Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-03, 10:47   #601
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Wydaje mi sie , ze cos w tym wypadaniu jest ..Znajome, ktore polecily mi Revitalash stosuja go juz po 2 lata a na forach czesciej spotykalam sie z informacjami ,ze kuracja jest nietrwala, niz z takimi ,ze rzesy pozostaly dlugie i geste po zaprzestaniu stosowania tego cuda. No nic..chyba nie pozostaje nic innego jak dlugoplanowa inwestycja w rzeski
Narazie jestem zachwycona rezultatami nawet po tak krotkim okresie stosowania. Co do olejku rycynowego- tez probowalalm i nie polecam. U mnie skonczylo sie to na wizycie u okulistki, ktora z politowaniem puknela sie w czolo. Po tygodniowym stosowaniu mialam zapuchniete i czerwone , palace zywym ogniem powieki i oczy jak krolik albinos. Ale to moze byla moja indywidulana reakcja...

Edytowane przez Raxna
Czas edycji: 2014-08-03 o 10:50
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 19:16   #602
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

ja stosowałam revi i jedno muszę przyznać, efekty były, ale po odżywce pogorszył mi się wzrok i po konsultacji z okulistą odstawiłam.
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 12:24   #603
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Na szczescie nie mam takich problemow. Na poczatku stosowania draznila mi powieki. Swedzialy i byly lekko zaczerwienione ale po kilku dniach przeszlo , tak jak obiecywal producent. Najlepiej uzywac jej przed samym polozeniem sie spac. Nie kombinowac - nie czytac w lozku, nie przegladac neta na lapku. Po prostu nalozyc i isc spac.
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 18:37   #604
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Froozia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie powiedzieć gdzie kupić Revitalash najtaniej? Koleżanka i tak mi mówiła, że starcza to na 6 miesięcy ale i tak 400zł w jednej transzy to cholernie dużo podpowiecie gdzie znaleźć tę odżywkę ciut taniej?
Ja swoją odżywkę mam juz ok rok i ciągle jeszcze jest. Przez pierwszy miesiąc stosowałam codziennie, kiedy zauważyłam fajne efekty nakładam ją już tylko co 2-3dni (a jak zapomne to jeszcze rzadziej) dla ich podtrzymania. Jest bardzo wydajna ale faktycznie dosyć droga (choc jeśli ktos przedłuża rzęsy to RL i tak wychodzi taniej).
Podobno trzeba uważac na podróbki.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:06   #605
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dostałam w prezencie dwie odżywki RevitaLash. Jedną sobie zostawiam, bo jeszcze mam jedną otwartą, którą używam. Drugą mogę komuś sprzedać. Jeśli jakaś dziewczyna jest zainteresowana to piszcie na priv.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 10:17   #606
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny dajcie znać jak będzie jakiś kod na odżywkę nie wiecie czy jest?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 23:15   #607
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie znać jak będzie jakiś kod na odżywkę nie wiecie czy jest?
Jaki kod?
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 22:32   #608
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

używając Revitalash stwierdziłam, że taki sam efekt uzyskałam evelinem za 9zł
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 13:55   #609
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
używając Revitalash stwierdziłam, że taki sam efekt uzyskałam evelinem za 9zł
To chyba jednak trafiłaś na podróbkę. Ja również w czerwcu skusiłam się na oryginalną Revitalash (jest cała masa odżywek z członami tej właśnie nazwy). Bałam się, że kupię podróbkę i zniechęcę się już na wstępie, więc zakupiłam ją na stronie jedynego polskiego dystrybutora na Polskę - firmy PlazaNet z Poznania (odżywki trafiają również do salonów kosmetycznych).
Używałam jak pan bóg przykazał codziennie i nagle po kilku miesiącach (3-4) po umalowaniu maskarą, którą używam od lat zauważyłam, że rzęsidła mam jak sztuczne, znaczy się przedłużane. I wiele osób napotkanych mnie w takim makijażu pytało, czy sobie zrobiłam rzęsy. Otóż tak, zrobiłam sobie Revitalash'em :P.
Nic mnie nie piekło, nie bolało, nic nie spuchło. Czasem do oka wpłynęło, ale bez konsekwencji. Mamy listopad i używam jej 3 razy w tygodniu. Nie zauważyłam wypadania rzęs. Teraz myślę na RevitaBrow.
PlazaNet sprzedaje również produkty Revitalash na allegro, ale prosze uważać i kupować tylko w poznańskiej firmie, żeby póżniej nie narzekać, że nie działa :P
__________________
NIECH ŻYJE JĘZYK POLSKI: POZDRAWIAM WSZYSTKIE WŁAŚCICIELKI ORYGINALNYCH PERFUM. SAMA JESTEM POSIADACZKĄ KILKUNASTU BUTELEK PERFUM, NA OGÓŁ SĄ TO WODY TOALETOWE I PERFUMOWANE, POTOCZNIE ZWANE PERFUMAMI. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZNÓW KUPIĘ NOWE PERFUMY --> NIE PERFUM, NIE PERFUMĘ, TYLKO PERFUMY!
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:58   #610
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

