli o zakładaniu rodziny tylko o samorealizacji Moje zainteresowania: Literatura, malarstwo, rzeźba, sztuka, fotografia, podróże, ogrodnictwo, muzyka, ekologia i ochrona środowiska. Jeśli myślisz, że się dogadamy napisz!

Edytowane przez JuliaJulia222
Czas edycji: 2021-05-03 o 06:41
JuliaJulia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 16:44   #396
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cytat:
Napisane przez JuliaJulia222 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Czuję, że chciałabym zmienić lub poszerzyć grono znajomych o osoby, które mają zaiteresowania i coś ciekawego do powiedzenia. Mam 23 lata i mieszkam w Łodzi. Jestem singielką a moje grono znajomych to już w większości pary z dziećmi. Szukam kogoś kto nadaje na tych samych falach co ja i nie myśli o zakładaniu rodziny tylko o samorealizacji Moje zainteresowania: Literatura, malarstwo, rzeźba, sztuka, fotografia, podróże, ogrodnictwo, muzyka, ekologia i ochrona środowiska. Jeśli myślisz, że się dogadamy napisz!
Piszę do Ciebie PW
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 21:34   #397
Olaola610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: czy ktoś szuka przyjaciółki? :)

Hej kochana. Z Bytomia nie jestem ale jak nas chęć odezwij się. ❤️
Olaola610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 21:39   #398
Olaola610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Kochana jestem z okolic Lublina. Pisz śmiało 🙂🙂❤️
Olaola610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 11:47   #399
elo1329
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 2
Ełk, Grajewo i okolice

Cześć! Szukam koleżanki, przyjaciółki, kogoś do popisania, spotkania się i pogadania Najlepiej na podobnym etapie życia, bo wtedy jest więcej wspólnych tematów, ale niekoniecznie. Mam 32 lata, jestem dzieciatą mężatką, ale znajdę czas na nowe znajomości. Tak się złożyło, że nie mam tu żadnych koleżanek a miło byłoby z kimś poplotkować więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elo1329 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 16:44   #400
Kaskka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Szukam przyjaciólki dobrej kumpeli mieszkam w grodzisku wlkp mam 29 lat brakuje mi br

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość fajnie poszaleć razem na zakupach iść do kawiarni itp
Kaskka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 12:42   #401
Kaskka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
szukam przyjaciólki

pochodze z grodzisk wielkopolski szukam przyjaciólki
Kaskka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 20:06   #402
wishcometrue
Przyczajenie
 
Avatar wishcometrue
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Szukam przyjaciółek w trójmieście, Warszawie i nie tylko

Na co dzień żyję jako mężczyzna, jednak staram się pielęgnować i doskonalić także swoją kobiecą wersję. Byłoby cudownie poznać znajomych, przed którymi mógłbym bez skrępowania dawać wyraz tej stronie mojej osobowości. Marzą mi się babskie spotkania w zaufanym gronie. Lubię spędzać czas zarówno w domu, oglądając film, słuchając muzyki, sącząc winko i oddając się pogaduchom, jak i na zewnątrz spacerując w otoczeniu natury, bądź podróżując.



Zatem poszukuję miłych, otwartych na drugiego człowieka osób, chętnych do utrzymywania przyjacielskich relacji. Wiek nie odgrywa tu znaczącej roli, istotne jest by odnaleźć nić porozumienia, łączącą ludzi.



Mieszkam w Gdyni, studiuję zaocznie w Warszawie, ale odległość moim zdaniem nie musi stanowić przeszkody, kiedy ludzie dążą do utrzymywania wartościowych znajomości.



Czuj się zaproszona, by nawiązać kontakt, jeśli chcesz mnie lepiej i przede wszystkim osobiście poznać
wishcometrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 19:31   #403
3bf3f9b49fcce9fb1be90fb644299f43b9377ba5_60ce76f1bdd7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

.

