Wystający brzuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 13:17   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Wystający brzuszek


Jestem młodą mamą, dość szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale pozostał mi brzuszek. Oczywiście będę z nim walczyć ale póki co zastanawiam się, co powinnam nosić, by go ukryć. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, Ola.Witam! Mam na imię Iza i jestem całkiem zgrabną, szczupłą nastolatką, ale mam wystający brzuch. Jakie ciuchy będą dla mnie odpowiednie? czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:46   #2
Robaczek
Raczkowanie
 
Avatar Robaczek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Wystający brzuszek

Ostatnio widząc pewną panią en face w bluzce odcinanej pod biustem (właściwie to czytaj ciążowej), zastanawiałam się czy jest w ciąży czy to tylko te bluzki... a tu psikus bo miała całkiem płaski brzuch.
Robaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:11   #3
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Wystający brzuszek

a ja się zastanawiam czy zaraz po ciąży żeby brzuszek nam zniknął można zakładać pasy wyszczuplające lub bieliznę modelującą?
co prawda temat mnie jeszcze nie dotyczy ale warto się nad tym zastanowić na przyszłość pozdrawiam
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 23:33   #4
mlodamamuska
Raczkowanie
 
Avatar mlodamamuska
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 380
Dot.: Wystający brzuszek

co do pasów poporodowy to ja go uzywałam po około 2 tyg po ceasrce i bardzo mi pomógł!!!! Około 5cm A nawet 1 cm był dla mnie radościa,bo w ciąży przytyłam około 25kg..ale teraz jestem już 3mieisące po porodzie i jeszcze 3 kilgramy i znów będę miała moją dawną wagę 52kg Co do tego akrtyułu.. to ja bym nie polecala maskowac bruzszka tylko z nim walczyć! Ja go pokonałam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
mlodamamuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:21   #5
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Wystający brzuszek

Ja juz nie wiem, czy na odstajacy brzuch nosic roznego rodzaju tuniki...u mnie to nie wyglada za dobrze. Wygladam w nich jakbym byla w ciazy i to w 9 m-cu, a jeszcze nigdy dziecka sie nie spodziewalam, wiec mi akurat na odstajacy brzuch cos takiego nie pomaga..i nie wygladam w tym ladnie.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 07:31   #6
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Wystający brzuszek

Co prawda nie mam aż tak wystającego brzuszka by mi się 'wylewał' ale jak to każda kobieta muszę mieć parę wad w sobie by móc ponarzekać Co do maskowania wystającego brzuszka sposobami opisanymi w artykule się zgodzę, bo sama obecnie ubieram się w podobny sposób! Uwielbiam bluzki typu bombka oraz wszelakie bluzeczki odcinane pod biustem! Staram się wyeksponować to co jest moim atutem czyli biust i dekolt dzięki temu! To wszystko sprawia, że czuję się komfortowo i wygodnie gdziekolowiek i cokolwiek założe wg tych zaleceń!!!! Teraz jest mase ciuszków i mase kombinacji by zatuszować swoje niedoskonałości! Ale również popieram zdanie mlodamamuska, że z brzuszkiem trzeba rownież walczyć! Ja jeżdżę na rowerze i robię serię brzuszków wieczorkiem przy tv
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:01   #7
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Wystający brzuszek

Fakt, niekiedy dziewczyny tak wyglądają jak opisałaś... ale przecież są też normlame rozm. tych 'ciążówek' i nie trzeba wcale zbyt szerokich dobierać by wyglądać w stanie błogosławionym Ja swoje bombki kupuje w rozm XS, S i wydaje mi się, że nie wyglądam w niej duża ;D
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 13:36   #8
xXxVingaxXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wystający brzuszek

No cóż ja w sukienkach odcinanych pod biustem wygladam strasznie wielka, więc to nie dla mnie, w dopasowanych też źle wyglądam bo brzuch wystaje (a taki mam od zawsze) a szyte ze skosa odpadają bo mam szerokie biodra i wyglądam jak spora gruszka. Naprawde trudno mi dobrać sukienkę np. na wesele
xXxVingaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 09:40   #9
brokenheart16
Raczkowanie
 
