Gdzie w Warszawie lekarze honorują wskazania psychiatryczne do cc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 15:46   #1
masiapytasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 38

Gdzie w Warszawie lekarze honorują wskazania psychiatryczne do cc?


Witajcie kobietki, generalnie w moim poście nie chodzi o mnie tylko o moja koleżankę.Jest w ciąży, od kilku lat leczona na depresje, w przeszlości miała z tego powodu próbę samobójczą i przebywała w szpitalu psychiatryczym.Ma stwierdzoną tokofobię, bo panicznie boi się porodu.Rozumiem ją, bo też jestem depresantką i w przyszłości nie wyobrażam sobie rodzic naturalnie.

Moja koleżanka ma wskazanie od swojego prowadzącego psychiatry do cc.Ona mi powiedziala,że jeśli pojedzie do szpitala i ktoś każe jej rodzić naturalnie, to ona ze strachu cos sobie wtedy zrobi.Jestem przerażona, bo ona ma za soba próbę s, a żyjemy w tak pop...nym kraju,że nawet jeśli ma się twarde wskazania do cc, tyle,że dotyczące psychiki, to pierwszy lepszy lekarz może je sobie zignorować i narazic życie matki i dziecka.

Sprawa toczy sie o to, w jakim szpitalu w Warszawie lekarze generalnie nie podważają psychiatrycznych wskazń i robią cc bez szemrania.Zdążyłysmy sie już dowiedzieć,że Karowa i Żelazna odpadaja z marszu.W grę wchodzą szpitale w Wawie, ew. jeszcze Pruszków i Wołomin.Koleżanki nie stać na cc w prywatnym szpitalu, nie bardzo może ona liczyć na wsparcie rodziny,boję się o nią.

Drogie mamy,czy Wy lub ktoś,kogo znacie miał bezproblemową cesarkę ze wskazań od psychiatry w ww. okolicach?
masiapytasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:44   #2
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Gdzie w Warszawie lekarze honorują wskazania psychiatryczne do cc?

Od razu odrzucić szpital Świętej Rodziny na Madalińskiego. Koleżanka miała wskazanie do CC ( ale z poważnych powodów zdrowotnych, o których nie będę pisać). poród jednak zaczął się wcześniej.
Miała skierowanie w ręku i wyznaczoną datę CC właśnie w tym szpitalu, a oni do niej żeby nie była taka pewna że będzie poród zabiegowy.
Cesarke zrobili w końcu, ale musieli się nalatać żeby ją załatwić. Ponoć to wyglądało tak, że biegali po szpitalu i szukali lekarza. Dziewczyna prawie urodziła naturalnie i cieli w ostatniej chwili, bo syn zaczął się już ponoć ustawiać w kanale rodnym. Akcja szybko się potoczyła, no ale skoro pacjentka zgłasza odejście wód i regularne skurcze to nie powinni jej zostawiać samej tylko położyć na stół.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 19:30   #3
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Gdzie w Warszawie lekarze honorują wskazania psychiatryczne do cc?

Obstawiałbym szpital Bielanski.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-31 20:30:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.