Majówki 2018 cz. 1 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-15, 07:57   #61
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 08:38   #62
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Toś pocieszyła naszą Mirabilkę... kurczę przykro mi, że tak źle to zniosłaś ale teraz będzie już tylko lepiej byłaś pod prysznicem z tżtem czy położną?
U mnie było tak, że po 12h usiąść na łóżku i wstać, a tak, żeby chodzić to dopiero po kolejnych 6-7h, a u Ciebie widzę z grubej rury od razu... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Udaje ze nie widzę
Chociaż u mnie dopiero na następny dzień jest pionizacja i położna dosłownie obok stoi i trzyma.
Tzn tak z opowieści wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

W ogóle to
Dzień Dobry - wyspałam się, dziś na ogródku nawóze co trzeba bo po porodzie czasu nie będzie i pogodziłam się z kaktusem 🤣

Jeszcze coś na mszyce muszę kupić bo mi dziady maliny zaatakowały !


Ewa to teraz kciuki żeby było lepiej z każda godzina !!!!
Kurde rozumiem ze pionziacja musi być itd itp ale w sumie jak ktoś się nie czuje w formie to mogłyby zaczekać z tym prysznicem np o 2-3 godziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 08:50   #63
Edzik_87
Zadomowienie
 
Avatar Edzik_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 289
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Hej ! Witam w nowym wątku



Cytat:
Napisane przez eweokr Pokaż wiadomość
Witamy sie i my o 10.50 przyszedł na swiat Michas 3490, 57 cm. Gdyby nie cc to i tak dzisiaj bym rodzila. Na izbę trafilam z regularnymi skurczami. Czujemy sie dobrze - odpoczywamy. Tylko rana mocniej boli przy 2 cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! odpoczywajcie i cieszcie się sobą dużo zdrówka!

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
To ja już odchowalniowo, mam nadzieję, że można
Melduję, że u nas dzisiaj była już pani pediatra i pani położna na wizytach domowych, obie super naprawdę
Z Lilcią wszystko pięknie ładnie karmimy się samym cycem i przybieramy
Pogadaliśmy z pediatrą o szczepieniach i tak dalej, generalnie dużo pytań i na wszystko wyczerpujące odpowiedzi poradziła, że dobrze dla flory bakteryjnej jelit dziecka urodzonego drogą cc, żeby dodawać do mleka w butli probiotyki (odciągnąć trochę mleka jeśli tylko kp i w nim rozpuścić kropelki). Poleciła żeby kupić dwa różne, żeby też zróżnicowane było i na zmianę podawać: FF BABY, BIOGAIA albo FLORACTIN KOLKI. Interesu raczej w tym żadnego nie ma, bo nawet szczepionki to mówiła ile u nich kosztuje a gdzie kupić taniej jakbyśmy chcieli, tylko o receptę poprosić na następnej wizycie
Ale nam się wszystko pięknie układa

Wybaczcie, wiem, że Mamusie jeszcze nierozpakowane niecierpliwie przebierają nogami, ale to morze endorfin przeze mnie przemawia
Trzymam za Was wszystkie kciuki, żeby jak najszybciej lub planowo Wasze Maleństwa były z Wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



Super! Gratulacje wielkie zdrowo Synio niech rośnie a Tobie życzę szybkiego powrotu do pełni sił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że jesteście już tylko kp dobrze czytać takie pozytywne wiadomości no i dobrze że trafiłaś na taką fajną położna i dr - kompetentny pediatra to baaaardzo ważna sprawa zwłaszcza przy pierwszym dziecku gdzie jest się zielonym w wielu kwestiach a lekarze potrafią nieźle namotac w głowach niedoswiadczonym rodzicom

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziekuje ze pytasz
W dalszym ciagu jest totalnym przeciwienstwem brata, jest tak grzeczna ze jakbym miala gwarancje ze 3 dziecko tez takie bedzie to jestem gotowa sie na nie zdecydowac tu i teraz a nie za 5 lat . Po 2 tygodniach od porodu uslyszalam po raz pierwszy jak plakala a placze baaardzo malo prawie w ogole. Zazwyczaj jak sie ja wyciaga z cieplej kapieli . Jas nadal zakochany w siostrze, wraca z przedszkola, myje raczki i pedzi biegiem do siostry, dzis nawet razem kapiel przygotowywalismy . Mlodej wyszly okropne krostki na policzkach, najpierw myslalam ze to potowki ale po konsultacji z dziewczynami juz teraz wiem ze to prawdopodobnie tradzik niemowlecy.

