Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-13, 09:57   #661
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

w purze czy arkadach etz tak jest i mozna przepisac na kogos innego. na gumtree jest mnostwo takich osob co chetnie odadza
a jak jeszcze pojawi sie oferta tam za 89z³ to ktos chetnie to przygarnie zamiast placic regularna cene
jak tak z pure zrobilam. znalazlam dziewcyzne ktora miala za 120jeszcze bo teraz jest 145 czy 150 juz za miesiac. umowa konczy sie w maju ale przedluzam na tych samych warunach ;P
__________________
ma³(a)¿onka
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-16, 14:04   #662
enia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

a nie da sie tam w domarze wykupiæ na miesi±c ?
enia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-17, 12:04   #663
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez enia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a nie da sie tam w domarze wykupiæ na miesi±c ?
w±tpiê...

ale wiem, ¿e mo¿na zapisaæ siê teraz, a umowê zacz±æ np. od czerwca (jedna babeczka ko³o mnie tak robi³a).

Ciekawi mnie jak to bêdzie, mega ciekawi. Choæ skoro siê zapisa³am, chcic³abym æwiczyæ ju¿ teraz, zaraz!!! a tu grafik fikcyjny, itd...
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-17, 17:50   #664
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Mo¿ecie mi poleciæ jakiego¶ dobrego trenera personalnego we Wroc³awiu. Zastanawiam siê nad tym ¿eby wzi±æ jeden trening personalny, ¿eby kto¶ obeznany w temacie powiedzia³ mi co i jak mam æwiczyæ. Ale nie mam pojêcia gdzie jest jaki¶ dobry trener, a nie chce pój¶æ gdziekolwiek ¿eby nie by³y to pieni±dze wyrzucone w b³oto.
Akostka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-18, 00:09   #665
slazeczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej.
Czy która¶ z Was jest mo¿e zainteresowana wspólnym chodzeniem na si³owniê Pure w Renomie?
slazeczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 12:39   #666
moniczorek
Podró¿niczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 826
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Akostka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿ecie mi poleciæ jakiego¶ dobrego trenera personalnego we Wroc³awiu. Zastanawiam siê nad tym ¿eby wzi±æ jeden trening personalny, ¿eby kto¶ obeznany w temacie powiedzia³ mi co i jak mam æwiczyæ. Ale nie mam pojêcia gdzie jest jaki¶ dobry trener, a nie chce pój¶æ gdziekolwiek ¿eby nie by³y to pieni±dze wyrzucone w b³oto.
jest rewelacyjny...wrodzony morderca, daje czadu....cz³owiek czuje, ¿e æwiczy
Poza tym zna siê na swoich fachu

http://krystianbalowski.manifo.com/

znajdziesz go te¿ na facebooku, tam jest wiecej informacji

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2012-04-19 o 12:44
moniczorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-20, 14:36   #667
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Mi ten Domar co¶ ¶mierdzi, dopiero siê otwieraj±, nie maj± konkretnego grafiku, a w ciemno podpisywaæ umowê na 14 miesiêcy nie bêdê. Co jak grafik nie bêdzie mi pasowaæ? A co jak za dajmy na to dwa miesi±ce zbankrutuj± i siê zamkn±? :P Ja tam im nie ufam

Ja aktualnie szukam czego¶, mo¿e która¶ z was poradzi. Chcê chodziæ gdzie¶ gdzie bêdzie i si³ownia (oo jakby by³ tam pinacle trainer to bym pad³a ze szczê¶cia) i zajêcia grupowe (tu mi zale¿y na zumbie, stepie, czym¶ wytrzyma³o¶ciowym i rozci±gaj±cym i fajnie jakby by³ indoor cycling). Chcê karnet open, bo bêdê chodziæ du¿o i czêsto. Tylko teraz problem - mieszkam ko³o Magnolii i fajnie by by³o jakby co¶ takiego by³o gdzie¶ w pobli¿u.

Rozwa¿am Fitness Academy w Arkadach, podobaj± mi siê tam zajêcia no i maj± open dla studentów 149 za miesi±c. My¶la³am o Pure, ale co¶ mi ich strona nie styka, ile tam kosztuj± karnety?

