Laserowe leczenie trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 20:39   #1
dziefczynka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Cool

Laserowe leczenie trądziku


Mam 21 lat i ma ogromny problem z trądzikiem. Oprócz zaskórników na mojej twarzy pełno jest zmian ropnych no i wiadomo też blizn potrądzikowych. Natknęłam się przypadkiem na jakąś oferte salonu kosmetycznego proponującego zabieg leczenia trądziku przez laser typu IPL i zaczęłam się tym interesować. Mało jest opinii na temat tego zabiegu więc może któraś z osób wie coś więcej na ten temat. Ja ogólnie zdecydowałam się na ten zabieg bo nie spotkałam się z negatywną opinią i dzisiaj byłam na pierwszej wizycie. Planuje jeszcze z 5 zabiegów.
Co Wy o tym sądzicie? Ktoś miała tego typu zabiegi? Jak efekt końcowy i czy warto było wydać 500zł?
dziefczynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 23:01   #2
dziefczynka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Widzę że nadal nie ma odzewu. U mnie dla zainteresowanych bez zmian oprócz kilku śladów po laserze (przeważnie na cienkiej skórze przy ustach i na szyi). Przy następnej wizycie zapytam czy jest to normalne. Na twarzy pojawiają się nowe wypryski ale kosmetyczka uprzedzała że na początku tak może się dziać. Zapisałam się na następną wizytę 5 kwietnia (zabiegi trzeba stosować co 3 tygodnie żeby był efekt) razem z oczyszczaniem manualnym bo będzie lepszy efekt.
Może jakaś kosmetyczka, dermatolog coś mi poradzi?
Może Wy macie z tym zabiegiem jakieś doświadczenia, bardzo proszę o wasze opinie.
dziefczynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 06:54   #3
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Witaj, ja w sumie nie mam doswiadczenia z laserem. Zawsze mi sie wydawalo, ze laser to juz na wyleczony tradzik, ze laserem to bardziej mozna blizny korygowac itd. Podziwiam, ze sie zdecydowalas mimo tego iz koszt ogromny, ryzyko poparzenia duze itd. (kolezanka byla usunac laserem jedno przebarwienie i pani za glebolo jej przypalila i taraz ma gorzej niz przedtem...) Na pewno sprobowalas juz wszystkiego? zajrzyj do mnie na bloga, jezeli masz jakies szczegolowe pytania to napisz mi w komentarzach. Ja walcze od 15 lat i jest juz dobrze, chetnie odpowiem na twoje pytania (oprocz tych laserowych ;-) ).
pozdrawiam
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:13   #4
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

ja też swego czasu bardzo interesowałam się IPLem i tak ja ty nie znalazłam za dużo informacji na ten temat i złożyłam wątek na wizazu . w przypływie desperacji i tego, że akurat natrafiłam na korzystną ofertę wykupiłam na grouponie 6 zabiegów IPL+RF za 200 zł. nie wykorzystałam tego jednak, bo poszłam do mojej deramtolog, która zaproponowała mi inne leczenie laserowe. fakt, dużo droższe, ale skuteczniejsze od IPL. 2 tyg temu byłam na pierwszym zabiegu laserem versapuls. podczas zabiegu czułam tylko lekkie igiełki. zapłaciłam ok.500zł. twarz była zaczerwieniona, ale na 2 dzień wyglądałam zupełnie normalnie, może trochę bardziej suchą miałam twarz. jak na razie nie widzę większych efektów. w kwietniu będę miała robiony 2 zabieg, ale już laserem frakcyjnym mosaic (koszt ok. 900 zł - niedługo chyba zbankrutuje) to moja ostatnia nadzieja. jak to nie pomoże, to zwariuje. mam przewidziany ogólnie 1 lub 2 zabiegi tym laser i ponoć ma być już dobrze. widziałam zdjęcia dziewczyn, które też stosowały ten laser i efekty były zniewalające. już nie mogę się doczekać tego kwietnia, bo jak na razie moje życie jest beznadziejne.

dawaj znać ja tam po tym IPL się masz trzymam kciuki!
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:15   #5
dziefczynka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Ogólnie moja twarz dobrze zareagowała na laser, widzę teraz poprawę bo przebarwień mniej, mniej robi mi się tych wyprysków ropnych. Ślady po laserze na szyi znikły tzn skora była tam sucha i po prostu po pewnym czasie zeszła nie zostawiając żadnego śladu. Na chwilę obecną jestem zadowolona, podobno to pomaga i efekt bedzie wiekszy po kolejnych zabiegach. Tez sie nie moge doczekać kolejna wizyta juz 5 kwietnia, oczywiscie napisze co i jak. Dawka laseru ma byc juz wieksza czyli pewnie bardziej bolesna ale trzeba troche pocierpiec dla urody
dziefczynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:30   #6
dziefczynka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Rozex?? moglabys napisac cos wiecej na ten temat. Co to jest itp>?
dziefczynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:10   #7
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Cytat:
Napisane przez dziefczynka19 Pokaż wiadomość
Rozex?? moglabys napisac cos wiecej na ten temat. Co to jest itp>?
Jest to masc/zel na bazie Metronidazolu, stosuje sie przy trazdziku rozowatym, wydawany tylko na recepte. Mnie osobiscie let nie pomogl ale kazdy z nas jest inny i na kazdego co innego dziala.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 11:44   #8
AnNowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Ja też miałam problem z trądzikiem. Chodziłam od lekarza do lekarza - jedne leki, drugie... a korzyści z tego były marne. W końcu dowiedziałam się o laserze Gemini i postanowiłam spróbować - to była dobra decyzja. Fakt - za zabieg płacę 500 zł a seria to 6 zabiegów, więc nie mała kwota, ale efekty.... bajka Zabieg do przyjemnych nie należy, ale warto trochę pocierpieć żeby w końcu wyglądać jak człowiek
AnNowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:24   #9
Krystyna_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe leczenie trądziku

Moja koleżanka miała zabieg laserem IPL, też walczyła z trądzikiem od dłuższego czasu i nic nie przynosiło efektów. Czytała wcześniej dużo na ten temat, o co w tym chodzi i mówiła, że w salonie kosmetycznym, w którym miała zabiegi, mieli GlamBeauty 3. Po serii wizyt rzeczywiście widać znaczną poprawę, więc działa
Krystyna_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.