Ogolnie jest cudownie nie moge sie nacieszyc tymi moimi skarbami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się że u Was tak fajnie żyje się w nowej rzeczywistości we czwórkę i że brat wciąż taki zakochany w siostrze to na pewno cudowny widok


Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Ja polecam snmimo ze przy pierwszym mialam szwy jakies bo lekko pęklam to siadalam odrazu normalnie a teraz to juz wogole miód malinazero szwów,nacieć i pęknieć,az sie dzis smialam do mojej mamy ze co porod to mi lepiej idzie to moze z trzecim nawet nie zauwaze ze urodzilam


Super ze tak sie wszystko pięknie uklada,oby tak dalej
Hehe ja też polecam sn Choć skurcze miałam z krzyża i bolaly jak @$^&$ i do tego brak znieczulenia i kilka szwów po nacieciu to bardzo szybko wróciłam do siebie. Na tyłku siadałam normalnie już kilka godzinach po porodzie, pod prysznic poszłam o własnych siłach 3 godziny po urodzeniu synka.
Ciekawe jak będzie tym razem..

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Witam w 39tc i #nierodzę
No to przybijam pionę 39tc i też #nierodzę
__________________

żonka od 10.08.2013


Aleksander 24.04.2015



Edzik_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:16   #64
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Dzien dobry
Kciuki za wizyty i porody jak ktos planuje
eweokr gratuluje obys szybciutko doszla do siebie po cc,dobrze ze polozna byla przy Tobie pod prysznicem
Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Ja to tak tylko sięgam pamięcią że obkurczanie się macicy nie było fajne, chociaż bez przeciwbólowych dałam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy kolejnych porodach boli bardziej niestety ale do zniesienia,przy pierwszym nie czulam wogole tego obkuczania a teraz juz typowe takie skurczyki w podbrzuszu zwlaszcza przy kp
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:24   #65
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Dziękuję za kciuki

Qazsew jakoś w takim razie będę musiała wytrwać

Właśnie koleżanka mi napisała że w pon miała cc, a grzecznie czekała na swój termin na koniec maja nie spodziewałam się, że mnie wyprzedzi z moją zaplanowaną cc (termin tp z om miałyśmy 1dzien różnicy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:30   #66
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki

Qazsew jakoś w takim razie będę musiała wytrwać

Właśnie koleżanka mi napisała że w pon miała cc, a grzecznie czekała na swój termin na koniec maja nie spodziewałam się, że mnie wyprzedzi z moją zaplanowaną cc (termin tp z om miałyśmy 1dzien różnicy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja miała z om na początek czerwca a tez idzie na cc w czwartek coś tam w szpitalu będzie remont czy coś i kazali wcześniej przyjechać.


Polasia Ty stresik jakiś masz ? Bo mam wrażenie ze relax 🤣


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:36   #67
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cześć,


gratulacje dla wczorajszych mam: ewe, reniferku, madzia


Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja już byłam w labie, badania do przyjęcia zrobione. Oczywiście ludzie mnie nie przepuścili w kolejce, ale za to pani w rejestracji nie dała mi żadnego numerka tylko kazała mi wejść od razy do pobrania także jeszcze na koniec zaszczyty mnie spotkały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobrze, że chociaż Pani w rejestracji zauważyła Twój stan.

Ja jestem bardzo miło zaskoczona zachowaniem innych osób...
Chyba wyglądam już na rodzącą bo od jakiegoś tygodnia - praktycznie w każdym sklepie jak ustawię się do kasy, zawsze ktoś każe przejść na początek..
Muszę przyznać, że miłe to


Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość

Przy kolejnych porodach boli bardziej niestety ale do zniesienia,przy pierwszym nie czulam wogole tego obkuczania a teraz juz typowe takie skurczyki w podbrzuszu zwlaszcza przy kp
Zgadzam się, po drugim porodzie obkurczanie bolało bardziej. Boje się co będzie teraz...


