Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-17, 19:48   #4981
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Hejo

Dawno mnie nie było bo coraz więcej uwagi wymaga Wiktor

My zmagamy się z pierwszym chorowaniem, jakąś wirusowka bo wymiotowal i miał temperaturę



Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Zdrówka.
U nas już sporo chorowania było ale zawsze bez temperatury. Starsza ma wirusa teraz i modle się żeby na młodszą. Ie przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:16   #4982
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Jest nowy wątek? Dajcie znać na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:32   #4983
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

ano racja juz tyle postow mamy.

Co do alkoholu to ja nie pije, bo karmie. Choc w sumie nie wiem czy dlatego czy poprostu jakos nie mam ochoty. Pamietam jak urodziam pierwszego syna to nie moglam sie doczekac, zeby sie napic piwa a teraz zupelnie mnie to nie interesuje.

Co do chodzikow to zgadzam sie z Wami w zupelnosci.

U nas deszczowo. Ale probujemy codziennie wyjsc na spacer.

Pewnie juz sto razy pisalyscie, ael jaka spacerowke polecacie, taka lekka i latwo skladana. Juz mi sie nie chce wypakowywac tej mojej dwuczesciowej z bagaznika za kazdym razem jak ide syna po szkoly zaprowadzic. Przydalaby mi sie taka mala sprytna, lekka na ta okazje.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 11:20   #4984
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Nie ma nowego wątku, robi się po przekroczeniu 5tys postów a u nas jeszcze parę zostało


Ale cisza tu ostatnio.
My dziś byłyśmy na pobraniu krwi, nie było tak źle, Mała zaczęła płakać jka jej wbila igłę, ale w miarę szybko to poszlo i dała się uspokoić, nawet się bardzo nie wyrywala.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:01   #4985
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Nie ma nowego wątku, robi się po przekroczeniu 5tys postów a u nas jeszcze parę zostało


Ale cisza tu ostatnio.
My dziś byłyśmy na pobraniu krwi, nie było tak źle, Mała zaczęła płakać jka jej wbila igłę, ale w miarę szybko to poszlo i dała się uspokoić, nawet się bardzo nie wyrywala.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
A dlaczego bylyscie na pobraniu krwi?
U nas mały wczoraj goraczkowal. I nie wiem czy przez żeby czy coś złapał, bo ostatnio bawił się z koleżanką starszego syna A ona na drugi dzień gorączka, lekką biegunka A potem zapalenie gardła. No zobaczymy.
Jejku czy wy też się tak nie wyrabiacie że wszystkim. Mam wrażenie że U mnie ciągle syn w domu, góra prania, góra do prasowania i ciągle jestem głodna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:21   #4986
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, rzeczywiście cisza tu ostatnio. U nas w domu choroba na tapecie. Starsza przyniosła wirusa na szczęście już zdrowa i poszła do przedszkola. Ja jak nigdy złapałam trgo wirusa i skończyłam z antybiotykiem bo już szło na płuca, a teraz już nawet mała zaczęła smarkać i ma kaszelek. Jak narazie nie panikuje i staram się ją podłączyć w domu, do tego znów ślinotok na potęge a zębów nie widać. Zdrówka dla wszystkich chorowitków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:50   #4987
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
A dlaczego bylyscie na pobraniu krwi?
U nas mały wczoraj goraczkowal. I nie wiem czy przez żeby czy coś złapał, bo ostatnio bawił się z koleżanką starszego syna A ona na drugi dzień gorączka, lekką biegunka A potem zapalenie gardła. No zobaczymy.
Jejku czy wy też się tak nie wyrabiacie że wszystkim. Mam wrażenie że U mnie ciągle syn w domu, góra prania, góra do prasowania i ciągle jestem głodna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio byłyśmy na patronażu i pediatra powiedziała że dzieciom po 6 mcu życia karmionym piersią trzeba zrobić morfologie i żelazo żeby sprawdzić czy nie ma żadnych braków. No i nas wysłała na pobranie

