Jak rozkręcić własny biznes:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupiłybyście ręcznie wykonane kartki lub zaproszenia, jeśli tak to w jaki sposób?
Nie 3 27,27%
Tak - na Allegro 4 36,36%
Tak - przez strone prywatną 2 18,18%
Tak - w sklepie 2 18,18%
Tak - w inny sposób 0 0%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 10:33   #1
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Smile

Jak rozkręcić własny biznes:)


Witajcie
jak wiadomo obecnie bezrobocie jest dosyć wysokie i trzeba sobie jakoś radzić
Moją pasją jest tworzenie kartek okolicznościowych. Znajomi i rodzina się nimi zachwycają. Jednak nie wiem jak miałabym dotrzeć do szerszego grona klientów. Zrobiłam własną stronkę: www.karteczki.cba.pl Tylko jak wypromować ją w sieci? Na allego też już próbowałam, lecz jest tam bardzo dużo takich ofert. Ostatnio stworzyłam też ulotki i mój chłopak mi je wydrukował

Może macie jakiś pomysł? Lub podobny problem?
czekam na pomoc
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 15:38   #2
niebo_w_kropki
Raczkowanie
 
Avatar niebo_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tam gdzie On :)
Wiadomości: 387
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Na początek zacznij od Allegro, bez drogiej reklamy nie masz szans zaistnieć dzięki samej stronie internetowej.
Musisz jednak dobrze przeanalizować konkurencje, zobaczyć jakie kartki najczęściej 'idą', jakie są ich ceny na Allegro, u kogo najczęściej ludzie kupują i spróbować dorównać właśnie tym sprzedającym. Jak już uda Ci się trochę zarobić, wtedy możesz przeznaczyć tę kasę na profesjonalną stronę, bo niestety ta Twoja jest na bardzo niskim poziomie i na prawdę nie zachęca do ponownej wizyty.
Pamiętaj jednak, że sprzedaż na Allegro musi być legalna, na początek opłaty które Cię czekają to 400 zł Zus (przez pierwsze 2 lata) i opłaty do Allegro (w zależności od sprzedaży), jak będziesz zarabiała dużo to również będą podatki
Ale myślę, że warto spróbować, tylko że wtedy musiałabyś poświęcić naprawdę dużo czasu i chęci na rozkręcenie interesu
Powodzenia!
__________________
'ur a glorious headfuck thing own it'
niebo_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:20   #3
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Bardzo dziękuję za praktyczną radę napewno ją wykorzystam. Przeanalizuję konkurencję.
A co do stronki to stworzyłam ją sama tak na początek przy okazji zdobywając kolejną umiejętność,którą mam zamiar poszerzać.
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:24   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Uważaj na dochód jaki osiągasz, bo jeśli nie pracujesz i kwota nie przekracza kwoty wolnej od podatku (ok 3100 w tym roku) to jest ok, ale jeśli 1) kwota przekracza 3100 bądź 2) pracujesz, musisz odprowadzić podatek od uzyskanych dochodów.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:22   #5
kyshe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Możesz też poczytać na temat pozycjonowania stron internetowych. To chyba najlepszy sposób wypromowania swojej strony w sieci. A jak masz popularną stronę, to reszta jakoś pójdzie. Powodzenia!
__________________
Ciekawostka: świecące znicze LED. Świecą nawet do 3 miesięcy i można ich używać w domu, jako świeca dekoracyjna lub wkład do znicza.
kyshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:10   #6
matrosen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Myszków
Wiadomości: 6
GG do matrosen
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

"bez drogiej reklamy nie masz szans zaistnieć dzięki samej stronie"