U mnie od rana pojawiają się co jakiś czas skurcze.... nieregularnie więc pewnie to straszaki. Dzisiaj jeszcze nie chcę rodzić ale jutro po południu to może się zacząć...
Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja, wolałabym rodzić od rana, jak dzieci będą w przedszkolu, to nie będzie problemu z opieką nad nimi. Ciekawe czy się tak uda.
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 09:37   #68
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Stary tzn mąż kazał mi nic nie robić twierdzi ze przez te pare dni sam dom na błysk doprowadzi kazał tylko naszykować fotelik i ubranka na wyjście i poszewki jakie ma ubrać... itp i wsysysko włożyć do łóżeczka 🤣🤣🤣
Jeny dobrze ze mój synuś w domu będzie on to ogarnia lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:42   #69
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Stary tzn mąż kazał mi nic nie robić twierdzi ze przez te pare dni sam dom na błysk doprowadzi kazał tylko naszykować fotelik i ubranka na wyjście i poszewki jakie ma ubrać... itp i wsysysko włożyć do łóżeczka 🤣🤣🤣
Jeny dobrze ze mój synuś w domu będzie on to ogarnia lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahahha - łooo mąż się chce wykazać... Chyba ze poprosi mamę albo kogoś o pomoc a Ciebie będzie ściemniał, że sam to zrobił....
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:42   #70
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo wstyd 3/4 wątku wypakowane będzie a ja na wizytę
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:45   #71
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Przyjechaly dzieciory, dra sie i biegaja po domu nikt oczywiscie nie raczy zareagowac. Szwagierka je tylko pchnela za drzwi i pojechala a tesciowa zla na caly swiat bo miala inne plany na dzien dzisiejszy. Mam jechac z mlodym na 14 do lekarza i oczywiscie bede musiala mloda ze soba ciagnac bo tesciowa sobie z 3 nie poradzi a poza tym balabym sie zostawic mala z tymi narwancami. Zeby bylo weselej, tesciowa rozbiera jakies chorobsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 09:53   #72
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Udaje ze nie widzę
Chociaż u mnie dopiero na następny dzień jest pionizacja i położna dosłownie obok stoi i trzyma.
Tzn tak z opowieści wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

W ogóle to
Dzień Dobry - wyspałam się, dziś na ogródku nawóze co trzeba bo po porodzie czasu nie będzie i pogodziłam się z kaktusem 🤣

Jeszcze coś na mszyce muszę kupić bo mi dziady maliny zaatakowały !


Ewa to teraz kciuki żeby było lepiej z każda godzina !!!!
Kurde rozumiem ze pionziacja musi być itd itp ale w sumie jak ktoś się nie czuje w formie to mogłyby zaczekać z tym prysznicem np o 2-3 godziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wstałam po 8h ale chyba za 4 razem dopiero, nic na siłę. Skulona jak babcia, ale pod prysznic doczłapałam. Po prysznicu jest o niebo lepiej. Jakoś mięśnie się rozluzniaja czy coś nie mam pojecia, ale warto iść )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:53   #73
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przyjechaly dzieciory, dra sie i biegaja po domu nikt oczywiscie nie raczy zareagowac. Szwagierka je tylko pchnela za drzwi i pojechala a tesciowa zla na caly swiat bo miala inne plany na dzien dzisiejszy. Mam jechac z mlodym na 14 do lekarza i oczywiscie bede musiala mloda ze soba ciagnac bo tesciowa sobie z 3 nie poradzi a poza tym balabym sie zostawic mala z tymi narwancami. Zeby bylo weselej, tesciowa rozbiera jakies chorobsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

M A S A K R A - a Twój synek w domu czy w przedszkolu, możesz zamknąć pokój, żebyś nie musiała słuchać wrzasków ?
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:54   #74
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Stary tzn mąż kazał mi nic nie robić twierdzi ze przez te pare dni sam dom na błysk doprowadzi kazał tylko naszykować fotelik i ubranka na wyjście i poszewki jakie ma ubrać... itp i wsysysko włożyć do łóżeczka 🤣🤣🤣
Jeny dobrze ze mój synuś w domu będzie on to ogarnia lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:55   #75
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Polasia Ty stresik jakiś masz ? Bo mam wrażenie ze relax 🤣
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Samą cc nie stresuje się, ale już zaczynam się denerwować tym, żeby i u mnie się przypadkiem nie zaczęło wcześniej niż termin cc