U mnie totalny nieogar odkąd się dziecko urodziło

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 07:47   #4988
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas też. Przed ciążą byłam mega zorganizowana, dom ,dwie prace, wszystko dopięte na ostatni guzik. Teraz... Cóż... Lepiej nie mówić. Dobrze że mąż pomaga. Podobno w ciąży mózg się zmienia i dlatego . Zresztą ja tak mam, Zosia najważniejsza a wszystko może poczekać, czasem dluuuggoooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Ale to myślę że też dlatego że w sunia Małay zajmuje się tylko ja i mąż. Nikt nam nie pomaga np. biorąc ją na spacer w wózku czy gotując obiady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 08:58   #4989
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas też. Przed ciążą byłam mega zorganizowana, dom ,dwie prace, wszystko dopięte na ostatni guzik. Teraz... Cóż... Lepiej nie mówić. Dobrze że mąż pomaga. Podobno w ciąży mózg się zmienia i dlatego . Zresztą ja tak mam, Zosia najważniejsza a wszystko może poczekać, czasem dluuuggoooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Ale to myślę że też dlatego że w sunia Małay zajmuje się tylko ja i mąż. Nikt nam nie pomaga np. biorąc ją na spacer w wózku czy gotując obiady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest to samo dziewczynki sa najważniejsze a cała reszta może poczekać. Pranie już 2 tyg nie poprasowane ale mam w planach już to zrobić. Co mogę ogarniam jak Majka śpi a starsza w przedszkolu. Nam niestety też nikt nie pomaga a czasem taka pomoc by się przydała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 10:44   #4990
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
A dlaczego bylyscie na pobraniu krwi?
U nas mały wczoraj goraczkowal. I nie wiem czy przez żeby czy coś złapał, bo ostatnio bawił się z koleżanką starszego syna A ona na drugi dzień gorączka, lekką biegunka A potem zapalenie gardła. No zobaczymy.
Jejku czy wy też się tak nie wyrabiacie że wszystkim. Mam wrażenie że U mnie ciągle syn w domu, góra prania, góra do prasowania i ciągle jestem głodna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wyrabiam się. Z tym że mam troje dzieci. Jak miałam pierwsze to się wyrabialam. Teraz rano odprawiam starszych do szkoły i do przedszkola, potem jestem do pierwszej z Miłoszem, a o pierwszej wraca uczeń i odrabiamy lekcje. Przed czwartą przychodzi przedszkolak. Co drugi dzień mąż wyjeżdża o czwartej do pracy i wraca przed ósmą rano następnego dnia. Jestem więc sama z trójką do tego czasu. Jak mąż wraca to albo śpi albo zajmuje się remontem. Także gotowanie, sprzątanie, pranie, pies w większości na mojej głowie.

Już nie pasuję. Piore w 400 obrotach potem rozciągam, wytrzepuje, rozkładam na płasko na suszarkach lub wieszam na wieszakach. Polecam tę metodę. Na prawdę bardzo mało rzeczy zostaje wtedy do prasowania.

