Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-29, 21:21   #3601
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

o jaaaaaaaaa Wasze już siedzą? SUper!!! Moja jest jedną ze starszych (30 marzec) i nie zanosi się na siadanie, ani na raczkowanie czy też pełzanie Lipa!!!! W dodatku starsza zaczęła dokucza mlodej i musiałam matę schowac i wyciagnac lózeczko turystyczne. Oczy w d trzeba było miec. Raz jakbym nie siedziała koło młodej na macie i w porę nie złapała starszej (2 lata 7 miesiecy) to by jej na głowę wskoczyła!!!!
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:45   #3602
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Chyba dwa tygodnie tu nie zaglądałam, ale nadrabiania zbyt dużo nie miałam

Justyna--- a raczej pani doktor JustynoFli gratulacje ogromne, wow, dałaś radę w ciąży i pózniej z dzieciątkiem ogarnąć obronę 🏻 jestes super babka!!!

Siadanie--- gratuluje wszystkich siedzących bobasów, a niektóre nawet sie przemieszczają Velika u Was ksiazkowo
Adaś siedzi posadzony, sam podnosi sie jak ma na czym. W wanience siedzi i trzyma sie krawędzi, a druga łapka bawi sie kaczkami albo pianą porusza sie wokół własnej osi, albo odpycha od czegoś (najczęściej od psa)

Smarrita--- Ty i tak powinnaś dostać medal za opiekę nad dwiema malutkimi córeczkami starsza na pewno sie uspokoi niebawem!

MiniMonix--- przykro mi z alergia... mam nadzieje, ze juz na nic więcej nie bedzie mała uczulona... swoja droga ja tez jestem uczulona na pomidory

Niulka--- historia z krążkiem mnie rozbawiła, dobrze ze znalazłaś

AsiaPo--- Twoje posty... jak zwykle same petardy 🏻 Martyl gruszka hit!

Fotelik--- kupiliśmy Joie Every Stage, może jeździć tyłem do 18 kg czy ileś , ale długo w każdym razie, fotelik jest super! Troche mnie zmartwilyscie tym, ze mniejsze przedziały wagowe fotelików są bezpieczniejsze🤔 mam nadzieje, ze nigdy sie o tym nie przekonam! Póki co zaufaliśmy Joie

Spacerówka--- kupiliśmy tez spacerówkę lekka taka do bagażnika na szybko gdzieś np do sklepu i żeby była na pózniej, wybór padł na baby design Enjoy, super lekka, mała po złożeniu i składa sie tez fajnie, no i oczywiście może dziecko leżeć 🏻

Miłość do przytulanki--- Adaś w ikei chwycił pluszowa pandę i koniec! Przepadł! Śpi z nią, tuli, zjada ogonek i uszy, tarmosi, zakłada na głowę, gada do niej, szuka przez sen, pierwsze co chwyta jak sie obudzi... to chyba ta słynna wybrana przytulanka na życie nawet ukochany kocykomiś poszedł w odstawke! A Wasze bobasy wybrały juz swoich przyjaciół?


ImageUploadedByWizaz Forum1477867333.558317.jpg
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 05:54   #3603
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

MaLos

U nas coś więcej na pewno jest poza pomidorem, tylko nie wiadomo co. Jak na razie od nowa włączamy wszystko po kolei.

LĘK SEPARACYJNY

Zaczęło się! Moja smiała córka już nie jest sobą. Na prą babcię , którą widzi na codzień reaguje płaczem. Wczoraj nie chciała być na rękach u babci, która z nami mieszka.. Rozgladała się po pokoju gdzie jestem i rączki do mnie wyciagała. Z dnia na dzień, tak się zmieniła! A spanie to ostatnio też niezły cyrk. Lubi zasypiać przytulona do piersi. Super- ja też to uwielbiam i często jak zaśnie jeszcze ją przytulam. Tylko teraz nie mogę jej odłożyć do łóżeczka. Jak już jakimś cudem się uda i jest pierwsza pobudkaw nocy, to w naszym łóżku próbuje na mnie wchodzić żeby spać na mnie. Biorę ją więc, zasypia i jest miliony prób odkładania obok. Sama jestem sobie winna, bo się tak przyzwyczaiła
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 07:52   #3604
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka zawalu bym z tym krazkiem dostala.
U nas gumki. Pigulki leżą.