Ostatecznie nie musi byæ nie wiadomo jaka si³ownia, ale ¿eby by³o du¿o zajêæ takich mocno ruchowych, a nie same jakie¶ pilatesy czy co¶. Szczególnie zale¿y mi, ¿eby by³o du¿o zumby
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 15:59   #668
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

obecnie chyba 145 w pure
ale zumba jest tylko 2 razy.
__________________
ma³(a)¿onka
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 13:45   #669
annini
Zadomowienie
 
Avatar annini
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 538
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

hej dziewczyny,
mog³abym prosiæ na priv stronê tego fitness pointu w Domarze? bo nie mogê znale¼æ :/
annini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 13:55   #670
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 20 156
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Poka¿ wiadomo¶æ
Ja aktualnie szukam czego¶, mo¿e która¶ z was poradzi. Chcê chodziæ gdzie¶ gdzie bêdzie i si³ownia (oo jakby by³ tam pinacle trainer to bym pad³a ze szczê¶cia) i zajêcia grupowe (tu mi zale¿y na zumbie, stepie, czym¶ wytrzyma³o¶ciowym i rozci±gaj±cym i fajnie jakby by³ indoor cycling). Chcê karnet open, bo bêdê chodziæ du¿o i czêsto. Tylko teraz problem - mieszkam ko³o Magnolii i fajnie by by³o jakby co¶ takiego by³o gdzie¶ w pobli¿u.
zoabcz klub Têcza na Teczowej na stronie jest grafik i cennik.
Eldo_rado jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-22, 20:19   #671
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 924
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
nazwa pisana ³±cznie plus pl

Dziewczyny, by³am tam wczoraj.
Sala fitness faktycznie OGROMNA! Si³ownia mega du¿a, spoko fajnie.
Jedyne zastrze¿enia mam co do szatni i ³azienki... Szatnia du¿a, szafek sporo, ale... TYLKO JEDNA TOALETA! (i to bez drzwi, ale mo¿e wstawi± ;-) ) i co najgorsze - zbiorowe prysznice jak na basenie.
Jak w FA w Aquaparku. Nie jestem specjalnie wstydliwa, ale nie lubiê takich pryszniców...
Cytat:
Napisane przez _Roksi Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy która¶ z Was chodzi do Spartana na Trzebnick±? Planujê kupiæ karnet studencki (do 15:00) i chêtnie pozna³abym kogo¶, kto tam æwiczy
Mnie na pewno spotkasz na zumbie o 15 w soboty. A jak chodzisz na co¶ jeszcze to tez mogê - moje kole¿anki s± kompletnie niefitnesowe i nie mam z kim chodziæ. A jako, ¿e mam Multisporta to poma³u uzale¿niam siê od fitnessu i eksperymentuje z klubami i zajêciami
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 13:29   #672
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cze¶æ Dziewczyny!
Ja z racji posiadania karty multisport odwiedzi³am ju¿ parê si³ownii (o klubach fitness siê nie wypowiem, poniewa¿ po prostu nie uczêszczam)
Na si³ownii æwiczê ju¿ sporo czasu, sporo na ten temat siê dowiedzia³am, przed rozpoczêciem æwiczeñ chcia³am zdobyæ jak najwiêksz± wiedzê, bo po prostu lubiê wiedzieæ co¶ na temat tego, co robiê no i oczywi¶cie nie zrobiæ sobie krzywdy. Jestem w 100% zwolenniczk± æwiczeñ si³owych tak¿e na tych sprzêtach najbardziej siê skupiê, aczkolwiek biegam, je¿d¿ê na rowerze, orbitreku i stepperze tak¿e równie¿ zwracam uwagê na ten sprzêt. A wiêc:

