Co na porost włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-23, 18:44   #1
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384

Co na porost włosów?


Dziewczyny, zastanawiam się jak najlepiej przyspieszyć wzrost włosów. O olejku rycynowym dużo dobrego się mówi, ale nakładałam kiedyś na brwi i, szczerze mówiąc, nie zauważyłam właściwie żadnego efektu. Natknęłam się w necie na olejek Khadi stymulujący wzrost włosów, czy któraś z Was używała jednego i drugiego i ma jakieś porównanie? Bo różnica w cenie jest bardzo duża, a opinie, które czytałam nawet tutaj na kwc są dość podzielone. I jestem w kropce czy jednak kupić w aptece zwykły rycynowy i coś jeszcze do niego dodać, czy zdecydować się na ten. A może znacie inne sposoby? Jakieś sugestie?
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 06:45   #2
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Co na porost włosów?

Podnoszę Ktoś, coś?
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:16   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co na porost włosów?

To jest kwestia indywidualna, na co włosy zareagują, jak zareagują (czy wyrośnie ich więcej, czy będą rosły szybciej), a przede wszystkim czy w ogóle jakoś zareagują, bo wcale nie muszą. Oferta na rynku jest ogromna i trzeba po prostu testować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 11:25   #4
Leyraa
Przyczajenie
 
Avatar Leyraa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Co na porost włosów?

Mi pomogła wcierka z maści końskiej. Pisałam niedawno na blogu na ten temat Do tego jeszcze jedzenie ryb. Podcinanie końcówek gdy nagle włosy zaczynają wypadać garściami, bo w końcu jak zapuścić jak zaraz wylecą
Leyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 17:22   #5
ZiolowaWiedzma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co na porost włosów?

Neril szampon z garniera. Ciężko go dostać w aptekach, na alledrogo bez problemu i do tego oczyszczanie skóry głowy czarnym mydłem raz na jakiś czas. U mnie to się sprawdza
ZiolowaWiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 15:23   #6
wolinka23
Raczkowanie
 
Avatar wolinka23
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 30
Dot.: Co na porost włosów?

jest bardzo wiele odżywek, przejrzyj sobie listę KWC, na pewno znajdziesz coś dobrego tutaj
wolinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 21:31   #7
AddictedToBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Co na porost włosów?

Ecolab, aktywne serum przeciw wypadaniu włosów (żółta buteleczka).
AddictedToBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 12:11   #8
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Co na porost włosów?

Ja w kosmetyki w tej materii do końca nie wierzę najbardziej skuteczne są zabiegi igłowe. Mezoterapia koktajlami albo osoczem. Staram się regularnie raz do roku zrobić sobie serię i jestem bardzo zadowolona z efektów
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 10:12   #9
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Co na porost włosów?

Ja akurat po skończonych naświetlaniach poszłam do trychologa i kobietka bo obejrzeniu głowy kamerką powiedziała, że w moim przypadku mezoterapia absolutnie nie. W sumie nie wiem dlaczego, ale nie kłóciłam się i więcej na wizytę tam nie poszłam. Zresztą, teraz już włosy ładnie odrosły (w sensie są gęste, nie ma żadnej łysiny), ale wciąż są krótkie i jak dla mnie zbyt wolno przyrastają na długość. Niestety, jestem włosomaniaczką, zawsze miałam długie i dlatego teraz zupełnie nie mam do nich cierpliwości :P zwyczajnie baardzo tęsknię za wiązaniem, upinaniem i takimi tam Wypróbowałam przez parę miesięcy olejek Khadi i rzeczywiście na początku było widać efekty. Potem już bez szału, może skóra głowy się pryzwyczaiła. Teraz zaczynam z wcierką Banfi, zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez morning_coffee
Czas edycji: 2020-04-09 o 10:34
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 09:58   #10
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Co na porost włosów?

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Ja akurat po skończonych naświetlaniach poszłam do trychologa i kobietka bo obejrzeniu głowy kamerką powiedziała, że w moim przypadku mezoterapia absolutnie nie. W sumie nie wiem dlaczego, ale nie kłóciłam się i więcej na wizytę tam nie poszłam. Zresztą, teraz już włosy ładnie odrosły (w sensie są gęste, nie ma żadnej łysiny), ale wciąż są krótkie i jak dla mnie zbyt wolno przyrastają na długość. Niestety, jestem włosomaniaczką, zawsze miałam długie i dlatego teraz zupełnie nie mam do nich cierpliwości :P zwyczajnie baardzo tęsknię za wiązaniem, upinaniem i takimi tam Wypróbowałam przez parę miesięcy olejek Khadi i rzeczywiście na początku było widać efekty. Potem już bez szału, może skóra głowy się pryzwyczaiła. Teraz zaczynam z wcierką Banfi, zobaczymy jak będzie.

O, banfi jest super. U mnie swego czasu bardzo na porost włosów działał... słonecznik. Skubałam prawie codziennie coś oglądając i pamiętam, że porost był bardzo widoczny. Koleżanki, kuzynki pytały co robię, że tak mi rosną
Ale stosowałam też wtedy chyba jantara
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:51   #11
99goryczka99
Przyczajenie
 
Avatar 99goryczka99
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 11
Dot.: Co na porost włosów?

Ja się rozglądam za jakąś fajną wcierką, zatęskniłam za długimi włosami łykam skrzyp, zobaczymy czy to pomoże.
99goryczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 14:59   #12
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Co na porost włosów?

Ooo, nic nie wiedziałam na temat słonecznika. Co do skrzypu, to regularnie piję sobie herbatkę z suszu O Jantarze czytałam sporo pozytywnych opinii tak jak o Khadi i Banfi. Tylko ja mam taki fart, że bardzo często coś, co wszyscy wokół zachwalają, na mnie jakoś nie działa Tak było u mnie z odżywkami i serum do brwi - póki co nic jeszcze nie pomogło mi ich odbudować i doprowadzić do porządku, ech...
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 23:58   #13
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Co na porost włosów?

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Ooo, nic nie wiedziałam na temat słonecznika. Co do skrzypu, to regularnie piję sobie herbatkę z suszu O Jantarze czytałam sporo pozytywnych opinii tak jak o Khadi i Banfi. Tylko ja mam taki fart, że bardzo często coś, co wszyscy wokół zachwalają, na mnie jakoś nie działa Tak było u mnie z odżywkami i serum do brwi - póki co nic jeszcze nie pomogło mi ich odbudować i doprowadzić do porządku, ech...
Może tak być, skoro odżywki do brwi nie pomogły, a to w końcu też rodzaj włosów, to może przyczyna jest wewnętrzna i zewnętrznie dużo nie zdziałasz. To nie musi być od razu poważne schorzenie, ale może czegoś brakuje w diecie.

Słonecznik i w ogóle wszelkie nasiona i orzechy są dobre i warto je włączyć, zresztą nie tylko dla włosów.
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 11:38   #14
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Co na porost włosów?

No właśnie odżywiam się dobrze, jem mięso, warzywa, nabiał, ryby, praktycznie wszystko. Choć może rzeczywiście przeproszę się z orzechami i różnego rodzaju pestkami, bo jakoś dotychczas raczej nie miałam w zwyczaju łuskania i skubania jak koleżanka wyżej
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 09:58   #15
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Co na porost włosów?

Czasem taki urok i nic nie poradzisz, ale Banfi na pewno warto spróbować, olej musztardowy też zbierał dobre opinie jeśli chodzi o porost, jak dorzucisz do tego orzeszki to musi zadziałać
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-27 10:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.