Ggi nasz już od jakiegoś czasu siedzi w kąpieli. I zabawki oczywiście być muszą. A największa radocha jak z tatą w dużej wannie.

Mini więcdj się rusza to i mniej przybiera. A apetyt wróci

Malos fajnie tak z taką maskotką

U nas.. jedziemy w końcu w piątek w góry o ile siostra wyzdrowieje.
Kuba coraz stabilniej siedzi ale jak sie mu pomoże usiąść.
Za to dopiero teraz sam się przekręca na brzuchola i pełza..
Może mu się w końcu odwidzi bycie leniuszkiem.
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 11:19   #3605
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

PILNA SPRAWA
potrzebuję kupic takiego samego misia bo pies zjad miska i jest placz na pół miasta! Widziialyscie gdzies?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 11:19   #3606
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

1477912770299.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 13:08   #3607
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI nie widziałam. Ehh ja już dwa razy ratowałam zabawki przed psem ;]
Malos super, że jesteś zadowolona z fotelika, ten sam chcę kupić, ale to jeszcze trochę czasu, nie w tym roku na pewno
Kayira fajnie jakby udało się wreszcie wyjechać i brawo za postępy
MiniMonix dzieciom się zmienia wszystko i trzeba to przetrwać. Moje dziecko od 2 miesięcy nie spało w łóżeczku i jak odkładałam do nas do łóżka to musiałam dać pierś, a od jakiegoś tygodnia zmiana - nie chce piersi do spania i mogę ją odłożyć Łóżeczko przestało parzyć Tak samo noce nam się bardzo polepszyły, z 8 i więcej pobudek z dnia na dzień zeszliśmy do 2-4
U nas od tygodnia kaszel, dziś znów u lekarza byłam bo aż się dusi czasami od tego kaszlu, spać nie może, w dodatku dziś w nocy miała gorączkę. Na szczęście osłuchowo czysto, jest jakaś lekka infekcja+ zęby, dużo śliny, nic poważnego. Tak mi jej żal jak się męczy
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-10-31 o 15:24
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 13:29   #3608
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI

Niestety nie widziałam takiego misia

U nas nie ma takiego ulubionego misia. Wszystko jest fajne co da się włożyć do ust. Dzisiaj byłam zła matka, bo nie pozwoliłam memlać gazety.

Velika

Biedna no z tą sliną to jest masakra. Ja używałam przez jakiś czas sliniaków.
Kurde, tylko u was to idzie wszystko w dobrym kierunku :p u mnie do niedawna była 1 pobudka, a nawet przespana noc a teraz ze 4. Ale nie na jedzenie, tylko na tulenie. A w ciągu dnia tyle płaczu co teraz mam, nie słyszałam w ciągu tych 7 miesiecy
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 14:49   #3609
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika oj wspolczuje ... niech chorobsko szybko sobie pojdzie.. ale moj dzis cos jakby katar... oby nie...

Mini przejdzie pewnie gorszy okres jakis
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 19:34   #3610
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malos, ale mnie rozczuliłaś Adasiem i jego pandą! No słodkie to. Mój się tak nie przywiązuje jeszcze do żadnej zabawki.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 20:59   #3611
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI przykro mi, tez nie widziałam nigdy takiej przytulanki
Wlasnie przez takie sytuacje planuje kupić zapasowa pandę

U nas tez infekcja, oskrzela, Adaś ma inhalacje sól+Ventolin, musieliśmy zainwestować w nebulizator, nawet grzecznie siedział z tą maseczka, ale odwracalam uwagę piosenkami z YouTube Pan policjant wymiata, patrzy jak zaczarowany!
No i pobudki przez kaszel nim stop, dziś nocy nie przespałam, zupełnie jak z noworodkiem sie czułam...