Edytowane przez 3bf3f9b49fcce9fb1be90fb644299f43b9377ba5_60ce76f1bdd7c
Czas edycji: 2021-06-19 o 17:22
3bf3f9b49fcce9fb1be90fb644299f43b9377ba5_60ce76f1bdd7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 21:13   #404
K_laudencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej, jestem z Bydgoszczy, napisałam priv

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Jednak nie napisałam, bo nie wiem jak 🙈specjalnie się zarejestrowałam, aby się odezwać daj znać jeśli to przeczytasz
K_laudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 20:56   #405
e10e52d5fca94d2ff126855b1b175cdc5c26b040_615f7c0faa0d2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć, jestem Kaśka i mam 32 lata.. Jestem z Krakowa i szukam znajomych, z którymi mogłabym wyjść razem na przysłowiowe piwo. Jeśli nie masz za bardzo przyjaciół, czujesz się czasami samotna, tym bardziej, że teraz w Krk tyle się dzieje Więc jeśli szukasz osób, z którymi mogłabyś wyjść razem na spacer / pośmiać się / coś zjeść na mieście / wyjść na drinka to napisz. Jestem osobą normalną :P, dawniej nieśmiałą, teraz raczej introwertyczką. Jeśli z kimś nie czuję flow to raczej zamykam się w sobie i nie jestem wylewna. Raczej typ słuchacza Zainteresowania przeciętne, film / kino, książka, miłośniczka długich spacerów. Jeśli mój opis nie zachęcił cię to i tak fajnie jakbyś napisała Super by było, jeśli udałoby się spotkać grupą, zgadać z kilkoma dziewczynami z Krk, wiek ~27-37lat. Jeśli chciałabyś poznać nowych znajomych, kto wie może się uda :P. Jeśli nie ze mną, to może z inną dziewczyną, która przyszłaby na spotkanie
e10e52d5fca94d2ff126855b1b175cdc5c26b040_615f7c0faa0d2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 14:05   #406
931ac3f6cba7b1494570b6a5729a2a8e5c992d8d_613a91f201da6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 74
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć, chętnie poznam nowe osoby. Mogę spotkać się na spacer, kino, piwo, jedzonko w Warszawie/Białymstoku. Albo po prostu popisać i pogadać

Mam 26 lat. Raczej spokojna, ale podobno później się rozkręcam.
931ac3f6cba7b1494570b6a5729a2a8e5c992d8d_613a91f201da6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 14:04   #407
Madzii4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej

Ja tak jak koleżanka wyżej - spokojna ale rozkręcam się z czasem
24 lata, Warszawa.
jakby któraś z Was miała ochotę poznać się, popisać czy spotkać to zapraszam na pw, jest też możliwość wymiany fb jeżeli to ułatwi konwersację
Madzii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 23:28   #408
Sindy4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej, mam 26 lat i jestem mężatką z Lublina Raczej domatorka i introwertyczka. Uwielbiam psy i wszystkie zwierzaki, niestety mój odszedł w tym roku. W wolnym czasie najczęściej oglądam filmy (thrillery, horrory, dramaty) i przeglądam internet, chociaż wiem, że to mało produktywne... staram się też korzystać z wakacji - rower, jakaś wycieczka Powoli uczę się gotować, choć słaba ze mnie pani domu. Za to lubię jeść ;D Pracuję zdalnie w korpo, mam niewiele znajomych (z roku na rok jakoś coraz mniej...). Ciężko mi się wbić w grupkę znajomych. Zaczęło mi brakować koleżanki podobnej do mnie, z którą mogłabym poplotkować o życiu, ponarzekać na faceta, pracę itd. ;D po prostu poznać się, wymienić poglądami, doświadczeniami. Może też się spotkać. Jeżeli jesteś na podobnym etapie życia i możemy mieć wspólne tematy, to proszę odezwij się, opowiedź o sobie, chętnie porozmawiam Mój mail: sindy_4@wp.pl
Sindy4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 23:44   #409
40GGG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Małżeństwo 40+ pozna ludzi

