chcę dojść ze skórą do ładu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 19:29   #1
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463

chcę dojść ze skórą do ładu


choruję na AZS. ostatnio zmiany były na całym ciele, doczepił się gronkowiec. w szpitalu zostałam wyleczona, jednakże zostały czerwone przebarwienia na skórze. nie jest to rumien a jedynie pozostałości. czy da się skórę jakoś wybielić? mam bardzo jasną niemal białą karnację, którą bardzo lubiłam.

drugim problem jest skóra głowy. sucha, swędząca (w szpitalu wyleczyli mi łuszczącą skorupę cyrkogelem). stosowanie oleju migdałowego oraz oliwy nie przynosi rezultatów. do tego włosy wypadają mi garściami.

no i słońce. słońca mieliśmy niewiele a ja byłam jakieś pół godziny na dworze. wcale mi to nie przeszkadzało aby spalić twarz na słońcu.

największy problem z tym wszystkim jest typ mojej skóry. nie mogę używać niemal wszystkich kosmetyków (jedynie oleje, emolienty i wąskie grono kosmetykow do wlosów). o malowaniu się nie ma co wspominać. czy z moimi problemami da się coś zrobić? dodam że mam "pofalowane", kruche paznokcie a wszelkie lakiery i odżywki mnie uczulają.

edit: ze względu na leczenie cyklosporyną robię kompletne badania krwi i wszelkie wyniki są prawidlowe - niczego mi nie brakuje. nie mam stresów, nie palę i nie pije.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.

Edytowane przez pannaatopowa
Czas edycji: 2014-05-09 o 19:33
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 19:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.