podpisuje sie rowniez pod tym postem. tylko oryginalne Revitalash daja oczekiwane efekty. Koncze wlasnie pierwsze opakowanie i zauwazylam spektakularna poprawe zarowno dlugosci , jak i grubosci a nawet odcienia wloskow rzes. Sa ciemniejsze. Dodatkowo kupilam sobie baze i mascare Revitalash , ktore stosowane razem daja niesamowity efekt. Baza wplywa rowniez na ekonomiczne wykorzystanie tuszu- uzywa sie go zdecydowanie mniej, zeby osiagnac efekt jak ja to nazywam " dramatic look ". Zdecydowanie polecam odzywke Revitalash. SWoja odzywke kupuje rowniez na allegro od przedstawiciela PLAZANET Polska, co daje mi gwarancje , ze produkt na pewno jest oryginalny.
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:15   #611
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Raxna Pokaż wiadomość
Dodatkowo kupilam sobie baze i mascare Revitalash , ktore stosowane razem daja niesamowity efekt. Baza wplywa rowniez na ekonomiczne wykorzystanie tuszu- uzywa sie go zdecydowanie mniej, zeby osiagnac efekt jak ja to nazywam " dramatic look ".
czy zakupiłaś mascare raven i baze volumizing primer? To znaczy, że tymi dwoma produktami malujesz rzęsy w dzień? Do tego jeszcze swoja własna czarna mascara czy już nie?
__________________
NIECH ŻYJE JĘZYK POLSKI: POZDRAWIAM WSZYSTKIE WŁAŚCICIELKI ORYGINALNYCH PERFUM. SAMA JESTEM POSIADACZKĄ KILKUNASTU BUTELEK PERFUM, NA OGÓŁ SĄ TO WODY TOALETOWE I PERFUMOWANE, POTOCZNIE ZWANE PERFUMAMI. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZNÓW KUPIĘ NOWE PERFUMY --> NIE PERFUM, NIE PERFUMĘ, TYLKO PERFUMY!
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 08:45   #612
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Tak, kupilam mascare Raven i primer. Maluje w ciagu dnia jedna warstwa primera i jedna mascary. Efekt swietny. Druga warstwa tuszu (przynamniej w moim przypadku ) to lekka przesada, bo rzesy koncowkami dotykaja brwi. Zaczepia mnie sporo nieznajomych pan , ktore pytaja o salon , w ktorym przedluzam rzesy...
Nie uzywam zadnych innych dodatkowych tuszy.

