Suszarka Bosch Quattro-Ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 11:45   #1
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Thumbs up

Suszarka Bosch Quattro-Ion


Bardzo się ucieszyłam z tego, że będę mogła przetestować nową suszarkę Bosch Quattro-Ion. Gdy dostałam paczkę zaraz po otwarciu wypróbowałam produkt. Niestety codziennie myję włosy i codziennie też je suszę, więc wiadomo potrzebuję czegoś co jeszcze bardziej nie zniszczy i nie popali mi włosów.

Ta suszarka okazała się strzałem w dziesiątkę. Ma 2 prędkości i 3 stopnie temperatury co pozawala na szybsze suszenie włosów. Dodatkowo funkcja chłodzenia pozwala na utrwalenie fryzury. Umiejscowienie przycisku na tylnej części rączki jest bardzo wygodne w użyciu. Początkowo sceptycznie podeszłam do tego wynalazku, ale po zastosowaniu jestem pod wrażeniem, faktycznie końcowe suszenie chłodniejszym powietrzem sprawia, że włosy są bardziej miękkie, podatne na układanie i wyglądają na zdrowsze.

Suszarka zawiera też funkcję Jonizacji, przy włączeniu jej zapala się czerwone światełko. Po użyciu włosy są miękkie i nie elektryzują się.

Suszarka jest bardzo poręczna, lekka, dobrze wyprofilowana, łatwa w obsłudze. Ma odpowiednią moc (2000 W ), działa dość cicho, nie nagrzewa się, nie parzy w dłonie. Bardzo łatwo można zmieniać końcówki ( dyfuzor itp ). Suszarka ma wszystko czego szukałam. Sprawdzałam też cenę tego cudeńka i jestem po wrażeniem. Idealny stosunek ceny do jakości. Bosch zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej, taniej suszarki, która dba o włosy.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 12:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.