Witajcie. Jak w temacie. Znajomi się nam trochę wykruszyli (powyjeżdżali, drogi się rozeszły itp. jak to w życiu) a Ci co zostali nam nie wystraczaja Lubimy się spotkać, wyjechać gdzieś na weekend, trochę pozwiedzać, napić się wieczorem wina lub wódki. Mamy 500plusa lat 10. Nie szukamy ludzi z konkretnego regionu, bo zawsze jest auto i można dojechać/wyjechac. Pracę mamy dość elastyczną, więc możemy sobie pozwolić na więcej luzu. Znajomość czysto towarzyska! Seks uprawiamy tylko i wyłącznie ze sobą Nie spinamy pośladków i nie chodzimy w wykrochmalonych kołnierzach. W białych skarpetkach do sandałów również. Jesteśmy otwarci na ludzi - tak samo jak lubimy mówić, tak i słuchać. A najbardziej ze wszystkiego lubimy się śmiać. Jest tu ktoś z podobnymi preferencjami?
40GGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-27, 20:10   #410
Natalia291116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Chętnie poznam jakaś dobra kumpele z która można , pogadać , wyjść - mam 29 lat i dwójkę dzieci
Natalia291116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 21:10   #411
Olaola610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej Natalia. Odezwij się do mnie na priv 🙂
Olaola610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 12:57   #412
dewelina74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej, jestem z Krakowa i mam 30lat, chętnie wyskoczę gdzieś na miasto jeśli jesteś zainteresowana, odezwij się
dewelina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 19:21   #413
Atakaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej. Mam 26, jestem z Krakowa i szukam koleżanki do pogadania. Może być znajomość internetowa. Jestem raczej nieśmiała, lubię posiedzieć przy herbacie i pogadać 😊
Atakaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 21:37   #414
Ann_ette17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cytat:
Napisane przez Atakaja Pokaż wiadomość
Hej. Mam 26, jestem z Krakowa i szukam koleżanki do pogadania. Może być znajomość internetowa. Jestem raczej nieśmiała, lubię posiedzieć przy herbacie i pogadać
Hej, ja z okolic Krakowa, odezwij się na priv!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann_ette17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-25, 22:14   #415
nati510x
Przyczajenie
 
Avatar nati510x
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć, jest tu jakaś dziewczyna z Zielonej Góry? Pozdrawiam. Natalia 27 łat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nati510x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 14:18   #416
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cytat:
Napisane przez Atakaja Pokaż wiadomość
Hej. Mam 26, jestem z Krakowa i szukam koleżanki do pogadania. Może być znajomość internetowa. Jestem raczej nieśmiała, lubię posiedzieć przy herbacie i pogadać
Chętnie cię poznam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 15:33   #417
Marzenanena29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hej wystawiam ogłoszenie tutaj by odnaleźć tą jedna osóbkę pomiędzy tysiącami ludzi. Ogłoszenie nie ma żadnych wymogów każda osoba może napisać nie ma wymogów do kilometrów i wieku liczy się nic porozumienia i wartosci które człowiek ma.

