Rozdwajające się paznokcie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 08:46   #61
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

wszyscy wszedzie zachwycaja sie olejkiem rycynowym, wiec wczoraj go wygooglowalam i to co znalazlam zaskoczylo mnie pozytywnie-on sie nadaje do wszystkiego i jesli naprawde dziala i sie sprawdza, to chyba spedze dzis cala noc bezsennie na zabiegach z jego uzyciem, bo po pracy lece szybko do apteki go kupic i podrukuje zaraz pomysly na maseczki, okladi i inne cuda
mam nadzieje ze mi pomoze na wlosy i paznokcie
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:13   #62
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

rycynowy ? a nie arganowy ?
Ja używam czysty arganowy i jest na wszystko
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 13:01   #63
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

rycynowy dobrze sprawdza się i na włosy i na paznokcie i na rzęsy. nie wiem jak na skórę, ale i tak jest fajnie wielozadaniowy a tańszy niż arganowy, mała buteleczka na spróbowanie kosztuje ok. 2zł i mi wystarczyła na bardzo długo. polecam!
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:36   #64
Mroofa
Raczkowanie
 
Avatar Mroofa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 278
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
rycynowy dobrze sprawdza się i na włosy i na paznokcie i na rzęsy. nie wiem jak na skórę, ale i tak jest fajnie wielozadaniowy a tańszy niż arganowy, mała buteleczka na spróbowanie kosztuje ok. 2zł i mi wystarczyła na bardzo długo. polecam!
Zgadzam się stosuję go na paznokcie i na całe dłonie czasem. Bardzo ładnie nawilża skórę i wzmacnia paznokcie. To brwi stosowałam, ale niestety strasznie mnie zapychał

Do paznokcie radzę go lekko podgrzać, można też zmieszać z odrobiną oliwy z oliwek i moczyć paznokcie.
Mroofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:11   #65
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

a jaki to arganowy??
niestety nie slyszalam
a rycynowy jak dajecie na rzesy i brwi to jakie ma zastosowanie?na porost rzesow??to by bylo super, bo niestety u mnie z rzesami i wlosami to tak rzadko
i serio 2 zlote tylko kosztuje???niestety jeszcze go nie nabylam, poszlam wczoraj do apteki z cala lista zakupow, ale glownie po ten olejek i nie wiem jakim cudem, ale go zapomnialam DDD
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:14   #66
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

http://olejekarganowy.org/
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:46   #67
A-blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez kiniula27 Pokaż wiadomość
Hej,
jestem tu nowa i nigdy wiele się nie odzywam, ale mam straszny problem z paznokciami i już nie wiem jak sobie poradzić. Bardzo proszę o jakieś rady .. wiem, że mnóstwo ich jest na forum i na pewno wypróbuję niektóre metody, ale wklejam też zdjęcia i chcę wiedzieć co myślicie.
Przez parę lat nałogowo, ze stresu obgryzałam paznokcie, efektem czego jest krótkie 'coś' na końcach moich palców
Paznokcie mają bardzo krótką płytkę, są cienkie, miękkie, baardzo się rozdwajają, wręcz rozwarstwiają. Używałam odżywki diamentowej z eveline, wszelkich innych odżywek drogeryjnych, ale żadna widocznie nie poprawiła ich stanu.

Ostatnio się zmotywowałam i kupiłam odżywkę Nail Tek II, już jakiś czas nie obgryzam paznokci, staram się pod nimi nie dłubać, kremuję dłonie .. i jest lepiej, ale tylko na krótki czas. Wystarczy, że paznokieć delikatnie podrośnie, odżywka zetrze się z końca i mogę odsłownie odrywać warstwy paznokcia, przez co jestem zmuszona z powrotem spiłować go na bardzo krótko. Paznokcie są twardsze, gdy są pomalowane Nail Tek'iem, ale wystarczy, że delikatnie odpryśnie w rogu paznokcia i już mogę się pożagnać z tym co udało mi się zapuścić.

Stosuję też suplementy, ale nie wiele to pomaga, z włosami mam podobny problem.