Z tym kompletnie nie mogę się zgodzić.
Przy odpowiednim zaangażowaniu w promocję serwisu i strategii jesteśmy w stanie w krótkim okresie czasu zyskać wielu klientów.
Jeśli ktoś nie ma czasu lub ma za dużo spraw na głowie zatrudnia zewnętrzne firmy lub osoby do realizacji planu.
Najlepiej opierać swą działalność na kilku kanałach sprzedażowych.
W przypadku dużej konkurencji ciężko jest się przebić ale nie ma rzeczy niemożliwych, można zrobić konkurs eventowy w połączeniu z portalami społecznościowymi, nawiązać współpracę z innymi portalami, blogerami... pomysłów można podać wiele, natomiast pomysł to jedno a realizacja to już co innego i tutaj trzeba opracować dobrą strategię, aby maksymalnie wykorzystać potencjał.
__________________
Prowadzisz biznes, chcesz zwiększyć zyski? Zainwestuj w pozycjonowanie stron WWW. Specjalista seo z doświadczeniem pomoże Tobie osiągnąć wyznaczone cele. Zapytaj teraz o możliwość współpracy. Zapraszam!
matrosen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:06   #7
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Spokojnie, zanim zarobie 3100zł to troszkę czasu minie czyli aby coś sprzedawać /udostępniać swoje usługi nie trzeba mieć własnej firmy, pod warunkiem,że dochód nie przekracza powyższej kwoty, tak? Macie może pomysły jak jeszcze (nie posiadając własnej firmy) dotrzeć do klienta ?
Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 23:31   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Cytat:
Napisane przez pinkqueen Pokaż wiadomość
Spokojnie, zanim zarobie 3100zł to troszkę czasu minie czyli aby coś sprzedawać /udostępniać swoje usługi nie trzeba mieć własnej firmy, pod warunkiem,że dochód nie przekracza powyższej kwoty, tak? Macie może pomysły jak jeszcze (nie posiadając własnej firmy) dotrzeć do klienta ?
Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi
Tak, patrz na progi - co roku ustanawiane są nowe i zazwyczaj są nieco wyższe, niż w roku poprzednim.
Polecam promowanie usług na portalach lokalnych, na pewno masz taki w swoim mieście, ościennych - poszukaj w google ogłoszenia nazwa miasta. Wystarczy, że opiszesz zakres usługi i podasz adres strony.
Powodzenia
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 07:33   #9
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Już kilka takich ogłoszeń zamieściłam. Jednak nie otrzymałam żadnego zamówienia. Ludzie chętniej zamawiają z Allegro lub bezpośrednio widząc moje kartki:/
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 08:43   #10
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Reklama jest potrzebna, ale niekoniecznie droga. Po prostu rozsądna. Musi być dobrze "skrojona". Niestety bez promocji tylko Ty bedziesz wiedziala, ze robisz kartki okolicznosciowe.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:30   #11
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Kartki śliczne
może popytaj w kwiaciarniach czy nie chcieliby kupić? albo zaproponuj, ze wstawisz swoje kartki by ocenić popyt na nie?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 15:01   #12
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Kartki śliczne
może popytaj w kwiaciarniach czy nie chcieliby kupić? albo zaproponuj, ze wstawisz swoje kartki by ocenić popyt na nie?
Cieszę się,że Ci się podobają i ogólnie dobry pomysł tylko w takiej kwiaciarni pewnie chcieliby fakturę,albo rachunek... A z tym na chwilę obecną byłby problem.
Zaniosłam kilka kartek do biblioteki i mam pare zamówień
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 17:06   #13
kabazika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Kartki bardzo fajne i z pewnością możnaby taki biznes z powodzeniem wypromować w internecie (pozycjonowanie strony w wyszukiwarce oraz adwords czy inne płatne systemy, a także wiele innych sposobów). Jednak w pierwszej kolejności wypadałoby zacząć od zrobienia solidnego sklepu internetowego ponieważ ta stronka, bez urazy- jest wykonana w standardach drugiej połowy lat 90-tych co nie zachęca do zakupu.
__________________
Damskie torebki i biżuteria
kabazika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:31   #14
tutamtu4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Możesz:
zrobić drukowany katalog (tyle że, żeby oddać charakter i piękno kartek musiałby być wysokiej jakości druk:/) i podrzucić go do akademików albo w okolicach kampusów studenckich.

najlepiej w okolicach świąt: dzień chłopaka, dzień kobiet, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki

Możesz wykorzystać zrobione ulotki.
+ jakaś promocja: kup 3 kartki, 4ta gratis.