Aaa i patrząc na mój przykład, nie wiem czy duża rodzina jest dla wszystkich i nie jest prawdą że kolejne dziecko niewiele zmienia. Zmienia. A doba się nie wydłuża a rąk do pracy nie przybywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 12:26   #4991
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hejka.
U mnie sterta prania od tygodnia no nie ma jak się za to zabrać. Rozkręcilam się na dobre z gotowaniem dla malucha i to mi też trochę zabiera czas. Nie wyrabiam się już od dawna, a taka kiedyś poukladana byłam. Nam też nikt nie pomaga, nie mamy tu nikogo na miejscu. Tesciowa woli żeby do niej przyjechać, bo sama boi się do pociągu wsiąść żeby do nas się wybrać. Mąż pracuje średnio po 10h, więc większość dnia spędzam z synkiem. Przyzwyczaiłam się przez lato, że na spacery wychodziliśmy koło 16-17:00. Teraz staram się to przeorganizować, bo najcieplej jest koło 13:00-14:00, ale różnie mi to wychodzi. No przydałaby się trzecia ręka do pomocy, żeby tak synka na spacer zabrać chociaż co drugi dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 14:10   #4992
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hejka.
U mnie sterta prania od tygodnia no nie ma jak się za to zabrać. Rozkręcilam się na dobre z gotowaniem dla malucha i to mi też trochę zabiera czas. Nie wyrabiam się już od dawna, a taka kiedyś poukladana byłam. Nam też nikt nie pomaga, nie mamy tu nikogo na miejscu. Tesciowa woli żeby do niej przyjechać, bo sama boi się do pociągu wsiąść żeby do nas się wybrać. Mąż pracuje średnio po 10h, więc większość dnia spędzam z synkiem. Przyzwyczaiłam się przez lato, że na spacery wychodziliśmy koło 16-17:00. Teraz staram się to przeorganizować, bo najcieplej jest koło 13:00-14:00, ale różnie mi to wychodzi. No przydałaby się trzecia ręka do pomocy, żeby tak synka na spacer zabrać chociaż co drugi dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, żeby to ktoś wziął na spacer, albo chwilę się z nim pobawil kiedy gotuje. No ale coz jakoś trzeba sobie radzić. Powtarzam sobie że to minie, jeszcze chwila i będzie starszy, bardziej nie zależny. A czasem na niego patrzę i się rozczulam że jest takim słodkim bablem jeszcze. Nie pyskuje, nie gada ciągle "zaraz", albo wieczne " mamo". Po prostu mnie czasem dopada niemoc i trzeba sobie ponarzekać. Ale dziś pospalismy do 10 i od razu swiat piękniejszy. I obstawiam że jutro już ta górną 1 się przebije. Więc jeszcze jakieś 9 problematycznych zębów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 19:27   #4993
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mnie też nieraz ta niemoc dopada ale to też chyba psychicznie niewyrabiam czasami i to wieczne zmęczenie i niewyspanie.... Ale patrzę na szczerbolka i wszystko warto za ten uśmiech szczerbaty
Irmusia: trójki to nawet sobie nie wyobrażam jak ogarnąć cokolwiek... jak dzieci nie chodzą brudne i głodne to już ci sie medal należy ! Sąsiad mój ma czworo, tam też się ciągle dzieje, tyle że już odchowane trochę bo najmłodsze chyba 7 lat ma ale to nie wiem czy łatwiej czy trudniej ;P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 10:28   #4994
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

ja tez nie ogarniam. Caly dom na mojej glowie, Maz niewiele pomaga a w dodatku jest strasznym balaganiarzem wiec u nas czesto afery o porzadki. Jak mialam pierwszego synka to dom byl ogarniety w miare, a to w dodatku bylo mieszkanie. Teraz jest dom wiec wieksza powierzchnia i dwa poziomy, jest kot, pies i dwojka dzieci takze ciezko. Nam tez niestety nikt nie pomaga. Mamy tu Tesciow, ale to oni potrzebuja naszej pomocy takze ten... ciezko.
Ja jestem fanka domowych obiadow, wiec gotuje dla nas codziennie, chociaz to ogarniam
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 11:12   #4995
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mimo że mieszkamy z teściami w jednym domu to nam też nikt nie pomaga. Przy Werce ja nawet nie mam jak gotować bo ciągle wymaga uwagi i jak tylko odejdę na chwilę to jeczy i płacze. Może z czasem będzie lepiej.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 11:37   #4996
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, u nas choroby na tapecie, ja nawet nie mam siły teraz sprzątać i gotować ale co zrobić ktoś to musi ogarnąć wszystko. Denerwuje mnie ten wieczny chaos. Zaraz właśnie zabieram się za obiad. W ogóle zakupy trzeba zrobić i też nie ma komu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 12:11   #4997
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ani właśnie nie ukrywam że myślałam że dziadki się trochę włączą, bo w sumie u wszystkich znajomych tak jest, ale u nas dziadki pracujące, nie mogę powiedzieć że mają nas gdzieś ale zeby pomoc to się nie oferują. Wiecie nie chodzi o nie wiadomo jaką pomoc ale np zabranie małej w wózek na spacer na pół godziny. Jak mąż w domu to ok, jak go nie ma to obiad z poprzedniego dnia podgrzeje ale żeby coś ugotować. No i pies już senior do opieki i jeszcze pradziadkiem trzeba trochę pomóc bo towarzystwo już po 80 (męża babcia 88 lat).
Powoli chce właśnie żeby Zosia jadła to co my bo jeśli bym miała gotować osobno to w ogóle nie dam rady. Dlatego u nas głównie słoiczki.
Powiem wam że plus że się Wam wygadać mogę, chociaż psychicznie lżej. I wyrzutów sumienia nie mam że tylko u mnie nieogarnięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 22:49   #4998
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ani właśnie nie ukrywam że myślałam że dziadki się trochę włączą, bo w sumie u wszystkich znajomych tak jest, ale u nas dziadki pracujące, nie mogę powiedzieć że mają nas gdzieś ale zeby pomoc to się nie oferują. Wiecie nie chodzi o nie wiadomo jaką pomoc ale np zabranie małej w wózek na spacer na pół godziny. Jak mąż w domu to ok, jak go nie ma to obiad z poprzedniego dnia podgrzeje ale żeby coś ugotować. No i pies już senior do opieki i jeszcze pradziadkiem trzeba trochę pomóc bo towarzystwo już po 80 (męża babcia 88 lat).
Powoli chce właśnie żeby Zosia jadła to co my bo jeśli bym miała gotować osobno to w ogóle nie dam rady. Dlatego u nas głównie słoiczki.
Powiem wam że plus że się Wam wygadać mogę, chociaż psychicznie lżej. I wyrzutów sumienia nie mam że tylko u mnie nieogarnięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, wygadanie się jest potrzebne. Mi na psychę siada, że się nie wyrabiam z tym wszystkim. Wzięłam się dziś nareszcie za stertę rzeczy synka do wyprasowania. Jeszcze trochę mi zostało, przy okazji przyszły 2 kolejne paczki ubranek. I znów pranie, bo nadal mam schizę i piorę oraz prasuję wszystkie nowe rzeczy synka. W każdym razie spodni i bluz oraz sweterków synek ma do grudnia 2020 a przede mną znów weekend zniżek.
Wiktor nosi rozmiar 74/80, wiele rzeczy na 80 jest lekko przydługich. Doradzcie czy kurtkę stricte na zimę, czyli grudzień, styczeń, luty, marzec wziąć na 80 czy na 86? teraz 80 jest jeszcze luźna. Zamówiłam 2 rozmiary i mam dylemat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 12:50   #4999
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