Nie wiem, Nail Tek nie dla mnie ? Jest sens próbować inne odżywki ?
Załączam zdjęcie. Jak sądzicie, jest szansa odratować takie paznokcie ? Z zazdrością patrzę na piękne, długie paznokcie koleżanek

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź
Jeżeli chodzi o Nailteka to musisz nim pokrywać paznokieć CODZIENNIE domalowując warstwę a raz w tyg zmyć wszystko i od nowa. Taka kurację stosujesz tak długo aż odrosnie nowa wzmocniona płytka. to może potrwać nawet do 6 miesięcy (zależy jak szybko rosną CI paznokcie). Tak więc jak najbardziej masz szansę na pieknie paznokcie!. Ja tez kiedyś obgryzałam pazurki - przeszło Tobie też się uda
A-blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 13:24   #68
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62332-Ole...n_Farmina_30_g - mam ten, 1,99zł
przelałam go sobie do pustej buteleczki po oliwce do skórek - żeby wygodnie się go nakładało pędzelkiem (choć potem i tak wmasowuję opuszkiem palca). można zawsze wymieszać też np. z oliwą z oliwek, żeby miał przyjemniejszą konsystencję.

na rzęsy jeszcze nie próbowałam, ale mam w planach - ponoć nakładany regularnie ładnie je wzmacnia.

i tak jak pisałam, fajnie działa też na włosy (mieszałam z innymi olejkami do olejowania albo dodawałam do masek). jednak najlepiej u mnie sie sprawdza na paznokcie - taka kuracja z olejku rycynowego jest the best, nic mi tak nie poprawia pojawiających się co jakiś czas rozdwojeń.
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:19   #69
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja miałam ten sam problem, więc poszłam i zrobiłam sobie tipsy . Po tipsach miałam popękaną płytkę paznokciową w poprzek do ,,żywca"- masakra. Pomogła kuracja z bellisy (2 tabletki 1 raz dziennie przez miesiąc) i odżywka z evelina 8 w 1 na zmianę z SOS do kruchych i łamliwych też z evelina. W tej chwili paznokcie wyglądają tak (przepraszam za słabą jakość fotki). Zdjęcie chyba mówi za siebie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Piękne masz teraz mam nadzieję, że moje też tak kiedyś będą wyglądały jak na razie bezskutecznie próbuję je poratować Nail Tek II zastanawiam sie nad jakims suplementem, chyba spróbuje rzeczywiście Belissy

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez A-blue Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Nailteka to musisz nim pokrywać paznokieć CODZIENNIE domalowując warstwę a raz w tyg zmyć wszystko i od nowa. Taka kurację stosujesz tak długo aż odrosnie nowa wzmocniona płytka. to może potrwać nawet do 6 miesięcy (zależy jak szybko rosną CI paznokcie). Tak więc jak najbardziej masz szansę na pieknie paznokcie!. Ja tez kiedyś obgryzałam pazurki - przeszło Tobie też się uda
Kurde a ja zużyłam już 1/2 buteleczki ale codziennie zmywałam bezacetonowym zmywaczem co prawda ale i tak pewnie przez to nie działa ta odżywka na moje paznokcie. Teraz juz będę nakładała kolejną warstwę bez zmywania, bez sensu że zmarnowałam tak duzo odżywki :/
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 14:44   #70
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka22 Pokaż wiadomość
Piękne masz teraz mam nadzieję, że moje też tak kiedyś będą wyglądały jak na razie bezskutecznie próbuję je poratować Nail Tek II zastanawiam sie nad jakims suplementem, chyba spróbuje rzeczywiście Belissy

Dziewczyny na ,,naturalnych paznokciach" polecały humavit ze skrzypem i pokrzywą. Podobno działa cuda - zakupiłam 2 dni temu i stosuję. Zobaczymy jakie będą efekty.
Moje pazurki w tej chwili wyglądają tak -
1. (już je 2 razy skracałam- zmieniałam kształt)
2. wcześniej tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000429.jpg (42,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000321.jpg (32,3 KB, 36 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-03-06 o 14:45
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:33   #71
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Dołączam do tematu Paznokcie rozdwajają mi się tylko na kciuku i palcu wskazującym lewej ręki. To jest strasznie irytujące, bo wszystkie paznokcie są ładne, twarde z białymi końcówkami, a te dwa dziady wyglądają po prostu strasznie Paznokieć w palcu wskazującym rozdwoił mi się dzisiaj do połowy, więc musiałam go całkiem obciąć, a i tak nadal jest rozdwojony :/ Od ponad 2 tygodni używam odżywki 8w1 z Eveline, ale nie widzę szczególnej poprawy. Wkurza mnie to, już nie wiem co robić z tymi paznokciami :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 13:35   #72
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