Avatar brokenheart16
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 74
Smile Dot.: Wystający brzuszek

dzieki za te porady bo mam z tym duży problem też mam odstający brzuch mimo że schudłam prawie 15 kilo to i tak mi troche tego brzucha zostało
brokenheart16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:24   #10
DirtyDiana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: podkarpacie ^^
Wiadomości: 140
GG do DirtyDiana91
Dot.: Wystający brzuszek

brokenheart16 zrzuconej wagi ...
Ja niestety też mam z tym problem, walcze z tym brzuchem i walcze ale coś mi nie wychodzi ... Ale fakt bluski i sukienki odcinane pod biustem maskują to i owo
Ja czasami jeszcze nosze luźne T-shirty takie żeby nie opinały ^^
__________________
"Jeśli słyszysz jakieś kłamstwo dostatecznie często, zaczynasz w nie wierzyć. "
M.J.
DirtyDiana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:56   #11
minne7
Przyczajenie
 
Avatar minne7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Wystający brzuszek

Mam wrażenie, że odcinanie ubrań (tunik, sukienek) pod biustem na mnie nie działa. Nie uważam swojego brzuszka za ogromny a mimo to tkanina nie "spływa maskując brzuszek" tylko się na nim zahacza i wyglądam jak w lekkiej ciąży.
minne7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 20:27   #12
sowencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wystający brzuszek

Ja też jestem po ciąży i powiem wam że z tymi brzuszkami to jest problem...chociaż w moim przypadku nie ma co narzekać brzuszek lekko zaokrąglony ale staram się brać głowę wysoko do góry, klata piersiowa do przodu i brzuch wciągnięty- to działa, nikt nie zwraca na niego uwagi.
sowencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:39   #13
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Wystający brzuszek

Ja w ostatnim czasie zaczęłam kupować sobie luźne tuniki z szyfonu - typu Japan Style. Ładnie się układają na ciele! Ja jestem bardzo z nich zadowolona!
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:49   #14
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Wystający brzuszek

uwazam ze jednak mniejszym zlem byloby zalozenie biodrowek niz pelnych , wysokich spodni (wysoki stan), brzuszek przy wysokim stanie sie jeszcze bardziej uwidoczni

widuje dojrzale kobiety z brzuchami ktore nosza takie wysokie spodnie ze wzgledu na wiek i obojetnosc moda, - bo biodrowki nie sa dla nich i ze wzgledow zdrowotnych (ochrona nerek, pecherza itp) i tez poniekad z wygody - nieciekawy widok
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:09   #15
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
uwazam ze jednak mniejszym zlem byloby zalozenie biodrowek niz pelnych , wysokich spodni (wysoki stan), brzuszek przy wysokim stanie sie jeszcze bardziej uwidoczni
Jak się ubierze biodrówki to jest ryzyko, że Ci brzuszek górą wypłynie, nie mówiąc już o bokach. Taki widok też nie jest estetyczny.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:40   #16
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
uwazam ze jednak mniejszym zlem byloby zalozenie biodrowek niz pelnych , wysokich spodni (wysoki stan), brzuszek przy wysokim stanie sie jeszcze bardziej uwidoczni
To co piszesz nie do końca jest prawdą...
Wysoki stan wyszczupla brzuch - sama mam większy brzuch i ołówkowe wysokie spódnice wyszczuplają mnie jak nic. W żadnych biodrówkach nie wyglądałam tak szczupło jak w tego typu spódnicy.
Biodrówki noszę ze względu na to, że są wszędzie, opinają nogi i to daje złudny efekt szczupłego ciała, poza tym jak to dżinsy są wygodne i łatwo je z czymś zestawić, ale noszę wyższe nad czym ubolewa mój facet, jest mi wygodnie, nie muszę się martwić, że mi coś wystaje,łapią to co trzeba schować i widać moją talię...
Poza tym dziewczyny nauczyły się wciskać w za małe biodrówki i wtedy im wypływa górą, ja mam szczupłe nogi i spokojnie zmieściłabym się w spodnie 2-3 rozmiary mniejsze(ku uciesze mojego), tylko po co? Przecież to widać pod bluzką, nie cały czas chodzimy w żakiecie czy kurtce.
Nie musimy wszystkie wyglądać tak samo, a wysoki stan jest bardzo seksowny, dużo bardziej niż biodrówki
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:50   #17
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Wystający brzuszek