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Stary tzn mąż kazał mi nic nie robić twierdzi ze przez te pare dni sam dom na błysk doprowadzi kazał tylko naszykować fotelik i ubranka na wyjście i poszewki jakie ma ubrać... itp i wsysysko włożyć do łóżeczka 🤣🤣🤣
Jeny dobrze ze mój synuś w domu będzie on to ogarnia lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pochwalilam się mężowi, że ta koleżanka już urodziła i ten od razu wręcz zaczął krzyczeć mi przez tel że do czwartku mam leżeć plackiem i nic nie robić on wszystko zrobi musi jeszcze pojechać po fotelik i łóżeczko żeby wstawić u nas.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przyjechaly dzieciory, dra sie i biegaja po domu nikt oczywiscie nie raczy zareagowac. Szwagierka je tylko pchnela za drzwi i pojechala a tesciowa zla na caly swiat bo miala inne plany na dzien dzisiejszy. Mam jechac z mlodym na 14 do lekarza i oczywiscie bede musiala mloda ze soba ciagnac bo tesciowa sobie z 3 nie poradzi a poza tym balabym sie zostawic mala z tymi narwancami. Zeby bylo weselej, tesciowa rozbiera jakies chorobsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Omg w sumie nie dziwię Ci się że jesteś zła, ale szwagierka już pokazała na co ją stać... W życiu bym nie zostawiła małej, jak tamte dzieci jeszcze na głowie babci, a i o sama chora...
polasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:03   #76
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez anka_1984 Pokaż wiadomość
Hahahha - łooo mąż się chce wykazać... Chyba ze poprosi mamę albo kogoś o pomoc a Ciebie będzie ściemniał, że sam to zrobił....


Nie, nie
Mój dużo w domu robi sam - mam wrażenie ze dużo więcej niż ja, tylko dłużej mu to zajmuje i może ciut mniej dokładnie.
Ale pod tym względem ma plusa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Ja wstałam po 8h ale chyba za 4 razem dopiero, nic na siłę. Skulona jak babcia, ale pod prysznic doczłapałam. Po prysznicu jest o niebo lepiej. Jakoś mięśnie się rozluzniaja czy coś nie mam pojecia, ale warto iść )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja się zastanawiam czy ta powoduje samo cc jako zabieg czy taki ból duży czy po prostu człowiek słaby jest.
U mnie podobno położne super po i powoli właśnie nic na sile... taka mam nadzieje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Polasia ja tez leżę bo czop odchodzi okropnie wiec wole do jutra chociaż mało co robić raczej leżę i na taras wypełzne. Paznokcie ogarnę i inne higieniczne sprawy i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:07   #77
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:14   #78
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przyjechaly dzieciory, dra sie i biegaja po domu nikt oczywiscie nie raczy zareagowac. Szwagierka je tylko pchnela za drzwi i pojechala a tesciowa zla na caly swiat bo miala inne plany na dzien dzisiejszy. Mam jechac z mlodym na 14 do lekarza i oczywiscie bede musiala mloda ze soba ciagnac bo tesciowa sobie z 3 nie poradzi a poza tym balabym sie zostawic mala z tymi narwancami. Zeby bylo weselej, tesciowa rozbiera jakies chorobsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brak slow ... podziwiam ze jeszcze nie zwariowalas przy takiej rodzinie tz

polasia mialam pytac jak ty planujesz karmic po porodzie? Bo wiem ze jakbys chciala w klinice rodzic to najpierw mm a w domu kp ale jak w szpitalu jednak cc to jak sie na to zapatrujesz? Bo jednak wszedzie chyba wola kp i nie beda miec takiego podejscia jak w klinice
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:20   #79
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Polasia ja tez leżę bo czop odchodzi okropnie wiec wole do jutra chociaż mało co robić raczej leżę i na taras wypełzne. Paznokcie ogarnę i inne higieniczne sprawy i tyle
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uu to poważniej u Ciebie u mnie jeszcze bez czopa na szczęście. Ale i tak wolę leżeć plackiem teraz