Jeśli chciałabyś ,,spieniężyć" swoje umiejętności, możesz zaproponować szkołom zajęcia dodatkowe, artystyczne; można też w domach kultury, czy takich prywatnych klubikach dla dzieci.
Takie warsztaty z reguły są dość dobre.
Ale: musisz lubić uczyć
tutamtu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 16:21   #15
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Super, że chcesz się uczyć robić strony internetowe, ale rób to na stronach hobbystycznych, nie związanych ze swoim biznesem, bo to naprawdę źle wygląda, a szkoda. Kartki piękne, strona niestety odpychająca(choć jak na pierwszą stronę jest ok, ale tutaj nie o to chodzi). Przecież strona ma podkreślać,a nie gasić urok twoich kartek, niech wygląda profesjonalnie, a jednocześnie skromnie. Użyj darmowy system WordPress, użyj jakiejś darmowej skórki, typu białe tło, szaro-srebrne przyciski, to nic nie kosztuje, a będzie dobrze wyglądać. Co innego jak się już nauczysz robić ładne strony, ale pierwsza strona ma reprezentować twój biznes? Tak nikt nie robi. Wyobraź sobie, że chciałabyś założyć sklep stacjonarny, więc stwierdziłabyś, że przy okazji nauczysz się budować i postawisz budę na podwórku, w którym będziesz prowadzić ten biznes (trochę abstrakcyjny pomysł, jednak oddaje sposób myślenia), albo idziesz na rozmowę kwalifikacyjną i korzystasz z okazji, że się nauczysz szyć i zrobisz sobie na tą okazję strój, albo urządzasz przyjęcie dla przyszłych klientów, nie umiesz gotować, ale stwierdzasz, że to świetna okazja, żeby się nauczyć i zrobisz jakieś skomplikowane potrawy i takie niejadalne potem serwujesz.

Wykup tanio hosting(do 40zł za rok spokojnie znajdziesz), nie będziesz mieć tej okropnej reklamy na stronie. Po za tym darmowy WordPress z jakąś ładną skórką.

Fajnie by też było jakbyś dodała sklep na stronie. Możesz przygotować np. kilkanaście kartek na sprzedaż i ktoś od razu mógłby je kupić na stronie.

W następnej kolejności możesz się zastanowić nad np. programem partnerskim, np. jeśli ktoś zareklamuje na swojej stronie twój sklep, jakiś klient przyjdzie z tamtej strony internetowej i zakupi u Ciebie kartkę, to ta osoba, która reklamowała u siebie twój sklep, dostanie np. 10% od wartości sprzedanej kartki/kartek. Raz dwa dorobisz się masy takich internetowych handlowców, w których interesie będzie wysoka sprzedaż w twoim sklepie, więc i będziesz mieć dobrą, tanią reklamę na wielu stronach.
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:55   #16
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Cytat:
Napisane przez tutamtu4 Pokaż wiadomość
Możesz:
zrobić drukowany katalog (tyle że, żeby oddać charakter i piękno kartek musiałby być wysokiej jakości druk:/) i podrzucić go do akademików albo w okolicach kampusów studenckich.

najlepiej w okolicach świąt: dzień chłopaka, dzień kobiet, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki

Możesz wykorzystać zrobione ulotki.
+ jakaś promocja: kup 3 kartki, 4ta gratis.

Jeśli chciałabyś ,,spieniężyć" swoje umiejętności, możesz zaproponować szkołom zajęcia dodatkowe, artystyczne; można też w domach kultury, czy takich prywatnych klubikach dla dzieci.
Takie warsztaty z reguły są dość dobre.
Ale: musisz lubić uczyć
Tutamtu4 uważasz,że akurat studenci chętnie kupowaliby kartki?
a co do promocji to zawsze przyciągają ludzi sądzę,że z nauką dzieci też nie byłoby problemu. Będę działała również w tym kierunku. Dziękuję za trafne podpowiedzi
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:28   #17
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Cytat:
Napisane przez pinkqueen Pokaż wiadomość
Już kilka takich ogłoszeń zamieściłam. Jednak nie otrzymałam żadnego zamówienia. Ludzie chętniej zamawiają z Allegro lub bezpośrednio widząc moje kartki:/
Kilka? Dziewczyno, ja dodaję ogłoszenia na całą Polskę i w czerwcu potrafiłam zamieścić nawet 100 dziennie - zależnie od tego, jakie jest 'natężenie' dodawania ogłoszeń na danym serwisie. Nie musisz sprzedawać kartek tylko w swoim mieście, możesz w każdym innym - sprawdź, ile jest sensownych portali ogłoszeniowych. Z pamięci mogę podać np. rzeszowiak.pl, tarnowiak.pl, ogloszenia.trojmiasto.pl, gumtree.pl, infoludek.pl, bstok.pl, ogloszenia.plock.pl i wiele, wiele innych (nie polecam dodawania ogłoszeń na olx- mam wrażenie, że stamtąd mamy najmniej klientów ). Generalnie schemat szukania portali ogłoszeniowych powinien być taki: nazwa miasta + ogłoszenia. Dodaj z 200 ogłoszeń to porozmawiamy, czy nie będzie zapytań.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:33   #18
pinkqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Ja po prostu jakoś straciłam nadzieję... Ale skoro mówisz,że to działa to biorę się w garść i do roboty
pinkqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:22   #19
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Cytat:
Napisane przez pinkqueen Pokaż wiadomość
Ja po prostu jakoś straciłam nadzieję... Ale skoro mówisz,że to działa to biorę się w garść i do roboty
Uwierz mi, teraz mam trochę przerwy, ale okropnie mnie nużyło dodawanie tych ogłoszeń. To jest najgorsza część mojej pracy. Ale kiedy szef dzwoni, że jest zlecenie i mam $$ to skaczę do góry. Musi Ci przyświecać cel, a jak znajdą się klienci to będziesz potrafiła się sama zmotywować do dodawania ogłoszeń codziennie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 08:13   #20
LegallyPL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 49
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

