Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 18:29   #4561
Megi2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Wszystko goi się super. Po miesiącu córka wróciła do pracy. Czuje się świetnie i jest przeszczęśliwa. Nie może jeszcze nic dżwigać ani robić ciężkich prac ale poza tym żadnych ograniczeń. Piersi jeszcze są trochę obrzęknięte- minął miesiąc od zabiegu ,ale już teraz wygladają super. Świat stał się piękniejszy i dla niej i dla mnie. Tak więc nie ma co się bać- trzeba zawalczyć o lepszy komfort życia
Megi2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 22:05   #4562
ela75n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

super, pozdrowienia dla Córki. Oby na mnie się tak goiło, ja miałam skierowane od neurologa, opinie od ortopedy i psychologa.wpis na skierowaniu N62- czyli przerost sutka.
ela75n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 15:09   #4563
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, rejestrować się do dr Michalskiej w woskowym szpitalu w Krakowie można po nr tel. (12) 6308 324 lub 6308 342, przyjmuje tylko w piątki ale są bardzo szybkie terminy 1-2 tygodnie. Ważne żeby mieć skierowanie do poradni chirurgii ogólnej (nie plastycznej).
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 12:49   #4564
ela75n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A Dziewczyny jeszcze pytanie, kiedy zakłada się ten stanik pooperacyjny? zamówię go jak już będę bo operacji i nie wiem czy zdąży mi przyjść.
ela75n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 16:52   #4565
Akma81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

duzybiust



Wysłałam wiadomość na priv

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

yo_anka

Wysłałam wiadomość na priv
Akma81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 06:31   #4566
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ela75n Pokaż wiadomość
A Dziewczyny jeszcze pytanie, kiedy zakłada się ten stanik pooperacyjny? zamówię go jak już będę bo operacji i nie wiem czy zdąży mi przyjść.


ja obudziłam się po operacji w niego ubrana już...
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 12:03   #4567
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, byłam w piątek u dr Michalskiej w Krakowie na konsultacji i mam termin operacji na 30.11.2021

Tydzień wcześniej mam się zgłosić do poradni chirurgicznej i anestezjolog, oprócz tego mam zrobić badania: morfologia, glukoza, PT+APPT, elektrolity, Anty HCV i EKG.

Teraz nie wiem czy mam to zrobić wcześniej sama, czy robią to w szpitalu?
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 16:48   #4568
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agnieszka KM Badania zrobią Ci tydzień przed na wizycie w szpitalu. Na fb jest grupa spełniamy nasze marzenia w Krakowie. Tam na bieżąco dziewczyny piszą wszystkie info o operacjach u dr Michalskiej. Jak będziesz miała problem z potwierdzeniem to pisz i Cię potwierdzę. Jaki miałaś rozmiar ?

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ela75n Pokaż wiadomość
A Dziewczyny jeszcze pytanie, kiedy zakłada się ten stanik pooperacyjny? zamówię go jak już będę bo operacji i nie wiem czy zdąży mi przyjść.
Ela nie wiem gdzie masz zabieg, ale np u Michalskiej w Krakowie zamawiasz i budzisz się już w niego ubrana. To dobra opcja bo sama Ci dobiera rozmiar. Spróbuj tak ustalić z Twoim operatorem. Cen ok 250 zł

Edytowane przez aganieszka179
Czas edycji: 2020-03-01 o 16:44 Powód: poprawka
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 23:37   #4569
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, dziękuję za informację, prośbę o dołączenie do grupy wysłałam, ale nie wiem jak mam wysłać zdjęcie 🤷☠♀️