Pierwsz± si³owni±, na któr± uczêszcza³am by³a Têcza na ul Têczowej (przy Grabiszynskiej)
Sama si³ownia jest do¶æ ma³a, je¶li chodzi o sprzêt aerobowy to s± 2 rowerki, stepper, 2 bie¿nie i bodaj¿e wa orbitreki. Ze sprzêtem si³owym jest lepiej, je¶li chodzi o kobiety to wiêcej ni¿ 40 kg sztangielki nie s± nam raczej potrzebne Dla kobiet nie lubi±cych "koksowni" to raczej nie polecam, wiêkszo¶æ facetów, rzadko spotyka³am tam kobiety, ale jest ich parê. (Natomiast na fitness czy co¶ tam innego by³o sporo). Je¶li chodzi o atmosferê to nie ka¿dy mo¿e tam siê dobrze czuæ, poniewa¿ jest tam ma³a grupa osób, z czego wiêkszo¶æ siê zna, jak siê spotkaj± to g³o¶no siê ¶miej± etc etc i mo¿na czuæ siê trochê "obco". Je¶li chodzi o w³a¶cicieli klubu to przede wszystkim oni psuj± jego klimat, aczkolwiek to moje subiektywne odczucia i nie chcia³abym nikogo uraziæ. Ogólna ocena nie polecam, wiêcej tam nie pójdê.

Kolejna to activesport na facie. Nie chce mi siê nawet za bardzo rozpisywaæ. Si³ownia malutka, ma³o sprzêtu, dziwni ludzie tam pracuj±cy. By³am ¶wiadkiem tego jak facet upu¶ci³ sztangielkê bodaj¿e i zosta³ wyzywany od najgorszych, ¿e im pod³oga popêka!! Nie polecam.

Kolejn± si³owni± by³a classic fitness w galerii dominikañskiej.
Sprzêt jak i dla kobiet tak i dla mê¿czyzn super, schludnie, czy¶ciutko, dodatkowy plus sauna w szatni ogólnodostêpna i ogólnie je¶li chodzi o wystrój i w ogóle wra¿enie estetyczne jak najbardziej du¿y plus.
Ja jako kobieta czêsto bywaj±ca w czê¶ci z wolnymi ciê¿arami na pcoz±tku czu³am siê okropnie obserwowana przez zarówno kobiety drepcz±ce na stepperach, facetów a co najgorsze trenerów, którzy moim zdaniem i nie tylko moim s± delikatnie mówi±c niekompetentni. Oczywi¶cie maj± do¶æ spor± wiedzê w porównaniu do zwyk³ego zjadacza chleba, ale czêsto jest to wiedza czysto teoretyczna wyczytana chyba tylko z ksi±zek nie podparta autopsj±. Mówiê tylko o trenerach, instruktorek tam nie znam. Zdarza im siê daæ jakie¶ fajne rady, aczkolwiek bardzo nie lubi± facetów którzy wiedz± wiecej od nich, maj± wiêkszy sta¿ na si³owni i "ratuj±" ich g³upimi radami zamiast skupiæ siê na facetach, którzy przygodê dopiero zaczêli i wszystkie æwiczenia wykonuj± niepoprawnie. Ogólnie w porz±dku i najprawdopodobniej bym tam chodzi³a gdyby nie ta g³upia oplata 4 z³.

I ostatnia si³ownia spartan na spiskiej. I chyba przy tej ostatniej zostane. Fajnie podzielona czê¶æ z wolnymi ciê¿arami od czê¶ci maszyn i sprzêtów aerobowych. Ogólnie to jest ma³o miejsca w czê¶ci z wolnymi ciê¿arami i trzeba chodziæ miêdzy ³awkami i pa³êtaj±cymi siê sztangielkami i sztangami. Dwie suwnice czyli du¿y plus i stojak do przysiadów czego nie by³o w poprzednich. Du¿o maszyn do æwiczeñ, ktrórych nie by³o w poprzednich, równie¿ du¿a ilo¶æ sprzêtu do æwiczeñ miê¶ni brzucha. Trenerzy z naprawdê du¿± wiedz± kobiety jak i mê¿czy¼ni. Fajny swojski, ¿e tak powiem klimat na si³owni. Mnie bardzo motywuj± ludzie tam, którzy nie przychodz± na lans i pogaduchy (co niestety bardzo czêsto siê zdarza) tylko naprawdê wylewaj± siódme poty i daj± z siebie wszystko. Jest wiêcej dziewczyn trenuj±cych si³owo co nmnie bardzo motywuje jak patrzê na ich zgrabne cia³a. I jest to jedyny klub w którym mam ochotê i¶æ na zajêcia. Jest du¿a frekwencja i dziewczyny wychodz± faktycznie zmêczone z tych æwiczeñ, a nie jak np w galerii po fitnessie laski wychodz± z nienaruszonym makija¿em bez kropli potu na ciele.
Co do si³ownii to du¿o bie¿ni, rowerów, parê stepperów, wios³a, ale nie wiem, czy jest orbitrek
Ogólnie duuu¿y plus. Polecam!