Kayira trzymam kciuki żeby w końcu Wasz wyjazd sie udał
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 21:10   #3612
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kurde mialam pisac post przeczytalam do konca ppsty i pustka w glowie.... och noemalnie ta skleroza mnie zabije...
Viel szybko sie kurujci

Malos ojj u Was nieciekawie szybko wracajcie do zdrowia z ta przytulanka masz racje kup zapasowa

Ja napisalam ten podt o przytulance bo u kolezanki zaistniala taka sytuacja i próbuje pomoc jej jak moge a ze to forum skarbnica wiedzy a Wy zawsze pomocne to stwierdzilam ze nic nie mam do stracenia a moze ktos gdzies widzial
U nas również nie ma ulubionej przytulanki co nie zarz e kam sie ze nie bedzie czas pokaze ale napewno zabezpiecze sie w blizniaka hihi
Spokojnej nocy dla Wszystkich cmok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 08:45   #3613
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość


A nie możecie kupić innej szmatki Przytulanki?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 08:51   #3614
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malos zdrówka dla Adasia u mnie tak samo z inhalacjami, you tube idzie w ruch tylko u nas teledyski
moja wczoraj przez ten kaszel takiego rzyga puściła jak jeszcze nigdy
Emi też nie ma żadnej przytulanki. Jeśli już do czegoś by się miała przytulać to byłby to mój telefon, ewentualnie pilot od tv
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 09:41   #3615
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Malos zdrówka dla Adasia u mnie tak samo z inhalacjami, you tube idzie w ruch tylko u nas teledyski
moja wczoraj przez ten kaszel takiego rzyga puściła jak jeszcze nigdy
Emi też nie ma żadnej przytulanki. Jeśli już do czegoś by się miała przytulać to byłby to mój telefon, ewentualnie pilot od tv
U nas tv na tapecie od dawna wiec jak nie spi to nie ma mowy o ogladaniu bo patrzy jak w obrazek. Zresztą w telefon tez. A pilot u nas no najlepsza zabawka świata hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A nie możecie kupić innej szmatki Przytulanki?
Jesli nie znajdzie kokezanka takiego samego to innego wyjscia nie bedzie jak inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 12:51   #3616
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas przytulanka do spania jest Mr B. Jakby co, łatwo go kupić, tylko cena przeraża.
Próbowałam wprowadzić do diety malego kaszki i masakra. Pluje i ma odruch wymiotny. Dałam mu najpierw o smaku jabłkowym, potem waniliowym i jest to samo. Mam Bobovita pełnia zbóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 13:38   #3617
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

a może daj normalne bezsmakowe z owocem? te bobovity to syf trochę
U nas szału nie ma z kaszkami, ale zawsze coś tam zje. Mam kaszki holle i do tego dorzucam jej owoc. Robię na wodzie. W ogóle moja niczym nie pluje, ale żeby się jakoś specjalnie zajadała to nie powiem. Najbardziej jej pasował śmierdzący brokuł, wylizywała z peleryny to co jej z buzi wypadło
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 14:42   #3618
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
a może daj normalne bezsmakowe z owocem? te bobovity to syf trochę
U nas szału nie ma z kaszkami, ale zawsze coś tam zje. Mam kaszki holle i do tego dorzucam jej owoc. Robię na wodzie. W ogóle moja niczym nie pluje, ale żeby się jakoś specjalnie zajadała to nie powiem. Najbardziej jej pasował śmierdzący brokuł, wylizywała z peleryny to co jej z buzi wypadło
Jak kiedyś mu dałam kaszę mannę też z Bobovity, to nawet jadł. Tylko już mi ją wypił, bo zageszczałam nią mleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 17:13   #3619
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Vel--- u nas tez teledyski lecą i wlasnie policjant to hit, moze dlatego ze dzieci tam są dla Emilki tez zdrówka