Mój rozmiar to 75 Ł
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 04:55   #4570
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ela75n Pokaż wiadomość
i jak to wygląda u córki po miesiącu? można już w miarę normalnie funkcjonować? w sensie umyć się , pójść do pracy? - bez dźwigania oczywiście.[COLOR="Silver"]
Po miesiącu to ja już normalnie treningi robiłam. Funkcjonuje się normalnie już na drugi dzień! Nie wolno tylko dźwigać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ela75n Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, mam termin na maj tego roku, i zaczynam panikować, boję się bólu, komplikacji, większość Dziewczyn pisze,że ból do zniesienia... a ja mam tak niski próg bólu.... Operację mam we Wrocławiu na Fieldorfa, miał może ktoś w tym szpitalu operacje?
Też mam niski próg bólu. Spokojnie. Mnie bolało tylko godzinę po wybudzeniu. Potem już żadnych leków, nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 13:37   #4571
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaKM Pokaż wiadomość
Hej, dziękuję za informację, prośbę o dołączenie do grupy wysłałam, ale nie wiem jak mam wysłać zdjęcie 🤷☠♀️

Mój rozmiar to 75 Ł
Napisz na priv do Basi lub Iwony i załącz zdjęcie na mesengerze
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-10, 08:02   #4572
el_kar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć

Mieszkam pod Wrocławiem i szukam tutaj w okolicy jakiegoś szpitala.

Powiedz jak wygląda sprawa w Opolu, ile się czeka i jakie trzeba mieć dokumenty, żeby rozpocząć ta batalię o operację.

Ela
el_kar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 10:44   #4573
Biedroneczka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny nie było mnie tu kawał czasu, ale chciałam się podzielić swoim doświadczeniem może komuś pomogę. Miałam zmniejszane piersi na NFZ w szpitalu Orłowskiego 27.05.2019. Jestem bardzo zadowolona trafiłam na młodego lekarza doktora Turkowskiego , bardzo konkretny lekarz , a decyzja o zmniejszeniu była chyba najlepszą decyzją w moim życiu. jeśli któraś ma jakieś pytania służę pomocą. Gdyby nie moja koleżanka i to forum pewnie do tej pory bym się męczyła z tymi cycami mimo ogromnych piersi miałam robione na szypule, czucie w sutkach zaczyna wracać
Biedroneczka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-12, 21:53   #4574
el_kar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Toficzek82

Powiedz ile czAdu trwa oczekiwanie na operację po pierwszej konsultacji w Polanicy?



Zapisałam się tam na wizytę i mam dopiero we wrześniu:-(



Ela
el_kar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 12:22   #4575
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny!!! Piszcie czy coś się zmieniło odnośnie terminów odkąd zaczęła się ta "plaga" z koronawirusem. Ja mam wyznaczony termin na początek maja...czekam od 2017 r. Ktoś do Was dzwonił, zmieniają się terminy, są jakieś przesunięcia??? Nie chce tego podobnie jak Wy...
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 09:36   #4576
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

