Jak zrezygnować ze świadkowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-06, 21:23   #1
marietta1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Jak zrezygnować ze świadkowej?


Witam, od niedawna mam mały problem. Otóż ostatnimi czasy moje relacje ze świadkową uległy pogorszeniu przez m.in jej zazdrość. Zauważyłam, że wszystkie moje pomysły krytykuje, potrafi nawet zadzwonić do znajomej i mnie obgadać, że buty za drogie, że to ona organizuje mi wieczór panieński a nie ze ja sobie wymyslam co chce, obgaduje moje koleżanki .Ostatnio wysłała jakie chce sukienki na ślub, jedna gorsetowa z piórami w dodatku ledwo za tylek a druga długa z rozcięciem na nodze. Kiedyś mi mówiła że powinnam mieć bolerko do sukienki mimo że mam zakryte ramiona a teraz sama chce gorsetowa bez żadnego zakrycia bo to ślub a nie stypa. Najbardziej mnie przeraża że dzwoni po koleżankach i komentuje moje decyzję. Wymyśla jakieś rzeczy które nie miały wgl miejsca. Mam wrażenie, że robi wszystko na złość. Nie pozwala mi ubrać sandałkow na ślub bo to pecha przynosi a później mówi przy innej rozmowie ze w to nie wierzy bo zabobony. Mam wrażenie, że jest zazdrosna o moje bliskie przyjaciółki które znam od dziecka i z którymi też omawiam ślub. Uroczystość w lipcu a ja się zastanawiam jak z niej zrezygnować. Może ktoś ma jakiś delikatny pomysł?
marietta1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 08:55   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jak zrezygnować ze świadkowej?

Cytat:
Napisane przez marietta1989 Pokaż wiadomość
Witam, od niedawna mam mały problem. Otóż ostatnimi czasy moje relacje ze świadkową uległy pogorszeniu przez m.in jej zazdrość. Zauważyłam, że wszystkie moje pomysły krytykuje, potrafi nawet zadzwonić do znajomej i mnie obgadać, że buty za drogie, że to ona organizuje mi wieczór panieński a nie ze ja sobie wymyslam co chce, obgaduje moje koleżanki .Ostatnio wysłała jakie chce sukienki na ślub, jedna gorsetowa z piórami w dodatku ledwo za tylek a druga długa z rozcięciem na nodze. Kiedyś mi mówiła że powinnam mieć bolerko do sukienki mimo że mam zakryte ramiona a teraz sama chce gorsetowa bez żadnego zakrycia bo to ślub a nie stypa. Najbardziej mnie przeraża że dzwoni po koleżankach i komentuje moje decyzję. Wymyśla jakieś rzeczy które nie miały wgl miejsca. Mam wrażenie, że robi wszystko na złość. Nie pozwala mi ubrać sandałkow na ślub bo to pecha przynosi a później mówi przy innej rozmowie ze w to nie wierzy bo zabobony. Mam wrażenie, że jest zazdrosna o moje bliskie przyjaciółki które znam od dziecka i z którymi też omawiam ślub. Uroczystość w lipcu a ja się zastanawiam jak z niej zrezygnować. Może ktoś ma jakiś delikatny pomysł?
Po prostu porozmawiać i powiedzieć jej to co napisałaś
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:20   #3
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jak zrezygnować ze świadkowej?

Ja bym tez powiedziala wprost
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 23:07   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Jak zrezygnować ze świadkowej?

Powiedz wprost, że wybierając ją na swoją świadkową, liczyłaś na wsparcie. Zamiast tego dostajesz cios za ciosem. Niech przemyśli swoje zachowanie i albo się poprawi, albo ustąpi miejsca dla bardziej ogarniętej świadkowej. Chociaż ja bym w cudowną przemianę nie wierzyła, od razu powierzyłabym to zadanie komuś innemu.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 00:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.