Szukam osóbki dla których napisanie z ranka czy wieczora to coś więcej coś głębszego niż tylko przywitanie czy pożegnanie. Kogoś kto swoją wiadomością sprawi z ranka piękny szczery uśmiech malowany z głębi bo płynący z duszy po południu wiadomością sprawi że uśmiech nadal będzie gościł i humorek będzie lepszy a na sam wieczór sprawi że zapomnimy że byliśmy zmęczeni bo jedna wiadomość od tej osoby sprawi że zmęczenie odejdzie i rozmowa w miłym towarzystwie będzie płynęła i wspólnie uśmiechy podzielimy. Każda chwila spędzona na rozmowie z tą osoba sprawi wiele emocji wiele uśmiechów kolorów które podzielimy. Jedna jej wiadomość sprawi taka radość i będziemy czekać z niecierpliwością na wiadomość od niej by móc dzielić z nią emocje myśli uczucia. Człowieczka z którym będziemy poznawać się kroczkami etapami będziemy poznawać się kawałek po kawaleczku odkrywając z dnia na dzień bez pośpiechu wszystko w swoim tempie by wszystko mogło się rozwinąć aż rozwinie się do znajomości która z czasem przerodzi się w koleżeństwo bądź przyjaźń. Znajomość która wspólnie cegiełka po cegiełce będziemy budować od początku poznając rozmawiając poznawać będziemy się z dnia na dzień dogłębniej. Znajomość która będzie oparta na szczerości i prawdziwości. Wierze że gdzieś taka osóbka jest morze zajrzy tu i odezwie się do mnie. Nie skreślam nikogo każdy człowiek jest wyjątkowy i ma swoje piękno skryte głęboko w środku. Każda osoba zasługuje by z nią porozmawiać wymienić kilka wiadomości spróbować poznać się wzajemnie ofiarować wiele uśmiechów. Nic się nie traci próbując przynajmniej spróbowaliśmy a po każdej osóbce zostają piękne wspomnienia i każda wiele wprowadza kolorów i barw w nasze życie. Mam jeszcze 28 latek najzwyklejsza dziewczyna z sąsiedztwa. Kontakt: karolinaamarzena@gmail.co m lub GG 73976790
Marzenanena29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:06   #418
Anettta28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Wątek był dość dawno ale może nadal chcesz poznać koleżankę z Krakowa żeby wspólnie spędzać czas

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Hej może nadal chcesz poznać koleżankę z Krakowa żeby pogadać lub gdzieś razem wyskoczyć
Anettta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 19:23   #419
Moniaa34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 7
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Hejka szukam koleżankę ( siostrzana duszyczkę ) z którą swobodnie będę mogła porozmawiać popisać o wszystkim a zarazem o niczym. Poważnie innym razem o rzeczach błahych a jeszcze innym o codzienności planach na weekend czy po prostu o tym jak minął tydzień. Jeśli będzie taka potrzeba wysłucha doradzi wesprze a kiedy trzeba będzie do pionu ustawi oferuje z mojej strony to samo. Osóbkę która nie będzie krytykować czy oceniać tylko zrozumie bądź postara się zrozumieć. Wiek jak i kilometry nie mają znaczenia bo liczy się człowiek bo to co najpiękniejsze mamy wewnątrz. Jeśli tak jak mi brakuje ci takiej osóbki i zwykłych rozmów czym bardziej że zbliżają się długie jesienne wieczory na które może wspólnie znajdziemy sposób napisz śmiało na e-mail mooniaa3306@gmail.com



Jestem 34 letnia kobietą z Podkarpacia☺️
Moniaa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 16:15   #420
An_mana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szukasz koleżanki ,przyjaciółki, nowych znajomych? Wątek "ogłoszeniowy":)

Cześć,
mam 28 lat, szukam ciekawej i inteligentnej koleżanki z Bydgoszczy

Chętnie poznam kogoś w moim lub przybliżonym wieku, kogoś kto pójdzie ze mną na drinka "na mieście", na dobry film w kinie, na koncert, do teatru, pograć w planszówki, na kawę, czy zwykły spacer.

Szukam koleżanki, która zachęci mnie do przeczytania genialnej książki, wysłuchania dobrego podcastu, obejrzenia świetnego filmu, z którą wymienię się poglądami na różne tematy, ale ponarzekam i pośmieje się na co dzień A humor mam dość specyficzny ;D

Myślę, że życie miłosne jak i zawodowe mam już ułożone, ale czasami brakuje mi drugiej osoby z którą będę mogła po prostu spędzić czas na pisaniu wiadomości jak i na widywaniu się.
An_mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 15:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.