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
mialam pytac jak ty planujesz karmic po porodzie? Bo wiem ze jakbys chciala w klinice rodzic to najpierw mm a w domu kp ale jak w szpitalu jednak cc to jak sie na to zapatrujesz? Bo jednak wszedzie chyba wola kp i nie beda miec takiego podejscia jak w klinice
W tym szpitalu co będę, normalnie buteleczki mm dają bez problemu. Więc zamierzam od urodzenia mm, a jak przyjdzie mi pokarm to wtedy przejdę na kp nie dam sobie wmawiać, że mam być kp i denerwować się, że mi dziecko nie przybiera na wadze
polasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 10:38   #80
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Uu to poważniej u Ciebie u mnie jeszcze bez czopa na szczęście. Ale i tak wolę leżeć plackiem teraz



W tym szpitalu co będę, normalnie buteleczki mm dają bez problemu. Więc zamierzam od urodzenia mm, a jak przyjdzie mi pokarm to wtedy przejdę na kp nie dam sobie wmawiać, że mam być kp i denerwować się, że mi dziecko nie przybiera na wadze
To super ze szpital tak podchodzi bo przewaznie jest nacisk na kp,a tak to sobie spokojnie w domu ogarniecie
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:40   #81
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Edzik_87 Pokaż wiadomość
Hej ! Witam w nowym wątku





Gratulacje! odpoczywajcie i cieszcie się sobą dużo zdrówka!



Super że jesteście już tylko kp dobrze czytać takie pozytywne wiadomości no i dobrze że trafiłaś na taką fajną położna i dr - kompetentny pediatra to baaaardzo ważna sprawa zwłaszcza przy pierwszym dziecku gdzie jest się zielonym w wielu kwestiach a lekarze potrafią nieźle namotac w głowach niedoswiadczonym rodzicom



Cieszę się że u Was tak fajnie żyje się w nowej rzeczywistości we czwórkę i że brat wciąż taki zakochany w siostrze to na pewno cudowny widok




Hehe ja też polecam sn Choć skurcze miałam z krzyża i bolaly jak @$^&$ i do tego brak znieczulenia i kilka szwów po nacieciu to bardzo szybko wróciłam do siebie. Na tyłku siadałam normalnie już kilka godzinach po porodzie, pod prysznic poszłam o własnych siłach 3 godziny po urodzeniu synka.
Ciekawe jak będzie tym razem..



No to przybijam pionę 39tc i też #nierodzę
a u Twojego gina też dzisiaj już 38+0? bo mi apka tak liczy, a wg gina będzie to dopiero jutro

dzisiaj przyjechała moja mama ,wzięła synka na spacer, miałam z nimi wyjść, ale od razu hasła żebym nie przemęczała się miałam wyjść na zakupy to też mówi, że ona pójdzie i co ja mam robić
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:53   #82
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość


W tym szpitalu co będę, normalnie buteleczki mm dają bez problemu. Więc zamierzam od urodzenia mm, a jak przyjdzie mi pokarm to wtedy przejdę na kp nie dam sobie wmawiać, że mam być kp i denerwować się, że mi dziecko nie przybiera na wadze
planuję identycznie - z kp wyjdzie to wyjdzie... ale mam zamiar szpital wykorzystać na maxa zeby do siebie dojść a potem w domu już zobaczymy co będzie grane.

Ja się zastanawiam czy szpital daje tez mleko HA? wie ktoś????

bo my takie musimy na początek a potem ewentualnie mieszkanie z dawką zwykłego mm.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:07   #83
Edzik_87
Zadomowienie
 
Avatar Edzik_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 289
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a u Twojego gina też dzisiaj już 38+0? bo mi apka tak liczy, a wg gina będzie to dopiero jutro

dzisiaj przyjechała moja mama ,wzięła synka na spacer, miałam z nimi wyjść, ale od razu hasła żebym nie przemęczała się miałam wyjść na zakupy to też mówi, że ona pójdzie i co ja mam robić
U mnie tez wg apki dziś 38t0d. Wg gina jutro się zacznie 39tc.