Mam nadziejê, ¿e komu¶ siê to przyda. Stara³am siê byæ obiektywna. I dodam jeszcze, ¿e wychodzê z za³o¿enia ¿e jak co¶ robiæ to na 100% i na si³ownii fitnesie dawaæ z siebie 110% a nie brzydk± mówi±c opieprzaæ siê. Im wiêcej naszego wk³adu tym szybsze efekty, pozdrawiam!
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-26, 15:54   #673
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez rysienka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!

I ostatnia si³ownia spartan na spiskiej. I chyba przy tej ostatniej zostane. Fajnie podzielona czê¶æ z wolnymi ciê¿arami od czê¶ci maszyn i sprzêtów aerobowych. Ogólnie to jest ma³o miejsca w czê¶ci z wolnymi ciê¿arami i trzeba chodziæ miêdzy ³awkami i pa³êtaj±cymi siê sztangielkami i sztangami. Dwie suwnice czyli du¿y plus i stojak do przysiadów czego nie by³o w poprzednich. Du¿o maszyn do æwiczeñ, ktrórych nie by³o w poprzednich, równie¿ du¿a ilo¶æ sprzêtu do æwiczeñ miê¶ni brzucha. Trenerzy z naprawdê du¿± wiedz± kobiety jak i mê¿czy¼ni. Fajny swojski, ¿e tak powiem klimat na si³owni. Mnie bardzo motywuj± ludzie tam, którzy nie przychodz± na lans i pogaduchy (co niestety bardzo czêsto siê zdarza) tylko naprawdê wylewaj± siódme poty i daj± z siebie wszystko. Jest wiêcej dziewczyn trenuj±cych si³owo co nmnie bardzo motywuje jak patrzê na ich zgrabne cia³a. I jest to jedyny klub w którym mam ochotê i¶æ na zajêcia. Jest du¿a frekwencja i dziewczyny wychodz± faktycznie zmêczone z tych æwiczeñ, a nie jak np w galerii po fitnessie laski wychodz± z nienaruszonym makija¿em bez kropli potu na ciele.
Co do si³ownii to du¿o bie¿ni, rowerów, parê stepperów, wios³a, ale nie wiem, czy jest orbitrek
Ogólnie duuu¿y plus. Polecam!
ja tam chodzilam kilka miesiecy i jednak mialam troche inne wrazenia.
przyzwyczajona do domowej atmosfry na silowni w rodzinnym miescie gdzie kazdy sie znal pomagal i sciagal jak na gryfie bylo ponakladane tyle ze nawet nie mialam sily tego turlac...
poszlam tam bo mialam blisko z uczelni
wchodzilam dzien dobry... cisza..
kazdy zajety soba
nie mowie ze ja oczekuje ploteczek czy ze nie chce cwiczyc.
owszem ale czulam sie tam bardzo obco i wcale sie nie relaksowalam.. niby poty satysfakcja po treningu byla ale jednak cos bylo nie tak