El_kar ja zapisałam się na prywatna wizytę, byłam w lutym, termin na połowę maja ale powiem Ci szczerze przez tą epidemię, to nie wiem, jak to się potoczy??
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 01:21   #4577
BeanBoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej,
Czytam wasze historie od jakiegoś czasu, bo sama zastanawiam się nad zmniejszeniem piersi. Pytanie jedynie czy bym się zakwalifikowała. Moje piersi mają miseczkę G-H. Rozumiem, że nie są największe i wiele kobiet boryka się z o wiele cięższymi przypadkami, jednak mam również okropne problemy z plecami (pomijając wrzynające się ramiączka, problemy ze snem). Posiadam taka wadę jak niespojenie łuku S1, utrudnia mi to znacznie życie, a ciężar mojego biustu jeszcze to pogarsza do tego stopnia, że przez ból pleców czy ramion nie jestem w stanie czasami podnieść się z łóżka. Czy biorąc to pod uwagę byłaby możliwość abym została zakwalifikowana na zabieg? Oczywiście rozumiem, że ocenia to lekarz, ale strasznie się boję wizyty, tego że ktoś powie mi, że przesadzam, dlatego właśnie najpierw próbuje spytać o radę tutaj.
BeanBoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 15:17   #4578
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny, ja miałam mieć operację prywatnie na maj. Klinika wstrzymała wszystko od połowy marca, doktor powiedział, że koło jesieni powinno ruszyć wszystko na nowi, jak będzie pewność, że sytuacja została opanowana. Teraz mam nadzieję, że wszystko dobrze (i szybko) się skończy, zdrówka dla wszystkich ❤️
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 11:43   #4579
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję toficzek82, musimy cierpliwe poczekać :-(
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 17:25   #4580
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja mam być w szpitalu w Łęcznej 20 kwietnia. Ale na pewno przesuną. Czekam na telefon. Ciekawi mnie tylko kiedy tak realnie wznowią operacje.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:45   #4581
TarkaTarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny!
Od jakiegos czasu przeglądam ten wątek i zaczęłam wierzyć że marzenie o zmniejszeniu jest do zrealizowania! Czy możecie polecić ortopedę z Warszawy, który bez problemu wystawi zaświadczenie o potrzebie wykonania takiej operacji? Lekarze z którymi do tej pory miałam okazje rozmawiać (było ich dwóch), uważają że nie ma możliwości finansowania takich operacji przez NFZ i nigdy wcześniej nie słyszeli o takim zaświadczeniu. Dodam że obecnie nosze rozmiar 75 L, mam 30 lat i ogromny problem z kręgosłupem
TarkaTarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 09:00   #4582
Nectarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

TarkaTarka:

Ja byłam po zaświadczenie w Goldenmedzie na Odkrytej na Nowodworach. Aczkolwiek najpierw badanie, rtg kręgosłupa i na podstawie zmian w kręgosłupie mi wystawił. Nie jest tak, że przychodzisz, mówisz, że chcesz zaświadczenie i dostajesz ;-) Ale z Twoim rozmiarem, to myślę, że bez problemu wystawi.



Teraz moje pytanie do reszty dziewczyn:

Czy któraś z Was w najbliższym czasie miała planowaną operację w Krakowie? Ktoś informuje telefonicznie, że się nie odbędzie? Na stronie szpitala jest tylko info, że wstrzymane przyjęcia. Mam termin na początek czerwca i obawiam się, że nic z tego. Ciekawe czy znowu trzeba będzie czekać miesiącami na kolejny termin:-/

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Ja byłam po zaświadczenie w Goldenmedzie na Odkrytej na Nowodworach. Aczkolwiek najpierw badanie, rtg kręgosłupa i na podstawie zmian w kręgosłupie mi wystawił. Nie jest tak, że przychodzisz, mówisz, że chcesz zaświadczenie i dostajesz ;-) Ale z Twoim rozmiarem, to myślę, że bez problemu wystawi.



Teraz moje pytanie do reszty dziewczyn:

Czy któraś z Was w najbliższym czasie miała planowaną operację w Krakowie? Ktoś informuje telefonicznie, że się nie odbędzie? Na stronie szpitala jest tylko info, że wstrzymane przyjęcia. Mam termin na początek czerwca i obawiam się, że nic z tego. Ciekawe czy znowu trzeba będzie czekać miesiącami na kolejny termin:-/
Nectarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 07:23   #4583
Lusia72609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny! Jestem tu nowa i proszę o wyrozumiałość dla moich być może głupich pytań. Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za to forum i wiedzę, która się dzielicie.