Edytowane przez Raxna
Czas edycji: 2014-11-25 o 08:47
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:16   #613
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja mam podobnie, że nikt nie wierzy, że to naturalne
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 01:55   #614
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
To chyba jednak trafiłaś na podróbkę. Ja również w czerwcu skusiłam się na oryginalną Revitalash (jest cała masa odżywek z członami tej właśnie nazwy). Bałam się, że kupię podróbkę i zniechęcę się już na wstępie, więc zakupiłam ją na stronie jedynego polskiego dystrybutora na Polskę - firmy PlazaNet z Poznania (odżywki trafiają również do salonów kosmetycznych).
Używałam jak pan bóg przykazał codziennie i nagle po kilku miesiącach (3-4) po umalowaniu maskarą, którą używam od lat zauważyłam, że rzęsidła mam jak sztuczne, znaczy się przedłużane. I wiele osób napotkanych mnie w takim makijażu pytało, czy sobie zrobiłam rzęsy. Otóż tak, zrobiłam sobie Revitalash'em :P.
Nic mnie nie piekło, nie bolało, nic nie spuchło. Czasem do oka wpłynęło, ale bez konsekwencji. Mamy listopad i używam jej 3 razy w tygodniu. Nie zauważyłam wypadania rzęs. Teraz myślę na RevitaBrow.
PlazaNet sprzedaje również produkty Revitalash na allegro, ale prosze uważać i kupować tylko w poznańskiej firmie, żeby póżniej nie narzekać, że nie działa :P
Mialam oryginalna ze strony revitalash i zgadzam sie ze efekt byl boski firany po same brwi ale tak samo moje rzesy zareagowaly po eveline po prostu.
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 09:03   #615
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

W takim razie farciara z Ciebie. Moje nie ruszyly z miejsca ani po eveline, ani po regenerum (wrecz przeciwnie puchly mi oczy po regenerum). Zadna, dopiero Revitalash uczynil cud jakis
Kupilam juz drugie opakowanie i czekam kiedy skonczy sie pierwsze. Stosuje codziennie od 18 czerwca i ciagle mam...podobnie z tuszem. Dzieki primerowi jego trwalosc chyba tez jest wieczna haha. Uzywam go juz okolo 4 miesiace. Konczy sie powoli ale nie zasycha i sie nie kruszy. Polecam te produkty. Sa warte swojej ceny. Sprawdza sie powiedzonko, ze za luksus trzeba placic
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 00:12   #616
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

U mnie niestety też po niczym innym nie rosły a co do tuszu to ja miałam otwarty ponad rok i dopiero wtedy zaczął lekko przysychać, natomiast nawet wtedy nie robiły się grudki.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 11:17   #617
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

hej,
stosowałam 4 miesiące revi i przez pierwsze 2 tygodnie podrażniało mega, potem było ok, ale po 4 miesiącach zauważyłam że mam 2 wielkie czerwono fioletowe krechy na górnej powiece + w ogóle powieki o wiele ciemniejsze przez co bez makijażu wyg,ladam teraz na wiecznie niewyspaną i zmęczoną życiem
wiem że kilka z was tak miało ale czy po odstawieniu R to przemija? i po jakim czasie?
nie jestem w stanie przeczytać całego watku z braku czasu, wiec bym bardzo prosiła o odpowiedzi..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja stosowałam revi i jedno muszę przyznać, efekty były, ale po odżywce pogorszył mi się wzrok i po konsultacji z okulistą odstawiłam.
napisz proszę co dokładnie Ci powiedział .
A ja zauważyłam BARDZO BARDZO BARDZO duże pogorszenie wzroku (mam astygmatyzm i minusy) ale myślalam ze to od pracy (akurat jak zaczełam używać R to zaczełam prace przy komputerze po 10h dziennie) wiec w sumie nie wiadomo teraz
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 14:35   #618
Raxna
Przyczajenie
 