zauwazylam ze szanuja tam laski (duzo chodzi) i jak zejde np z laweczki to sie tam nie pakuja tylko pytaja czy juz skonczylam (z domyslem ze dziewcyzna moze w ogole robic 3 serie a nie przyszla ot tak pomacha tym i tamtym)
orbitreki sa kolo rowerow.. czy to wchodzenie po schodach tam stalo.. hm
trener faktycznie spoko - marcin - nie wiem czy jeszcze pracuje ;-)
i faktycznie nie ma naciapanych lasek w tapetach z wlosami spod lokowki ktore tak weszly i tak wyjda albo sa i zajmuje im to wieki w lazience zeby po konkretnym treningu tak wygladac

chodzilam tez tam na fitness ale nie pamietam na co do kogo.. na zumbe czy dance kiedys w pt o 16 cos bylo ale mowie z 2 lata temu wiec zaden wyznacznik
__________________
ma³(a)¿onka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-04-26 o 15:56
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-27, 12:21   #674
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "du¿e" miasto na W.
Wiadomo¶ci: 2 809
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez sQuaara Poka¿ wiadomo¶æ
ja tam chodzilam kilka miesiecy i jednak mialam troche inne wrazenia.
przyzwyczajona do domowej atmosfry na silowni w rodzinnym miescie gdzie kazdy sie znal pomagal i sciagal jak na gryfie bylo ponakladane tyle ze nawet nie mialam sily tego turlac...
poszlam tam bo mialam blisko z uczelni
wchodzilam dzien dobry... cisza..
kazdy zajety soba
nie mowie ze ja oczekuje ploteczek czy ze nie chce cwiczyc.
owszem ale czulam sie tam bardzo obco i wcale sie nie relaksowalam.. niby poty satysfakcja po treningu byla ale jednak cos bylo nie tak

zauwazylam ze szanuja tam laski (duzo chodzi) i jak zejde np z laweczki to sie tam nie pakuja tylko pytaja czy juz skonczylam (z domyslem ze dziewcyzna moze w ogole robic 3 serie a nie przyszla ot tak pomacha tym i tamtym)
orbitreki sa kolo rowerow.. czy to wchodzenie po schodach tam stalo.. hm
trener faktycznie spoko - marcin - nie wiem czy jeszcze pracuje ;-)
i faktycznie nie ma naciapanych lasek w tapetach z wlosami spod lokowki ktore tak weszly i tak wyjda albo sa i zajmuje im to wieki w lazience zeby po konkretnym treningu tak wygladac

chodzilam tez tam na fitness ale nie pamietam na co do kogo.. na zumbe czy dance kiedys w pt o 16 cos bylo ale mowie z 2 lata temu wiec zaden wyznacznik
Tak, Marcin jest dalej. Ka¿dy mo¿e mieæ inne odczucia. Ale tak jak powiedzia³a¶, nic innego mnie nie interesujê, a w³a¶nie ten szacunek do kobiet, którego wielu facetów np, na galerii nie mia³o bo zdarzy³o mi siê s³yszeæ wchodz±c na strefê wolnych ciê¿arów, ¿e 'dziecinko, tutaj to akurat nic dla siebie nie znajdziesz' I oczywi¶cie jak w ka¿dym miejscu znajd± siê ludzie niefajni delikatnie mówi±c, tak w spartanie równie¿ tak jest. Nie wiemy jakie wywieramy wra¿enie na drugim cz³owieku przecie¿, tak¿e nas te¿ mog± os±dzaæ tak czy inaczej
rysienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-29, 15:59   #675
mananka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Czy która¶ z Was wybiera sie mo¿e jutro do Fitness Point? Razem bêdzie ra¼niej
mananka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 08:58   #676
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez mananka Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was wybiera sie mo¿e jutro do Fitness Point? Razem bêdzie ra¼niej
Ja planujê.
O której chcesz i¶æ? Je¶li wieczorkiem, mo¿emy spróbowaæ razem.
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 09:34   #677
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Koniecznie napiszcie dziewczyny jak wra¿enia. Ja prawdopodobnie podê dopiero po d³ugim weekendzie.
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 09:53   #678
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez yuki127 Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie napiszcie dziewczyny jak wra¿enia. Ja prawdopodobnie podê dopiero po d³ugim weekendzie.
Je¶li wypuszcz± mnie z pracy i doturlam siê tam, to napiszê z pewno¶ci±.
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 14:40   #679
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