Kaszki bobovita niektóre są ok, te zbożowe bez cukru jedynie, sa na wodzie i na mleku, Adamo je zajada chętnie!
Kupiłam jeszcze Nestle zdrowy brzuszek i tez fajne, no i Hipp w rossmannie poszerzył ofertę, jest wiele fajnych zdrowych kaszek bez cukru z dobrym składem, ale wszystko trzeba czytać... i tez wrzucam osobno owocki

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Niulka a moze spróbuj sam kleik ryżowy albo kukurydziany?
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 17:43   #3620
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tylko ja daję zwykłą kaszę manną?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 18:22   #3621
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Vel zdrówka dla Emi
Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
PILNA SPRAWA
potrzebuję kupic takiego samego misia bo pies zjad miska i jest placz na pół miasta! Widziialyscie gdzies?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie wyświetla mi się zdjęcie więc nie pomogę
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
U nas przytulanka do spania jest Mr B. Jakby co, łatwo go kupić, tylko cena przeraża.
Próbowałam wprowadzić do diety malego kaszki i masakra. Pluje i ma odruch wymiotny. Dałam mu najpierw o smaku jabłkowym, potem waniliowym i jest to samo. Mam Bobovita pełnia zbóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka też nie chce jesć kaszek, a próbowałam już różnych, najwyżej będzie niekaszkowa. Na szczęście obiadki wciąga jak smok, wczoraj ledwo nadążałam łyżką machać.

Wasze dzieci też mają problem z przestawieniem się po zmianie czasu? Ewka wstaje około 6, o 18 chce juz spać, w dzień też nie może dospać więc cały czas jest marudna
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 18:50   #3622
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka a po co smakowe. Nie lepiej ogarnac smak jak juz kaszke zrobisz na wodzie? Wtedybdidasz owoc (ze sloika czy swiezy) i pasuje.

Ja tam daje jaglana z ryzem, orkiszowa i zwykła jaglana- wszystkie mam z holle. Robie na wodzie i przeważnie idzie do tego śliwka, gruszka albo banan. I chyba tak nawet zdrowiej
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 19:04   #3623
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Minionix jak podajesz kaszą mannę?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 19:51   #3624
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Vel zdrówka dla Emi
Ewka też nie chce jesć kaszek, a próbowałam już różnych, najwyżej będzie niekaszkowa. Na szczęście obiadki wciąga jak smok, wczoraj ledwo nadążałam łyżką machać.

Wasze dzieci też mają problem z przestawieniem się po zmianie czasu? Ewka wstaje około 6, o 18 chce juz spać, w dzień też nie może dospać więc cały czas jest marudna
dziękuję ze zdrowiem już znacznie lepiej!
Jak nie lubi to nie ma co zmuszać.
Moja tylko 1 dzień miała problem i padła 18:45. Szybciutko się przestawiła

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Vel--- u nas tez teledyski lecą i wlasnie policjant to hit, moze dlatego ze dzieci tam są dla Emilki tez zdrówka

Kaszki bobovita niektóre są ok, te zbożowe bez cukru jedynie, sa na wodzie i na mleku, Adamo je zajada chętnie!
Kupiłam jeszcze Nestle zdrowy brzuszek i tez fajne, no i Hipp w rossmannie poszerzył ofertę, jest wiele fajnych zdrowych kaszek bez cukru z dobrym składem, ale wszystko trzeba czytać... i tez wrzucam osobno owocki [COLOR="Silver"]
oo widzisz, nie znałam pana policjanta moja córka lubuje się w metallice i otava yo, takim ruskim zespole
Czytanie składów to podstawa Ja mam słoiczki z bobovity między innymi i są spoko.
MiniMonix, ja jeszcze manny nie próbowałam, mam 4 opakowania kaszek a zanim młoda je zje to rok minie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:06   #3625
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Minionix jak podajesz kaszą mannę?
Gotuję na wodzie, a przed podaniem mieszam z mm. Jest z tym trochę zachodu, bo na dwie porcję gotuję ale w sumie w ciągu dnia je 4 takie kaszki po 180ml. Wieczorną i nocną już gotuje tż.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dziękuję ze zdrowiem już znacznie lepiej!
Jak nie lubi to nie ma co zmuszać.
Moja tylko 1 dzień miała problem i padła 18:45. Szybciutko się przestawiła