Avatar Raxna
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Niedawno otworzyłam drugie opakowanie Revi. Tak , miałam przez jakiś czas ciemnoczerwone kreski nad rzęsami w miejscu nałożenia odżywki ale okulistka, której pokazałam Revi powiedziała, że to efekt stosowania odżywki. Jej celem jest duże przekrwienie i co za tym idzie lepsze odżywienie i dotlenienie powieki, dzięki czemu rzęsy rosną szybciej i są silniejsze i dłuższe. Zdaniem mojej okulistki odżywka jeśli nie wywołuje jakiegoś silnego podrażnienia jest całkowicie bezpieczna, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Kreski zniknęły zanim skończyło się pierwsze opakowanie, trzeba tylko uważać, żeby przy nakładaniu nie zalać rzęs- umiar. Ciekawostka- 2 ml wystarczyły mi od 18 czerwca do 16 stycznia przy codziennym stosowaniu. Chciałam zobaczyć po jakim czasie będą widoczne efekty i pierwszy dzień zaznaczyłam sobie w kalendarzu. W dalszym ciągu uważam, że efekty są powalające i polecam.
Raxna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 00:12   #619
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Mija po 1-2tyg
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 08:24   #620
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Nysiak1910
tylko że ja te kreske mam już prawie 3 miesiące, odżywki używam ok 5 miesięcy, krechy zaczęły się pojawiać po ok miesiącu...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 01:19   #621
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Tez ja mialam gdy stosowslam ale po ok. 2 tyg od odstawienia zaczely znikac
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:37   #622
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Stosuje ja 3 tygodnie. Nie mam kresek a efekty juz po niecalych 2 tygodnaich zauważyłam. Rzesy sporo sie wydłużyły i cały czas coraz bardziej sie zagęszczają. Nie spodziewałam się takiego efektu
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:28   #623
Syluuunia
Przyczajenie
 
Avatar Syluuunia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

No wiec moja przygoda z tą odżywką (na dole wkleję link, do oryginału)zaczęła się przed świętami, kiedy pojechałam do siostry na kilka dni bo miałam kilka spraw do załatwienia w PL. Widziałam od razu ,że ma rzesiska długaśne, ale ona zawsze coś wymyśla, a to usta ostrzyknięte, a to makijaż permanentny, a to botoks w czole, więc pomyślałam, że ma przedłużone, spytałam więc ile dała, bo wyglądała przepięknie, powiedziała mi wtedy o tej odżywce, myślałam że mnie normalnie wkręca, ale pokazała mi ją w łazience, na necie wrzuciła angielską stronkę gdzie się dziewczyny zachwycają no i się napaliłam Powiedziała, że jak chcę, to fajnie bo mi kupi pod choinkę i będzie miała z głowy prezent. Zamówiła ze Stanów, bo stamtąd otrzymałam przesyłkę, jakoś chyba 3 stycznia. Smarowałam jak mówiła, na wieczór, przed położeniem się kreseczka przy rzęsach, ale cholerka czas leciał a tu nic, dopiero efekty zobaczyłam jakoś tydzień temu, przedwczoraj dotargała do mnie ta mascara, wczoraj pomalowałam nią rzęsy i z ręką na sercu Wam piszę, że miałam krótkie i rzadkie rzęsy, a wczoraj sięgały mi prawie do brwi, no jak u lalki. Aha jestem straszną alergiczką, żadnych czerwonych kresek nie miałam, no może po tygodniu, lekko mnie" swędziały rzęsy", ale to jakieś 3 dni. Uważam, że to wcale nie jest drogo, zważywszy na rezultat i wydajność, siostra też mówiła ,że po ok 2 mies, zaczęła stosować odżywkę 2 razy w tygodniu. Ma 2 ml już ponad 5 mies . Tak wygląda moja, oryginalna MADE IN USA
Syluuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 12:23   #624
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A stosowalyscie moze inne odzywki? Ja uzywalam teraz Long4Lashes i bylam bardzo zadowolona, rzesy urosly sporo i cena jest dobra, ale zastanawiam sie jakie efekty mialabym po Xlashu czy Revitalashu....a nie chce bez sensu zaplacic 4 razy wiecej za taki sam efekt
Ktoras z was ma porownanie ?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:32   #625
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A znacie jakieś odżywki (działające oczywiscie) bez bimatoprostu?
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:25   #626
missanna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ta kuracja jest fenomenalna Używam od dwóch lat i jestem zachwycona efektem.
missanna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:21   #627
alik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Muszę przyznać że dobrze do Was trafiłam. Szukam od jakiegoś czasu dobrej odżywki do rzęs i po waszych opiniach pobiegłam kupić Revitalash. Aczkolwiek, uzywałam jej około 3 miesięcy i nie zauważyłam widocznych zmian. Mam wrażenie że są troszkę mocniejsze, nie wypadają przy wycieraniu oczu ręcznikiem czy wacikiem. Jakbym miała ocenić to mogę dać 6/10
alik12 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.