Ja dziś mam w planach porządki w szafach z ciuchami. Kupiłam ostatnio worki próżniowe i chcę kurtki tam powkładać.
Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________

żonka od 10.08.2013


Aleksander 24.04.2015



Edzik_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:13   #84
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:34   #85
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To super ze szpital tak podchodzi bo przewaznie jest nacisk na kp,a tak to sobie spokojnie w domu ogarniecie
Z tym naciskiem na kp w szpitalach to i tak uważam że to jedna wielka obłuda. Bo każą dziewczynom karmić piersią, je pomóc przy kp to już nie potrafią lub nie chcą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a u Twojego gina też dzisiaj już 38+0? bo mi apka tak liczy, a wg gina będzie to dopiero jutro

dzisiaj przyjechała moja mama ,wzięła synka na spacer, miałam z nimi wyjść, ale od razu hasła żebym nie przemęczała się miałam wyjść na zakupy to też mówi, że ona pójdzie i co ja mam robić
Cytat:
Napisane przez Edzik_87 Pokaż wiadomość
U mnie tez wg apki dziś 38t0d. Wg gina jutro się zacznie 39tc.

Ja dziś mam w planach porządki w szafach z ciuchami. Kupiłam ostatnio worki próżniowe i chcę kurtki tam powkładać.
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Pewnie macie preglife? Mi tam też dzień do przodu pokazuje. A na Asystent ciążowy pokazuje mi tak jak u gina

Myboy nic tylko leżeć, odpoczywać i co najwyżej książki czytać Ci pozostało
Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
planuję identycznie - z kp wyjdzie to wyjdzie... ale mam zamiar szpital wykorzystać na maxa zeby do siebie dojść a potem w domu już zobaczymy co będzie grane.

Ja się zastanawiam czy szpital daje tez mleko HA? wie ktoś????

bo my takie musimy na początek a potem ewentualnie mieszkanie z dawką zwykłego mm.
A czemu musicie na początku Ha? Szpitale zaopatrują marki mleka mm więc na pewno takie też mają, tylko chyba wtedy ktoś musi to stwierdzić, że musicie takie a nie zwykle. Ja to z kolei mam nadzieję, że u mnie będzie hipp combiotik
Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oł, przy Tobie teraz czuje się marnie obudziłam się rano, wyprawilam córkę i męża, poszłam na drzemkę, zjadłam śniadanie, wzięłam prysznic i teraz zaś leżę bo się zmeczylam muszę włosy jeszcze wysuszyć i wyprostować przed wizytą u gin

W ogóle to Wam powiem że od jakiegoś czasu mam ogromną ochotę na melony. Potrafię całego naraz zjeść, a później co prawda co chwilę na siku lecę ale teraz smakuje mi jak nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:35   #86
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cześć Dziewczyny!!!

Witam się dopiero o tej godzinie, bo kiepsko się dzisiaj czuję, 4 pobudki w nocy co dwie godziny, mega ból mięśni i kręgosłupa plus straszne mdłości, chyba coś mi wczoraj zaszkodziło :/ Poza tym dopiero teraz mogłam się wykąpać, bo od wczoraj jakąś awarię mieliśmy i zero ciepłej wody, a zimna leciała jakaś żółto-pomarańczowa, bleee....

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziekuje ze pytasz
W dalszym ciagu jest totalnym przeciwienstwem brata, jest tak grzeczna ze jakbym miala gwarancje ze 3 dziecko tez takie bedzie to jestem gotowa sie na nie zdecydowac tu i teraz a nie za 5 lat . Po 2 tygodniach od porodu uslyszalam po raz pierwszy jak plakala a placze baaardzo malo prawie w ogole. Zazwyczaj jak sie ja wyciaga z cieplej kapieli . Jas nadal zakochany w siostrze, wraca z przedszkola, myje raczki i pedzi biegiem do siostry, dzis nawet razem kapiel przygotowywalismy . Mlodej wyszly okropne krostki na policzkach, najpierw myslalam ze to potowki ale po konsultacji z dziewczynami juz teraz wiem ze to prawdopodobnie tradzik niemowlecy.

Ogolnie jest cudownie nie moge sie nacieszyc tymi moimi skarbami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domii, super się Ciebie czyta!!! Masz boskie dzieciaki!!!