Genialnym sposobem na brzuszek jest pływanie Na razie mam przerwę w chodzeniu na basen, ale kiedy pływałam regularnie, widziałam wyraźną różnicę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:55   #18
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Wystający brzuszek

Powiem jeszcze w temacie, że jak zakładam odcinaną bluzkę pod biustem to słyszę czy jestem znów w ciązy taaak.
Mi po ciąży też został brzuszek. Biodra mam szczupłe90cm, nogi też, talii brak, mam spory biust97cm i niestety w większości ubrań wyglądam fatalnie. Najgorzej mam z sukienkami muszę mieć bardzo dopasowane, bo inaczej jak mieści mi się biust w 42, to mogłabym 2 razy tyłek wsadzić:/
Mi bardzo dobrze brzuch maskują bluzeczki zbluzowane na brzuchu, mam 2 nie sądziłam, że mogę w tym dobrze wyglądać, ale przekonała mnie koleżanka na zakupach Bluzki kopertowe jak najbardziej i spódnice i spodnie z podwyższonym stanem - podpisuję się pod tym rękami i nogami! Nie dość, że znika brzuszek to jeszcze wysmukla całą sylwetkę
Bluzki typu bombka,ukrywają brzuch fakt, ale mnie wg większości pogrubiają.
Spódnice marszczone od bioder, z szerokim pasem spłaszczającym brzuch - mierzyłam taką wczoraj, piękniutka w kratę,też polecam.
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 22:03   #19
zuziak1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Wystający brzuszek

Ja nosze wysokie spodnie Szkoda, że ciężko je dostać...ale jak to mówią 'dla chącego nic trudnego'
zuziak1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 13:47   #20
lodziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wystający brzuszek

kurcze to znaczy że przy wystającym brzuszku nie mozna nosić nic co lubię i co jest na czasie? - ojojoj !!!!!!!!!!!!!!!!!
lodziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:39   #21
_karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
GG do _karolina
Talking Dot.: Wystający brzuszek

Mam taką sukienkę jak ta no samym dole po prawej tyle, że czarną. Jest cudna a przes usztywnianą górę biust wygląda super Ma tez regulowane ramiączka, więc nawet bez biustonosza też jest ładny efekt

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez _karolina Pokaż wiadomość
Mam taką sukienkę jak ta no samym dole po prawej tyle, że czarną. Jest cudna a przes usztywnianą górę biust wygląda super Ma tez regulowane ramiączka, więc nawet bez biustonosza też jest ładny efekt
ojejj miało być PRZEZ
_karolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:07   #22
kozunia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: Wystający brzuszek

Właśnie ciężko dostać fajne spodnie z wysokim stanem, a nie cierpie biodrówek.
kozunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:09   #23
kozunia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: Wystający brzuszek

A co pasuje do spódnicy z wysokim stanem?
kozunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:58   #24
marttusia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wystający brzuszek

Hej, jestem nowa, nie wiem jak się zakłada nowe tematy. i muszę pisać w tym. ;D
Więc mam 13 lat, ważę 55kg i mam wystajacy brzuch... ;(((
Nie wiem jak się go pozbyć ;( Pls. Help..
marttusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 07:32   #25
ifatruck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wystający brzuszek

Dziecko!13lat i brzuszek?Zacznij się ruszać,biegać,basen,więce j ruchu.Dołącz brzuszki rano i wieczorem i nie jedz po 18 i pij dużo wody niegazowanej.
ifatruck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 19:03   #26
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Wystający brzuszek

no wlasnie ja sie zastawiam nad ta bielizna sa halki gorsety itdi nie wiem co wybrac brzuch mam wysoki i duzy
talia 90kg
ostatnio stalam sie posiadaczka takich spodenek bardzo obcislych i rzeczywiscie one te brzuch gubią ale niewygoda masakra jest nagumowana i nie wiem czy bym dala rade
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-26 20:03:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.