oo widzisz, nie znałam pana policjanta moja córka lubuje się w metallice i otava yo, takim ruskim zespole
Czytanie składów to podstawa Ja mam słoiczki z bobovity między innymi i są spoko.
MiniMonix, ja jeszcze manny nie próbowałam, mam 4 opakowania kaszek a zanim młoda je zje to rok minie
U mnie w szafce są też inne, ale żadnej nie zje poza manną. Ani ryżowa ani jaglana. Ostatnio lekarka dała nam próbkę kaszki dla alergików i za nic tego nie zje. W sumie też ryżowa jest, więc się nie dziwię.
Ale z drugiej strony prowokacja glutenem u nas przeszła ok, więc dobrze że chociaż to je.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

A zmiana czasu u Oliwki spowodowała marudzenie o 19 na kąpiel i budzenie parę minut po 6
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:28   #3626
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Tylko ja daję zwykłą kaszę manną?
Ja też. I jaglaną, i ryż. Zazwyczaj z owocem, bo ostatnio jakoś z warzyw mam dostępną marchew i sałatę :P:
Lulka, ja miksuje ugotowaną kaszę z owocem, 1/4 porcji dla Oli, reszta dla taty :P:
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:45   #3627
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja też. I jaglaną, i ryż. Zazwyczaj z owocem, bo ostatnio jakoś z warzyw mam dostępną marchew i sałatę :P:
Lulka, ja miksuje ugotowaną kaszę z owocem, 1/4 porcji dla Oli, reszta dla taty :P:


Dzięki Ja właśnie zastanawiałam się czy lepiej na mleku, czy na wodzie taką kaszkę.


Ja daję raz dziennie z owocem łyżeczką. Póki co mamy Hipp feine hirse, ale już szukam innych co by urozmaicenie było.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:53   #3628
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A, no zapomniałam dodać-ja robię na wodzie, bo:

a)nie chcę jej podawać MM, a nie chce mi się odciągać
b)nie chcę jej dawać jeszcze mleka krowiego
c)nie przekonują mnie też mleka roślinne

Dostaje normalnie z miseczki łyżeczką, potem i tak zawsze dopija cyckiem
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 21:56   #3629
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malos jak zdrowko?

Velika super ze u Was lepiej.

Co do kaszek, Kuba je jak ma humor a mamy wlasnie porcje zboz manne i ktoras nestle bez cukru i kukurydziano ryzowa. Tez bezsmakowa...

Zmiana czasu przeszla nawet na luzie.. w sensie w niedziele dal pospac nawet. Dzis to w ogole. Obudzil sie o 6 na godzine i pospalismy w 3 do 9.30 a wieczorem... na nowy czas to 20 maks 21 juz pada

Tylko katar ma wiekszy... katarek poszedl w ruch... kropelki i smarujemy aromactiv i masc majerankowa.. ja czosnek jem.. ech...

Powiedzcie kiedy podac buraki?
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 08:17   #3630
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A, no zapomniałam dodać-ja robię na wodzie, bo:

a)nie chcę jej podawać MM, a nie chce mi się odciągać
b)nie chcę jej dawać jeszcze mleka krowiego
c)nie przekonują mnie też mleka roślinne

Dostaje normalnie z miseczki łyżeczką, potem i tak zawsze dopija cyckiem
u mnie tak samo
Kayira zdrówka dla młodego! a buraki możesz podać kiedy chcesz. Ja pewnie długo nie podam, bo nie lubię
MiniMonix a można zapytać dlaczego aż 4 razy dziennie dajesz kaszę? to strasznie dużo a Oliwka chyba nie potrzebuje podtuczenia?
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.