Magdalenka!!!! Gratuluję serdecznie!!!! Reniferkowi i Ewie gratulowałam już wczoraj, ale ponawiam i dzisiaj gratulacje
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:45   #87
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez eweokr Pokaż wiadomość
Witamy sie i my o 10.50 przyszedł na swiat Michas 3490, 57 cm. Gdyby nie cc to i tak dzisiaj bym rodzila. Na izbę trafilam z regularnymi skurczami. Czujemy sie dobrze - odpoczywamy. Tylko rana mocniej boli przy 2 cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeszcze troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziekuje ze pytasz
W dalszym ciagu jest totalnym przeciwienstwem brata, jest tak grzeczna ze jakbym miala gwarancje ze 3 dziecko tez takie bedzie to jestem gotowa sie na nie zdecydowac tu i teraz a nie za 5 lat . Po 2 tygodniach od porodu uslyszalam po raz pierwszy jak plakala a placze baaardzo malo prawie w ogole. Zazwyczaj jak sie ja wyciaga z cieplej kapieli . Jas nadal zakochany w siostrze, wraca z przedszkola, myje raczki i pedzi biegiem do siostry, dzis nawet razem kapiel przygotowywalismy . Mlodej wyszly okropne krostki na policzkach, najpierw myslalam ze to potowki ale po konsultacji z dziewczynami juz teraz wiem ze to prawdopodobnie tradzik niemowlecy.

Ogolnie jest cudownie nie moge sie nacieszyc tymi moimi skarbami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że u Was tak fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przyjechaly dzieciory, dra sie i biegaja po domu nikt oczywiscie nie raczy zareagowac. Szwagierka je tylko pchnela za drzwi i pojechala a tesciowa zla na caly swiat bo miala inne plany na dzien dzisiejszy. Mam jechac z mlodym na 14 do lekarza i oczywiscie bede musiala mloda ze soba ciagnac bo tesciowa sobie z 3 nie poradzi a poza tym balabym sie zostawic mala z tymi narwancami. Zeby bylo weselej, tesciowa rozbiera jakies chorobsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To teraz się ruszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:56   #88
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Majówki 2018 cz. 1

Polasia młody skaza ostra a ja nietolerancja laktozy - oni nawet pytają w szpitalu o 1 dziecko i alergie z tego co pamietam. Nasz alergolog od młodego tez mówiła żeby te pierwsze 5-6 tyg ha bo jelita nieszczelne żeby nie było jakiś akcji a potem mieszać ze zwykłym mm jak jest ok.
Te ha tez jest dużo bardziej lekkostrawne ( prócz ceny)

Mam Nan ha a domu - o hipp tez myślałam w szpitali chyba maja sponsora hipp.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Polasia a jak te hipp w kartonie wyglada w sensie w środku worek i miarka ???
Te w puszce zawsze droższe ale wygodne - widziałam ze do hipp da się dokupić takie plastikowe opakowanie za grosze żeby przesypywac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:59   #89
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Polasia młody skaza ostra a ja nietolerancja laktozy - oni nawet pytają w szpitalu o 1 dziecko i alergie z tego co pamietam. Nasz alergolog od młodego tez mówiła żeby te pierwsze 5-6 tyg ha bo jelita nieszczelne żeby nie było jakiś akcji a potem mieszać ze zwykłym mm jak jest ok.
Te ha tez jest dużo bardziej lekkostrawne ( prócz ceny)

Mam Nan ha a domu - o hipp tez myślałam w szpitali chyba maja sponsora hipp.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas są dietetyczki na neonatologii i one tam mieszają te butle to szłoby się z nimi dogadać

Mam dziś ambicje zrobić paznokcie ale jedną ręką nie mam szans
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 12:05   #90
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Majówki 2018 cz. 1

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8359064 6]U nas są dietetyczki na neonatologii i one tam mieszają te butle to szłoby się z nimi dogadać



Mam dziś ambicje zrobić paznokcie ale jedną ręką nie mam szans [/QUOTE]



Rumians a właśnie jak młoda ? Odkładalna czy starzy szaleją i nie odkładają na minutkę

U was szpital wypas u mnie powiatowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 23:00:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.