Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 17:14   #1
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15

Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)


Wróciłam dziś z pracy i czekała na mnie niespodzianka. Testowe pudełeczko z Therm Line Fast. Byłam strasznie zaskoczona. Przypadkiem trafiłam na stronę z testem, wypełniłam ankietę nie wierząc w to że mogę być wybrana do testu. A tu takie zaskoczenie! I to dosłownie 2 dni przed urodzinami Od razu mi się humor poprawił

Od dłuższego czasu zamierzałam coś ze sobą zrobić ale nie miałam pomysłu jak zacząć, a początek jest przecież najtrudniejszy. Teraz dzięki Therm Line dostałam w końcu ostatecznego kopa w tyłek. To jest właśnie ten czas żeby zacząć walczyć o piękną figurę
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:53   #2
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Dziś moje urodziny. Fajny prezent dostałam - Therm Line
Ale czekam z rozpoczęciem kuracji aż skończę antybiotyk. Już w poniedziałek będę mogła zacząć. Teraz mam za to czas aby się pomierzyć i zważyć.
Planuję też zacząć się trochę ruszać. Chciałabym zacząć biegać ale trudno z czasem na wyjście z domu. Pracuję i mam 2 dzieci. Urwisy 4 i 2 lata. Dają w kość
Trudno. Jak się uda kiedyś czas znaleźć to wyjdę na bieganie. A jak nie to ruszę się w domu z youtubem

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zmagań w walce
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:08   #3
_ent_
serum z nanopletami
 
Avatar _ent_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z morza
Wiadomości: 170
GG do _ent_
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Wszystkiego najlepszego, nasza urodzinowa dziewczynko!
__________________
"Myślenie nie jest łatwe, ale można się do niego przyzwyczaić."Kubuś Puchatek
_ent_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:48   #4
justyna8813
Raczkowanie
 
Avatar justyna8813
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rio de Osada
Wiadomości: 435
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Cytat:
Napisane przez _ent_ Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego, nasza urodzinowa dziewczynko!
Dołączam się do życzeń, dorzucając jeszcze od siebie życzenia fenomenalnych wyników z TLF (ale tego, akurat dziś życzę również sobie :P , w końcu też mam dziś urodziny )
__________________

justyna8813 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 22:03   #5
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

jutro łykam ostatnią tabletkę antybiotyku i zaczynam w końcu przygodę z therm line. już się doczekać nie mogę. jutro się zważę i pomierzę dokładnie. już czeka pełna szafa przyciasnych ubrań aż schudnę.
nie wiem tylko co dalej z moimi zatokami bo jakoś zbytniej poprawy po tym antybiotyku nie widzę. w przyszłym tygodniu wybiorę się z córą na konsultację do drugiego laryngologa to i może mnie przebada.
co do ćwiczeń to najgorzej jest zacząć. no i trzeba na przerwy uważać w treningach. chyba dla pewności codziennie będę ćwiczyć
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:09   #6
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Od wtorku zaczęłam. na razie delikatnie po 1 tabletce dziennie, ale niedługo wystartuję z dwoma na dzień. Na aktywność fizyczną nie mam puki co czasu. Ale nie siedzę też na kanapie cały dzień. Wstaję rano, ogarniam dzieci, dom... wszystko szybko bo o 12 wychodzę do pracy. Wracam o 22-23. Ogarniam dom i idę spać. Ledwo wyrabiam z tym co mam. Ale w marcu mam raczej poranne zmiany, więc myślę że i czasu na jakiś sport wystarczy.

Po tabletkach czuję tą dawkę energii. Miałam powera i chciałam coś robić. Zaczęłam wiosenne porządki. Wywalanie, układanie, dokładne sprzątanie... Nawet okna umyłam
Z piciem też nie miałam problemu. Strasznie mnie suszyło więc cały czas sięgałam po wodę. Ze 3 litry na dzień spokojnie wypiłam, nie licząc herbaty. Na kawę w ogóle ochoty nie miałam. Wcześniej potrafiłam wypić 3-4 w wielkim kubku.

Diety specjalnej też jakoś nie trzymałam, ale też nie bardzo chciało mi się jeść.

Waga startowa 92kg/170cm.
Obwodów nie mierzyłam.
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:40   #7
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Wpadłam tylko wpisać nowe wieści co u mnie.
Therm line biorę 1-2 tabletki dziennie. Różnie. Codziennie rano przed śniadaniem. Potem do obiadu, ale to już nie zawsze. ćwiczyć nie mam czasu na razie. Spacerować nie mam warunków. Muszę siedzieć w domu z dziećmi bo chore. Już dosyć mam tych ich chorób. Od pażdziernika chorują albo razem albo na zmianę. Teraz taka ładna pogoda a my w domu siedzieć musimy.

Nadrabiam za to sprzątaniem. Wiosenne porządki robię. Nawet małe przemeblowanie zrobiłam. Dziś nawet mam w planie pranie firanek.
Nie wiem jak moja waga po tygodniu bo się nie ważyłam.
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 13:28   #8
justyna8813
Raczkowanie
 
Avatar justyna8813
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rio de Osada
Wiadomości: 435
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

Cytat:
Napisane przez marakeszka Pokaż wiadomość

Nadrabiam za to sprzątaniem. Wiosenne porządki robię. Nawet małe przemeblowanie zrobiłam. Dziś nawet mam w planie pranie firanek.
Nie wiem jak moja waga po tygodniu bo się nie ważyłam.
Mnie wczoraj taka energia rozpierała, że pomyłam okna w całym domu, a trochę ich jest...
Później doszłam do wniosku, że coś chyba za wcześnie się przed tymi świętami wzięłam za te porządki (dziś już moja córa próbowała poprawić mamę i szybę przecierała chusteczką nawilżaną ). Do świąt jak nic jeszcze raz będę prała firanki.
__________________

justyna8813 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:33   #9
marakeszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Therm Line Fast - aby żyło się lepiej :)

kurze ścieram prawie codziennie, przynajmniej raz na tydzień odsuwam łóżka i tam odkurzam i zmywam na mokro. okna też często myję bo wiecznie zabrudzone od środka przez dzieci, albo z zewnątrz od ulicy. firanki prałabym częściej ale mi się ich wieszać nie chce. ale to kopalnia kurzu jest. strasznie do nich przywiera.

a sprzątam tak często i dokładnie bo młoda alergiczką jest i tak w sumie to nie do końca wiadomo co ją uczula.
marakeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 08:33:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.