Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 14:13   #3061
mala_biegaczka
Zakorzenienie

Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie wszystko jak najbardziej w porządku doktorka mówi że będę bardzo dobrze czuła ruchy a jak jej powiedziałam że chyba już je czuje to się uśmiechnęła i poczułam się jakby miała że mnie zbite... jakbym wcześniej nie była już w ciąży to może i bym sobie wkrecala ale wiem jakie to uczucie.. poprosiłam żeby sprawdziła jak się uda płeć ale jak tak patrzyłam to nawet nie zwróciła na to uwagi i powiedziała że po 16 tyg można dopiero sprawdzać bo już będzie wszystko widoczne...eh... ale wszystko z dzieckiem dokładnie pomierzyla na szczęście i to najważniejsze. Jutro jeszcze mam u mojej gin zobaczymy co ta mi powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze, że wszystko ok Na płeć przyjdzie pora

Ciekawe, czy u mnie w niedzielę będzie coś widać To będzie 17t równo

M +03.07.2015
M <3 28.05.2016
znowu czekamy...
mala_biegaczka jest teraz online   Odpowiedz cytując

Stary Dzisiaj, 14:15   #3062
martynka89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Zobaczymy co to będzie. Kolorowo się nie zapowiada. My chcemy w drugiej połowie roku sprzedać dom i wracać do Pl, ale się okaze wszystko.
Najgorsze jest to, że możemy miec oferte kupna, ale zanim dojdzie do wymiany kontraktów (6-8 tygodni) to wszystko może sie odwrócić do góry nogami.
My tez chcielismy wrocic ale moje problemy zdrowotne nie pozwalaja a raczej chory system i brak refundacji w PL.

U nas teraz wysyp mieszkan na sprzedaz bo kto mial zamiar sprzedac, spieszy sie przed brexitem. Pewnie troche potrwa zanim ceny pojda w dol ale panika swoje robi. Sporo Polakow tez wyjechalo.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie wszystko jak najbardziej w porządku doktorka mówi że będę bardzo dobrze czuła ruchy a jak jej powiedziałam że chyba już je czuje to się uśmiechnęła i poczułam się jakby miała że mnie zbite... jakbym wcześniej nie była już w ciąży to może i bym sobie wkrecala ale wiem jakie to uczucie.. poprosiłam żeby sprawdziła jak się uda płeć ale jak tak patrzyłam to nawet nie zwróciła na to uwagi i powiedziała że po 16 tyg można dopiero sprawdzać bo już będzie wszystko widoczne...eh... ale wszystko z dzieckiem dokładnie pomierzyla na szczęście i to najważniejsze. Jutro jeszcze mam u mojej gin zobaczymy co ta mi powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesze sie, ze wszystko w porzadku
martynka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:19   #3063
Sutailje
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joanmal11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracujące
Czy dostarczalyscie jakieś zaświadczenie o ciąży? Czy tak na słowo wszystko załatwiacie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dostarczałam bo u mnie okazało się że ludzie tutaj a w szczególności kadra kierownicza to nawet tego nie skomentuje kim są dla mnie.

Gratuluję udanych wizyt oby tak dalej.
Już niedługo będziemy liczyć ruchy jak szybko minęło to wszystko.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Cele na 2017:
minimum -10 kg
ćwiczę 3 razy w tygodniu
jem 4 razy dziennie bez słodkości.
Sutailje jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:25   #3064
mala_biegaczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
My tez chcielismy wrocic ale moje problemy zdrowotne nie pozwalaja a raczej chory system i brak refundacji w PL.

U nas teraz wysyp mieszkan na sprzedaz bo kto mial zamiar sprzedac, spieszy sie przed brexitem. Pewnie troche potrwa zanim ceny pojda w dol ale panika swoje robi. Sporo Polakow tez wyjechalo.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ciesze sie, ze wszystko w porzadku
Dużo ludzi w panice wyjechało. My planowalismy już od dawna i raczej brexit nam wszedł w drogę. Ale jakbyśmy mieli być stratni, to pewnie jeszcze posiedzimy Nic i nikt nas stąd nie wygania. Bardziej chcielibyśmy po prostu wrócic, bo plan wyjazdowy był taki, żeby wyjechać, zarobić na własne M w Pl i wrócic.

M +03.07.2015
M <3 28.05.2016
znowu czekamy...
mala_biegaczka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (2 użytkowników i 1 gości)
milllusia88, 3Mila3
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości