Biegły rewident - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-22, 19:50   #61
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez D_94 Pokaż wiadomość
A co myślicie o porównaniu pracy biegłego do doradcy podatkowego? Bo ostatnio waham się co wybrać. Jednak bardziej interesuję się podatkami, więc nie wiem, czy dam radę przejść przez naukę o rezerwach i odpisach...
Jeden egzamin dotyczy rezerw i odpisów...
Podatki są na prawie każdym... A to zusy na prawie a to cały z VAT a to cit a to inne cuda.
Wg mnie egzmaiby na doradcę są bardziej ludzkie niż pibrowskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 13:23   #62
slawek2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Biegły rewident

Poniżej link do opisu elementów postępowania na biegłego okiem kandydata, który ma za sobą egzaminy, może znajdziecie tam coś cennego dla siebie.

https://www.arytmetykahandlowa.pl/ja...iem-kandydata/
slawek2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 09:56   #63
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Biegły rewident

Odświeżę stary wątek - może ktoś ma jakieś nowe przemyślenia/doświadczenia, którymi chciałby się podzielić? Zaczynam w tym roku egzaminy na biegłego rewidenta, na pierwszy ogień teoria i zasady rachunkowości oraz ekonomia i kontrola wewnętrzna. Znalazłam kilka podręczników przygotowujących pod te konkretne egzaminy, pracodawca zapewni szkolenie, mam wykształcenie kierunkowe, mam nadzieję, że na te dwa to starczy, nie wiem szczerze mówiąc czego się spodziewać.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:26   #64
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Odświeżę stary wątek - może ktoś ma jakieś nowe przemyślenia/doświadczenia, którymi chciałby się podzielić? Zaczynam w tym roku egzaminy na biegłego rewidenta, na pierwszy ogień teoria i zasady rachunkowości oraz ekonomia i kontrola wewnętrzna. Znalazłam kilka podręczników przygotowujących pod te konkretne egzaminy, pracodawca zapewni szkolenie, mam wykształcenie kierunkowe, mam nadzieję, że na te dwa to starczy, nie wiem szczerze mówiąc czego się spodziewać.
Olej. Rób acca to jest moja rada. Na przełomie 2013/2014 zdałam 5 egzaminów.
Później kolejny zdawałam chyba 3x i zdałam w 2017 bo różne sytuacje życiowe typu ślub ciąża itp nie pozwoliły mi na inne terminy...
Mamy 2019 i ja nadal mam 6... Bez sensu. W tym czasie moja koleżanka zdążyła rzucić pibr, i zrobić acca i już ma to za sobą

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:31   #65
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Olej. Rób acca to jest moja rada. Na przełomie 2013/2014 zdałam 5 egzaminów.
Później kolejny zdawałam chyba 3x i zdałam w 2017 bo różne sytuacje życiowe typu ślub ciąża itp nie pozwoliły mi na inne terminy...
Mamy 2019 i ja nadal mam 6... Bez sensu. W tym czasie moja koleżanka zdążyła rzucić pibr, i zrobić acca i już ma to za sobą

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Acca już kończę... Wiem, że lepsze, zwłaszcza, że planuję wyjazd z Polski Ale pracodawca wymaga, a nie chcę zmieniać pracy, więc cóż. Podejść podejdę, zawsze to jakaś dodatkowa wiedza, może mi się przyda przy robieniu Chartered Accountant za granicą Przeglądam te przykładowe egzaminy i mnie głowa rozbolała, tyle lat minęło odkąd to na studiach przerabiałam, muszę do tego mocno przysiąść. Ty się z czego przygotowywałaś?
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:44   #66
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Acca już kończę... Wiem, że lepsze, zwłaszcza, że planuję wyjazd z Polski Ale pracodawca wymaga, a nie chcę zmieniać pracy, więc cóż. Podejść podejdę, zawsze to jakaś dodatkowa wiedza, może mi się przyda przy robieniu Chartered Accountant za granicą Przeglądam te przykładowe egzaminy i mnie głowa rozbolała, tyle lat minęło odkąd to na studiach przerabiałam, muszę do tego mocno przysiąść. Ty się z czego przygotowywałaś?
Do rachunkowości z materiałów z centrum szkoleniowego głównie. Do ekonomii z takiej fioletowe książki.. Na stronie stowarzyszenia księgowych polskich jest zakładka pibr czy jakos tak i jak się wybierze ekonomię to ta książka tam jest

Za moich czasów wystarczyło

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:50   #67
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Biegły rewident

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Do rachunkowości z materiałów z centrum szkoleniowego głównie. Do ekonomii z takiej fioletowe książki.. Na stronie stowarzyszenia księgowych polskich jest zakładka pibr czy jakos tak i jak się wybierze ekonomię to ta książka tam jest

Za moich czasów wystarczyło

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, usiądę do tego po urlopie, może dwa miesiące wystarczą
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 21:46   #68
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegły rewident

Czy ktoś tu był na finansach?
Czy rozporządzenie Parlamentu Europejskiego.... O wymogach ostrożnościowych trzeba ogarniać? To ma 300 stron a4
Będę wdzieczna!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 22:46:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.