abuizd - czy¿by reklama?
__________________

Edytowane przez Arta
Czas edycji: 2012-04-30 o 14:46 Powód: Wygl±da na to, ¿e gadam sama do siebie, ale nie... Pojawi³ siê tu post reklamuj±cy (prawdopodobnie) jaki¶ klub. :-)
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 19:32   #680
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 924
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez Arta Poka¿ wiadomo¶æ
abuizd - czy¿by reklama?
Tez to widzia³am
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 20:34   #681
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 672
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

niestety lato siê zbli¿a to wiêcej reklam
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego ¿ycia dopóki nie zmienisz czego¶, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-30, 23:07   #682
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez yuki127 Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie napiszcie dziewczyny jak wra¿enia. Ja prawdopodobnie podê dopiero po d³ugim weekendzie.
Witaj
Jest ca³kiem mi³o no i bardzo mi³a jest mananka! Pozdrawiam!

Nie by³o du¿o ludzi, tak hm... mo¿e 20 w najgorêtszym punkcie.
Ale o zaletach mówi³am wcze¶niej, wiêc napiszê wady:
1) do szafek trzeba przynie¶æ swoj± k³ódkê! Albo kupiæ za 9 lub 11 z³.
2) By³o do¶æ ciep³o. Nie wiem, czy w³±czona by³a klimatyzacja, ale przy wiêkszej ilo¶ci osób mo¿e byæ gor±co (i ¶mierdz±co). Oby nie!
3) Sprzêtu do æwiczenia brzucha jest stosunkowo niewiele. Zwa¿ywszy na to, ¿e dziewczyny brzuch æwicz± najd³u¿ej - mog± byæ kolejki. A ³awka sko¶na jest na "mêskiej czêsci".
4) Nie ma hantelków dla kobiet! Najl¿ejsze to 5 kilo!
5) Nie podoba³ mi siê brak organizacji (ale my¶lê, ¿e to pocz±tki i mo¿na przymkn±æ na to oko) : nie by³o jeszcze bidonów (wodê dostawa³o siê w kubeczkach plastikowych), nie dostali¶my identyfikatorów, na sali nie ma zegarów. takie niedoci±gniêcia w stylu: za bidon mia³o siê p³aciæ 2 z³ote, teraz babeczka mówi "oko³o czterech". No niby nic, ale takie rzeczy powinno siê ustalaæ od pocz±tku!
6) grafik zajêæ zrobiony jest "na oko". Nie ma zajêæ w weekendy i... NIKT nas nie pyta³ wcze¶niej o preferencje (a zapewniali, ¿e tak bêd± robiæ).

To tyle. Ogólnie i tak jestem bardziej na plus, ni¿ minus, poniewa¿ sprzêtu jest mnóstwo i sala fitness olbrzymia!

Teraz to serio tyle.
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 13:12   #683
mananka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Co do minusów: dodam jeszcze wspominane juz wspolne prysznice- wyglada na to ze nie maja zamiaru tego zmieniaæ.
Co do plusów - mili, pomocni trenerzy

Aha, informacja dodatkowa- za pierwszy miesi±c trzeba zap³aciæ gotówk±.

Tyle na pocz±tek, zobaczymy jak bêdzie dalej
mananka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-01, 21:30   #684
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Wybieramy siê jutro wieczorem znów. Kto¶ chêtny, by do³±czyæ do domarowo-wiza¿añskeij paczki?
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-02, 12:31   #685
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 34 671
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

hm niby zumba z przemkiem...


ale poki co odpuszczam.. kawalek tam mam wiec dla 1 zajec nie ma sensu.