może masz z nimi najbardziej do czynienia ?
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 23:28   #73
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Dołączam do tematu Paznokcie rozdwajają mi się tylko na kciuku i palcu wskazującym lewej ręki. To jest strasznie irytujące, bo wszystkie paznokcie są ładne, twarde z białymi końcówkami, a te dwa dziady wyglądają po prostu strasznie Paznokieć w palcu wskazującym rozdwoił mi się dzisiaj do połowy, więc musiałam go całkiem obciąć, a i tak nadal jest rozdwojony :/ Od ponad 2 tygodni używam odżywki 8w1 z Eveline, ale nie widzę szczególnej poprawy. Wkurza mnie to, już nie wiem co robić z tymi paznokciami :/
u mnie jest podobnie - jeżeli mam problem z paznokciami, np. któryś się zacznie rozdwajać albo się nadłamie, to właśnie te u palca wskazującego lub kciuka. szczególnie u prawej ręki (jestem praworęczna). mam z nimi dużo problemów i cięzko mi je porządnie zapuścić i utrzymać w jako-takiej kondycji, bo najzwyczajniej w świecie ciągle są narażone na różne uszkodzenia mechaniczne. lepiej jest, jak noszę krótsze paznokcie i wspomagam działanie odżywki innymi środkami, np. olejkami.
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:24   #74
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

A ja właśnie jestem praworęczna, a problem mam z tymi paznokciami u lewej ręki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:39   #75
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

to dawaj może na nie więcej odżywki niż na resztę
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:06   #76
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;38965670]Oprócz diety i stosowania odżywek chyba ważne jest kilka rzeczy podczas robienia manicure.
Żadnych zmywaczy z acetonem! Kiedyś używałam takich i moje paznokcie były makabrą, potem przestałam i paznokcie z pomocą odżywki S.O.S znów zrobiły się mocne Słyszałam gdzieś, że aceton nie tylko wysusza płytkę, ale też ja nieco rozpuszcza...brrrr...Piln iczki tez są ważne-te metalowe tylko strzępią płytkę i są za mocne, a poza tym ten dźwięk podczas piłowania...aż ciarki przechodzą. Ja mam teraz takie pilniczki, które kupiłam w Naturze(12 małych pilniczków mineralnych za 7 zł z groszami), są bardzo dobre, bo mają dwie strony-nieco ostrzejszą(ciemniejsza strona) do skracania paznokci i łagodniejszą(jaśniejszą) do ich formowania.
No i trzeba pamiętać o jakieś bazie pod lakier kolorowy. Ja stosuję odżywkę S.O.S Eveline i jest dobrze
Ja też życzę Ci ewkaa1314, abyś jak najszybciej pozbyła się tego przykrego problemu
A Bejdi-mocnych i ładnych paznokci[/QUOTE]

A możesz polecić jakiś fajny zmywacz? Ja chyba ciągle złe kupuję, bo mam bardzo suche skórki wokół paznokci po zmywaczach ;/

Co do Nail Teka, o którym wspominała któraś z Was- jak go stosowałam byłam zachwycona , ale odstawieniu stan paznokci znacznie się pogorszył. Było jeszcze gorzej niż przed zastosowanie go. Nie polecam. Aktualnie stosuję odżywkę poleconą mi przez jedną z Wizazankę i widzę poprawę. Mówię o essence ultra strong nail hardener
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"

Edytowane przez Kanula
Czas edycji: 2013-03-22 o 08:23
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:11   #77
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

skoro masz suche skórki to używasz z acetonem.
polecam Ci z biedry z pompką są bez acetonu,cena 5,99zł 150ml.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:35   #78
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cześć, dziewczyny.
Moja paznokcie są takie w normie, ale czasem się rozdwajają Jak tylko próbuję zapuścić dłuższe Odżywki, wcierki, olejki nie pomagają. Dietę mam ok.
O, olśniło mnie! Rozdwajają się od urazów mechanicznych. Zawsze gdzieś walnę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:52   #79
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

o widzisz !!! masz już odpowiedź na końcu swojej wypowiedzi
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 14:43   #80
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
skoro masz suche skórki to używasz z acetonem.
polecam Ci z biedry z pompką są bez acetonu,cena 5,99zł 150ml.
Dzięki Jutro pojadę sobie kupić
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:14   #81
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kanula Pokaż wiadomość
Dzięki Jutro pojadę sobie kupić

