Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-28, 10:18   #181
Yoshimitsusan
Przyczajenie
 
Avatar Yoshimitsusan
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

zaskakujaco, vintage tez potrafi byc nowoczesny o ile dobrze go dobierzesz i znajdziesz odpowiedni. ja polecam targi staroci i bazarki, gdzie starsi ludzie sprzedaja meble. mozna znalezc naprawde niesamowite rzeczy.
Yoshimitsusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 09:13   #182
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Sama wykańczałam i urządzałam mieszkanie 2 lata temu, więc pamiętam że ten ostatni etap z jednej strony cieszył, a z drugiej myślałam, że jeszcze coś na pewno jest do zrobienia. Daje w kość, ale przynajmniej widać już koniec. Zawsze kupowałam wyposażenie w Abra meble - duży wybór, meble i akcesoria od stylu tradycyjnego do nowoczesnego, co kto lubi. A ja lubię mieszać style
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 09:49   #183
wera_23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

xxx. Mam i polecam. W Ikea są ładne rzeczy, ale czy trwałe?...Jakoś nie mam zaufania, wolę polskie firmy.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-02-25 o 12:05 Powód: reklama
wera_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 09:48   #184
jolantaP38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

u mnie było tak, że kupiłam sobie ładny komplet wypoczynkowy w BRW. Był to duży wydatek dla mnie, bo na razie jestem sama. Nie dysponowałam wystarczającą kwotą więc udałam się do xxx. Poszło szybko i prosto. Teraz cieszę się z wypoczynku na którym codziennie czytam książki wypoczywając po dniu pracy. Jeśli mowa o obiciu to wybrałam materiał z którego lekko schodzą plamy.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-03-07 o 09:49 Powód: link
jolantaP38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 12:28   #185
Agnmac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

A ja polecam dwa miejsca szczególnie, gdzie można wszystko za jednym podejściem wybrać. Home Concept i w Katowicach i w Warszawie jest. Kocham piękny styl i ladne meble ALE szlag mnie trafił jak kuchnie robiliśmy. Wszystkie sklepy w okolicy, kilka poza miastem, tu żyrandol, tu agd tu tamto siamto. MA-SA-KRA. Zapakowałam się w auto i pojechałam do Katowic do Home Concept. Nie mam blisko ale ktoś mi polecił to miejsce i stwierdziłam a dobra najwyżej będę stratna na paliwie. Nie byłam bo wszystko znalazłam. Polecam to miejsce z całego serducha. Najlepsze sklepy na jednej ogromnej przestrzeni.
Agnmac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:08   #186
ZiziKam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Dziewczyny zgadzam się z wami totalnie
Zakupu, również te meblowe, przeniosły sie już dawno do sieci. O tym, że już chyba nikt nie ma czasu na bieganie po mieście w poszukiwaniu fotel przekonałam się sama w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania. Wszystko kupiłam on-line, łącznie z super tkaninami na zasłonki. I uprzedzam pytania - żadnych rozczarowań nie było

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-03-21 o 12:10 Powód: link
ZiziKam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 16:56   #187
tomoolo
Przyczajenie
 
Avatar tomoolo
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Mszana Dolna
Wiadomości: 4
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja jestem zwolennikiem mebli na zamówienie. Nie biorę nic gotowego z sieciówek czy gazetek... Teraz zbliża się sezon grillowy i robię do ogrodu meble z palet - to ostatnio wcale nie wychodzi z mody. Jeśli Wasi mężczyźni czasem robią takie rzeczy to warto do tego użyć ściernic lamelkowych korundowych by wyszlifować i przyciąć paletę by nie było drzazg.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-03-28 o 18:17 Powód: link
tomoolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 10:33   #188
AnnaMarnowska9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Też właśnie nie jestem fanką sieciówek, wiec poleciłabym xxx meble - napewno sie sprawdzi

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-07-09 o 16:13
AnnaMarnowska9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 07:30   #189
domiiiniika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 39
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja nie jestem zwolenniczką skóry ( ani jej zamienników eko), w zimie zimno, a w lecie można się do niej przykleić , więc prawie ciągle nakładałam na nią koc, a koniec końców zmieniłam obicie na materiałowe....a co do mebli jeśli podoba ci się styl nowoczesny to może taką komodę albo coś tego typu ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komoda-irma-im04.jpg (8,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b60193d8ae9c1f07b5628ff5014e8b2fd377779_590x.jpg (17,3 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-07-25 o 10:48 Powód: link
domiiiniika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 22:11   #190
KamilaBanas12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Mebli rzeczywiście jest teraz spory wybór ciężko się zdecydować nie wiadomo gdzie i co kupić, warto popytać i z rekomendacji skorzystać znajomych albo poczytać na forach. Ja osobiście tak szukałam i trafiłam na fajny sklep internetowy xxx kupiłam stół, stolik nocny i komodę. Meble są z górnej półki, wysokiej jakości i co najważniejsze produkowane w Polsce.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-02-02 o 15:08 Powód: link
KamilaBanas12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 12:53   #191
Grajmi
Raczkowanie
 
Avatar Grajmi
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 94
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Z Ikeą bywa roznie. Mam sporo mebli tej firmy w domu oraz o ile te droższe kolekcje są ok, to te tańsze to czysta tektura. Pisze tutaj szczególnie o półkach na ksiazki które kupiłam. Nie załuję bo nie są mocno eksploatowane, ale luksus to nie jest.
Polecam po prostu szukać w mniejszych sklepach, Polska jest krajem, który specjalizuje się w produkcji mebli, tak wiec mamy wielu producentów. I jakość moze być znacznie korzystniejsza w porównaniu do ceny, jaką trzeba będzie za meble zapłacic. xxx

No i zawsze pozostaja targi staroci Na nich równiez mozna upolować fajne perełki.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-07-27 o 16:56 Powód: link
Grajmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-21, 10:00   #192
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Sama obecnie się zastanawiam nad meblami kuchennymi. Lepszy połysk czy mat? Nie mam pojęcia jak to dobrac.
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 11:19   #193
Paniparkowa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

A jaki ma Pani bazowy koncept na cały dom? Mam na myśli takie podstawy czyli: klimat domu, czy nowoczesny, rustykalny czy eklektyczny. To podstawa w urządzaniu, jak już zastanowi się Pani jaki styl odpowiada i w jakim będzie się Pani czuła dobrze wtedy proszę się zastanowić nad kolorami bazowymi, czyli takimi, które będą się pojawiać i tworzyć spójną całość domu. Kiedy już będzie Pani miała ten koncept kuchnia, jej faktury i kolory pójdą jak z płatka Polecam również zajrzeć na stronę Leroy Merlin - xxx
U mnie pomysł na cały dom to naturalny kolor dębu, biel beż czerń i złoto w dodatkach typu oświetlenie czy wazony. Chciałam dom w ciepłych miłych tonach wiec meble w kuchni są matowe matowe, ściana ze sprzętami czarna reszta bezowa a blaty kremowe z czarnymi kropkami (granit Astoria cream). Cały dom jest utrzymany w takim stylu, dzięki temu jest spójny i eklektyczny

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-22 o 08:59 Powód: dodanie treści reklamowej
Paniparkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-22 12:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.