Zawsze marzyłam o pięknym jędrnym biuście ale zawsze wydawało mi się, że najpierw dzieci potem piersi. Dzisiaj na dzieci się nie zanosi a ja jak nie znosiłam moich cyckow tak nadal ich nie znoszę. Mam rozmiar 85J. I właśnie,będąc na fali porządków życiowych, zdecydowałam się zrobić z nimi porządek. Jutro idę do mojego neurologa po skierowanie. Proszę poradźcie gdzie są najkrótsze kolejki? Jestem już zdesperowana więc dojadę wszędzie. Pozdrawiam serdecznie! Agnieszka
Lusia72609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 13:06   #4584
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny!!! Dzwoniłam dzisiaj tj. 4.05. 20r. do Łęcznej. Odebrał jakiś doktor i udzielił mi informacji, o które pytałam. Otóż miałam mieć jutro operację, na którą czekałam prawie 3,5 roku . Pandemia niestety pokrzyżowałam moje plany . Nadal dźwigam moje ciężary... Załamka!!! Jednak pocieszające jest to, że zadzwonią do mnie ze szpitala za ok. 2 miesiące i zaproszą na operację. Muszę zrobić jedynie prywatnie, poziom przeciwciał WZW B, nawet już teraz.... i cierpliwie czekać na telefon od nich. Tyle info. z mojej strony. Pozdrawiam!!!!
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 18:41   #4585
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ewik 14 no ja jestem strasznie rozczarowana, ja miałam mieć operację 18.05 a tu doopa 😵miało być piękne swobodne lato a będzie jęk zwykle... U nas wznawiają na jesień prawdopodobnie., więc jak dobrze pójdzie to zrobię sobie prezent na urodziny 😏siła wyższa, wiem ale to ani troszkę mnie nie pociesza... No ale nic głowa do góry i czekamy!
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 19:16   #4586
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

toficzek82 Wiele nas takich rozczarowanych...niestety
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 20:44   #4587
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny dziś dzwonili do mnie z kliniki, żadnych konkretów ale kobieta mówiła, że doktor chce wznowić działalność jak najprędzej będzie to możliwe. Teraz nie da się przecież nawet podstawowych badań wykonać, więc myślę, że jak dadzą zielone światło na badania to i reszta ruszy 😁ciekawe jak rozwiążą temat terminów, ja jestem akurat w prywatnej klinice, miałam iść pod nóż 18 maja i to było 3 mce od wizyty, więc ciekawe jak to się ma do nowego terminu...
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 19:30   #4588
Kinga_piersi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was ma jakieś aktualne informacje czy w Łęcznej już ruszyli z operacjami? Ja mam 16.06 zaplanowaną operację i się bije z myślami czy zadzwonić i spytać czy może poczekać ,bo to jeszcze niecały miesiąc został
Kinga_piersi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 04:50   #4589
shay87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzwoniłam do Łęcznej ostatni raz tydzień temu i dostałam informacje, że jeszcze nic nie wiedzą kiedy to ruszy i mam czekać cierpliwie na telefon😣 Termin miałam na 18.05
shay87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 20:52   #4590
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć,
próbuję przebrnąć przez wątek ale nie znajduję konkretów. Pewnie dlatego, że większość użytkowniczek jest już zaznajomiona z tematem i nie muszą już wykładać elementarnej wiedzy. Poza tym wiele wiadomości jest już sprzed kilku lat i mogą być już nieco nieaktualne.



Jak to jest z tym zabiegiem na NFZ?
1) czy w ramach zabiegu oprócz zmniejszenia jest też zawsze podniesienie jakieś wymodelowanie (bez implantów)?
2) czy są jakieś koszty oprócz takich podstawowych pooperacyjnych: leki, stanik, opatrunki itp. Nie mogę odnaleźć informacji na jakie koszta muszę się szykować, bo to na pewno nie jest sprawa 100% bezpłatna.
3) polecacie najczęściej Łęczną, którą biorę pod uwagę, ale nie zauważyłam nic z Trójmiasta a to taka duża aglomeracja.
4) dobrze doczytałam, że nawet wystarczy skierowanie od internisty by udać się do kliniki na kwalifikację?


Na razie to tyle. Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to nie omieszkam dopytać
__________________
Zmiany są niczym jaśminowy wiatr przelatujący przez zatęchłe mieszkanie.


~AylarCoelho 2020

AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.