O tak, mi też jakoś się zrobiło lżej że nie tylko ja nie wyrabiam. Niby sprzątam, gotuje ale nie mam czasu tak dokładnie wszystkiego zrobic.
I powiem wam że ja mam 2 sąsiadki i też mają dzieci w podobnym wieku do naszych. I obie już pracują bo mają swoją działalność. I jakoś to ogarniaja. I mam wrażenie że wszyscy uważają że dlaczego ja narzekam skoro ja TYLKO siedzę w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 18:51   #5000
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
O tak, mi też jakoś się zrobiło lżej że nie tylko ja nie wyrabiam. Niby sprzątam, gotuje ale nie mam czasu tak dokładnie wszystkiego zrobic.
I powiem wam że ja mam 2 sąsiadki i też mają dzieci w podobnym wieku do naszych. I obie już pracują bo mają swoją działalność. I jakoś to ogarniaja. I mam wrażenie że wszyscy uważają że dlaczego ja narzekam skoro ja TYLKO siedzę w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może mają mniej wymagające dzieci? Albo im ktoś pomaga

Ja od paru dni mam w lodówce światło bo nie mam auta żeby skoczyć do sklepu

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 19:20   #5001
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
O tak, mi też jakoś się zrobiło lżej że nie tylko ja nie wyrabiam. Niby sprzątam, gotuje ale nie mam czasu tak dokładnie wszystkiego zrobic.
I powiem wam że ja mam 2 sąsiadki i też mają dzieci w podobnym wieku do naszych. I obie już pracują bo mają swoją działalność. I jakoś to ogarniaja. I mam wrażenie że wszyscy uważają że dlaczego ja narzekam skoro ja TYLKO siedzę w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A napewno ogarniają to same? Ja z Majeczką owszem dużo moge zrobić ona siedzi i się bawi ale jak tylko wejde do kuchni to już jest przy mnie i ciągnie za nogi.
Byłam dzisiaj u logopedy z Mają, była nią zachwycona, mamy popracować nad ślinąi domknięciem buzi. Cała reszta jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 21:44   #5002
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Jest kolejny wątek, bo tu już pełno się zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jest kolejny wątek, bo tu już pełno się zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 22:04   #5003
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Aaaa nie ma wątku chyba.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 00:28   #5004
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

dziewczyny, załóżcie nowy wątek
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:34   #5005
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Chyba zrobiłam ale nie wiem czy w odchowalni

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 20:15   #5006
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.