ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-25, 10:36   #1231
Minnie1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Potrzebuję rady - mam zrobione ombre, odrosty tzn. siwe muszę pokrywać 1 raz w miesiącu -stąd nie uśmiecha mi się w kółko do fryzjera biegać - baza robiona jest ciemnym brązem, bardzo zbliżonym do naturalnego - raczej chłodnym naturalnym, wydaje mi się że fryzjerka używa matrixa ale nie jest chyba skłonna powiedzieć jaki kolor - sama podejrzewam 3N, dół w zasadzie nigdy nie trafiła w odcień który jest dla mnie idealny - nie lubię rudości, bardziej beże zgaszone , chłodniejsze, ale nie brudne, szare blondy tylko .. no właśnie jakim odcieniem robić górę aby krył trwale siwe i ładnie się zmywał nie brudząc dołu, a czym od czasu do czasu pokryć dół aby współgrało to z naturalną górą?
Minnie1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 22:16   #1232
Narya7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Pytanko czy do farby Matrix ColorSync 10MM można użyć oxy 6% ???
Narya7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 17:18   #1233
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Narya7 Pokaż wiadomość
Pytanko czy do farby Matrix ColorSync 10MM można użyć oxy 6% ???
Tak

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 16:20   #1234
prelude
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 41
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny, poradźcie!
Jestem naturalnie miodową blondynką, ale ostatnie dwa lata farbowałam się henną na czerwony i ostatnie pół roku różnymi sposobami walczyłam by wrócić do swojego koloru, albo chociaż pozbyć się pomarańczy. W efekcie włosy na górze miałam mniej więcej swoje a niżej wściekłąâ˜â˜â˜☠marchew.
Dziś użyłam 10P wraz z aktywatorem matrixa, następnie po zmyciu farby (może to był błąd? ) dowaliłam jeszcze pięciominutowy toner matrixa antyyellow (bo szczerze nie wierzyłam, że marchewa zostanie skutecznie zabita samą farbą).
Efekt jest mniej więcej ok, to znaczy pożegnałam się z większością marchewki (może poza miejscami może gdzie było więcej henny, tam pozostały pojedyncze lekko pomarańczowe pasemka - ale trudno) . Natomiast ten efekt całościowy jest dla mnie zbyt ciemno-smutny, chyba trochę przesadziłam. Czy myślicie, że pomoże mi 10A? Chciałabym spróbować zrobić nim lekkie ombre, by nieco rozjaśnićâ˜â˜â˜☠ogólne wrażenie. Czy te farby w ogóle nadają sięâ˜â˜â˜☠do takiego domowego ombre, czy pasemek? Czy po tonerze i 10P takie rozjaśnienie w ogóle ma sens, czy lepiej wcześniej wspomóc się do tego spreyem Multi Blond Joanny (boję się, że joanna do końca mi spali końcówki, moje włosy są i tak wymęczone)? To 10A w ogóle przebije się bez dopingu?
Dodam, że w poniedziałek rano mam ważne wydarzenie i muszę wyglądać jak człowiek A, że nie mam kasy na fryzjera, to ekspresowo eksperymentuję na własną rękę.

Edit; cholera, poczytałam i wydaje mi się, że ten anty yellow toner właśnie jest odpowiedzialny za przyciemnienie. Kurde. Głupio zrobiłam. Czy on się wypłucze szybciej niż☠farba która jest pod nim?

Edytowane przez prelude
Czas edycji: 2020-02-14 o 16:42
prelude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.