Zapraszam Cię tutaj http://turkusoowa.blogspot.com/2013/...biedronki.html
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:58   #82
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Ja używam tych znanych zmywaczy z kwiatkiem Najlepsze to były z hurt-serwisu, ale nie mogę ich u siebie znaleźć Teraz używam zmywacza z Verony i mogę powiedzieć, że jest dobry Ja zawsze wybieram te bez acetonu, te tanie zmywacze z kwiatkiem są bardzo dobre. Ja z suchymi skórkami nie mam zbytniego problemu, ponieważ jakiś raz dziennie rano używam kremu do rąk, a same skórki wycinam specjalnym nożykiem-to duża wygoda, nie mam problemu ze sterczącymi zadziorkami, które aż chce się obrywać...
Ja tez czasem mam taki problem, że paznokcie mi się łamią na skutek jakiegoś uszkodzenia mechanicznego lub uderzenie nim w coś. Raz mi się paznokieć złamał kiedy zakładałam ciasno związane adidasy. Moje paznokcie są dosyć mocne i zdrowe, ale czasem zbyt je narażam
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:59   #83
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
A co to za stronka? Mnie się wyświetla tylko tytułowa i gdziekolwiek bym nie kliknęła otwiera się dokładnie taka sama Nie ma na niej żadnej treści oprócz rysunków jakiś babeczek i nie da się nigdzie kliknąć żeby wejść gdzie indziej
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:03   #84
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

bo musisz kursorem niżej zjechać
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:56   #85
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
bo musisz kursorem niżej zjechać
Ooo odblokowała się Wcześniej się nie dało a kilka razy próbowałam. Dziękuję Ci bardzo
__________________
"Pracuj tak ciężko nad sobą, byś nie miał czasu krytykować innych"
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:24   #86
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Proszę bardzo
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 09:23   #87
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Dziewczyny przyszłam Wam napisać,że w walce o zdrowe i ładne paznokcie przede wszystkim liczy się reagularność cierpliwość i wytrwałośc.Zaniechałam pielęgnacji na jakieś dwa miesiące,ograniczałam się tylko do piłowania i pokrywania odżywką czy też lakierem..Efekt?Płytka znowu zaczyna się rozwarstwiać,więc od kliku dni w ruch znowu poszła oliwka i ojejek rycynowy.Zastanawiam się tez nad tym preparatem Eveline..ale naczytałam się złych recenzji i już sama nie wiem
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 23:25   #88
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam Wam napisać,że w walce o zdrowe i ładne paznokcie przede wszystkim liczy się reagularność cierpliwość i wytrwałośc.Zaniechałam pielęgnacji na jakieś dwa miesiące,ograniczałam się tylko do piłowania i pokrywania odżywką czy też lakierem..Efekt?Płytka znowu zaczyna się rozwarstwiać,więc od kliku dni w ruch znowu poszła oliwka i ojejek rycynowy.Zastanawiam się tez nad tym preparatem Eveline..ale naczytałam się złych recenzji i już sama nie wiem
Ja bym nie ryzykowała na twoim miejscu. Lepiej kup sobie regenerum, jest świetny i nie niszczy płytki paznokcia jak odżywka Eveline. Tyle że jest tłusty i po jakimś czasie należy go wetrzeć w macierz paznokcia gdyż sam się niestety nie wchłonie. Ale za to jakie są potem piękne paznokcie i nawilżone skórki...
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 19:46   #89
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Polecam odżywkę8w1 z eveline
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:30   #90
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała na twoim miejscu. Lepiej kup sobie regenerum, jest świetny i nie niszczy płytki paznokcia jak odżywka Eveline. Tyle że jest tłusty i po jakimś czasie należy go wetrzeć w macierz paznokcia gdyż sam się niestety nie wchłonie. Ale za to jakie są potem piękne paznokcie i nawilżone skórki...
Chodzi Ci o jakiś konkretny preparat?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Znalazłam ten produkt,poczytam i może się skusze..
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-19 22:10:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.