szczegolnie ze na ulotce widzialam"przykladowy grafik"
przykladowy byl podobny do majowego i boje sie ze moze sie zmienic... :O
__________________
ma³(a)¿onka
sQuaara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-03, 09:57   #686
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Hej dziewczyny by³am wczoraj W Fitness point. Oprócz tego co ju¿ napisa³y¶cie (k³udke trzeba kupiæ, prysznice bez zas³onek jak na basenach) Na razie wode lej± bez problemu do w³asnych przyniesi±nych butelek) Jest ciep³o na si³ownie, ale jednak mamy teraz temperatury w okolicach 30 stopni na zewn±trz i przypuszczam, ze nie dawali klimy na wysoki poziom przy liczbie osób, która by³a na sali. Je¶li chodzi o grafik Pani mi powiedzia³a, ¿e oczywiscie jeszcze bedzi sie zmienia³ i na pewno bed± zajêcia w weekendy i da³a mi do wype³nienie mini ankietê ( 3 pytania dotyczace kiedy chce æwiczyæ). Dosta³am te ankietê dlatego, ¿e jak wychodzi³am to chcia³am siê o ten grafik dopyutaæ i recepcjonistce przypomnia³o sie o ankiecie. Generalnie pracownicy bardzo sympatycznie. Trzenerzy na sali bez problemu pokazali mi jak w³±czac urzadzenia z których chcia³am skorzystac. Uwaga dla osób które dopiero pójda. Jak przysz³am zrobili mi zdjêcie kamekra internetow± do karty cz³onkowskiej (a ja w zwiazanych w³osach i generalne przygotowana do æwiczeñ :P) Po pierwszej wizycie jestem generalnie na plus
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-07, 13:57   #687
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Witajcie, mam do przepisania dwa karnety na si³ownie pure renoma,
si³ownia- 99z³ miesiêcznie bez ograniczeñ
si³ownia i fitness 125 z³ miesiecznie bez ograniczeñ. Karnety s± wa¿ne do 13.07.2012.
czekliii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-07, 22:23   #688
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Uwaga dziewczyny, które zapisa³y siê do fitness-point. Grafik na ich stronie jest nieaktualny! Pojecha³am dzisiaj na 19 na Step, a by³o ABT o czym dowiedzia³am siê na miejscu, kiedy na recepcji zapyta³am siê czy dobrze odczyta³am grafik i o 19 jest Step. Dosta³am wtedy uaktualniony grafik. Ja siê przynajmniej dopyta³am, ale niektóre osoby przysz³y na 20 na fitness i czeka³y juz pod sal±! a zajêæ ju¿ o tej prze wed³ug nowego grafiku nie by³o. Informatyk nie zd±¿y³ zmieniæ na stronie (tak samo jak eh nie zd±¿y³ z poleceniami zap³aty).
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 21:36   #689
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez yuki127 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwaga dziewczyny, które zapisa³y siê do fitness-point. Grafik na ich stronie jest nieaktualny! Pojecha³am dzisiaj na 19 na Step, a by³o ABT o czym dowiedzia³am siê na miejscu, kiedy na recepcji zapyta³am siê czy dobrze odczyta³am grafik i o 19 jest Step. Dosta³am wtedy uaktualniony grafik. Ja siê przynajmniej dopyta³am, ale niektóre osoby przysz³y na 20 na fitness i czeka³y juz pod sal±! a zajêæ ju¿ o tej prze wed³ug nowego grafiku nie by³o. Informatyk nie zd±¿y³ zmieniæ na stronie (tak samo jak eh nie zd±¿y³ z poleceniami zap³aty).
Mam ten grafik, jakby która¶ chcia³a, niech wy¶le na PW maila i podam dalej.

Brak organizacji: bidonów nie ma, nawet nie zap³aci³am za maj gotówk±, bo co¶ nie jest wprowadzone, grafik jest orientacyjny, itd.

By³am na zumbie. Instruktorka jest bardzo fajna, na sali by³o ok. 20 dziewcz±t i jeden facet (ale tylko przez pierwsze 15 minut, pó¼niej zrezygnowa³) Wiêc t± Ewelinê polecam!
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-09, 09:19   #690
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Wroc³aw - Si³ownia i Fitness

Ja pod koniec mojego ABT mia³am do¶æ. Do dzis czujê nieco nogi. By³y 4 osoby. Jedna w po³owie wysz³a. Generalnie te¿ polecam
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.