A ja dodam od siebie, że na groupon i gruper w dziedzinie Firma jest pełno promocji co do druku, promocji firmy i pozycjonowania strony internetowej.

Kartki bajeczne!

Może rozbuduj ładniej stronkę. Zrób graficzne projekty kartek. Są przeróżne gadżety na stronki. Albo np wstaw tam zapytanie ofertowe. Poprawiłabym galerię, ładniejsze zdjęcia (ustawiasz makro, słoneczko świeci, to nawet z telefonu wyjdą ładniejsze foty). Napis zmienić! Artystyczny zakątek wygląda rodem z horroru, inna czcionka. I ten diddl. Cały szablon, poszukaj na necie darmowych.
3mam kciuki!
LegallyPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:01   #21
madeleiness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Hej
Ja prowadzę swoją firmę w AIP - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i chyba to jest najlepszy sposób na pierwszą firmę bez zbędnych opłat i problemów..płacę 250zł miesięcznie(netto) - żadnych ZUSów i innych ściągaczy pieniędzy i w tym mam wszystko co potrzebuję prawników, obsługę księgową..dostęp do biur corowkingu, szkolenia, coachingi, mentorigni, wydarzenia itp. Więc mogę polecić każdemu
Pozdrawiam
madeleiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:40   #22
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Cool Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Najlepszym sposobem na wypromowanie strony internetowej jest zlecenie specjalistom jak np. agencja reklamowa w Warszawie - Port Biznesu, która opiekuje się promowaniem stron www (czyt. budowanie wizerunku marki w internecie . Polecam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-07-21 o 15:36 Powód: linki
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 15:17   #23
Luckitrans
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Sprawdź ofertę agencji SEO np. AFTERWEB z Wrocławia ma ciekawą ofertę na pozycjonowanie stron www xxx małych i średnich firm. Myślę, że na początek to świetny wybór .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-07-21 o 15:35 Powód: link
Luckitrans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 15:51   #24
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Ja jestem otwarta na współpracę moja strona to wieczniemloda.com i mogę pomóc. Więcej na PW.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 16:40   #25
bukowskaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Jak to mówią reklama jest dźwignią handlu. Od jakiegoś czasu obserwuję jak reklamują się salony kosmetyczne w mojej okolicy. W jednym byłam raz i od tego czasu do niego wracam, bo co jakiś czas dostaję smsy z informacjami o promocjach i rabatach, trudno nie pójść do kosmetyczki jak zabiegi są o 50% tańsze Odwiedziłam też drugi salon, który ma niższe ceny, widać, że pracownicy są bardziej kompetentni, ale reklamy brak, ich ofertę musiała wyszukać sama, a podawałam podczas wizyty wszystkie dane. Tak, więc wydaje mi się, że chcąc rozkręcić biznes warto inwestować przede wszystkim w mailing oraz kampanie na platformach xxx szczególnie, jeżeli działa się lokalnie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-07-21 o 15:35 Powód: reklama
bukowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 12:48   #26
Elena1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Ja mogę polecić dwie opcje: /reklama/ jeżeli zależy nam na czasie i /reklama/ pozycjonowanie stron internetowych- dłuższy proces, ale daje naprawdę dobre efekty. Z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdza się prowadzenie tych działań jednocześnie.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-07-07 o 21:03 Powód: reklama
Elena1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 15:14   #27
xfortuna321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Ja np zainteresowałam się /reklama/ i zaczęłam prowadzić własny portal.. nigdy nie jest za pozno na nowe pasje

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-07-21 o 15:27 Powód: reklama
xfortuna321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 12:38   #28
white_room333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak rozkręcić własny biznes:)

Działania organiczne i płatne równocześnie to najlepsza opcja
Polecam Wam szkolenia biznesowo-marketingowe, które mogą pomóc – nie tylko dla Stylistek
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-16 o 15:01 Powód: reklama
white_room333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-16 13:38:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.